Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 05:58:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за lionelsa!  (Прочетена 18133 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« -: юни 22, 2010, 12:58:56 »


Нинка и твоя ред дойде да седнеш на горещия стол  blum
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 22, 2010, 19:27:15 »


И така .... първата ми порция въпроси към теб са ...
1.Трите имена по паспорт? .... 
шегувам се
 girl_wink
1.Какъв е човека до теб? Какво те привлича в него? И как се запознахте?
2.Защо точно във Варна реши да живееш? И мислиш ли някога да се върнеш в родния си град?
3.Ако имаш право на избор какво би работила? И харесваш ли сегашната си работа?
4.Каква беше първата украса/картичка която направи?
5.Ползваш ли фондюто?
6.Ако трябва да се опишеш с 3 думи,кои щяха да са те и защо?
....

Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #2 -: юни 22, 2010, 20:07:59 »

Искам и аз да попитам това-онова това хубаво момиче smile

1. Каква си мечтаеше да станеш като пораснеш голяма smile
2. А каква стана като порасна?
3. Как виждаш живота си след 5, 10 и 15 години?
4. За какво се улавяш, че мечтаеш най-често?
5. Розово или синьо ако ме разбираш какво те питам tease
6. Кои качества искаш да притежава човека до теб?
7. Какво е отношението ти към изневярата и би ли простила такава?
8. Лесно ранима или държиш положението и не се даваш лесно на емоциите?
9. Като какъв човек се определяш? Аз те виждам като позитивен, но ти си кажи smile
 
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 22, 2010, 21:54:46 »

Ох, пари пари blum Разбрах аз сега защо му казват "горещ стол" sarcastic
Малко се притесних като ме номинираха и тайничко се надявах някой друг да има повече гласове(надпреварата беше ожесточена), но май ще вземе да ми хареса  blush Карае ме да обърна внимание на самата себе си и да си дам сама отговор на някои въпроси  give_rose

1.Какъв е човека до теб? Какво те привлича в него? И как се запознахте?
Запознахме се много случайно. Един приятел ме покани на откриването на някакъв клуб, но за моя изненада се оказа салса клуб  shok Пък аз и понятие си нямам от това и се кордисах до масата с храната и напитките. Станисалв дойде да ме покани на танц и докато протестирах, че ми е за първи път, вече ме беше замъкнал на дансинга. През цялото време си мислех няма ли да свършва танца да се върна пак при храната =]Ама той упорит и пак ме покани на танц  sarcastic Това е едно от нещата, които ме привлякоха в него - знае какво иска и го постига. Без да се усетя ме плени с поведението си, а на 2-та среща вече му бях намерила десетки кусури и си мислех, че няма да начин да бъда с този човек  :laugh:Едновременно е пълна моя противоположност и пълно мое копие. Малко ми е трудно да го обясня. pardon

2.Защо точно във Варна реши да живееш? И мислиш ли някога да се върнеш в родния си град?

На този въпрос съм отговаряла десетки пъти, откакто съм във Варна  laugh
Знаех, че не искам повече да живея в София и дилемата беше Пловдив, Бургас или Варна. Бургас много бързо отпадна. После изчетох много из форумите за останалите два града. Това даде точка на Варна. Като ученичка все повтарях, че ще уча във Варна и когато се записах в УНСС всички се втрещиха, защото знаеха отношението ми към София :sarcastic:Тогава имах много причини да избера София. И миналата година това даде точка за Варна - просто да тръгна по тругия път. Приех го все едно съм се върнала на същия кръстопът. Като профеисионална реализация  - по-голям шанс имах във Варна(ама сега в кризата не ме питай). Реших си и проблема с морето  pardon

А за Враца - живеех с мисълта как ще порасна и ще се махна от там. Градът е невероятно красив и много се радвам, че развиват постепенно туризма в района. Но манталитета на хоратаникога не ми е понасял. Аз съм на половина влаинка и такава се определям. Когато дойдох във Варна се почувствах така, сякаш се прибирам у дома.

3.Ако имаш право на избор какво би работила? И харесваш ли сегашната си работа?
О, да - обожавам професията си. Аз съм логистик - професия, свързана с много иновации, много промени, много вълнения, много отговорности....и ми дава шанс да проявя креативността си. Надявам се кризата в сектора да отмине и да си намеря нова работа, където да се развихрям и уча нови неща, защото тук с всеки изминал ден се отдалечавам от логистиката като цяло.
Понякога се замислям, дали няма да ми е добре да имам собствено магазинче за опаковки, подаръци, картички...все неща направени от мен. Но сякаш предпочитам това да си остане хоби.

4.Каква беше първата украса/картичка която направи?
Не помня. Като дете правех такива неща и когато дойдох във Варна отново започнах. Но помня, как всички копираха от мен вида на лексиконите и аз саморъчно изрисувах и надписах всяка страница. Никой не се зае да го копира  sarcastic

5.Ползваш ли фондюто?
 blush Още не. Чакам подходящ повод. А и с милото пак спорим - аз искам с шоколад и банани, а за него двата вкуса били несъвместими. pardon
Ние сме така - винаги имаме различно мнение и после намираме вариант, който и на двамата ни допада. Така, че фондюто чака да стигнем до компромис  focus

6.Ако трябва да се опишеш с 3 думи,кои щяха да са те и защо?
Енергична - не мога да стоя и 5 минути на едно място, ако не се занимавам с нещо, а ако може и с няколко неща на куп  sarcastic
Чувстивтелна - дори прекалено. Изживявам всичко като за последно.Мога да се разплача, само защото някой го боли нещо и сякаш мен започва да ме боли. А като се разсмея, не се сещам да спра  pardon
Крехка - на това никой не ми вярва. Всички казват, че съм най-силния човек, който познават и не мога да ги убедя всъщност колко ранима съм. Може пък и аз да се заблуждавам  pardon

miss™, благодаря много! Както каза Станисалв: "Много хубави въпроси" good
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 22, 2010, 22:34:22 »

КатиНка, бързам и на твоите въпроси да отговоря girl_wink

Цитат
1. Каква си мечтаеше да станеш като пораснеш голяма
Казвах се Ханна и имах дълга черна коса. Можех да се бия и поставях всички лоши хора на мястото им beating После това се разви в мечтата да стана войник и да защитавам слабите.

Цитат
2. А каква стана като порасна?
Войник не станах, но завърших бакалавърската си степен Отбрана и сигурност.  blush Много исках да продължа да уча и работя в тази сфера, но това беше преди реформата и единствения ми шанс бе да натрупам 2 години стаж в МО или МВР срещу 300 лв заплата, а толкова беше наема ми само.  pardon Сега точа лиги по множеството възможности, но логистиката е много близо до това - все пак е измислена от военните и нейната работа е да помогне на всички да постигнат оптимални резултати. smile

Вече не съм онази Ханна, която вярваше, че със силата си ще промени хора. Просто се опитвам да променя хората около мен към по-добро и да помагам на който мога. И един да ме последва, пак е победа. chee

Цитат
3. Как виждаш живота си след 5, 10 и 15 години?

Повечето смятат теорията ми за живота за малко странна:
За мен 20-те години са най-трудни. Търсиш мястото си, доказваш се, учиш, работиш в същото време, опознаваш себе си....
30-те са годините на семейството и домашния уют. Малко рутинни години.
40-те са най-хубавите години - доказал си се в кариерата, децата ти са достатъчно големи и сами да си вдигат гащите, с половинката, ако не сте се разделили, вече имате изградени много добри отношения и това е времето да обърнеш внимание на себе си - повече разкрасителни процедури(вече са и наложителни и не може да ги отложиш за друг път), повече свободно време, не ти пуска за дрболиите, които са те изкарвали преди от релси, променила ти се е леко ценносната система....идилия. Yes

Ако това не дава отговорът, който търсиш - пак ще отогварям pardon

Цитат
4. За какво се улавяш, че мечтаеш най-често?
Преди си мечтаех за нормален живот. Макар и сега понякога да го правя. Girl_hide
Много искам деца - две момчета с 3-4 години разлика или близнаци и като пораснат - едно момиченце.
Мечтая си да имам възможността да пътувам. Преди дори и страната нямах време да разгледам. Сега постепенно съм се заела с това и дано някой ден успея да обиколя и света.

Цитат
5. Розово или синьо ако ме разбираш какво те питам
Няма две мнения по въпроса - синьо diablo

Цитат
6. Кои качества искаш да притежава човека до теб?
Да умее с две думи да ме успокоява. Да е отговорен и да мога да разичитам на него. Да има силен характер. Да е прям. Да може лесно да се приспособява и променя успоредно с мен. Да е авантюрист. Да не е обременен мисловно и културно. Да е човек, който да не спира да се развива. Да няма злоба в него. Да е енергичен. Да е позитивен. Да е слаб и раним. Да не е егоист. Да е спортна натура. Да знае как да се радва на живота.

Цитат
7. Какво е отношението ти към изневярата и би ли простила такава?

За мен има два типа изневяра. По-страшната е тази, при която мъжа ти мислено е при някоя друга. Това да преспиш с някой случайно веднъж и да го забравиш след това....някак не го отчитам за изневяра. Макар, че не бих простила нито едно от двете на този етап. Ако имам стабилно семейство след години - за второто бих си затворила очите (така си мисля сега). Но ако е на лице първото - доректно си хващам багажа, дори и да не е имал нищо общо с тази жена.
Според мен хората трябва да са заедно, докато им е хубаво в това положение, а не заради децата или още по-лошо навика. Щом някой друг ти привлича вниманието и грабва чувствата ти, то връзката ти е обречена.

Цитат
8. Лесно ранима или държиш положението и не се даваш лесно на емоциите?
Колкото и да е странно, аз притежавам едновременно и двете pardon

Цитат
9. Като какъв човек се определяш? Аз те виждам като позитивен, но ти си кажи

Трудна съм за рисуване pardon В мен има от всико (с изключение на злоба и инат, а така ми се иска понякога да знам какво е това). Все едно съм една кутия с почти всички качества. Всеки бърка и вади различни неща. Аз нямам стереотип на поведение. Способна съм да изненадам хора, които ме познават от 10-на години  :sarcastic:Дори собствената ми майка не ме познава добре.
Умея да се променям много бързо и да се адатирам към всяка среда. Ако не харесвам нещо в себе си, го изкоренявам. Ако харесам качетво в някой друг, се опитвам да го създам в себе си.

Да - предимно съм оптимист, но и не преставам да бъда реалист в оптимизма си. Има и дни, в които ми харесва да съм песимист и да съм като онова смърфче, дето всико мрази и все повтаря:"Мразя да мразя" blum
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 23, 2010, 10:46:11 »

Нинка, и за да се присъединя към въпросчетата. Дано не те затрудня много.

1. Колко верните приятели имаш? И как избра точно тях да са най-близо до теб?
2. Какъв е според теб е мъжът днес?
3. Какъв е стила ти на обличане и коя беше последната дреха, която си купи?
4.За какво не ти стига свободното време?
5.За какво мечтаеш?
6. Кой е любимия ти стил музика? А обичаш ли да пееш?

Хайде това е засега! give_rose
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #6 -: юни 23, 2010, 11:20:59 »

Нинка, радвам се, че си седнала ти на Горещия стол, сега и аз имам възможност да задам няколко въпроса в темата.

1. Кое е нещото, което успява да те вдигне на крака, когато си емоционално нестабилна или наранена - или просто да те зареди?
2.Обичаш ли да бъдеш заобиколена от хора или предпочиташ да се прибереш вкъщи и да се усамотиш, контактна ли си или срамежлива, обичаш да излизаш навън или да гледаш филмче вкъщи с любимия? (малко комплексен въпрос, но издава голяма част от характера, носи много у себе си)
3. Коя е любимата ти книга и автор? Защо, кое те впечатли? (сега толкова се надявам да съм я чела като отговориш)
4. А любима песен?
5. Кое качество у хората най-често срещаш или се сблъскваш с него? (не искам да конкретизирам дали е положително или отрицателно)
6. Ако попитам кое е най-романтичното ти преживяване сигурно няма да можеш да го отсееш, така че първото, което ти изниква в съзнанието и те кара да се усмихваш?

Това за сега, пък да те видим smile
« Последна редакция: юни 23, 2010, 12:14:16 от nadelina88 » Активен
mar_my
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #7 -: юни 23, 2010, 12:02:15 »

Хайде, сладур, отговаряй с усмивка   smile
1. Опиши най- красивото място, което си посетила... /Някой сподели, че обича да пътува./
2. Погледни небето...- падаща звезда. Какво си пожелаваш? Дано се сбъдне!
3. Какъв е най- милият ти спомен?
4. Aко можеше да се преродиш в приказен герой, кой ще е? Ще промениш ли нещо в съответната приказка?
5. Какво предизвикателство не би приела?
И последно....
6. "Приготви" за нас любимия си коктейл..., ако може и снимка.
« Последна редакция: юни 23, 2010, 16:25:14 от mar_my » Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 23, 2010, 19:00:18 »

Рени мила, не ме затрудняваш ни най-малко. Дори ми е приятно. Въпросите ти са много интересни:girl_wink:

1. Колко верни приятели имаш? И как избра точно тях да са най-близо до теб?
Това с приятелите е променлив въпрос. Едни идват, други си отиват. Всеки се променя с времето. На едно мога да разчитам за едно, на други - за друго. Щастлива съм, че не са един или двама, но малцина от тях са близо до мен.
При мен нещата стават спонтанно. Не съм ги подлагала на разни изпитания, за да докажат лоялността си. Просто нещата стават от само себе си.

2. Какъв е според теб е мъжът днес?
Най-вече комплексар. От много години наблюдавам как жените и мъжете разменят ролите си и това никак не ми хареса. Прекалено са обременени, подтиснати, комплексирани и плахи. Рядко се срещат истински мъже в днешно време.
Но ми харесва, че по-често обръщат внимание на външния си вид, по-суетни са станали някак.

3. Какъв е стила ти на обличане и коя беше последната дреха, която си купи?
Обличам се спортно-елегантно. Винаги много семпло, макар последната година да поглеждам и към по-дръзки дрехи. Но за сега само поглеждам blush Харесвам универсални дрехи. Както казах семпли, но да имат някакъв ефектен елемент по тях. Никога не се подчинявам на модата. По-скоро в годините мен са копирали.
Последно си купих една лятна рокличка. Малко по-голяма е по размер, но има едни връзки, с които това се прикрива. Бяла е и платът е красиво изрисуван. Намигна ми през витрината и не устоях blush

4.За какво не ти стига свободното време?
За стотици неща не стига. Искам да се науча и да се занимавам с какво ли не, но все не стига, колкото и добре да го организирам. pardon Успокоявам се с това, че все някога ще си остана в къщи и ще наваксам. Повечето неща са свързани с творчество и уют.

5.За какво мечтаеш?
Не спирам да мечтая за обикновени, поне според мен неща. Само ми дай тема и започвам веднага blush В предния си пост съм описала част от тях.

6. Кой е любимия ти стил музика? А обичаш ли да пееш?
Като дете много пеех. Да не кажа, че не спирах. sarcastic Сега по-скоро си тананикам. Все се оплаквах на майка ми, че ако уроците ни бяха под формата на песни, много бързо щях да ги заучавам funnytooth
Слишам музика от всички стилове. Важното е песента да ми хареса, да я почувствам - като мелодия, като текст, като ритъм.

Надявам се отговорите ми да са задоволителни. Ако ли не - пак ще пиша give_rose
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 23, 2010, 20:33:23 »

nadelina88, по въпросите ти личи, колко добре си усетила какъв тип човек съм  give_rose Ще отговоря с удоволствие на тях:

Цитат
1. Кое е нещото, което успява да те вдигне на крака, когато си емоционално нестабилна или наранена - или просто да те зареди?
Обикновено това са дребни неща, но просто стават в подходящия момент - мил жест, случайно чута песен, нечия усмивка, една прегръдка, цъфнало цвете. Често като усетя, че "ми потъват гемиите" не чакам някой да направи нещо, за да ми стане по-добре, а сама повдигам настроението си. Не обичам да се оставям емоцията да контролира мен. Просто правя своя избор в дадения момент girl_wink

Цитат
2.Обичаш ли да бъдеш заобиколена от хора или предпочиташ да се прибереш вкъщи и да се усамотиш, контактна ли си или срамежлива, обичаш да излизаш навън или да гледаш филмче вкъщи с любимия?
Много контактна и енергична личност съм, но в същото време съм и саможива. Има моменти, когато ми е хубаво да съм сама, но те са по-скоро рядкост. А за филмчето - има толкова неща за правене, че за да гледам филм трябва да отида на кино. sarcastic В къщи винаги ще намеря какво да правя вместо да си губя времето със зяпане на някакъв екран. И ТВ не гледам. Най-много новините. pardon

Цитат
3. Коя е любимата ти книга и автор? Защо, кое те впечатли?
Любима нямам. То май с всичко е така. Последно съм пленена от Тери Пратчет и поредицата Света на диска. Книгата просто те грабва в един различен свят с вещици, хора, елфи, джуджета...и в същото време толкова познат свят. Много красиво пресъздава реални теми като еманципацията, вярата в Бог и т.н. И най-вече те кара да се замислиш. Има и много хубаво чувство за хумор във всяка негова книга.

Цитат
4. А любима песен?
Нямам. Винаги се появява някоя по-хубава от предходната.

Цитат
5. Кое качество у хората най-често срещаш или се сблъскваш с него?
Депресията, ако може да се нарече качество. Това е най-често срещаното. И най-лошото е, че хората сами я задълбочават. Свикнали са да седят и да се оплакват. Да чакат някой нещо да им направи, вместо да вземат живота си в ръце. Много е жалко и много тъжно. beating

Другото, което бих споменала е обремеността. Целият ни народ е такъв. От това да не метеш по посока на врата, за да не си изметеш късмета и стотиците подобни глупости, които направляват живота на мнозина, до това, че някой нещо ти е длъжен, или че ако нямаш собствено жилище и кола, не си постигнал нищо в живота и не можеш да създаваш семейство.....безбройни са. crazy

Цитат
6. Ако попитам кое е най-романтичното ти преживяване сигурно няма да можеш да го отсееш, така че първото, което ти изниква в съзнанието и те кара да се усмихваш?
Моята романтика е се отличава от класическата. По-скоро сълзливите клишета ме отблъскват - роза, вино, свещи, превземки... bad
Първото, за което се сещам е как наскоро нямахме никакви пари и се чудим какво да ядем. Отваряме хладилника и намираме останала храна от предната вечер, която и двамата бяхме забравили и една бира. Настана голямо еуфория и като малки пиленца почнахме да си я дърпаме и да се закачаме за нея. После вечеряхме и се заливахме от смях. Това е последният ми романтичен спомен heart

Друг романтичен по моите виждания момент - говорим си с милото по телефона и той чул, че някоя врата изкърцала. На следващата ни среща дойде с бурканче смазка  heart
« Последна редакция: юни 23, 2010, 20:49:14 от lionelsa » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 23, 2010, 20:42:51 »

Нинче ти си много интересен човек и аз от вчера се чудя какви въпроси да ти задам.Все си мисля, че ще са глупави  blush

1. Какво ти липсва от Враца?
2. Мразиш ли?И мразила ли си някога истински някой?
3. Кое е нещото което може за секунди да те ядоса?
4. Обичаш ли да бягаш от действителността?
5. Какъв тип човек си според самата себе си?а според Станислав?

ПП. И аз чета Тери Пратчет остава да започнем да си менкаме книги Wink
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 23, 2010, 21:37:51 »

mar_my, с голяма усмивка прочетох въпросите ти и сега с още по-голяма усмивка ще ти отговоря write

1. Опиши най- красивото място, което си посетила...
Парадоксално, но сега се сещам само такива, които не съм посетила  funnytooth
Най-красиво е моето село, но такова, каквото е в спомените ми от детството - Дунава, чист и величествен. Вечер минават красиви пътнически кораби.Наредените като войници тополи. Декарите лозя, до където ти стига погледа, красивите равнини на Румъния. Голямото небе и безбройните звезди, които гледахме всяка вечер. Розовите храсти по улиците.И полето......винаги, когато съм на полето се чувствам най-добре. Много ми липсва това място. Girl_hide

2. Погледни небето...- падаща звезда. Какво си пожелаваш?
Винаги си пожелавам едно и също - да бъда щастлива blush Част от живота ми е много тежък, макар и много интересен. Някак от дете това е първата мисъл, която ми идва на ум.
На тези години искам да само да съм здрава. С всичко друго ще се оправя. Good luck

3. Какъв е най- милият ти спомен?
Първият, за който се сещам е как децата като ме срещнеха на улицата ме черпеха с бонбони и ми носеха цветя  pullpigtails
Сещам се и как един дядо ми пожела сутринта в автобуса, като му отстъпвах мястото си, тази усмивка до вечерта да не слиза от лицето ми  smile
Друг мил спомен е как котето ми докато бях много болна не слизаше от леглото ми. Лежеше и ме наблюдаваше, дали ще отворя очи денонощно.
Как един мой приятел, на когото пратих подарък за Коледа, защото за първи път на Коледа е сам, сложил моя снимка на екрана на копютъра си и се снимал с него. После ми я прати. Има я в албума "so sweet" във ФБ.
Маци(въпросното коте) като заспиваше отивах и го целувах ту по едното, ту по другото оче за лека нощ. Една вечер легнах преди него. Той дойде и навря муцунка първото в едното, а после в другото ми око. heart
Много са тези моменти.......и се радвам, че ми припомнио за тях give_rose

4. Aко можеше да се преродиш в приказен герой, кой ще е? Ще промениш ли нещо в съответната приказка?
Аз винаги съм онзи герой във всяка приказка, който побеждава злото.  first

5. Какво предизвикателство не би приела?
На този въпрос не мога да ти отговоря  pardon Ако сега смятам нещо за неприемливо, не мога да гарантирам, че утре няма да го направя на драго сърце.

6. "Приготви" за нас любимия си коктейл
Сега ще ви забъркам моята отвара от ароматни билки. Колкото повече, толкова повече  blum


Надявам се с усмивка да прочетеш написаните по-горе редове. girl_wink

Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 23, 2010, 21:56:44 »

магито, много искам да събера всички книги на Тери Пратчет. Трябва да си направя списък, защото вече не съм сигурна кои имам и кои не  :sarcastic:Ако беше по-близо, съм сигурна че щяхме да си организираме литературни сбирки с теб на по чаша чай  danceg

*INLOVE*Какво ти липсва от Враца?
Времето след училище и дългите разходки в Балкана. Разхождах се с часове. Природата там е много красива и уникална в световен мащаб. Вярно, че са голи скали и пещери, но пък 30 от тях са уникални в световен мащаб blum

heart Мразиш ли?И мразила ли си някога истински някой?
Това качество ми е чуждо. Има моменти, в които искам да мразя някой, защото го заслужава. Ама нали съм диване, не мога и после пак съм добра към въпросния човек, а не е правилно това. Има хора, които направо са ми причинили такива грозни неща, но като ги срещна на улицата пак ще ги поздравя crazy Никак не харесвам това в себе си.

heart Кое е нещото което може за секунди да те ядоса?
Де да беше едно :sarcastic:Аз съм кибритлия и всичко може да ми палне фитила, но толкова бързо и ми минава  pardon

heart Обичаш ли да бягаш от действителността?
Като дете го правех много често. Измислях си разни истории и така преживявах по-лесно трудностите. Сега реалността е много важна за мен. Въпреки това не съм спряла да мечтая, но мечтите ми станаха някак по-реални. Ще се радвам, ако някой ден успея да науча децата ми да фантазират. Бягството от реалността е вид релакс и е много ценно качество. Освен, ако не прекаляваш с него  insane

 *INLOVE*Какъв тип човек си според самата себе си?а според Станислав?
В един от горните си постове се описах - една кутия, в която има всичко, но всеки съумява да извади различни неща.
Станислав харесва това, че съм естествена. Че имам мнение по всички въпроси и го отстоявам. Макар, често да стигаме до сблъсъци заради това. Харесва ме, защото съм дейна и креативна. Както и в това, че намирам общ език с всеки. И цитирам: "Пак намираш за всичко оправдание" sarcastic

Много се радвам, че се включи в разпита  give_rose
« Последна редакция: юни 23, 2010, 21:58:34 от lionelsa » Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 24, 2010, 08:42:10 »

Нинка, благодаря за отговорите  give_rose
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 25, 2010, 21:00:56 »

За мен беше удоволствие  give_rose
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #15 -: юни 25, 2010, 21:17:44 »

Щях да ти задавам въпроси, но май има по-интересно нещо за обсъждане  beating blum
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #16 -: юни 25, 2010, 21:35:25 »

Започвам само с един въпрос.

- Какво означава новата ти линийка?!  girl_wink
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 25, 2010, 21:39:39 »

От вчера официално се оженихме  Girl_hide
Активен
mgoranova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 25, 2010, 21:52:43 »

Както казва Бареков: "Имаме новина!"

 Offtopic Сори, че се намесвам в темичката. Офицялно не се познаваме. Повече чета, отколкото пиша във форума. Но такива новини, зареждат толкова положително!

Честито!  give_rose
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 25, 2010, 21:59:29 »

От вчера официално се оженихме  Girl_hide

Абе Нинка това сериозно ли? Кога, как, защо, къде?
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 25, 2010, 21:59:49 »

mgoranova, благодаря много за милите думи give_rose
И как така се намесваш в темата? pardon Тук всеки може да задава въпроси към мен girl_wink

П.П. Много добре се получи съвпадението на горещия стол и "горещата" ми новина sarcastic
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #21 -: юни 25, 2010, 22:01:30 »

 yahoo yahoo yahoo danceg danceg danceg Yes Yes Yes Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа weddingday weddingday weddingday wedding wedding wedding

И тук да ви пожелая цялото семейно щастие на света! Да сте много влюбени, да сте си най-голямата опора, да бъдете най-добрия приятел един за друг, след време няколко дечица да направят вашето семейство още по-задружно и щастливо!!!!!!!! give_rose
Много ви обичаме и аз, и мъжо  kiss2 И ще тропаме хорото, когато му дойде времето  blum


И за да не съм съвсем  Offtopic - Още един въпрос:
 - Как е да си омъжена? (много е хубаво, нали  Girl_hide)
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 25, 2010, 22:02:09 »

Абе Нинка това сериозно ли? Кога, как, защо, къде?

Съвсем сериозно.
Кога? - вчера 24.06 2010 - Еньов ден
Как? - по стандартния за всички начин с подпис blum
Защо? - Защото знаем, че искаме да сме заедно heart
Къде? - Ритуална зала Варна pardon
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 25, 2010, 22:06:47 »

- Как е да си омъжена? (много е хубаво, нали  Girl_hide)

Някак още не сме го осъзнали. Но да, определено започвам да се чувствам малко по-различно и не знам, дали под влияние на емоциите, но Станислав ме обгрижва и ми се радва повече  blush
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 25, 2010, 22:07:56 »

Понеже още съм Oh my ..., забравих да ти честитя  give_rose yahoo И двамата сте напрегръщани и нацелувани! Всичко най- най- ви желая и продължавайте да сте така страхотни Bravo

1.Аз продължавам с въпросите, защо решихте да е така потайно, а не ни каза, за да ти организираме моминско парти?
2 Ще има ли голяма сватба и знае ли се кога ще е?
3. Това ли е най- щурото нещо, което си правила до сега?
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #25 -: юни 25, 2010, 22:13:14 »

 Offtopic Имаш си вече тема  Girl_hide
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 25, 2010, 22:28:57 »

1.Аз продължавам с въпросите, защо решихте да е така потайно, а не ни каза, за да ти организираме моминско парти?

За себе си знаем, че сме се намерили и искаме да остареем заедно. Стигнахме до ожесточен спор, при който аз казах, че ако с времето забременея и още не сме женени, сватба няма да има(не че някога съм искала). А милото скочи, че как така с дете заедно и без сватба. Направо щяхме да се избием *crazy*И стигнахме до извода, че по-скоро бихме преживяли един развод, отколкото в горе описания момент да се избием и да се разделим заради глупост с дете на път. nea

Решихме, че ще се женим, но ако чакаме да съберем пари за сватба, то и 5 години може да минат и пак се връщаме на горе описания спор. После минахме на вариант - само родителите  - 15-на човека. Непосилен разход. girl_impossible Пък и те не са добре финансово, само ще им докараме ужасни притеснения и ако почнат да се намесват и  т.н........абе я тайно, че да да се спестим негативните неща.

2 Ще има ли голяма сватба и знае ли се кога ще е?
Купонът няма да избяга. Обещахме на кума, че ще игра за пилето  sarcastic Тъкмо малките ни племенници и деца на приятелите ще пораснат, за да бъдат шафер(к)и :girl_wink:По-скоро е въпрос на средства, защото сега положението е трудно за рисуване, а близките ни хора не са малко.

3. Това ли е най- щурото нещо, което си правила до сега?
След това да си хвана багажа и да дойда във Варна без да знае никой - ДА.

« Последна редакция: юни 26, 2010, 00:40:36 от lionelsa » Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 26, 2010, 08:08:59 »

Боже, добре че оставих да прочета столчето на Нинка сутринта, а не като станах от сън, за да честитя на Катето патето. Какви работи имало тук. Oh my ... girl_impossible Oh my ...

Отивам да честитя в съответната темичка и да чета разказчето за деня.

« Последна редакция: юни 26, 2010, 08:13:12 от Рени » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 28, 2010, 08:35:39 »

Нинче айде още няколко въпроса smile

1. Кое е нещото което никога няма да ти омръзне да правиш?
2. Обичате ли двамата със Станислав заедно да готвите или нещо друго домашно да правите?
3. Кои са местата на който мечтаеш да отидеш?
4. Ще се научиш ли да играеш сласа?
5. На какво искаш да научиш децата си един ден?
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 28, 2010, 11:25:15 »

Ето и очакваните отговори girl_wink

1. Кое е нещото което никога няма да ти омръзне да правиш?

Да ям ето тези бисквити Преди години още колегите ме майтапеха, че им правя половината оборот на фабриката и да ме били вземали за рекламно лице  funnytooth

Второто, за което се сещам, е това да карам хората да се усмихват. Когато предизвикаш нечия усмивка, няма по-голямо щастие. heart

2. Обичате ли двамата със Станислав заедно да готвите или нещо друго домашно да правите?

Като цяло обичаме да правим нещата заедно, макар по-скоро домакинските задължения да ги разделяме и всеки да се захване с нещо, за да стане по-бързо. Много пъти идва да ми помага, когато майсторя нещо и то по-скоро за компания. Имаме различен начин на мислене и това винаги е успешно, когато се прилага в практическо занимание. Вечер обикновено всеки гравитира около собствения си компютър и дори си пишем по SKYPE  sarcastic

3. Кои са местата на който мечтаеш да отидеш?

Искам да обиколя целия свят. Особено на изток. Да се докосна до култирата им, а не просто с гид, който да ме прекара от луксозния хотел до еди коя си историческа сграда.

4. Ще се научиш ли да играеш сласа?

Налага ми се, колкото и да не ми е в кръвта да танцувам по заучени стъпки, едва ли не. Всички казват, че съмимала талант за това, но аз го правя само заради Станислав. pardon Все пак любовта изисква жертви.

5. На какво искаш да научиш децата си един ден?

Горките ми деца sarcastic Ще израснат в казармена обстановка. Не обичам лигави истории и хора - ще ги науча да бъдат сериозни и в дребните неща. Да спортуват. Да държат на думата. От малки да се научат да се трудят и да знаят цената на хляба. Да могат да остояват мнението си. Да се научат да мечтаят и да не се отказват в преследването на мечтите си. Да се радват и на най-малките неща от живота. Да уважават и приемат различията м-у хората. Да могат да се поставят на мястото на околните. Да съумяват да решават проблемите си преди да са възникнали. Да намират необходимата им информация за всичко. Да четат....... Girl_hide Спирам, че чак аз взех да се плаша колко работи искам funnytooth
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 28, 2010, 11:35:25 »

Нинка забавлявам се с отговорите ти, но и много се радвам, че си така открита.Колкото до рекламното лице на тези бисквити мисля двамата с Мерал да ви сложим.Той ги яде като семки и в къщи задължително има от голямата кутия Wink Без тях хладилника ни изглежда празен  blum
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 28, 2010, 11:41:58 »

Аз имам по една голяма кутия и на работа, и в офиса. Нямам насищане  pardon Но не ги държа в хладилника. Не им остава време да се разтопят просто. laugh Една вечер се прибирам от работа и си мисля как ще си изям осатаналите 4-5 биквитки като се прибера и вече точа лиги. Прибирам се и кутията празна beating Такова конско изчетох на Станислав да си яде от неговите(аз не ги тача неговите любимци), а не да подяжда и без това малкото мой, че от тогава не ги пипа. После ми стана смешно, защото реагирах като малко дете, но все пак всеки си има начин да бяга от проблемите - цигари, шоколад, сладолед.....аз пък с тези вкусотии.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 29, 2010, 12:56:41 »

А това с изяждането на бисквитите от любимия голяма грешка.Аз ако хапна Мерал веднага разбира.Все едно ги държи под бройка  pardon Значи сте опасни и двамата с тия бисквити, и аз какви ли други не копувах той само тези си признава и това е.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 30, 2010, 14:29:59 »

Ето ме тук - навлизам в много лична тема, но в какви отношения си с майка си  pleasantry Оставам с впечатление че куцат нещата  blush
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 30, 2010, 14:41:17 »

С нея минахме през много етапи и съм радостна, че след толкова години упорит труд от моя страна успях да го докарам до по-нормални отношения.  Yes
Чуваме се често като си казваме почти нищо.  crazy Виждаме се два пъти в годината, но не защото сме далче, а защото например тя ходи два пъти на море миналото лято, но нямаше време да дойде до Варна. crazy Ще спестя много подробности, за да не ви развалям еуфорията от събитията около мен. А и аз отдавна съм надживяла всичко.Каквато и личност да е, тя все пак ми е майка и я обичам.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #35 -: юли 01, 2010, 09:50:39 »

^А в такъв случай - в какви отношения си с баща ти? smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 01, 2010, 10:00:24 »

^А в такъв случай - в какви отношения си с баща ти? smile

В никакви - не е същество, за което заслужава да се говори. Изоставил е три деца от две майки. В последната година в училище издействах от полицията забрана да се доближа до нас. Мисля, че е излишно да говоря повече за него. beating Лошото е, че съм прекратила контакти с любимата ми леля и дядо, а брат ми и сестра ми не съм ги виждала от 10-на години. Заканила съм се някой ден да ги намеря.

Мъжът, с който живее майка ми, е страхотен човек. Не съм израснала с него, но спокойно мога да кажа, че го приемам като баща. В добри отношения сме и много обичаме да спорим по какви ли не философски теми. Бих казала, че той ме разбира много по-добре, отколкото Катерина.
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: март 07, 2011, 14:21:02 »

Ето и моите въпросчета smile

1. Нинка, какво точно си завършила и само по специалността ли искаш да работиш? Липсва ли ти работата?

2. Какво най-много искаш да ти се случи в момента?

Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: март 07, 2011, 15:00:34 »

maya_bunny , благодаря ти, мила, за вниманието и за въпросите!

1. Нинка, какво точно си завършила и само по специалността ли искаш да работиш? Липсва ли ти работата?

Бакалавърската ми диплома е на военна тематика  blum Много исках да се реализирам в тази област, но по онова време единственият вариант беше да съм две години на държавна работа в структурите на МО или МВР, за да мога да продължа обучението си. Отказах се, защото заплатата щеше да покрива само наема ми. pardon
Така донякъде случайно се озовах в логистиката - разбира се, измислена и разрвита от военните. В последствие завърших магистратура в тази област.

Харесвам професията си и би било страхотно да намеря нещо в тази област. Много е динамична и постоянно има какво да учиш. Иновациите са изключително много. Мога да уча до пенсия и да се развам. Ще е идеално, ако си намеря нещо по специалността.

Като цяло бих работила и в друга сфера, стига работата да е динамична с голяма бази данни, с хора, с много проекти и много отговорности. Не ставам за скучна и зацикляща работа, още по-малко без отговорности и развитие.

За момента работата не ми липсва. Работя от дете, учейки паралелно. В момента си наваксвам от към ваканции и отпуски

2. Какво най-много искаш да ти се случи в момента?

Животът да започне най-сете да се подрежа. Да ми покаже и хубавата си страна.

Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: март 07, 2011, 15:28:16 »

Направо описа и аз каквото искам - проектите, динамиката, ама засега нъцки.

Ти търсиш ли в момента работа и готова ли си да започнеш нещо по-компромисно, което не ти харесва напълно?

Правиш ли нещо за да подредиш живота си или на късмет? То каквото и да правиш ако нямаш връзки основно на късмета разчиташ ... Моя още не е проработил, дано се събуди по някое време smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: март 07, 2011, 18:30:15 »

Уви, в днешно време късметът не е ключ към хубава работа, камо ли моят. Girl_hide Трябват връзки и то много стабилни. Така, че разчитам на обявите в нета. Но е много трудно. Моят сектор е мъжки, което ме игнорира като кандидат в повечето обяви. Гледам всички обяви, по които бих могла да кандидатствам, но има толкова много безработни, че фирмите подбират и наемат готови обучени специалисти. До август ще се надявам да започна работа по специалността си и не съм склонна на компромиси от към условията на труд, а след това - ще се радвам на каквато и да било работа.

Иначе правя всичко възможно да подредя живота си, но съдбата определено има други планове за мен. На моменти чак ми е смешно insane
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #41 -: март 27, 2011, 18:06:42 »

Ако може да се включа  blush И аз като теб мога постоянно да уча и да се развивам. Само да ти кажа, да не разчиташ много на обявите в нета, по-добре търси връзки и се натискай, разпитвай, няма друг вариант, за съжаление.

1. Кой е най-големия компромис, който си правила някога?
2. Има ли нещо, което не можеш да простиш и какво?
3. Защо реши толкова бързо да се омъжиш, имаш ли против съвместното жителство?
4. Какво в мъжа си най- харесваш и кое не?
5. Искаш ли да имаш кариера, амбициозна ли си?
6. Защо не си потърсила близките си толкова дълго?
7. Възнамеряваш ли да си купиш кола  blush ? (И каква, че и аз съм на тоя етап и избирам)?
8. Всеотдайна ли си в отношенията с близките си или по-скоро предпочиташ да имаш повече време за теб?
9. Праволинейна ли си или обичаш да ходиш по ръба?
10. За момента искаш да работиш или по-скоро се пробуждат в теб майчинския инстинкт?
 
Това е от мен, надявам се, не те затруднявам  Yes
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: март 27, 2011, 19:39:21 »

uliaulia, Много интересни въпроси  good Всеки от тях води след себе си до дълъг отговор, но ще се постаря да отговоря само с по няколко думи. Girl_hide

1. О, компромиси правя много и със себе си, и с принципите си....всеки компромис е голям за онзи момент. После бива забравен. Човек трябва да може да се променя.

2. Всъщност всичко прощавам. Но пък не забравям. Обикновено това е нечие некоректно поведение спрямо мен в дълъг период от време, в който аз съм давала много себе си за въпросният човек. Или пък лъжата.

3. Нищо против нямам съвместното съжителство. Дори напротив. Без него няма как да прецениш човека до себе си. Най-дългото ми съжителство продължи 3 години и завърши с раздяла поради липса на развитие на връзката ни.
И по-напред съм писала защо се омъжих "бързо". Всъщност не е толкова бързо. 6 месеца съвместен живот е напълно достътчен да прецениш даден човек.

4. Трудно е да изброя всичко, което харесвам. Но определено не харесвам ината му. Никога не съм разбирала това качество във хората.

5. Амбициозна съм, определено. И до преди да ме съкратят имах добра кариера. Ще я продължа, ако не в тази област, то в друга. Реално всеки има кариера. Въпросът е доколко ще се вманиачи в работата си. Аз нямам намерение да се вманиачавам.

6. Историята е дълга и не особено приятна. За да не страда някой, се лишаваш от други.

7. На този етап нямам нужда от кола. Но когато имам ще е съобразена с нуждите ми и парите, които мога да отделя.

8. Раздавам се и то повече отколкото трябва. Но и винаги намирам време за себе си. Особено късно вечер, когато останалите спят.

9. Рисковете, които поемам са винаги добре премислени. Което май означава, че съм праволинейна  sarcastic

10. И аз си задавах този въпрос, когато ме съкратиха. Но преди да си намеря работа, няма как да получавам майчински, а със заплатата на милото няма как да живеем.  Така, че реалността не ми позволя да се отдам на каквито и да било желания.
Активен
Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines