Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 11:18:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: медена седмичка в близка Турция  (Прочетена 135025 пъти)
 
Баба Марта
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #135 -: януари 05, 2012, 23:07:48 »

В Бодрум е хубаво за младоженци, защото има много богат нощен живот. Хотелите са хубави, но има какво да се желае от тях. В Анталия и най-вече в Лара и Белек има прекрасни нови и доста луксозни хотели, но те сякаш са ориентирани повече за семейства с деца.
Докато се чудя къде и кога да почивам, разгледах цените за тази година и ми се струват малко височки спрямо миналата, но не фрапиращо. Ние пътуваме с Тез тур, защото организацията им е перфектна.
Активен
Smily
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



« Отговор #136 -: януари 26, 2012, 17:32:04 »

Аз досега съм стигала само до Истамбул и страшно ми харесва.Някак цялата атмосфера е страшно заразяваща и те кара да искаш още и още.. smile Ние сега ще ходим на почивка и полетът ни е от Истамбул и ще останем два дни там.Страшно съм доволна, макар че съпругът ми не е очарован от турците като цяло.Смятаам да му прекроя представите!!!
Те са толкова гостоприемни.Такова нещо в България за съжалебие рядко се случва:(((
А какви са цените в Бодрум???
Казвате, че е най-тузарския курорт!
Колко струва едноседмична почивка в четиризвезден хотел за един човек?
Ще ми се на есен да сиорганизираме нещичко..smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: февруари 02, 2012, 11:21:20 »

Момичета, препоръчайте ми добра проверена агенция за екскурзийка до Истанбул. Става дума за 4-5 нощувки за средата на май. Мисля, че е време да започна да проучвам нещата вече. smile
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: февруари 02, 2012, 11:24:53 »

Момичета, препоръчайте ми добра проверена агенция за екскурзийка до Истанбул. Става дума за 4-5 нощувки за средата на май. Мисля, че е време да започна да проучвам нещата вече. smile


www.teztour.bg,аз лично не съм им ползвала услугите,но мои близки са останали много доволни
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: февруари 03, 2012, 07:46:08 »

За Истанбул най добрите са :
http://butiktravel.eu/%D1%82%D1%83%D1%80%D1%86%D0%B8%D1%8F
http://turkey.partner-travel.eu/%D0%A2%D0%9E%D0%9F-%D0%9E%D0%A4%D0%95%D0%A0%D0%A2%D0%98-%D0%97%D0%90-%D0%A2%D0%A3%D0%A0%D0%A6%D0%98%D0%AF

Teztour са специализирани в летните морски почивки и не продават директно своите пакети, а през партньорски агенции.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: февруари 03, 2012, 09:17:11 »

Благодаря ви, момичета. Проблемът е, че повечето фирми предлагат такива екскурзии с фиксирани дати - или по 5, или по 24 май. Единствено последната, която е дала ellimink, имат екскурзии всеки четвъртък, но са само с 2 нощувки. На мен ми се искаше поне 3-4 нощувки...
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: февруари 03, 2012, 09:33:13 »

Весе,свържи се с тях.Сигурна сум,че могат да изработят индивидуални пакети.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: февруари 10, 2012, 17:07:31 »

lawyer, а ще споделиш ли каква цена ви излезе почивката с пътуването? Със самолет или с автобус пътувахте? И ние мислим за медена седмица в Турция и още миналата есен щяхме да ходим, но го отложихме за идния септември smile
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: февруари 10, 2012, 17:12:56 »

Момичета, препоръчайте ми добра проверена агенция за екскурзийка до Истанбул. Става дума за 4-5 нощувки за средата на май. Мисля, че е време да започна да проучвам нещата вече. smile

Напълно подкрепям ellimink ние често използваме "Бутик травел"
Активен
Баба Марта
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #144 -: февруари 15, 2012, 14:49:14 »

lawyer, а ще споделиш ли каква цена ви излезе почивката с пътуването? Със самолет или с автобус пътувахте? И ние мислим за медена седмица в Турция и още миналата есен щяхме да ходим, но го отложихме за идния септември smile

Хотелите са толкова много, че могат да се намерят цени от 500-600 лв. на човек до почти 2000-2500 лв., че и нагоре. Най-общо казано, една 7-дневна почивка в Анталия, за двама души, със самолет е около 2500 - 2800 лв. През септември, за тази цена спокойно може да се намери много добър 5-звезден хотел, който предлага много добри условия за почивка. Хотелите, които предлагат малко повече услуги и лукс се движат около 3000 лв., а най-луксозните и най-нови хотели са над 3500 лв. за 7 дни. Това, че има много скъпи хотели, съвсем не означава, че не може да се намери страхотен хотел, които предлага страхотни условия за почивки и който е на по-поносима цена.
Повечето хотели в Бодрум предлагат по-ниски цени от тези в Анталия, но и глезотиите там са малко по-малко. В Мармарис и Кушадасъ цените също са по-достъпни.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: февруари 24, 2012, 13:23:48 »

Момичета, а някоя от вас има ли отзиви за Мармарис  nea  и за туристическа агенция Ориен 99
Активен
Smily
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



« Отговор #146 -: февруари 25, 2012, 19:07:40 »

Момичета сега се върнахме от медения си месец.Прекарахме го в Южна Африка .Беше невероятно.Пътувахме от Турция и единствените ми негативни преживявания бяха там.Бяхме си запазили хотел в Истамбул без агенция.Сайта му беше много порядъчен и цените също.Няма да ви кажа какъв шок изживях като влязохме във фоайето.Върнах се 60 години назад.Пълна мизерия.Та с това исках да кажа:не сглупявайте като нас.Много внимателно подбирайте къде резервирате и как пътувате, че да не си разваляте хубавите емоции!!!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: февруари 25, 2012, 22:47:02 »

Били сме като гаджета в Истанбул, в Мармарис и последната година (като сгодени) в Кушадасъ. Доста зависи и от хотела и мястото, което се избере . Та при нас и трите бяха супер готини изживявания и пак ни се ходи  yahoo но обмисляме дали да бъде след сватбата или догодина (зависи от доста неща, както и това че работата ми е натоварена и не се знае за отпуската). В Истанбул бяхме за 2 нощувки, много ни впечатли. В Мармарис беше точно почивка и също бе супер, въпреки че бяхме в скромен хотел с неголям басейн. А последната година в Кушадасъ бяхме решили да отделим двойно повече пари, но да се насладим на повече лукс и релакс  twohearts infatuated съчетахме го с нещо, което милото бе планирал отдавна - гмуркахме се заедно  Wink
Иначе аз исках да посетим Малта, но милото не е толкова `за`; друго което се чудим е за о.Тасос... А това, за което не се чудя е някое готино островче я Бали, я Малдивите или Пукет, но ... и да ги имаме, не бих искала да хвърля парите за това, защото е доста за седмица, а парите са пестени...
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: февруари 26, 2012, 09:12:28 »

Момичета, а някоя от вас има ли отзиви за Мармарис  nea  и за туристическа агенция Ориен 99
cveta_d86 , ние бяхме на Меден месец в Мармарис миналата година Юли месец,една седмица след сватбата. Хотела който си харесахме беше на първа линия 4*-"Poseidon", но само на закуска и обяд. А те бяха толкова обилни с тази шведска маса,че от всичко искаш да опиташ. На нас това ни беше напълно достатъчно, защото вие можете да изберете 2варианта:
-да почивате само и да се наслаждавате на морето
-или всеки ден да ходите някъде.
Ние предприехме вторият начин. Ако ходите там отидете задължително на екскурзия до острова на Клеопатра с малко корабче. Цял ден си в морето, спира се на прекрасни заливи и накрая на този плаж. Той е като изваден от картинка. Ярко синьо небе, кристално синя вода,които се сливат в едно.
Задлжително отидете и до остров Родос- в петък, с катамаран от Турция до Гърция се стига за 40-50 мин. Там е наистина невероятно красиво. Уникален град. Girl_hide
Най-скъпите хотели са в края на града,има един построен 2011,до края на март,но всички те са на една плажна ивица. Там хотелите наистина не отговарят на нашите звезди,така че ако ви кажат 3 е,смятайте го за 2+. Плажната ивица пред хотелите е малка и доста често на-гъсто подредена.
В Мармарис е хубавото,че плажната ивица стига от края на града до центъра и то не за повече от 30мин пеш минавайки точно до плажа. А не както в Кушадасъ,разпокъсана.
 Ние ходихме с Aqua Tour със самолет. Много доволни останахме от тях. Всеки ден тур агентката ни идваше,да види дали нямаме нужда от нещо и понеже беше изселила се българка,много ни се радваше и помагаше. За Юли и Август няма много българи,защото каза че им е доста скъпо и всяка година намаляват,все повече. Но за сметка на това е пълно с немци,шведи,холандци и даже забрадени араби,които се къпят с бурките си в морето.  shok
За Ориент 99 съм чувала добри отзиви,когато ходихме в Кушадъсъ с рейс. Но имай предвид че пътуването е 20 и повече часа до Мармарис.
Ние си изкарахме страхотна медена седмица, имаше почивка,разходки,дискотеки,от всичко по-много за 7дена. bouncinggirl Ако нещо те интересува по конкретно питай. smile
« Последна редакция: февруари 26, 2012, 09:14:10 от ellimink » Активен
novao
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



« Отговор #149 -: февруари 29, 2012, 22:50:05 »

Много обичам Гърция и Турция. Като дестинация за сватбено пътешествие не е лош вариант, защото условията са отлични!  good
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines