Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 06:30:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 7  (Прочетена 216091 пъти)
 
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #255 -: октомври 17, 2010, 09:58:51 »

 Пускам тези две снимки за успокоение  Wink

 На първата е ясно какво е показано-сградата отвън. На втората-отвътре, украсено за сватба  smile
 Това си е доказателството, че хубавата украса и хамбар ще превърне в красота  blum
 Затова като си избирате място за сватба, заложете основно на това да е свестен управителя и персонала, да ви предлагат добри условия, хубава храна, капацитет и местоположение. Другото се оправя много лесно, както виждате  smile
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #256 -: октомври 17, 2010, 10:11:17 »

 goodpost Абсолютно съм съгласна!
Активен
dragonfly_d
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #257 -: октомври 18, 2010, 02:41:54 »

Момичета, отново се включвам. Искам да ви кажа, че аз също бях объркана относно украсата. Някои от съфорумките тук знаят, че в последния момент сменихме ресторанта. Изобщо голяма какафония беше. Но аз лично съм изключително доволна!  DANCE Сватбата мина, беше невероятно  yahoo Чакам снимките след 2 седмици и ще кача... Връщам се на украсата. Единствената украса в нашия ресторант беше на сватбарската маса. Според мен всичко зависи от самия ресторант. Аз съм привърженик на уюта и за мен беше от изключително значение да се чувствам комфортно на мястото предназначено за веселба. Важна е и добрата кухня, важен е персонала и обслужването точно заради това смених и ресторанта. И такааааа от много лутане и идеи накрая се спрях на нещо уютно и стилно. И понеже ресторанта си имаше свой характер, решихме да се откажем от общоприетия сватбарски стил. И да ви кажа изобщо не съжелявам!!! Моя съвет е бъдете различни  Yes
Активен
Nimfa79
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #258 -: октомври 18, 2010, 08:10:41 »

Топките са хубаво нещо, могат да запълнят голямо пространство, аз намерих тези топки, те са от живи цветя и могат да са във всички цветове.


* ball.jpg (26.23 KB, 336x448 - видяно 251 пъти.)
Активен
mimoza11114
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #259 -: октомври 18, 2010, 23:28:14 »

Аз имам чувството , че на сватбата няма да гледат кой знае колко украсата , а самите вас как изглеждате. Така че не се стягайте чак толко. Съвет от мен
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: октомври 19, 2010, 10:00:57 »

Момичета, розово (цикламено) и резида (светло зелено)... http://forum.svatbata.bg/index.php/v/dancer/PinkGreen/?action=gallery
Това е всичко, което успях да изровя от нета...
Имате ли други идеи - за украса на масите най-вече?
« Последна редакция: октомври 19, 2010, 10:14:58 от ralej » Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #261 -: октомври 19, 2010, 10:04:39 »

А аз да попитам, смятате ли, че е задължително цветята от булчинския букет и тези от украсата в ресторанта да са едни и същи, защото аз имам 2 различни идеи blush
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: октомври 19, 2010, 12:17:28 »

А аз да попитам, смятате ли, че е задължително цветята от булчинския букет и тези от украсата в ресторанта да са едни и същи, защото аз имам 2 различни идеи blush
Не мисля ,че е задължително ! Букета не играе почти никаква роля в р-та . Това ,че ще се изиграят няколко хора с него ,няма никакво значение .
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: октомври 19, 2010, 12:20:15 »

Момичета, розово (цикламено) и резида (светло зелено)... http://forum.svatbata.bg/index.php/v/dancer/PinkGreen/?action=gallery
Това е всичко, което успях да изровя от нета...
Имате ли други идеи - за украса на масите най-вече?
Тези цветове ги има в доста в  тази тема разгледай назад и ще видиш.
Активен
Maria28
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #264 -: октомври 19, 2010, 12:21:24 »

Здравейте момичета ,
толкова се зарадвах като прочетох част от постовете ви....Врим и кипим на една и съща вълна lol)
Е, моята сватба мина преди година и половина и беше голяяяма еуфория и голяяяма организация , но определено сватбената украса ми е много на сърце и ще ми е много приятно да се присъединя към вас...Както се сещате няма много хора около мен, с които да си говоря на тази тема  danceg
Имам опит със сватбената украса и като цяло съм много разочарована от нивото на сватбените ателиета и работилници....просто си личи че работят с много евтини материали....
Но от прочетеното много се окуражавам, че има много момичета , които имат подобен на моя вкус.... ( дори съвсем скоро и аз гледах тези снимки в кафяво и синьо и си мислех за такава сватба )
Tiama - не е задължително украсата да е с абсолютно същите цветя, но като цяло концепцията да е една - еднакви цветове цветя - един стил lol) кажи какви са ти идеите ??? lolgood
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: октомври 19, 2010, 12:26:19 »

Tweety bird, чак пък доста  shok всичко съм разгледала и изчела. Значи нещо ми се губят по тъч линията  blush
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: октомври 19, 2010, 12:35:20 »

Tweety bird, чак пък доста  shok всичко съм разгледала и изчела. Значи нещо ми се губят по тъч линията  blush
Това, което си показала като линк е на едно момиче от форума , а не по темата.
Аз лични съм публикувала доста:)
Ето ти нагледно:
http://www.google.bg/images?q=pink+and+green+wedding+decorations&hl=bg&prmd=i&source=lnms&tbs=isch:1&ei=Q3S9TK3JPMKQswbZ75DQDQ&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&ved=0CBQQ_AU&biw=1024&bih=463
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: октомври 19, 2010, 12:47:59 »

Благодаря. Това беше първото нещо (google), с което започнах търсенето. От това търсене съм свалила и снимките в галерията ми. Общо взето "изрових" нет-а.

Продължавам да дерзая.  good
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #268 -: октомври 19, 2010, 13:02:30 »

Не мисля ,че е задължително ! Букета не играе почти никаква роля в р-та . Това ,че ще се изиграят няколко хора с него ,няма никакво значение .

Благодаря ти, NINA STYLE  give_rose И аз така си мислех, а и те като цветове ще са подобни, просто цветята няма да са едни и същи smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: октомври 19, 2010, 13:24:59 »

Рали давам ти 3 линкчета, дано има в тях нещо което не си виждала
http://www.glamourousgowns.co.uk/shopdata/gg_blog.php?id=17
http://www.weddingbycolor.com/christianchic4god/milestones/41860
http://www.zazzle.co.uk/damask_with_green_and_pink_wedding_invitation-161373101402930282
Според мен обаче най-ефектни са сватбите където освен цветово координиране има и повтарящ се елемен или така наречената "тема". Една съфорумка имаше божествена сватба с винена тема, така че помисли дами не искаш да вкараш и такъв елемен, може би нещо символично за вашата връзка smile
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines