Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:49:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: медена седмичка в близка Турция  (Прочетена 133338 пъти)
 
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #180 -: април 07, 2013, 17:47:29 »

Гърция е неверятна за почивка,за Турция и Мармарис само съм чувала ,че е прекрасно не съм ходила.Ние миналата година в Гърция Орунополис 5 звезди за 3-ма души платихме 560 лв в началото на септември .Закуска и вечеря разкошна кухня богата ,условията в хотела чудесни.
Milataaa ,ще те попитам на лични за Турция за да не спамя тук
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: април 07, 2013, 21:41:15 »

Ние сме ходили в Мармарис и беше страхотно, но бяхме юни месец и беше страшна жега, щом се отдалечиш от водата и /аз поне/ бях пред припадък. Но препоръчвам за там поне 4 звезден хотел, защото хората от 3 звездните не бяха никак доволни. Иначе в Мармарис определено и 14 дни да се отиде няма да скучаете - предлагат много и интересни екскурзии, вечер има къде да се разходиш и то доста.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #182 -: април 08, 2013, 13:06:30 »

Каква е приблизителната цена за 1 човек,значи и август не е подходящ за Мармарис ,много е топло,така ли да разбирам?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: април 08, 2013, 17:23:50 »

Ами доста е жега да, преди 2 години наще ходиха септември към средата и казаха, че е било идеално- все още доста топло, но не чак да ти стане лошо. За цената немого да дам актуална информация, защото ние ходихме преди 4-5год. тогава беше по около 900лв на човек в 4* хотел с излаз на морето /Паша бийч/, със самолетните билети и вкл. летищни такси. Ако обаче недържите на излаза на море, може да отидете пак в 4* хотел, но на 2ра-3та линия и цената е по-ниска, само да има достатъчно басейни, защото понякога местата свършват рано и няма къде да се седне. Дано съм помогнала, ако искаш питай още нещо.
Активен
Thea
Професор
****
Публикации: 323


« Отговор #184 -: април 08, 2013, 17:42:08 »

На нас Турция не ни хареса за почивка на море. sad Може би защото за същата цена сме получавали тройно по-добро качество на други места, но това е и до личен опит.
Ние ходихме началото на октомрви мин. година, не на Мармарис. Температурата беше около 28 градуса, но естеснвено вечер ставаше хладно. Бяхме в 5 звезден хотел. Според нас отговаряше на 3 звезден, но за Турция това е нормално.
Иначе цените за този сезон /септември-октомври/ са средно около 600-700 евро на човек, отделно може да дойдат и летищни такси. На нас ни излезе повечко...
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: април 12, 2013, 11:00:02 »

И ние май клоним към Турция.
Имаме нужда от добра почивка след сватбата и сме замислили да се разложим на някой курорт за около 7  дни на All Incluzive. Знам, че на място организират екскурзии и какви ли не забавления, така че няма да скучаем. Мислим да заминем веднага след сватбата, някъде около 10ти Юни.
Смятате ли, че тогава е подходящо време? На кой курорт е най-хубаво според вас?
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #186 -: април 12, 2013, 11:27:39 »

Lilly, времето ще си е супер за почивка в Турция след 10-ти юни. Аз не, но моят годеник е обиколил доста местенца за почивка там и точно поради този факт на нас ни беше адски трудно да си изберем медения месец. Първо мислихме за Бодрум, тъй като там е било идеално за млади хора, нощен живот, купони и т.н. smile Но не можахме да си харесаме там хотел. После се насочихме към Дидим, моят годеник е на мнение е,че там плажът и морето е най - хубаво и чисто. Дори аз бях доста навита за там, но след това пък видяхме в Анталия - Лара "нашия" хотел и решихме, че ще е това. Дори като отидохме в тур агенцията дадоха ни доста подробна информация, и общо взето всичко ни допадна. А иначе мога да споделя и някои други места, за които ние тооолкова много мислихме. Общо взето, доста труден беше избора, защото всички изглеждат прекрасни. Ето и някои ,които ни бяха горещо препоръчали туропреторските агенции специално за меден месец :

Нашият - http://www.concordehotel.com.tr/

И другите:
http://www.silence.com.tr/anasayfa (за този мислихме доста, но "нашия" надделя lol) )

http://www.booking.com/hotel/tr/titanic-deluxe-beach-resort.bg.html?aid=323176;label=titanic-deluxe-beach-resort-QUmfMfwY1nF6DZtAvqKKKAS17496436164:pl:ta:p1:p2:ac:ap1t1:neg;ws=&gclid=CNWoq4bmxLYCFU1f3god8zYAvw (тук ще ходят на меден месец първия братовчед на милото, които ще се женят на 26.05.13)

http://www.booking.com/hotel/tr/gural-premier-tekirova.bg.html?aid=323176;label=gural-premier-tekirova-tQPVxUYQgZL7vAUu3qdLEgS5474094204:pl:ta:p1:p2:ac:ap1t1:neg;ws=&gclid=CLS7r4TnxLYCFY623god3BoAvg (тук ще ходят пак на меден месец едни наши приятели, които се женят на 12.05.13 - общо взето много сватби тази година lol) )

http://limakhotels.com/atlantis/en/

http://www.booking.com/hotel/tr/club-ali-bey.bg.html?aid=323176;label=club-ali-bey-ERCYvZv3wBF8ovU*Nkvz_QS14800596684;ws=&gclid=CKC05aznxLYCFche3god3xQA3g

Имаше още доста хотели в нашия списък, но помня само тези  pardon И моят съвет е , възползвайте се от ранна резервация, която мисля ,че все още продължава до края на април.

Активен
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: април 12, 2013, 11:27:51 »

Нашата медена седмичка беше в Турция.
Тъй като сватбата беше Септември, а аз нямаше как да отсъствам от работа до средата на Октомври, се спряхме на Анталия (Сиде). По на юг е, температурата като кацнахме на 20ти Октомври беше 35 градуса.
Идеално за плаж, топла вода, обслужването и храната са супер.  good Тази година пак сме там, вероятно пак края или средата на Октомври.
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: април 12, 2013, 12:01:02 »

Лелееее разкошни са! Усещам, че като покажа на моя човек няма да се чудим повече  yahoo
Вие към коя агенция се обърнахте или сами си запазихте хотела и пътя?
Активен
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: април 12, 2013, 12:31:02 »

Лелееее разкошни са! Усещам, че като покажа на моя човек няма да се чудим повече  yahoo
Вие към коя агенция се обърнахте или сами си запазихте хотела и пътя?


Лили, аз ти препоръчвам Астрал Холидейз. Много любезни, обслужването беше супер. На място имат страхотни представители. Всякаква необходима информация ни дадоха и много добри съвети също. Трансфера ни беше много приятен, удобни и чисти бусчета, аз много се притеснявах за тази част, защото не мога дълго да пътувам с автобус. Правят си паузи, представителя е там smile Нашия хотел беше на час и половина от летището път, но не се усети, разкошни пътища имат комшиите smile
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: април 12, 2013, 12:43:54 »

Мерси много, сигурно и тях ще проверим.
Много кофти, че няма полети от Варна тогава.
Ще трябва да се ходи до София  nea

П.С. Seagirl била си много хубава булка!
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #191 -: април 13, 2013, 22:57:49 »

Astral Holidays  good
Активен
koseto86
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #192 -: ноември 11, 2013, 13:26:28 »

ахх ,че хубаво звучи медена седмичка здравейте на всички с моята дружка в живота мислим да си направим една медена седмичка в Турция спрели сме се на тази агенция дано да не съжалявам видях много предложения за туристически агенции даже може и да се обърна към някои от тях но се чудя някой знае ли нещо за тази агенцийка че моята дама си е избрала и не знам дали ще се разубеди.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines