Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 22:15:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 7  (Прочетена 215901 пъти)
 
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #345 -: декември 02, 2010, 20:54:06 »

Изработването на блог за Шейла” толерирам  изцяло и моля веднага след неговото създаване да получим адреса. Заявявам пред всички ви, че ще го посочвам на всички наши бъдещи клиенти, като „книга за похвали и оплаквания”, които да се пишат там. Иска ми се информацията да е достъпна до всички, които се интересуват кой е доволен и колко могат да кажат, че са били доволни от работата ни след тържеството им. Това е от мен! Сигурна съм, че историята не е за тази тема, а за друга, така че моля всички ви за извинение, за това колко подробно ви ангажирах с моите писания. Считам обаче, че беше нужно! Благодаря ви за вниманието и пожелавам много късмет и увереност на всички бъдещи младоженци. Коментарите и оценките оставям на всички вас, в посочената тема мисля да не се включвам повече, за да не излезем от темата.
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #346 -: декември 02, 2010, 20:55:47 »

Предлагам също така коментарите за нечии майки да си ги спестите, защото прозвуча като много смешна и жалка клюка, която обаче не е подходяща за темата и форума. Моята майка изобщо не мога да нарека възрастна, тъй като е на 49 години; изобщо не работи във агенция „Шейла”, например защото ежедневно работи като медицинска сестра в два лекарски кабинета от сутрин до вечер….. Не знам как и кой си е извадил този извод, но в нашата фирма има само една 50 годишна жена, която може да работи повече от всеки друг (която обаче изобщо не участва в изработването и монтажа на украсата на sapfira_101), а останалите 6-тима наши служители са на възраст между 23 и 35 години…… Така че моля да спрете със злобните и детски коментари?
« Последна редакция: декември 03, 2010, 12:00:56 от maria_lakova » Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: декември 02, 2010, 22:43:38 »

Много добре, че чухме 2те страни на спора, тъй като така е най-справедливо. Вече всеки може сам да си направи оценка за него.
Активен
sapfira_101
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #348 -: декември 03, 2010, 09:21:15 »

Уважаема г-жо управител от фирма "Шейла", Вие сама твърдите че имате разрешение от Комисията за защита на лични данни, Благодаря Ви че нарушихте вашето разрешение като публикувахте лични данни във публичното пространство. Аз няма да го направя, и няма да цитирам Вашето име, ще се надявам Вие сама да го направите и да се запознаете задочно със бъдещите булки от форума. Също така булките от форума ще знаят че когато коментират вашата работа, анонимността която дава форума може да бъде нарушена от Ваши изказвания във същият форум. Надали някой вече ще се осмели да коментира вашата работа, след като рискува да бъдат публично оповестени личните му данни.
Не смятате ли, че за грешно разчетеното от вашите служители разрешение за рекламно съобщение е трябвало да бъда компенсирана по някакъв начин? Също така табелките не бяха както казвате тънка малка панделка, а бяха нещо подобно на сватбен етикет който се поставя на сватбените подаръчета с размер 4х2 см приблизително и бяха завързани със сребърна връв за букетите.
Не смятате ли, че във увехналия букет от рози имахме уговорка да има златен брокат?
Не смятате ли, че можехте предварително да ме уведомите че не декорирате бялото платно и менчето за ритуала? От ресторанта предлагаха такова и можех да се възползвам от тяхната услуга.
Не смятате ли, че салфетките не бяха подредени по избраният от мен начин? Във всяка чаша би следвало да има по 2 броя салфетки "фуния" - бяло и шампанско, а не Една обща чаша за всички гости със бяла "фуния" и една обща чаша за всички гости със шампанско "фуния" на маса.
И последно относно доставените цветя два дни преди сватбата, не забравяйте че имам телефонно обаждане от вас - 4 дни преди сватбата, в което ми казвате че започвате да сглобявате букета и украсата на автомобила и ме питате с какво ще закрепяме конструкцията върху автомобила.
Аз не съм компетентна и нямам опит нито с букетите нито с украсата, изцяло се доверих на Вас и на вшият опит.Също така и на приятелското човечно отношение към мен, което получих във дните в които уговаряхме подробностите.Нямам никакво лично отношение към вас, единствено забележки във получената услуга.
« Последна редакция: декември 03, 2010, 10:06:52 от sapfira_101 » Активен
sapfira_101
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #349 -: декември 03, 2010, 10:03:36 »

Последен коментар, защото вече темата стана доста мрачна а тя би трябвало да е свързана с нещо много красиво  - сватбата.
Да, това е букета който избрах за сватбен. Както казва "Шейла" не фигурират розите шампанско, гипсофила и малко зеленина.
Да, снимката която съм качила е с лошо качество, ще кача нова.
НО, ако всичко е било наред с моят букет защо "Шейла" не качи във форума снимка на моят букет или той НЕ Е ДОСТОЕН за да представи фирмата във форума.
Относно поставените рекламни табели погрешно, какво би станало ако служителите на "Шейла" разменят изцяло двете декорации на сватбите? Все пак фирмата им плаща заплати, те понесли ли са някаква санкция от работодателят си?
Още със самото влизане в ресторанта видях, че работата която е свършена не е била контролирана от управителя на "Шейла".
Продължавам да твърдя, че впечатленията ни по време на срещите със управителката на "Шейла" бяха прекрасни, и смятам че най-вероятно тя е била подведена от некомпетентността на своите служители.
Активен
devil_kin
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: декември 04, 2010, 09:14:45 »

мисля че е време да си прехвърлите другаде спора.Това беше приятна тема.Вземете се срещнете  и говорете очи в очи.То от компютъра и баба знае.

п.с извинявам се за грубият тон!
« Последна редакция: декември 04, 2010, 09:17:24 от devil_kin » Активен
sapfira_101
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #351 -: декември 04, 2010, 11:12:15 »

devil_kin Съгласна съм с теб и прекратявам спора. Но съгласи се и ти с мен ,че след няколко месеца когато мине твоята сватба и това за което си заплатил не се е случило, и че нямаш намерение да правиш втора сватба в живота си, е нормално човек да е толкова огорчен колкото съм аз.
Просто исках да дам съвет на момичетата от препатило и той беше следният: винаги изпращайте преди събитието ваш близък или приятел, или шаферката и т.н. да провери качествено ли е извършена услугата и ако не е да се реагира навреме.
Активен
adelina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #352 -: декември 22, 2010, 10:15:24 »

Здравейте,
искам да попитам някой ползвал ли е услугите на Валерия Рекалова - дизайнер-флорист? Има прекрасни неща на сайта си, а и самия факт че тя работи с Ади Цанова и е правила украсата по откриването на книгата и ме кара да вярвам че наистина е професионалист и работи добре. Само не знам цените как са  sad
Активен
Love_joy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 62



« Отговор #353 -: декември 26, 2010, 21:41:52 »

   Здравей! Разледах сайта на флориста, който си споменала. Има наистина добри неща. За нея не съм чувала нищо, но за Ади Цанова знам добри неща и щом двете работят в екип, значи сигурно има защо. Аз също съм флорист и работя в сферата на сватбената флористика, но за друг град и моето лично мнение е, че по отношение на професионален подход към аранжировките за твоя празник няма да имаш проблем ( защото когато видя една аранжировка, мога да видя не само колко добре изглежда в очите на клиента, но и неща като съчетаване на цветове, правилно разпределение в простраството, съразмерност и други наши си тънкости - които могат донякъде да гарантират, че в сайта не са качени само сполучливите аранжировки, но неща, сътворени от професионалист, който ще се отнесе с професионализъм към всяка една поръчка). Защо не се свържеш с нея за предварителен разговор? Така няма да съжаляваш, че си пропуснала възможността заради предразсъдъци ( за цена, коректност и т.н.)
Успех, мила!
Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: декември 27, 2010, 11:10:19 »

Здравейте, момичета smile Първо честита Коледа. Пожелавам на всички ви най-вече здраве, прекрасни емоции и много топли моменти.
Точно на Коледа ходих да си видя ресторанта, който сме харесали за сватбата. Заведението е чисто ново, отворено на 17 декември. Не знаех изобщо как ще изглежда отвътре, но бях сигурна, че ще ми допадне. Така и стана. Но ресторантът е с много изявен собствен стил. Качила съм снимки в албума. Именно обстановката вътре променя изцяло концепцията ми за декорация и покани. Почти съм на път да се откажа и от първоначалния харесан модел на сватбена рокля. Моля ви за съвет каква украса за масите бих могла да направя. Всичко е от дърво, камъни, лен и памук; изявени елементи от историята и географията на България - колони с надписи на старобългарски, стъклен купол със стенописи, тежки столове с дърворезба. Това, което мисля, че ще е подходящо са свещите. Мисля, че имат бронзирани свещници за по 3 свещи. Топките от канап, които някой беше показал по-назад, също. Традиционните балони, камъчета и тюл никак няма да му се вържат, което малко ме обърква. Да не говорим, че цвета, който бях избрала - лилаво, май също не подхожда. Ще се ориентирам май към бордо. Моля ви за идейки, защото съм объркана от новата ситуация.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #355 -: декември 27, 2010, 11:22:13 »

unicusbg , според мен свещниците са добра идея...аз пък си мисля, че биха подхождали цветове като кафяво, медно и т.н. от тази гама.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: декември 27, 2010, 13:36:50 »

Здравей,

unicusbg свещниците явно са доста добра идея.Също така по дължината на масите може да сложиш зебло.Декоративните плетени топки също ще са ок.Мисля,че цвета ,който ще отива на интериора е бордо.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: декември 27, 2010, 16:31:13 »

unicusbg р-та е много нестандартен и е много красив. Не мисля,че ще ти трябва много украса. Но и аз съм на мнение,че кафявото ще е добър избор. Можеш да го комбинираш с хубаво наситено жълто за свежест. На тези кръглите лампи,които висят могат да се направят венци от цветя по самото колело. Зеленина и цветя в цвета,който си избереш. Балоните найстина са излишни в случая. Свещите ще стоят много добре.  good
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: декември 28, 2010, 01:19:52 »

Честита Коледа и на теб, unicusbg, както и на всички останали!  smile
Ресторантът ви е уникален! Истински замък! Според мен не му трябва много украса. Свещниците от ковано желязо ще паснат страхотно! Същевременно, за да е по-свежо можеш да сложиш цветя по масите и тук-таме някоя панделка. Аз ще имам на всички бутилки например. Както и на каните(от моя ресторант се съгласиха виното и водата да са в кани, попитай и ти - много ще отива!). И ако питаш за цвета, аз съм с две ръце за бордото! good Класно, но не мрачно! Цветът трябва да си отива, но и да отваря помещението, а не да се слива. Все пак е сватба и трябва да има и светлина.  pardon
Успех в украсата и качвай снимки- много ще ми е интересно какво ще се получи! smile
« Последна редакция: декември 28, 2010, 01:31:53 от Monikamaria » Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: декември 28, 2010, 16:48:24 »

Ето какво открих по тази тема в интернет










А какво ще кажете за огнено шоу





Има и много сайтове със сватби в дворци и средновековни замъци, ако искате ще пусна няколко... blum
« Последна редакция: декември 28, 2010, 17:37:23 от anelcka80 » Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines