Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 17:24:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за lionelsa!  (Прочетена 18065 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 28, 2010, 11:35:25 »

Нинка забавлявам се с отговорите ти, но и много се радвам, че си така открита.Колкото до рекламното лице на тези бисквити мисля двамата с Мерал да ви сложим.Той ги яде като семки и в къщи задължително има от голямата кутия Wink Без тях хладилника ни изглежда празен  blum
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 28, 2010, 11:41:58 »

Аз имам по една голяма кутия и на работа, и в офиса. Нямам насищане  pardon Но не ги държа в хладилника. Не им остава време да се разтопят просто. laugh Една вечер се прибирам от работа и си мисля как ще си изям осатаналите 4-5 биквитки като се прибера и вече точа лиги. Прибирам се и кутията празна beating Такова конско изчетох на Станислав да си яде от неговите(аз не ги тача неговите любимци), а не да подяжда и без това малкото мой, че от тогава не ги пипа. После ми стана смешно, защото реагирах като малко дете, но все пак всеки си има начин да бяга от проблемите - цигари, шоколад, сладолед.....аз пък с тези вкусотии.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 29, 2010, 12:56:41 »

А това с изяждането на бисквитите от любимия голяма грешка.Аз ако хапна Мерал веднага разбира.Все едно ги държи под бройка  pardon Значи сте опасни и двамата с тия бисквити, и аз какви ли други не копувах той само тези си признава и това е.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 30, 2010, 14:29:59 »

Ето ме тук - навлизам в много лична тема, но в какви отношения си с майка си  pleasantry Оставам с впечатление че куцат нещата  blush
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 30, 2010, 14:41:17 »

С нея минахме през много етапи и съм радостна, че след толкова години упорит труд от моя страна успях да го докарам до по-нормални отношения.  Yes
Чуваме се често като си казваме почти нищо.  crazy Виждаме се два пъти в годината, но не защото сме далче, а защото например тя ходи два пъти на море миналото лято, но нямаше време да дойде до Варна. crazy Ще спестя много подробности, за да не ви развалям еуфорията от събитията около мен. А и аз отдавна съм надживяла всичко.Каквато и личност да е, тя все пак ми е майка и я обичам.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #35 -: юли 01, 2010, 09:50:39 »

^А в такъв случай - в какви отношения си с баща ти? smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 01, 2010, 10:00:24 »

^А в такъв случай - в какви отношения си с баща ти? smile

В никакви - не е същество, за което заслужава да се говори. Изоставил е три деца от две майки. В последната година в училище издействах от полицията забрана да се доближа до нас. Мисля, че е излишно да говоря повече за него. beating Лошото е, че съм прекратила контакти с любимата ми леля и дядо, а брат ми и сестра ми не съм ги виждала от 10-на години. Заканила съм се някой ден да ги намеря.

Мъжът, с който живее майка ми, е страхотен човек. Не съм израснала с него, но спокойно мога да кажа, че го приемам като баща. В добри отношения сме и много обичаме да спорим по какви ли не философски теми. Бих казала, че той ме разбира много по-добре, отколкото Катерина.
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: март 07, 2011, 14:21:02 »

Ето и моите въпросчета smile

1. Нинка, какво точно си завършила и само по специалността ли искаш да работиш? Липсва ли ти работата?

2. Какво най-много искаш да ти се случи в момента?

Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: март 07, 2011, 15:00:34 »

maya_bunny , благодаря ти, мила, за вниманието и за въпросите!

1. Нинка, какво точно си завършила и само по специалността ли искаш да работиш? Липсва ли ти работата?

Бакалавърската ми диплома е на военна тематика  blum Много исках да се реализирам в тази област, но по онова време единственият вариант беше да съм две години на държавна работа в структурите на МО или МВР, за да мога да продължа обучението си. Отказах се, защото заплатата щеше да покрива само наема ми. pardon
Така донякъде случайно се озовах в логистиката - разбира се, измислена и разрвита от военните. В последствие завърших магистратура в тази област.

Харесвам професията си и би било страхотно да намеря нещо в тази област. Много е динамична и постоянно има какво да учиш. Иновациите са изключително много. Мога да уча до пенсия и да се развам. Ще е идеално, ако си намеря нещо по специалността.

Като цяло бих работила и в друга сфера, стига работата да е динамична с голяма бази данни, с хора, с много проекти и много отговорности. Не ставам за скучна и зацикляща работа, още по-малко без отговорности и развитие.

За момента работата не ми липсва. Работя от дете, учейки паралелно. В момента си наваксвам от към ваканции и отпуски

2. Какво най-много искаш да ти се случи в момента?

Животът да започне най-сете да се подрежа. Да ми покаже и хубавата си страна.

Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: март 07, 2011, 15:28:16 »

Направо описа и аз каквото искам - проектите, динамиката, ама засега нъцки.

Ти търсиш ли в момента работа и готова ли си да започнеш нещо по-компромисно, което не ти харесва напълно?

Правиш ли нещо за да подредиш живота си или на късмет? То каквото и да правиш ако нямаш връзки основно на късмета разчиташ ... Моя още не е проработил, дано се събуди по някое време smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: март 07, 2011, 18:30:15 »

Уви, в днешно време късметът не е ключ към хубава работа, камо ли моят. Girl_hide Трябват връзки и то много стабилни. Така, че разчитам на обявите в нета. Но е много трудно. Моят сектор е мъжки, което ме игнорира като кандидат в повечето обяви. Гледам всички обяви, по които бих могла да кандидатствам, но има толкова много безработни, че фирмите подбират и наемат готови обучени специалисти. До август ще се надявам да започна работа по специалността си и не съм склонна на компромиси от към условията на труд, а след това - ще се радвам на каквато и да било работа.

Иначе правя всичко възможно да подредя живота си, но съдбата определено има други планове за мен. На моменти чак ми е смешно insane
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #41 -: март 27, 2011, 18:06:42 »

Ако може да се включа  blush И аз като теб мога постоянно да уча и да се развивам. Само да ти кажа, да не разчиташ много на обявите в нета, по-добре търси връзки и се натискай, разпитвай, няма друг вариант, за съжаление.

1. Кой е най-големия компромис, който си правила някога?
2. Има ли нещо, което не можеш да простиш и какво?
3. Защо реши толкова бързо да се омъжиш, имаш ли против съвместното жителство?
4. Какво в мъжа си най- харесваш и кое не?
5. Искаш ли да имаш кариера, амбициозна ли си?
6. Защо не си потърсила близките си толкова дълго?
7. Възнамеряваш ли да си купиш кола  blush ? (И каква, че и аз съм на тоя етап и избирам)?
8. Всеотдайна ли си в отношенията с близките си или по-скоро предпочиташ да имаш повече време за теб?
9. Праволинейна ли си или обичаш да ходиш по ръба?
10. За момента искаш да работиш или по-скоро се пробуждат в теб майчинския инстинкт?
 
Това е от мен, надявам се, не те затруднявам  Yes
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: март 27, 2011, 19:39:21 »

uliaulia, Много интересни въпроси  good Всеки от тях води след себе си до дълъг отговор, но ще се постаря да отговоря само с по няколко думи. Girl_hide

1. О, компромиси правя много и със себе си, и с принципите си....всеки компромис е голям за онзи момент. После бива забравен. Човек трябва да може да се променя.

2. Всъщност всичко прощавам. Но пък не забравям. Обикновено това е нечие некоректно поведение спрямо мен в дълъг период от време, в който аз съм давала много себе си за въпросният човек. Или пък лъжата.

3. Нищо против нямам съвместното съжителство. Дори напротив. Без него няма как да прецениш човека до себе си. Най-дългото ми съжителство продължи 3 години и завърши с раздяла поради липса на развитие на връзката ни.
И по-напред съм писала защо се омъжих "бързо". Всъщност не е толкова бързо. 6 месеца съвместен живот е напълно достътчен да прецениш даден човек.

4. Трудно е да изброя всичко, което харесвам. Но определено не харесвам ината му. Никога не съм разбирала това качество във хората.

5. Амбициозна съм, определено. И до преди да ме съкратят имах добра кариера. Ще я продължа, ако не в тази област, то в друга. Реално всеки има кариера. Въпросът е доколко ще се вманиачи в работата си. Аз нямам намерение да се вманиачавам.

6. Историята е дълга и не особено приятна. За да не страда някой, се лишаваш от други.

7. На този етап нямам нужда от кола. Но когато имам ще е съобразена с нуждите ми и парите, които мога да отделя.

8. Раздавам се и то повече отколкото трябва. Но и винаги намирам време за себе си. Особено късно вечер, когато останалите спят.

9. Рисковете, които поемам са винаги добре премислени. Което май означава, че съм праволинейна  sarcastic

10. И аз си задавах този въпрос, когато ме съкратиха. Но преди да си намеря работа, няма как да получавам майчински, а със заплатата на милото няма как да живеем.  Така, че реалността не ми позволя да се отдам на каквито и да било желания.
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines