Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 06:32:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 12  (Прочетена 202036 пъти)
 
tinkarbell
Ентусиаст
**
Публикации: 74



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: март 29, 2011, 17:05:42 »

teoDorra Според мен можеш да сложиш каквото пожелаеш без да се съобразяваш КАКВО ТРЯБВА. Важно е на теб да ти харесва, а щом искаш снежинки значи снежинки ще има. Дали да сложиш жито и паричка също сама прецени.В моите късметчета няма жито, няма стотинка/ ще се хвърлят само в църквата те/, а бонбонките са  от рода на тик-так smile
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #286 -: март 30, 2011, 11:46:02 »

teoDorra аз в моитве сложих стотинка, жито и ориз и бонбонки тик так. Намерих Снежинки в едно СБА, но бяха в много лошо състояние и се отказах.... каквито си ги направиш все ще са хубави, защото слагаш и по малко любов smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: април 01, 2011, 18:30:47 »

Момичета днес попаднах на една много красива и романтична алтернатива на книгата с пожелания и реших да я споделя с вас http://www.mydiyweddingday.com/2009/04/real-wedding-inspiration-guest-book-tree.html
И още една
http://joyfulweddingsandevents.com/blog/2010/09/03/kelsey-and-carls-gorgeous-pink-and-grey-wedding-at-a-private-estate-part-1/
« Последна редакция: април 01, 2011, 19:20:00 от госпожица » Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #288 -: април 01, 2011, 19:24:18 »

Мацки само да ви покажа нашите подаръчета за гости. Те ще са хем част от цветната украса, хем после гостите си ги взимат за спомен, от живи цветя са, но могат да се хербаризират, пак си остават кфрасиви smile
Качила съм повече снимки в галерията, в раздела тема на сватбата /Сори за лошото качество, но съм снимала с телефона ми, че си бях забравила апарата smile /

Освен това, вместо тейбъл карти ще имаме малки кексчета или мъфини с розова глазура отгоре и с кафяв шоколад ще пише името на всеки гост smile Дано да стане, но моите готвачи ми казаха, че ще могат да го направят lol  yahoo
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #289 -: април 01, 2011, 22:08:29 »

Соня, идеята за мъфините -  тейбъл картички е много оригинална.  Bravo А щом са ти казали, че може и да бъде осъществена е просто прекрасно! smile
госпожица, преди време и аз бях попаднала на тази идея и много ми хареса. smile Имам няколко подобни снимки, които мога да споделя с вас smile

Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #290 -: април 04, 2011, 12:24:21 »

Аз да попитам относно бонбонките и житото, които се хвърлят - откъде ги купувате? Видях, че ги продават по сватбените магазини в едни пакетчета смесени. И колко пакетчета да взема?
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #291 -: април 04, 2011, 12:33:14 »

Бонбонки "Детска радост" си купих от един магазин на Женския пазар - ако идваш откъм спирката на трамвая, вървиш от дясната страна на пазара, има една уличка, която го пресича (май се казва Симеон) и малко след нея от дясно има един магазин за сладки работи. Дано си ме разбрала smile Аз направих 27 късметчета, с един бонбон вътре и ползвах само белите бонбонки - стигнаха ми 2 пакетчета. А жито си купуваш от магазина smile
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #292 -: април 04, 2011, 12:38:46 »

Ммм, мерси много, разбрах те! Аз обаче съм поръчала късметчета, но нали не се лъжа, че се хвърлят освен късметчета и жито и бонбонки отделно?  blush
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #293 -: април 04, 2011, 12:41:32 »

Ами това е по желание - някои хвърлят късметчета след гражданското и после жито, монети и бонбони насипно след църквата. Бонбонките мисля са пак същите, но на листчето, което ми дадоха от Св. Неделя пише да са в тюлчета, демек късметчета, та ние само след църквата ще хвърляме тях.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: април 04, 2011, 13:10:33 »

Mariaid, в самите късмети има жито, бонбони и монети, т.е. или ги хвърляш поотделно, или под формата на късметчета. Някои булки правят късметчетата само с бонбони за след гражданския, а отделно хвърлят само жито след църквата. Но не във всяка църква дават, защото се цапа двора, а сватбите са една след друга. Вземи предвид и факта, че хвърленото жито ще се набие в прическата ти и трудно ще го почистиш след това.
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: април 04, 2011, 16:01:08 »

Момичета да ви се похваля какво измайсторих danceg danceg danceg


* Изображение1130.jpg (64.78 KB, 1200x1600 - видяно 371 пъти.)
Активен
tedi_ico
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #296 -: април 05, 2011, 19:01:42 »

Имахме бутилки за наричане на наща сватба. За златната, за сребърната сватба и за първото бебе. Тази за първото бебче, много ни хареса. Много е интересна.
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=160585133994804&set=a.160583870661597.46354.116734698379848&theater
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: април 05, 2011, 19:12:19 »

Tedi_ico, идеята за бутилките е много хубава, аз много бих се зарадвала да ни подарят такива кумовете, например smile Вашите са симпатични, макар че за моя вкус са малко претруфени, но хората сме различни, иначе идеята е много симпатична и "бебешката" бутилка особено smile
Активен
nellyaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: април 06, 2011, 14:41:29 »

Помощ!!!Трябват ми от тези лентички мъничките, където се слагат по бутониерите.Купих си от мъничките розички и мисля на всяка една от тях да сложа по една панделка от такава лентичка.Но не знам от къде да си намеря такава лента.Някой знае ли къде продават такива.
panteryx,от къде си купи воала за кошничката, защото и аз имам подобна идея и мисля да взема един метър такъв плат(предполагам, че е органза) и да ми остане и за панделки на колата да вържа -мисля да ги сложа на дръжките на колата!
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #299 -: април 06, 2011, 16:08:07 »

nellyaci, питай в цветарските магазини. Там има всякакви панделки като ширина и цветове,а може да има и органза в някои. Иначе аз си ги поръчах от сайт,но на теб щом ти трябва толкова малко количество,няма смисъл да се натоварваш с излишни суми за доставка...
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines