Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 14:41:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 12  (Прочетена 192972 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« -: юли 18, 2010, 17:25:55 »

Ето я и предишната тема!
Активен
Adence87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 85



« Отговор #1 -: юли 21, 2010, 15:07:18 »

Здравейте, смятам сама да направя гривни и ботониери от живи цветя, моля някой който е правил да ми даде идея как да закрепя цветето за гривната. Ще бъда мнооого благодарна!
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 22, 2010, 08:34:41 »

Вчера бях в магазин Рая и там продаваха готови късметчета - до 20бр*0,40лв, а над 20бр*0,30лв. Имаше голямо разнообразие на цветчета. Имаше много кошнички и фигурки за тортата(според моето мнение не бяха кой знае какво). Имаше и голямо разнообразие на изкуствени цветя, ако някоя тук иска изкуствен букет, които наистина изглеждаха добре. Това се сещам засега.

Дано на някой имформацият му е от помощ.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 22, 2010, 10:06:06 »

Здравейте, смятам сама да направя гривни и ботониери от живи цветя, моля някой който е правил да ми даде идея как да закрепя цветето за гривната. Ще бъда мнооого благодарна!
Има пиефлори за ръка.Представляват ето това.

ето това е тиксото за дръжките на бутониерите

това са капсулите
« Последна редакция: юли 22, 2010, 14:09:47 от gucci » Активен
Adence87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 85



« Отговор #4 -: юли 22, 2010, 13:22:08 »

Благодаря за инфото bubu_123 ,разгледах такива пиефлорки, но те са само гъбки с поставка - как ще се украси това нещо върху гривничката? pardon
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 22, 2010, 14:09:14 »

Adence87 тези пиефлорки за ръката имат встрани процепи които се мушка панделката а със силикон се застопорява.отгоре се прави украсата с живи цветя.Дано съм го обяснила ясно.Ако има нещо питай.


* thumb1_1258552209_465.jpg (69.18 KB, 407x270 - видяно 6648 пъти.)
« Последна редакция: юли 22, 2010, 14:13:13 от gucci » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 22, 2010, 14:15:47 »

Другия вариант е директно да лепиш цветята със силикон на лентата.Но трябва да е в деня и да са издръжливи и пресни цветята.Ето така изглежда.


* thumb4_SC79cF.jpg (51.2 KB, 600x450 - видяно 1548 пъти.)
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #7 -: юли 22, 2010, 21:49:22 »

 Моля за малко помощ  smile Може ли някой да ми препоръча за София място, от където да взема неукрасени високи, тънки свещи? Типичните сватбени са хубави, но на мен не ми вършат работа, понеже имам нещо изпредвид за украсяването им. Не държа на белия цвят, само да са горе-долу с височината и дебелината на сватбените.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #8 -: юли 23, 2010, 10:15:42 »

 Имам още един въпрос  smile Май не съм внимавала много по време на сватби, понеже ми се губи момента с бутилката с шампанско по време на ритуала за граждански брак. Кога се отваря и се налива в чашите? При нас, макар и да не е изнесен, той няма да е в ритуална зала. Замислих се, ако се отвори преди започването и преди идването на младоженците, дали няма да се поизгуби от красотата на украсената бутилка? Питам, понеже като голям мързел, не ми се ще да се захващам нещо, което ще се развали и ще ме е яд  Wink
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 23, 2010, 10:43:38 »

И в двата случая се отваря преди това и се пълнят чашите, за да са готови за ритуала. Бутилката може да я снимате преди това.

Ако искаш да си я запазиш - вземи резервна бутилка, от която да ви сипят в чашите, а тази да стои само за украса.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #10 -: юли 23, 2010, 10:58:28 »

 Не, въобще не ми се пази бутилката, чашките ми стигат  Wink Просто си представих как вида на добре украсената бутилка се разваля точно преди основния момент. От моя гледна точка така малко се обезмисля украсяването. Ще го премисля как да стане-или ще помолим кума да отвори бутилката и да налее в чашите, или въобще няма да се прави такава.
 lionelsa , това, което си сътворила, е прекрасно  LOVING
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 23, 2010, 11:06:20 »

michelle, благодаря ти! give_rose

Ако ще милите кума да отваря бутилката, ще трябва да е преди церемонията. За това те сътвам да направиш или семпла украса, за да не ти отнема време или въобще да не присъства бутилката на масата с останалите неща. girl_wink
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #12 -: юли 23, 2010, 11:12:25 »

 А аз си мислех да я отвори, след като си кажем "да". С цел малко да се отнеме от сериозността на събитието  Wink Нали си представяш момента с отваряне на шампанско? Направило ми е впечатление, че обикновено развеселява хората. Освен това гостите вече ще са си взели по чаша с шампанско и така ще можем да си вземем "наздраве" първо с кумовете и после с останалите.
Активен
kapriz84
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 23, 2010, 11:17:26 »

Здравейте момичета по темете с бутилката-в нашия град ритуала в залата е такъв че кума наистина отваря бутилката по време на церемонията и дори той налива чашите.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 23, 2010, 12:49:32 »

Имам още един въпрос  smile Май не съм внимавала много по време на сватби, понеже ми се губи момента с бутилката с шампанско по време на ритуала за граждански брак. Кога се отваря и се налива в чашите? При нас, макар и да не е изнесен, той няма да е в ритуална зала. Замислих се, ако се отвори преди започването и преди идването на младоженците, дали няма да се поизгуби от красотата на украсената бутилка? Питам, понеже като голям мързел, не ми се ще да се захващам нещо, което ще се развали и ще ме е яд  Wink

Мишелче, обикновено бутилката я отварят лелките от обредната зала, зад кулисите и вие виждате само сипаното шампанско в чаши. Затова и аз съм решила да не правя бутилка. А щом вашият ритуал е изнесен свобода много и можете да си го налеете по всяко време! Само помисли за хорър сценарии с оливане на бялата рокля! :-)
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines