Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 06:19:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 7  (Прочетена 216071 пъти)
 
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: октомври 21, 2010, 16:26:01 »

Момичета, ето един немски сайт с идеи за декорация. Отстрани вляво са  различните цветове.
http://www.eventipp.de/index.php?cat=c86_Lavendel.html
Тук също
http://www.tischdeko-hochzeit.net/tag/tischdeko-hochzeit-grunweis/
http://www.google.de/imgres?imgurl=http://www.wenn-engel-heiraten.de/ci/gallery/festtafeln/restaurant%2520grn-wei.jpg&imgrefurl=http://www.wenn-engel-heiraten.de/gallery/festtafeln.htm&usg=__iXy3Ra2xRJQFwXMlKc-iqh5IMRw=&h=600&w=800&sz=95&hl=de&start=4&zoom=1&um=1&itbs=1&tbnid=frbZSJDSYQZXKM:&tbnh=107&tbnw=143&prev=/images%3Fq%3Dgr%25C3%25BCn%2B%252B%2Brosa%2B%252B%2Bhochzeit%2Btischdeko%26um%3D1%26hl%3Dde%26tbs%3Disch:1
http://www.google.de/imgres?imgurl=http://www.estherundpatrick.de/wp-content/uploads/2009/02/gruen3.jpg&imgrefurl=http://www.estherundpatrick.de/category/details/&usg=__SyWDt985EAMVU9S1bkZ6LYZNnHY=&h=450&w=610&sz=154&hl=de&start=1&zoom=1&um=1&itbs=1&tbnid=yHDDseI3tftdDM:&tbnh=100&tbnw=136&prev=/images%3Fq%3Dpink%2Bund%2Bgr%25C3%25BCn%2Bhochzeit%2Bdekoration%26um%3D1%26hl%3Dde%26tbs%3Disch:1
Направи ми впечатление, че някои от вас търсят идеи само с вашите цветове, но можете да използвате каквато украса ви хареса, само си я сменяте с цветовете които ви трябват. give_rose
Приятно гледане!! blum
« Последна редакция: октомври 21, 2010, 16:53:47 от anelcka80 » Активен
bulka25
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #271 -: октомври 24, 2010, 18:18:06 »

Zdraveite mili bulki.  Ot dosta vreme se rovia iz tozi forum, no yavno samo s chetene na forumi i gledane na snimki ne moga da se opravia.  Moyata svatba predstoui prez Juni 2011.  No poneje i dvamata jiveem v chujbina, prez liatoto rezervirahme restoranta, i sega prez decemvri se opitvame da finalizirame neshtata za samoto tarjestvo za da niama iznenadi 2 dni predi svatbata.  Liatoto si zapazihme Kompinski hotel v Sofia, kupih si roklia, izbrah si curkva, foto,video, i vsichko stana dosta barzo i lesno.  I eto che ukrasata za svatbata se prevrushta v istinski problem za men.  Po preporuka ot Kempinski se svurzah s dve agencii, ednata e strahotno izvestna, i sam chela dosta neshta iz foruma za neya, no za sujalenie kogato si opredelih sreshta s dizainerkata i sobstvenichkata na firmata, tia taka da se kaje mi vurza tenekia.  Ugovorihme si sreshta v neinia ofis i tia ne doide a izprati mujut si da mi pokaje snimki na tehni dizaini (vse edno ne moga sama da gi vidia na website-a im) i koito kato povecheto maje ne praveche razlika mejdu cvetove i materii.  I taka te otpadnaha ot lista.  Drugata agencia ne moga da nameria nishto po foruma za neya, nito za designerkata.  I ot tuk zapochvat moito problemi.  Parvo ne mi mnogo priatno da niamam izbor, taka se chuvstvam siakash ne moga da se pazaria i da imam pretencii, zashtoto niama pri koi drug da otida.  Vtoro, cenite koito mi davat sashto mi se struvat zavisheni, strannoto e che mi davat cena na chovek (20 leva i nagore) a ne na masa, ili paket za cialata svatba.

Parviat mi vapros kam vas e, normalni li sa tezi ceni za Bulgaria i za Sofia?  Niakoi ot vas bil li e na svatba v Kempinski, imate li snimki na ukrasi koito mojete da mi pratite?  Imate li ideya za agencia koyato raboti s Kempinski koyato da mi preporuchate.  Nie ne mislim da oblichame stenite kakto e moderno naposledak.  Az dori ne iskah da olicham i stolovete no te sa dosta grozni i e nalojitelno.  Tova pone se predostavia ot Kempinski, no vsichko e v bialo.  Za ukrasa mi se iska da vzema pandelki za stolovete, i cvetna aranjirovka za sredata na vsiaka masa.  Za 15 masi predpolagah che shte platia okolo 1500 leva koeto da vkluchva moyat buket, buket za kumata, i ukrasa za kolata.  Po 20 leva na chovek obache otivat kam 2000 i nagore.  Cvetovete na svatbata mi sa bejovo i shokoladovo kafiavo.  Pomosht!!!!
Активен
dragonfly_d
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #272 -: октомври 24, 2010, 18:47:38 »

bulka25,  абсолютно те подкрепям в това да не обличаш стените. Може да е модерно, но на мен по-скоро ми е банално! Относно столчетата всяка агенция предлага обличане и разнообразие от материи и цветове на панделките. Цените в Пловдив започват от 2лв на стол и стигат до 3,50лв. Нямам представа как е в София  pardon Не се тревожи, има доста време до сватбата ти. Тези дни като ми остане време ще се разровя в нета за агенции в София.
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: октомври 24, 2010, 18:57:45 »

Аз не мисля, че е модерно обличането, просто понякога се налага, защото стените например не си отиват на украсата, която искаш. Ако някой е луд да дава толкова пари, просто защото е модерно....
Предполагам за коя агенция говориш .... при двете ни срещи (при все, че тя е постоянно в Сф, но ние се срещахме в Блг, защото си е оттам) беше доста любезна и очакванията ми бяха големи., но ги отказах тъй като до последно не получавах от тях това, което исках. Те имат много ангажимент и явно си нацелила такъв момент. Имат хубави неща, но като че ли работят на конвейр. Има няколко агенции, които да добри, но за съжаление на този мащаб на страната ни са малко 2 до 3 smile
Активен
JuliS
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: октомври 28, 2010, 10:31:18 »

чудех се къде да го постна.... но понеже ние ще го слагаме във фоаето на хотела пред ресторанта може да мине към украсата на ресторанта
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #275 -: октомври 28, 2010, 10:58:42 »

Леле, страхотно е, JuliS  yahoo Направо нямам думи!!!
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: октомври 28, 2010, 21:26:11 »

Много оригинално  Bravo
Активен
Paradisa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: октомври 29, 2010, 20:47:00 »

чудех се къде да го постна.... но понеже ние ще го слагаме във фоаето на хотела пред ресторанта може да мине към украсата на ресторанта


Е, браво Bravo Bravo направо е супер идейно и уникално Bravo Bravo Поздравления Bravo Bravo
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: октомври 30, 2010, 01:53:54 »

 smile Здравейте, момичета! Напълно съм сигурна, че искам агенция да украси ресторанта, но ми е трудно да избера!  girl_impossible Повечето не дават оферти с цени в сайтовете си, а и не ми харесва кой знае колко това, което предлагат. Спряла съм се на две, които са доста известни във форума, но ми се иска да имам малко повече избор. Разчитам много на вашите съвети - досега за всичко от вас научих. give_rose Затова и сега ви моля за съвет за агенция за декорация на прилични цени. Става дума за София.
Активен
devil_kin
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: ноември 01, 2010, 10:57:05 »

Здравейте момичета.Дали сте страхотни идейки,като някой ми се струват лесно постижими.Ние с милото мислим да се ожени пролетта на 2011,от Бургас сме.Сватбата ще е с максимум 5о госта.Не искам да наемам агенция,защото обичам сама да си майсторя разни нещица .
Имам идея да е морска темата на сватбата, но съм отворена и за други предложения.

Само  да питам нещо.Винаги когато гледам снимките с висиките и тънки вази ми се струват страшно нестабилни.Така ли е в действителност?
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: ноември 01, 2010, 11:01:26 »

devil_kin Не се тревожи ,че ще паднат . Ако вазата от долу има по широк кръг няма страшно . Предимството на високата ваза е ,че колкото и да е натрупана масата цветята винаги се виждат .  good
Активен
devil_kin
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: ноември 01, 2010, 11:14:34 »

Много ми харесват ето такива топки,и са много лесни за правене.

Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: ноември 01, 2010, 12:08:50 »

devil_kin, ако го правиш от тел е лесно, но ина4е нямам представа как се прави smile
Защо си мислиш, 4е вазите трябва да са високи, според мен отдавна им мина модата на тези вази. Аз харесвам ниски аранжировки. Така е и на запад. Ниските украси придават по-тържествено и класно настроение. Това е ли4но мнение.
Ако ресторантът ти предлага покривки, които те устройват, другото ако те бива може и сама да си го направиш.
Активен
devil_kin
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: ноември 01, 2010, 12:22:42 »

Аз не ги харесвам високите аранжировки,но просто разглеждайки снимки все имах чувството,че "аха...и ще паднат""  tease

А иначе,за топките ,ако са от прежда или от хартия,се използва надут балон и се лепи.Имам едно линкче,но там става дума за абажур,просто принцип е същият
http://ideendom.com/dev/index.php?option=com_content&view=article&id=228&catid=16&Itemid=162&lang=bg
сега си търся един линк ,точно за това което бях харесала,ама не мога да го открия нещо

П.С.- Открих го
« Последна редакция: ноември 01, 2010, 12:34:37 от devil_kin » Активен
5ia_
Любопитен
*
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: ноември 02, 2010, 09:45:02 »

аз съм правила тези с гипсовия бинт, стават много лесно, а в тези плетените топки могат да се набучат малки бели цветенца и става също много красиво, цветенцата издържат 2 дена без вода, така че няма страшно. Девил кин, само си подсигури верни хора, които ще ти подредят масите в деня на сватбата, другото щом ти е удоволствие сама ще си измайсториш Bravo
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines