Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:00:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Меден месец – до Хърватска и Северна Италия с кола  (Прочетена 14398 пъти)
 
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« -: юли 14, 2010, 11:47:19 »

Здравейте, момичета!

Сватбата ни е на 14-ти август и тъй като нямаме още много отпуска след това, мислехме да отидем до Хърватска за няколко дни и евентуално до Северна Италия със собствен превоз. Ние живеем в Германия, така че оттам направо ще се прибираме към Мюнхен след това.
Въпросът ми е следният – повечето хубави туристически градове в Хърватска като че ли са повече по южното им крайбрежие. На нас не ни се иска да слизаме чак дотам, първо защото доколкото знам пътят през Черна Гора е лош, а и нямаме много време, т.е. предпочитаме да не пътуваме твърде дълго после до Италия (или респективно направо до Мюнхен).
Та дали знаете къде по северното крайбрежие на Хърватска си заслужава да се отиде? Искаме да съчетаем разглеждане на забележителности с приятна почивка с плажче, та да презаредим малко батериите – и физически, и емоционално. Италия може и да отпадне изцяло евентуално.
Ще се радвам да споделите впечатления, ако някои от вас са ходили дотам.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #1 -: юли 14, 2010, 15:11:50 »

Мисля, че Пула и Риека са много хубави курорти, те са по северното крайбрежие  good
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 14, 2010, 15:20:42 »

Мисля, че Пула и Риека са много хубави курорти, те са по северното крайбрежие  good
good

И аз точно тези бих препоръчала-Риека,Пула или Ровин, за почивка и плаж са супер ама незнам как е откъм забележителности, ние сме били само на ветроходната яхта по  островите...това беше страхотно!!!
Оттам ще ви е доста удобно само през Триест ,а защо не и романтича отбивка през Венеция или Верона и направо към Германия ... girl_wink
« Последна редакция: юли 14, 2010, 15:25:33 от marchela » Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 14, 2010, 15:38:12 »

Ъхъм и ние нещо такова си представяхме по принцип (с романтичната отбивка smile ).
Иначе на мен ми е отколешна мечта да видя Дубровник примерно, но май ще го оставим за някой друг път.

Благодаря, Слънце и marchela! Ще разучим района там. Иначе ако имате препоръки и за хотели или се сетите за някоя забележителност, която си заслужава да се види, ще се радвам да споделите.  give_rose
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines