Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 20:22:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 7  (Прочетена 215881 пъти)
 
5ia_
Любопитен
*
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: февруари 08, 2011, 23:37:29 »

според мен 600 е добра стойност
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #391 -: февруари 09, 2011, 00:11:07 »

И аз смятам да отделим около 500-600лв, повече ми се струват множко. Калъфите ни с панделка са по 4лв (60 гости), за младоженската маса букетът е 60 лв, арките отстрани 110...на масите ще имаме красиви свещници, колебая се и за цветенца, които са по 10лв на маса. Но като гледам в 500 ще се вместим май  smile
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: февруари 10, 2011, 02:04:54 »

Момичета, не знам дали тук му е мястото да го споделя, ама намерих в интернет една страхотна идея за сватбената пътека, по която младоженците влизат в ресторанта - качих снимка в галерията си и ми се струва много оригинално като изпълнение; не би трябвало ако се даде на печатница да излезе повече от 10 лв принта....

Вижте и си кажете мнението, защото аз това определено съм го замислила като едно от нещата за изпълнение като почна да отмятам!
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: февруари 10, 2011, 20:46:30 »

devisil, мила, при нас, само че трябва да е със съдействието на агенцията за украса, тъй като пътеката ще е от тях. Благодаря за идеята! give_rose Дано и те я осъществят!
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: февруари 10, 2011, 23:18:12 »

Monikamaria, дано да не са им вързани ръцете на тези от сватбената агенция и да успеят да ви направят такова!

Ако ли се замоткат и не знаят какво точно и как, дай ми имейл на лично, аз ще ти пратя калиграфски шрифтове и във всяка рекламна агенция или печатница, където печатат и щамповат тениски и правят визитки, могат да ти напрвят платното. Че сватбената пътека не е нищо повече от поръбен правоъгълник сатениран памук!!!! smile

Чакам да кажеш какво са ти отговорили от агенцията! smile
Прегръдки и поздрави!
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: февруари 12, 2011, 09:50:46 »

devisil, мила, измислих го! Понеже пътеката си е тяхна, а не ми се купува платно, ще си поръчам лепенки. Има едни такива специални за плат, дето после се махат. Както казваш ти би трябвало да ги правят във всяка рекламна агенция или печатница!  danceg Само дано да не е некачествена и да се разлепи още преди да сме минали! sarcastic
Благодаря ти много! give_rose Прегръдки и за теб!!!
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: февруари 15, 2011, 00:31:37 »


Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: февруари 15, 2011, 09:37:57 »

Ето нещо за пролетна сватба  yahoo






Активен
eli_belii
Ентусиаст
**
Публикации: 84



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: февруари 15, 2011, 22:53:56 »

Момичета  в тази тема има невероятни неща. Ние още нямаме ресторант,но за мен най-важното нещо е украсата. Искам приказна обстановка,но за жалост аз нямам време да се справя сама и ще се наложи някой да ми помогне. А и как се справяте на самия ден сами? Как ви стига времето да си украсите сами ресторанта? Мислих да помоля две мои приятелки,но се отказах,защото искам те да са до мен през цялото време,а не в ресторанта да украсяват.
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: февруари 15, 2011, 23:31:46 »

Здравей! Един от начините да се почувстваш в приказна обстановка е като подбереш ресторант, чийто вътрешен интериор няма нужда от много допълнително доукрасяване, това ще спести време и усилия. Другия вариант е да си наемеш флористка, която да отиде в ресторанта няколко часа по-рано (или колкото е възможно след уговорка с управителя), за да аранжира нещата. Сервитьорите биха се погрижили за подредбата на приборите и чашите, съгласувано според идеята за аранжировка на масите и тяхната декорация.
По принцип за сватбените украси грижа поемат сватбените агенции и булката почти не се занимава с това, предварително се уточнява темата на сватбата, цветовете, в които ще се декорира;
Ако държиш сама все пак да подбереш украсата на ресторанта, трябва да се видиш с управителя, да разгледаш ресторанта отвътре, за да прецениш от какво има нужда и какво можеш да декорираш, да си накупиш това, което ти е необходимо и да наемеш пак декоратор да дойде да си свърши работата, но това би ти отнело ужасно много време и нерви.
Не, че не е възможно, но според мен е излишно точно на този ден да ангажираш близките си с неща, които не са длъжни да правят, защото те все пак също имат нужда да се подготвят за събитието.
Пожелавам ти успех!
Активен
eli_belii
Ентусиаст
**
Публикации: 84



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: февруари 16, 2011, 00:01:34 »

Благодаря ти за съвета. Разглеждах доста сайтове на агенции и всичко ми харесва. На цвят не мога да се спра,защото ресторанта още го няма на лице,но това не ми пречи да се захласвам всяка вечер по сайтовете. На едната сватба на която бяхме от ресторанта им бяха предложили да им направят украсата и то за много по ниска цена. Но скоро се видяхме с братовчедката на милото, а именно булката от тази сватба и тя беше много разочарована. На сватбата ние не разбрахме,че нещо не е наред,защото на мен ми хареса как изглеждаше ресторанта,но тя не беше доволна. Имали са съвсем друга уговорка,а накрая им сложили украса,която била една и съща на всяка сватба. Управителката им е обещала,че ще имат нови цветя,но изобщо ги е нямало. Калъфите трябвало да бъдат бели,а в последствие били мръсно бяло. Затова държа агенция или флористка да ми направи украсата и  да съм спокойна през целия ден.
Активен
bebepati
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #401 -: февруари 16, 2011, 12:05:58 »

Jasminka ако си от Варна мога да ти препоръчам сватбена агенция Бижу. Аз се спрях на тях. Много са любезни и имат страхотни неща, а и приемат идеи. Не знам дали не е извън темата но дано да съм ти била полезна
Активен
cremy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #402 -: февруари 16, 2011, 14:01:29 »

Благодаря ти за съвета. Разглеждах доста сайтове на агенции и всичко ми харесва. На цвят не мога да се спра,защото ресторанта още го няма на лице,но това не ми пречи да се захласвам всяка вечер по сайтовете. На едната сватба на която бяхме от ресторанта им бяха предложили да им направят украсата и то за много по ниска цена. Но скоро се видяхме с братовчедката на милото, а именно булката от тази сватба и тя беше много разочарована. На сватбата ние не разбрахме,че нещо не е наред,защото на мен ми хареса как изглеждаше ресторанта,но тя не беше доволна. Имали са съвсем друга уговорка,а накрая им сложили украса,която била една и съща на всяка сватба. Управителката им е обещала,че ще имат нови цветя,но изобщо ги е нямало. Калъфите трябвало да бъдат бели,а в последствие били мръсно бяло.Затова държа агенция или флористка да ми направи украсата и  да съм спокойна през целия ден.
Jasminka. :)За кой ресторант става дума?Би ли споделила името му, за да не попадне някой случайно на него. Много  от ресторантите почнаха сами да си правят украсите, което излиза доста по-евтинко на младоженците и те предпотичат украсата от ресторанта вместо да ползват сватбена агенция за декора. Напиши името на ресторанта в помощ ще е на бъдещите булки,за които най-важното нещо е украсата.След всяка сватба калъфите ЗАДЪЛЖИТЕЛНО се сменят с нови good,просто недопустимо е да плащаш за нещо,което не е изпрано. :no:Лично аз не вярвам да има такъв стилен претендиращ ресторант,който да прави няколко сватби една след друга с едни и същи калъфки и цветя. :girl_impossible:Сменят се след всяка сватба от опит знам без значение дали украсата е на агенция или на ресторанта. Пиши точно за кой ресторант става въпрос good и в кой град.
« Последна редакция: февруари 16, 2011, 17:48:39 от cremy » Активен
eli_belii
Ентусиаст
**
Публикации: 84



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: февруари 16, 2011, 16:06:18 »

Не искам да споменавам името на ресторанта,защото не желая да навредя на хората. Не съм такъв човек и не мисля,че е етично. Особенно след като не съм засегната лично аз. Ако това се случи на моята сватба едвали ще си премълча,но сега не смятам да коментирам начина на работа на въпросния ресторант. Само знам,че нашата сватба няма да е там. Кажете ми добра агенция на разумни цени за организация на нашата сватба. Харесах си две три в нета,но след като нямаме ресторант още няма как да наема агенция. Трябва да побързаме и смятаме до края на тази седмица да намерим подходящо място.  sad crazy
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: февруари 16, 2011, 23:01:54 »

Здравейте пак от мен!!
А на някой да му е хрумвало, че вместо букетите с цветя и свещите по масите, декорация може да се направи и само с две прости бутилки и малко плат? На който му се удава майсторенето може да си направи следното, прикачено по-долу:

Мисля, че е много оригинално!
А защо не и това да се направи и за масата на младоженците?


* Сватба_Шампанско_Декорация.jpg (45.29 KB, 500x579 - видяно 265 пъти.)
« Последна редакция: февруари 16, 2011, 23:03:44 от devisil » Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines