Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 01:56:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: медена седмичка в близка Турция  (Прочетена 135748 пъти)
 
jiveto81
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: март 22, 2009, 00:12:50 »

живето, не намерих такава оферта... Трябва да се изчака до следваща събота, напр. Повечето са с тръгване в събота - поне тези за Анталия, които гледах.
А на това отгоре са и скъпички - с около 20% повечко от миналогодишните.
Ние пак сме в колебание, направо вече не знам къде ще идем, а си пуснах една хубава отпуска...леле

elean,и аз доста се рових в нета и звънях по агенции.Така се бях настроила,че ще ходим в Мармарис,а май няма да ходим никъде.Пътуването със самолет е в събота-само от Партнер Травел имат оферта за неделя- полет в 12.40ч,което пак не ме устройва.Нашата сватба е в събота,а отпуската ми ще е 2 седмици-една преди сватбата и една след това.А единствения вариант да пътуваме за Турция е на следващата събота след сватбата.Няма как да почивам 3 седмици и направо не знам вече как ще го направим.Дано вие да можете да си организирате нещата и да отидете някъде.Успех ти желая.
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: март 23, 2009, 13:35:05 »

живе, погледни на онтравъл или им се обади... май те имаха нещо към мармарис, но не зная как точно беше.
иначе ние ще му мислим още малко и..все пак, надявам се да идем в някоя посока.
Активен
jiveto81
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: март 23, 2009, 19:37:54 »

живе, погледни на онтравъл или им се обади... май те имаха нещо към мармарис, но не зная как точно беше.
иначе ние ще му мислим още малко и..все пак, надявам се да идем в някоя посока.


Звънях и на тях.Пътува се в неделя сутрин в 04.45 е полета.Пак не ме устройва.Трябва направо от ресторанта да тръгнем.
Активен
ipls
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #93 -: март 23, 2009, 20:25:42 »

Момичета, попитайте самата агенция да ви предложи друг полет - обикновено е по-скъп, но пък проблема с отпуската е по-сериозен. Има доста полети в понеделник...
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: март 25, 2009, 12:25:28 »

jiveto81 , Акватур също са с полети в неделя. Може да питаш от колко часа е чартъра
http://www.aquatour.bg/02/981-31-33/marmaris_air/view.html?oid=35125
Другия вариант, за който се сещам е да разгледаш автобусните оферти или да скъсиш отпуската преди сватбата и да удължиш отпуската след сватбата. smile Успех!
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: април 16, 2009, 10:03:06 »

Мацки, сега ровя и аз за оферти, и понеже и ние имаме проблема с полетите в събота, (не само за Турция, ами и за Испания, че ние още не сме решили къде искаме), та открих, че Алфатур имат и 2-3 програми с полети в понеделник за 6 нощувки, но само за Анталия.
Дано помогне на някой.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #96 -: юни 17, 2009, 14:18:29 »

Момичета, имате ли представа какви са температурите в Истанбул през юли. Ясно е,ч е са доста високи, но дали са поносими за обикаляне? Това ни е идеята за второ сватбено пътешествие, но да не вземем да умрем от жега  girl_impossible
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: август 17, 2009, 11:44:21 »

И мен ме интересуват температурите в Турция (Мармарис, Анатлия...абе каквото ви хрумне) за края на септември - началото на октомври, много ли ще е студено за плаж? Някой ходил ли е в този период?
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #98 -: август 17, 2009, 11:56:52 »

Ние бяхме в Анталия миналия месец и ни дадоха една книжка за Турция!Сега ще ти напиша дословно информацията-за септември:въздух 26 градуса,вода-28гр!За октомври-въздух 21,вода 26!
Ние бяхме там на 18 юли и мога да ти кажа че темп беше 40 гр на въздуха!Много гореща!А ти щом питаш дали става за плаж,мога да ти кажа че тези мисици са на подходящи за Турция за почивка!
А и цените от септември са на половин цена!Ако имаш др въпроси пита!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: август 17, 2009, 12:08:36 »

А и цените от септември са на половин цена!Ако имаш др въпроси пита!

Конкретна оферта ли визираш или просто предполагаш?  crazy Защото аз за септември намирам доста скъпи оферти, просто непосилни за нашия бюджет  nea Надявам се в някой ласт минит да се вредим иначе няма начин  Girl_hide
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #100 -: август 17, 2009, 12:24:23 »

Ние си харесахме 5 звезден,7 нощувки,с такси,самолетни билети-1800лв за двамата.А след септември става на 100 лв за двамата!Не знам дали е редно да ти пиша от коя агенция!
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #101 -: август 17, 2009, 12:25:45 »

ОООО,сори-1000лв за двамата Wink!Да ти кажа че ако не купувахме подаръци и глезотиики,нямаше да изхарчим и 1 лира!Храната беше в изобилие!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: август 17, 2009, 13:04:45 »

М аз мисля че няма проблем да споменеш агенцията, ама ако искаш за по сигурно ми драсни на лични  pleasantry
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: август 17, 2009, 13:18:40 »

Gergancheto  ние ще ходим на Мармарис. Заминаваме на 06.09. пакета включва 7 дни  (пълни)- 6 нощувки в 4* хотел (изглежда много добре - Pineta Park Deluxe 4*), ол инклузив, самолетен билет и трансфер до хотела. За 2 души ще ни излезе 1455лв + 215лв. летищни такси. Агенцията с която ще пътуваме е Travel bg - толкова много сайтове разгледах и най-добрата оферта беше с тях. Като се върнем ще пиша дали сме останали доволни.  blum
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: август 18, 2009, 08:11:36 »

Гери, ние миналата година пътувахме с Алма Тур. 4* ол инклузив за 1600 лв. за двамата в Кемер, Анталия. Цената включва всичко - хотела, билетите, трансферите, летищни такси. Бяхме много доволни и от хотела, и от агентите на Тез Тур в Турция, ходихме и на няколко екскурзии.
Тази година ще пътуваме с Алфа тур. Пак в Турция. Заминаваме на 29.08. Условията са същите. цената е 1500 лв. за двамата  good Дано останем доволни.
Ако тази цена те устройва гледах и някои добри предложения за Египет и Тунис,но се отказахме от тях, защото по това време в Египет е ужасно топло.   Sunshine
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines