Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 22:28:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 7  (Прочетена 215934 пъти)
 
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: януари 20, 2011, 14:09:28 »

unicusbg Защо просто не си ги купиш тези топки? Има ги навсякъде и то най-различни цветове и размери. Не са скъпи изобщо.  В Пловдив магазн JUSK  и в Джъмбо също.  good
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: януари 20, 2011, 16:17:41 »

Nina Style  good и аз мисля, за такъв малък детайл не си стува главоболието...
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #377 -: януари 21, 2011, 15:44:50 »

 Една идея за тези, които ще си правят сами украсата:
http://www.projectwedding.com/blog/wp-content/uploads/2010/04/5_mixed_glass.jpg
 Взимате няколко бутилки, чаши, рамки за снимки. Както и обемни цветя. Всичко показано на снимката не мисля, че би струвало много. Напълвате пространството между стъклото на рамката и гърба и с камъчета. Поне така ми се струва, че е показано. Но според мен и морска сол да се сложи пак ще е ефектно  Wink За друга рамка може да принтирате на лист хартия красива поема...И така-според въображението и идеята за сватбата  Wink
« Последна редакция: януари 21, 2011, 15:52:19 от michelle » Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #378 -: януари 28, 2011, 15:00:47 »

 Понеже честичко се прокрадва идеята как може украсата да е по-евтина или направо да я направим сами, една идея за това  Wink :
Активен
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #379 -: януари 28, 2011, 15:33:41 »

Аз доста време се чудих каква да бъде украсата, хем исках да има много неща, хем да е семпла, пък и да не е традиционното- калъфи и балони. В момента в който се заговорихме със собственичката на агенцията, която ще ми украсява (тя ми е приятелка, виждала съм нейната работа поне на 10-15 сватби) и започнах да и обяснявам какво искам ми изплува в съзнанието точната декорация. Ще има само кръгли маси, дори и официалната маса няма да е дълдата стандартна, а ще е кръгла, зад нас ще има бял параван с леки златни акценти (основата е арка във формата на мида) и предната част на масата ще има много леки светлини. На всяка маса ще има кръгло огледало, върху него висока и тясна ваза, пълна с еко почва (мокрите топченца) и 3 лилиума; високи бели свещи със златна панделка (същата като на столовете- бял калъф и златна органзена панделка); бели и златни камъчета (имитация на кристали), големи бели кръгли фенери закачени на няко от лампите за по- мека светлина и table cards [мое дело- златна основа (намерих снимка на бродирано розово бюстие и с помощта на photoshop го изрязах и смених цветовете) с букет лилиуми в единия край]. И само това. Няма да има балони, стойки, излишни детайли. Много съм доволна от себе си.  yahoo yahoo yahoo
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: януари 28, 2011, 17:55:22 »

michelle стрхотно предложение!!!  give_rose
super_bianka и аз не обичам тези прословути балони... Браво, добре напредваш  good Е то и няколко предложения от мен, може пък и да ти хареса нещо  blush









имаше някой с черно и бяло като цветове

http://sunela.wordpress.com/2010/09/24/a-black-and-white-affair/
тук има цял сайт за любителите на орхидеите, има страхотни украси...
http://forum.weddingstyle.de/forum/viewtopic.php?f=8&t=18481
Ето и тук има страхотни неща
http://justsayyesevents.blogspot.com/
« Последна редакция: януари 28, 2011, 17:58:37 от anelcka80 » Активен
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #381 -: януари 28, 2011, 18:01:26 »

anelcka80 благодаря. Тортата е прекрасна и е почти това което си представям и аз. smile А тези свещички са много красиви.
Активен
Mauve
Ентусиаст
**
Публикации: 66



« Отговор #382 -: февруари 04, 2011, 11:27:12 »

Дами, не съм се включвала в тази дискусия, но много искам да споделя с вас идея за украса за масата с "комплименти" /имам предвид мястото, където ще поставя кутия, в която гостите ни да пускат своите поздравителни картички, пликчета с парички; книгата на гостите, където да оставят своите пожелания/
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #383 -: февруари 04, 2011, 11:33:24 »

Mauve, в първия момент масата изглежда много красива, но на мен този кът откровено ми прилича на мемориален или поне възспоменателен за тъжно събитие. Може би заради снимката на младоженците в рамка.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: февруари 04, 2011, 18:29:06 »

Mauve, второто просто е в тъмни цветове и затова, но и на мен ми прилича на мемориален кът. blush Иначе първото е страхотно! good
Активен
maldy
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #385 -: февруари 08, 2011, 10:03:09 »

Здравейте,

Не успях да намеря дали сте коментирали по-рано в темата, така че искам да ви попитам за ориентировъчни цени за фирма декоратор. Става въпрос за украса в църквата (Света София) и за ресторанта. Свързах се с една фирма и управителката ми каза да я насоча към ориентировъчен бюджет (за украса с живи цветя и платове, без балони). Аз често казано нямам идея какво да и кажа и ме е страх да не се изхвърля с цената.

Много ви благодаря предварително момичета, наистина нямам идея за цените на тези неща.
 girl_impossible
Активен
Mauve
Ентусиаст
**
Публикации: 66



« Отговор #386 -: февруари 08, 2011, 10:54:31 »

Здравей,maldy! Много зависи от бюджета - какви точно цветя, колко точно панделки, колко точно вази ще са необходими, колко композиции... Възможни са много комбинации, съответно предложения и цени. Най-добре си направи среща с някоя агенция - повечете са много любезни и предразположени към идеи - уточнете цветята и тогава вече може да се коментират цени. От личен опит си мисля, че под 1000лв за украса на ресторант няма да паднете, отелно за църквата.  give_rose
Активен
bim_bam
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #387 -: февруари 08, 2011, 12:35:45 »

незнам дали тук е правилното място,но искам да попитам някои знаели във Велико Търново,коя сватбена агенция дава само калъфи под наем и на каква цена,много ще съм ви благодарна
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: февруари 08, 2011, 12:41:06 »

bim_bam пробвай тук, мисля вероятността е по-голяма да откриеш нещо  blum http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,22225.0.html
ето и няколко фирми, можеш да се обадиш и питаш
http://www.mywedding.bg/svatbeni-agencii/region/veliko-tarnovska
« Последна редакция: февруари 08, 2011, 12:44:02 от anelcka80 » Активен
maldy
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #389 -: февруари 08, 2011, 13:43:52 »

Здравей,maldy! Много зависи от бюджета - какви точно цветя, колко точно панделки, колко точно вази ще са необходими, колко композиции... Възможни са много комбинации, съответно предложения и цени. Най-добре си направи среща с някоя агенция - повечете са много любезни и предразположени към идеи - уточнете цветята и тогава вече може да се коментират цени. От личен опит си мисля, че под 1000лв за украса на ресторант няма да паднете, отелно за църквата.  give_rose
Много ти благодаря Mauve! Аз се надявах на нещо около 600, но очевадно е, че сватбите вече са една огромна индустрия smile Вече се свързах с една агенция и ще видим какво ще предложат.
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines