Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 06:31:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 12  (Прочетена 202033 пъти)
 
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: януари 23, 2011, 23:51:58 »

Благодаря, то ще да е.
Не знаех закакво да използвам мрежата, но тя имала мн приложения и ще я купя. Въпросът ми е освен това златистожълто какъв цвят мога да комбинирам? Бяло, друг? Разгледайте магазина, има мн, мн неща. И перлички има. Аз ще съм с бижута перли, в нашите ни има, мисля, че би било прекрасно съчетание. yahoo
unicusbg, последните ти късметчета са мн сладурски. Харесват ми.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: януари 24, 2011, 00:07:48 »

Ако ще имаш много слънчогледи ще имаш сигурно и зеленина. Може би нещо маслинено зелено можеш да включиш... scratch one-s head Но не знам как ще се върже с перлите. Ако са слонова кост, може би.
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: януари 24, 2011, 07:18:25 »

ЩЕ имаме мнооооооого слънчогледи, защото татко ще сади нивичка с такива. Аз също се чудих за зеленото. Ще вкл и него. А перлите ще са цвят като тези на чашите, т. е. ще се връзва good.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: януари 24, 2011, 08:48:11 »


Ето това жълто аз смятам за слънчогледово жълто.то отива къв патешко жълтото малко.Според мен това жълто със съчетание от бяло и златно/като малък акцент а не преобладаващ е добра комбинация.Другия вариант е със бледо зелено.

На мен не ми се връзва комбинацията с първата панделка.Най много от това което си предложила ми се връзват нслънчогледите с мрежата и с тази
Но сватбата си е твоя и ти си преценяваш.Тука има няколко слънгогледови сватби и може да видиш как са съчетани.
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #214 -: януари 24, 2011, 09:46:20 »

Чувала съм (и мисля и при мен да е така), че броят им трябва да отговаря на годините на булката, но да е нечетно число, т.е., както ще е при мен, аз ще съм на 26, а късметчетата ще са 27 smile
« Последна редакция: януари 24, 2011, 13:30:40 от Тiama » Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #215 -: януари 24, 2011, 10:07:56 »

Ами не знам pardon Предполагам, че има и други интерпретации, просто на мен този вариант ми хареса smile

А знаете ли къде мога да си купя хартиен шнур с тел, но не цяла ролка, а на метър? Ето такъв:
« Последна редакция: януари 24, 2011, 11:06:22 от Тiama » Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #216 -: януари 24, 2011, 11:54:06 »

 в цветарските магазини провери, не съм сигурна къде на друго място могат да продават на метър
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: януари 24, 2011, 12:30:06 »

Ами не знам pardon Предполагам, че има и други интерпретации, просто на мен този вариант ми хареса smile

А знаете ли къде мога да си купя хартиен шнур с тел, но не цяла ролка, а на метър? Ето такъв:

В Рахива на Чаталджа.На ролка е обаче .Иначе в Слънчоглед има на метър.Но да ти кажа ако ти трябва повече от метър в Рахива ще ти излезне по евтино цялата ролка.
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #218 -: януари 24, 2011, 12:43:14 »

Мерси, gucci! И аз гледах в техния сайт, но понеже съм от София, не ми се искаше да поръчвам, защото с доставката ще ми излезе златно, но ако в Слънчоглед е по-скъпо, ще си поръчам най-вероятно.
Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: януари 24, 2011, 12:45:33 »

Tiama, вчера си купих хартиена тел на метър от Бриколаж. Има различни цветове. Понеже взех и рафия обаче, не си спомням кое колко беше, т.е. или е 69 или 99 ст. метъра.
Активен
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #220 -: януари 24, 2011, 16:33:57 »

Здравейте момичета, аз съм готова с ботуниерите, жартиер, възглавничка за халки, кошничка за късмети, късмети, украса за шампанско, чаши и свещички. Поръчах си ги в Асеновград в бутик Нимезида. Аз си харесах техни модели и си поръчах да ми ги направят с лилиуми, защото това е нашето цвете. Поръчах ги преди 10 дни, след като направиха по една бройка ги снимаха и ги изпратиха, за да ги видя и днес ги получих  yahoo yahoo yahoo страхотни са. Ако някой си търси някакви аксесоари и не ги намира в магазините ви ги препоръчвам горещо, защото хем са съвестни, хем не е скъпо. Не се ориентирам от къде да кача снимки, за да ги видите.

Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: януари 24, 2011, 20:04:45 »

 smile Ами някои правят късметчета както Тiama каза, други (като мен, понеже са 150 гостите и около 100 ще са в ритуалната) ги правят на половината на гостите или една трета. Общо взето всеки си решава, но трябва да са нечетен брой и да са по-малко от гостите, защото все пак са късмети.   girl_wink
unicusbg, някои момичета ги правят колкото са годините на булката плюс тези на младоженеца. smile
Активен
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #222 -: януари 24, 2011, 20:04:56 »

За броя на късметчетата- аз знам, че трябва да са или една трета от гостите, или колкото си решите, но задължително трябва да са нечетен брой. Аз съм на 26 години, гостите ще са най- много 80 човека, но съм си поръчала 51 късметчета.  smile
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #223 -: януари 25, 2011, 10:27:28 »

момичета къде мога да купя бели перца?  pardon
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: януари 25, 2011, 10:55:29 »

Зависи какви и колко перца точно търсиш, но примерно от ebay smile
http://cgi.ebay.co.uk/BAG-MARABOU-CREAM-FEATHERS-CARDS-AND-CRAFTS-/160529605768?pt=UK_Crafts_Embellishments_SM&hash=item25604f6488#ht_600wt_906  good
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines