Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 11:31:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 7  (Прочетена 216117 пъти)
 
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: септември 30, 2010, 20:22:54 »

5ia_, аз също много харесвам кафяво и синьо, както казах кафявия цвят измети черни и сега е много модерен в сватбите, но на запад, тук е нямам думи. Някои агенции си карат с инвентара ,който са съдали преди 10г . Другата стана е, че в БГ няма много неща от които имаш нужда, за да изглежда една сватба прекрасна, а не "селска" smile
Ето ти малко в кафяво и синьо (тюркоазено), да се порадват очите ти.











Активен
5ia_
Любопитен
*
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: октомври 03, 2010, 20:55:42 »

Ей страшни сте yahoo Благодаря ви от сърце за всички хубави думи, които написахте! Благодаря, вашето мнение наистина беше важно за мен- тука всички само естети сме се събрали smile
Бърди, променят се нещата и в България, като има търсене, ще се настроят агенциите да му отговорят, а които не успеят да се настроят ще отпаднат, съвсем нормално. И винаги ще се намерят ентусиасти като нас, които по най- трудния начин, но въпреки това пак ще постигнат това, което си представят.

Оставам да следя темата, тя е най- вдъхновяващата, на която съм попадала из всички форуми Bravo
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: октомври 04, 2010, 15:33:48 »

Момичета днес ми доиде една вълшебна идея за украсата на ресторанта. Може над дансинга да се опъне тъмно син тюл залепен за тавана и върху тюла да се сложат от синтните бели лампички и така все едно гостите и младоженците танцуват под звездно небе, може да се получи много романтичен първи танц smile
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: октомври 05, 2010, 12:07:23 »

госпожица в неделя като ходихме да ореждаме ресторанта ,фирма подготвяше залата за свадба и имаше подобна идея.Цветовете на свадбата бяха лилаво и бяло и зад масата на младоженците имаше направена украса с лилав и бял тюл и където беше лилавото имаше ситни лампички отдолу и наистина беше много ефектно  smile.
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: октомври 05, 2010, 12:20:38 »

Ето ти малко в кафяво и синьо (тюркоазено), да се порадват очите ти.


Това е и моята цветова комбинация-фаворит! Ние все още мислим каква да е темата ни, но аз определено имам слабост към тюркоазеното. А в комбинация с шоколадово е просто ....  good
Активен
stefania1981
Любопитен
*
Публикации: 32


« Отговор #230 -: октомври 05, 2010, 13:14:11 »

Това е и моята цветова комбинация-фаворит! Ние все още мислим каква да е темата ни, но аз определено имам слабост към тюркоазеното. А в комбинация с шоколадово е просто ....  good
Тази украса е направо фантастична,чак не ми се вярва,че някой може да я направи,направо ми спря дъха.
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: октомври 05, 2010, 19:42:00 »

Тази украса е направо фантастична,чак не ми се вярва,че някой може да я направи,направо ми спря дъха.
Аз не мисля, че е непосилна, вярно че в БГ ще се озорят, но според мен е постижима.
Активен
stefania1981
Любопитен
*
Публикации: 32


« Отговор #232 -: октомври 08, 2010, 11:13:53 »

Аз не мисля, че е непосилна, вярно че в БГ ще се озорят, но според мен е постижима.
Съгласна съм,че е постижима,но ще струва доста пари и малко хора ще могат да си я позволят,което е жалко,защото всеки заслужава да има нещо такова на най-хубавия ден в живота си.
« Последна редакция: октомври 08, 2010, 11:17:10 от stefania1981 » Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: октомври 08, 2010, 12:18:22 »

Аз не мисля, че ще струва много, много агенции (за които късно разбрах) предлагат хубава украса на много добри цени и във форума има такива булки, използвали техните услуги.
Според мен ако една агенция се престраши да влезе малко в разход би било добре. Ако аз съм агентка бих рискувала да купя скъпи и хубави неща с риск да загубя, защото по-скоро бих провлякла клиенти така. Първо работиш за име, ако трябва и 5г. след това името работи за теб.
Трябва да умееш да контролираш и управляваш пазара, затова има тоооолкова написани книги, а не да чакаш на една сватба. За мен нещата в БГ ще си останат такива. Все ми се иска някой да обърне нещата, но явно никой не иска. Тази украса, която съм показала изглежда, но въобще не е скъпа. Първо цветята са супер малко с изключение на високите вази. Второ подаръчетата не са от най-скъпи и трето единственото нещо , което са използвали за украса е кафето, което стои много ефектно според мен. Аз купих 500гр кафе и стигна за всички маси.
Ако имах време бих си ушила и покривките, защото така или иначе украсата я осигурих аз. Така че който има време защо да не си направи сам украсата. 5ia я няправи сама, за което  казвам евала, вярно, че не беше булка, но важното  е, че я направи.
Ако някога се съглася да правя агенция, не по мое желание, защото покрай моята сватба, не ми се мислеше за такова нещо, а много от момичетта тук ме насърчаваха, бих съветвала всички , които могат да го направят сами. Не бих се чувствала добре, ако просто им взема парите за нищо.

В това студено време, ето малко зимна украса. Първото е наистина много евтино, а изглежда ефектно, гипсофилът е евтин, мозайката също.








Активен
stefania1981
Любопитен
*
Публикации: 32


« Отговор #234 -: октомври 08, 2010, 13:07:20 »

Наистина,това,кето си показала е добро и щом казваш евтино,но не е само това,трябат и калъфи,панделки,завеси и т.н.Виждала съм украси правени от "Д.............",те са направо уникални,но при тях си личи,че са използвани скъпи платове,затова и цените им не са по джоба на всеки,А наистина има агенции,които предлагат по-евтин вариант,който е копиран от гореспоменатите,но като ги видиш изглеждат като евтина китайска стока,а теб не те познавам,но мога да ти кажа браво,защото  се справяш отлично,имаш свои виждания,а не си тръгнала да копираш другите,което е достойно за уважение.
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: октомври 08, 2010, 14:14:17 »

tweety след като сама си си направила декора/ поне така се разбира от написаното от теб/ защо не ни покажеш снимки на сватбата си , а всичко държиш в мистерия покажи как е минал твоя прекрасен сватбен ден с някоя снимка де, недей показва само чужди сайтове покажи и твоя ресторант,ти не използвали агенция или се лъжа...
Активен
cremy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #236 -: октомври 08, 2010, 14:29:33 »

И аз съм любопитна каква е била украсата на тази прекрасна булка tweety bird.хайде-кога ще ни покажеш снимки??? сама ли правихте украсата все разкошни украси качваш тук сигурно вашия ресторант е изглеждал вълшебно *INLOVE*с нетърпение искам и аз да видя снимките
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: октомври 08, 2010, 15:41:03 »

Явно не съм се изразила правилно >:)Аз бях с агенция, но казах, че ако имах време саам щях да си ушия покривки и калъфи. Снимки на украсата нямам. Имам снимки само от нас двамата с роднини и приятели, фотографът още не ни ги е дал, а и тогава имаше объркване със сервитьорите и не знам дали той е снимал украсата.
Сега се замислих за зимната украса, може би е по-хубаво да се направи пролетта или лятото, че така създава студ и ако е люта зима навън и вътре пак, сигурно не е много хубаво.
 tease
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: октомври 08, 2010, 15:52:38 »

много странно точно ти да не си снимаш декора,чак не ми с вярва,с коя агенция работи сподели мнение относно декорацията на ресторанта
а снимки вътре в ресторанта не си ли правихте,то беше толкова студено на твоя ден,че навярно вътре доста сте се снимали
« Последна редакция: октомври 08, 2010, 15:54:44 от liva82 » Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #239 -: октомври 08, 2010, 16:05:53 »

 Offtopic Момичета, какви са тези полицейски въпроси? Малко загрубявате тона като че ли. Или ако не е така, поне отстрани звучи по този начин. Take it easy.  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines