Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 09:08:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: кола маската :)  (Прочетена 84909 пъти)
 
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« -: юни 09, 2010, 15:15:53 »

С настъпването на лятото започвам да търся по ефективни методи за махане на космите и мисля че кола маската е един от тях, но честно да си кажа цените които са напраскали по салоните не ми се струват реални. Момичета какво ви е мнението за кола маската, използвате ли този метод за обезкосмяване и влияе ли на месечният бюджет?! Колко често ви се налага да посешавате салона?
Активен
Didkata1984
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 237



« Отговор #1 -: юни 09, 2010, 15:30:18 »

Ето тази http://kolamaska.com/tag/%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BE-%D0%BC%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%B0/ е за домашна употреба също.
Утре ще пиша повече.  Wink
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 09, 2010, 15:38:30 »

vanessssa, аз не използвам кола маска.
Пробвала съм и топла и студена, но не са за мен по много причини. Майка ми и баба ми имат разширени вени и това е друга причина да не я ползвам - тя предразполага към появата им. Имам епилатор, с който махам по всяко време и най-малките косъмчета. Понякога дори преди да изляза за 10-на мин се минавам и няма и помен от тях. Предният ми изкара около 6-7 години. Наскоро купих и този за около 100-на лв(исках по-хубав модел). Разделено на годините експлоатация ми идва по 1 лв/месечно разход.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 09, 2010, 15:43:11 »

Ето тази http://kolamaska.com/tag/%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BE-%D0%BC%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%B0/ е за домашна употреба също.
Утре ще пиша повече.  Wink

Не трябва ли някаква машинка или само с рол она?!  crazy

Аз да кажа тъй като тази година за пръв път се престраших.... Наистина идва малко скъпо, по тази причина за сега само ръце и подмишници чистя по този начин  blush И нещо хич не съм доволна, не знам къде е проблема, но подмишниците спрециално на втория ден вече са избили и то толкова че да не ми е конфортно да изляза  girl_impossible Та пак им теглих бръснача, налагаше се да изляза, а нямаше как да отида до козметичката  Wink

Нинка може ли информация с какъв епилатор си, моя ужасно къса космите  angry
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 09, 2010, 15:58:47 »

Gergancheto, и моят като остаря повечко започна много да къса. До сега все на Браун съм ползвала, но какъв модел е точно, не мога да ти кажа  pardon
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 09, 2010, 16:00:11 »

Аз също ползвам и епилатор, но при него понякога се появява ефекта на "бръснатите крака", което много ме изнервя, особено лятото! Иначе съм доволна- чиста работа. Разгледах сайта- за тези ролони ще трябва нагревател който е около 50 лв. и мисля че инвестицията си заслужава- все пак е еднократно! Права бях, че цените в козметичните салони са завишени и то доста! Мерси момичета!
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 09, 2010, 16:01:27 »

Аз също ползвам и епилатор, но при него понякога се появява ефекта на "бръснатите крака", което много ме изнервя, особено лятото!

В какво се изразява този ефект?
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 09, 2010, 16:03:15 »

Ами стоят ми като бръснати на черни точки! Сякаш косъма е срязан, а не отскубнат от корен!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 09, 2010, 16:15:14 »

Ми Нинка моя е този :

Не е стар, купен е преди две години де, обаче е ползван няма и пет пъти  blush  Аз сигурно нещо не се справям, понякога ми се струва че бързо минавам и затова се късат  crazy


Иначе това с кола маските е супер оферта, довечера ще питам мъжа ми за мнение, но определено си заслужава  good

За цени, айде да говорим конкретно, значи моята не взема скъпо попринцип. Ръце 10-12лв., подмишници - 5лв., за краката обаче не знам колко ще ми вземе, а искам до горе целите  blush Мисля че около 20лв. и то си излиза близо 50лв. два пъти в месеца ми идват доста   NO
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 09, 2010, 16:34:20 »

Gergancheto, точно за такива цено говоря и аз! Сподели какво е казал мъжа ти и аз чакам моя, за да се консултирам  pardon pardon pardon
Активен
kriseto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #10 -: юни 09, 2010, 16:48:22 »

 моми4ета според мен лично не е много оферта да дадете толкова пари за този уред отделно и за самата кола и за лентички.Не всичко опира само до самата кола маска иска се и майсторлък-например на трудно достъпните места като отзад на бедрата кой ще ви я прави, а и мишниците ако до сега сте ги бръзнали нчма да мойете сами повчрвайте ми пробвала съм и няма отлепяне после от болка чак вадички ми се стичаха по челото cray. Според мен при козметичка си е най-добре а и с времето космите намаляват и не е нужно да ходите 2 пути месечно.Пък и за рацете и епилатора върши добра работа,а относно цените на мен тези които Герганчето е написала ми се струват много и в Пловдив И в София мишници съм ходила на по 3, крака-16 (е не е кой знае колко по-ефтино май).Айде че станах много подробна.
П.С Онзи ден в магазина до нас видчх нчкаква нова кола като ролон беше 12 лв и доволно като количество, но не съм я пробвала ако някои има наблюдения за този тип, моля да каже. give_rose
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 09, 2010, 20:08:30 »

Крисе аз лично разчитам на мъжа ми за труднодостъпните места  Wink Той също си чисти разни части от тялото, тъй че ако си купим този комплект ще го ползваме и двамата - аз на него, той на мен  blum Не е много романтично, но пък после ще ни е хубаво  girl_wink
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 09, 2010, 21:30:26 »

Здравейте момичета!

Имам този апарат, за който говорите по-горе и го ползвам с перлена кола маска в пълнители и големите ролки. Също така имам и епилатор Philips Satinelle Ice, от който съм доволна. Но наистина при епилатора кожата ми не е толкова гладка колкото с кола маската. Най-малкото кола маската се явява не само средство за обезкосмяване, но и вид пилинг на кожата.


Но от всичко, което някога съм ползвала съм най-голям фен на кола маската, която е на водна основа и която си правя при козметичката ми. Кожата е гладка поне за седмица и после за 4 седмици космите порастват, но неравномерно и нарядко. А най-големият недостатък на перлената кола маска е, че не е на водна основа, т.е. маха се от кожата само с олио (например бебешко). Е, няма да ви казвам каква бъркотия става и колко трудно се маха, как се лепи по всичко и как омазнявааш после всичко, до което се докоснеш...  nea
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #13 -: юни 09, 2010, 22:10:18 »

Чувствам се много съпричастна към проблема с космите и реших и аз да се изкажа.
Първо за епилаторите - аз използвам на Браун, никога не съм имала друг и не мога да сравня, но приятелката ми твърди, че Филипс са на светлинни години по-добри от Браун. Тя винаги е използвала Филипс и е била много доволна, но миналото лято си купи Браун, от който получи страхотни рани, направи рекламация и го върна в магазина.
За колата маска - и аз имама такъв уред, купувам си патрони и лентчки. Определено е най-евтия начин за обезкосмяване в дългосрочен план. Аз също използвам перлена коламаска. Само се чудя дали патроните са универсални и съвместими с всички нагреватели  crazy Найстина е трудно да се обезкосмяваш на някои места, но практиката учи и както казва Герганчето, точно за задната част на бедрата и аз използвам мъжа ми. Не съм съгласна с Ариел, че коламаската се маха трудно и става голямо мазало, може би и това е въпрос на навик. На мен все още са ми пресни спомените от коламаската, която се продаваше на калъпи и се разтапяше на котлона. Хем пареше, хем найстина ставаше мазало... та пред нея перлената като песен ми се вижда.
На последък имам една порочна мисъл в главата си - много ме боли обезкосмяването на деликатните зони и се каня да си купя от аптеката крем с лидокаин за рани и да се намажа малко преди процедурата. Мястото се обезболява и се надявам да е по-лесно.
Активен
Didkata1984
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 237



« Отговор #14 -: юни 10, 2010, 07:22:35 »

Ехх, добро утро. Включвам се и аз, че вчера само пуснах бомбата и избягах  tease
Значи тая кола в рол-он я ползвам вече няколко години. Не знам дали е точно същата като в сайта, аз си я купувам от магазин за козметика в Пловдив.
Но ефектът е  .....УАУ. Нямам апарат (мисля че кобур му казват), но я разтапям в топла вода, съд на котлон и вътре ролката до ръба, да не влиза вода в ролката. Със стар чаршаф .... Страхотно е! Цената на ролката е 3 лв, а може да изкара мноооогооо дълго (примерно 2 пъти цели крака и ръце, и мишници ....)
Естествено сте прави затова, че има трудни метса, да не кажа невъзможни за махане от непрофесионалист, но пък за крака и ръце е супер!  Bravo
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 10, 2010, 07:32:01 »

Аз също да сеи зкажа и аз съм пробвала с кола маска и се сещам за калъпите за който говори Клара Фина, леле какъв ад беше.Та кола маската не е моя начин за обезкосмяване.Много ме боли с нея, трудно ми е да дърпам и после цялата лепна, май моята техника не е правилна.Аз съм с епилатор на Браун един мнооого стар вече сигурно е на 5 г. Много ми е лесно с него, а космите и на краката и под мишниците са се редуцирали и то доста, особенно по краката където от по-рано го ползвам ефекта е много голям.На мен не ми прави черни или червени точки и мога да се мина с него и после след 5 мин да излезна и никой няма да разбере, че съм се скубала smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 10, 2010, 08:45:50 »

Gergancheto, то и моят е такъв. Аз също минавам бързо-бързо и то на 2-ра степен, но не се късат.

И както магито е написала - не се получават нито този ефект на бръсненето, нито имам червени и сини петна по краката, които се получават от кола маската.  pardon Не е и нужно да ги чакам да пораснат, за да ги махна. Така винаги ходя идеално гладка.

Това, че се кооперирате с мъжете си е много добре. Радвам се, че все повече се грижат за външния си вид.

Да ви питам, знаете ли от къде мога да си намеря електрическа пинсета?
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 10, 2010, 10:23:22 »

Бррр, космите...
Аз имам същия епилатор, който Ariel е показала по-горе, купих го преди може би 2 г., преди това имах някакъв куча марка... Е явно косъмчетата изтъняха при мен и сега дори и новият епилатор по-скоро ги къса, отколкото да ги вади. Много се дразня, защото след няколко дни се показват пак и особено за лятото не мога да се осланям, че краката ми ще са гладички.
Иначе ползвам и топлата кола-маска на Veet, а като не ми се бръмчи с епилатора, понякога за краката си купувам от студената, дето е готова на лентички. Лепне ужасно, ако остане някъде по кожата, но пък се справям супер бързо с нея. Само дето не излиза на сметка, ама хич.  blush
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 10, 2010, 10:45:28 »

Аз си взех такава и съм доволна, въпреки че колата се разтича от страни на ролона. Мирише много приятно (иде ти да я изядеш  Wink) и беше около 11лв. Направих си половинка крака и цели ръце и ми остана поне за още веднъж. Ако остане някъдее лепкаво се премахва бързо с вода.
А за колите маски на лентички, като Veet напр.  - лепкавото се премахва с лосион за тяло, зехтин или олио, може и лосион за лице  Wink

Мисля, че и този комплект си  е бая далавера
« Последна редакция: юни 10, 2010, 10:47:31 от fiamaa » Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 10, 2010, 11:53:01 »

fiamaa тази кола която с показала, загрява ли се или се работи директно с нея?! И има ли лентички към нея?
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 10, 2010, 12:02:41 »

Към студената кола маска си се продават и кърпички, напоени с нещо мазно, с тях се чисти перфектно, само после трябва да се попие човек със салфетка, че иначе има опасност да се изпързаля от мазнотия.  smile

Някоя от вас пробвала ли е следния трик: преди кола кожата се напудря леко с бебешка пудра. Така колата залепвала само по космите, но не и по кожата и не боляло толкова. Особено за по-деликатните зони ми звучи примамливо, но не знам дали изобщо има ефект. Ако някой има опит, моля да сподели.  blush
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 10, 2010, 13:14:07 »

asseto, да, има ефект с напудрянето. Точно така работи моята козметичка откакто се помня. Но идеята е не само да не боли, има и друга цел. Когато през лятото е топло и жегаво можеш да си представиш как се потят хората. Ако искаш да ти се обезкосмят подмишниците да кажем, за да залепне кола маската въобще се напудря с бебешка пудра най-добре. Но внимавай да не напудриш прекалено, щото и това не е добре и може да не залепне въобще. Козметичката ми прави следното - напудря на крака да речем, но след това го разнася с парчето, с което дърпа, леко го изтръсква така да се каже, за да стане по-тънък и равномерен пласт.

Искам да спомена още недостатъци на перлената кола маска, които пропуснах по-горе: ролонът не се върти добре и завлича кожата, мисля, че причината е, че макар колата в патрона да се нагрява, това не важи за ролона. Затова аз винаги махам ролона и използвам шпатулка.  girl_wink Второ - изстива адски бързо и започва да се втвърдява и това не позволява да се разнася добре по кожата. Трябва да го държите в загревателя постоянно, а това означава, че трябва да се обезкосмявате на място, където има контакт, което при мен за съжаление не става...  nea И последно - това не е добра кола за деликатните места и гънките - ако се нанесе малко повече отколкото трябва може да отнесе горния пласт на кожата. Случвало ми се е. И проблемът не е в опита на обезкосмяващия се, защото ползвам кола маска от 14 годишна и съм изпробвала какво ли не!  smile
« Последна редакция: юни 10, 2010, 13:16:08 от Ariel » Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 10, 2010, 13:24:37 »

fiamaa тази кола която с показала, загрява ли се или се работи директно с нея?! И има ли лентички към нея?

Гери има си лентички към нея  good за работат с нея - зависи много къде си я държала, но може мн леко да се загрее във вода, но не вряща.
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 11, 2010, 09:56:43 »

Ariel, мерси много, ще пробвам.
Бррр, след описанието за перлената кола маска няма и да посмея да опитам, аз какъвто съм си сръчко и без това...
Активен
kriseto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #24 -: юни 11, 2010, 11:47:48 »

момичета точноза тази черешовата кола маска говорих, че я гледах в магазина до нас и благодаря на Ариел че даде мнение за нея, утре отивам да си я купя Wink, дано има още от нея,че не съм я засичала другаде nea. И този комплект който е показала ми се струва доста добра инвестиция good
Активен
kriseto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #25 -: юни 11, 2010, 11:57:52 »

опс аз май на Фиама,  трябваше да благодаря,че тя е показала тази кола, но нищо де всички давате полезни  съвети така че грешката е вярна. give_rose
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 11, 2010, 13:37:45 »

Аз използвам такъв комплект за кола маска като показаният от Fiamma.Toй е професионален.Купих го от Cristian of Roma преди доста години и сега само си го зареждам с патрончета кола маска.Вземам си също и ленти и лосион за след епилиране.Мога да кажа,че това е една от най-мъдрите ми покупки  Bravo Направо не мога да живея без него  heart
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 11, 2010, 14:02:29 »

stefanel , колко  процедути правиш с един флакон. Четейки тази тема май се навивам да си взема един комплект от тази професионална кола маска. Аз ползвам епилатор от доста години и съм доволна, но много време ми отнема  nea. Купувала съм си кола на Veet, харесва ми, но не ми е изгодно изобщо  girl_impossible 
Някой има ли представа къде във Варна мога да купя такъв комплект, онлайн също ме устройва  smile
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 11, 2010, 16:26:56 »

На една колежка днес с куриер и доставиха комплект, като показания от Фиама! Тези дни ще чакам отзиви от нея и ще пиша! Тя каза, че досега се е справяла само с флаконите като ги е разтапяла на водна баня и е доволна от тях! Да видим сега какво ще каже за машинката....А що се отнася до това как си маха космите в задната част на краката, каза, че се справя сама, ама определемо ефекта там не е такъв, какъвто  би се получил, ако друг и ги махаше!
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 11, 2010, 18:16:45 »

Роси,относно флакона кола маска-аз го използвам минимум 3-4 пъти,но много зависи коя част на тялото си обезкосмяваш.Като се има предвид,че флакона струва 3 и нещо лева,излиза доста изгодно.
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 16, 2010, 08:00:31 »

Зачервяването на точки става на хора със светла кожа, и аз го имам, но след 1 ден изчезва. Аз ползвам епилатор Филипс от много години и съм доволна, веднъж купих Браун и не ми отскубна и един косъм smile и сега стои на склад smile
я разтапям в топла вода, съд на котлон и вътре ролката до ръба, да не влиза вода в ролката. Със стар чаршаф .... Страхотно е!
Естествено сте прави затова, че има трудни метса, да не кажа невъзможни за махане от непрофесионалист, но пък за крака и ръце е супер!  Bravo
Мен ако ме дърпа някой друг много ме боли, не давам и да се припари, но аз сама си се справям навсякъде, на деликатните места, сядам си на земята пред мен огледалцето и ставам като бебешко дупе smile А някой отдолу ако ме дръпне ще го издера жив smile  Аз съм ползвала дори и за тук съм си взимала от най-обикновенната КАРА ли е САРА ли е не помня кола маска и по същия описан от Дидка начин се маха всичко и съм доволна.
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 16, 2010, 08:07:00 »

Да, аз съм със много светла кожа и явно затова се получават тези червени точки, но поне при мен бързо минават....Днес ми донесоха апаратчето за кола маската и след малко ще го пробвам  smile
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 16, 2010, 15:58:52 »

Да, аз съм със много светла кожа и явно затова се получават тези червени точки, но поне при мен бързо минават....Днес ми донесоха апаратчето за кола маската и след малко ще го пробвам  smile

Ти си си поръчала ли? Аз не съм разбрала нещо  Wink Чакаме те с отзиви  good

tweety bird аз съм точно обратното, сама не мога да си причиня болка никога, виж друг да е, няма проблем, отнасям се, мисля си за нещо друго...не знам не мога да го обясня, но определено предпочитам друг да ми свърши черната работа  blum
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 16, 2010, 16:33:46 »

Да Гери, поръчах си smile Реших да направя тази инвестиция smile smile smile Супер си е коламаската, точно като тази в козметичните салони! Ама за задната част на краката си е кофти. Аз си ги махах сама и сега гледам отзад тук таме съм попропуснала, та имаше работа и за пинцетката  blush Направих си цели крака, ръце и мишници и едно патронче ми стигна, даже и остана от него. Другия недостатък е че докато свикна и докато се сетя да си постеля нещо,  оклепах цялата стая  blush та трябваше доста да чистя след процедурата. Колата не се маха с вода, а само с бебешко олио, намазах се обилно и всичко беше ОК. Иначе специалния лосион, който предлагаха в сайта не съм си го поръчвала. Та това са ми впечатленията общо взето! Утре ще правя на сестра ми...та почваме да екплоатираме апаратчето с пълна сила Wink
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 16, 2010, 17:45:47 »

Ти перлената ли си взе?
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 16, 2010, 23:45:25 »

Не взех си обикновената (натурална) като за начало. По- нататък ще пробвам с останалите Wink
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 17, 2010, 06:51:28 »

vanessssa , от ще споделиш ли моля те от къде точно поръча комплекта? Благодаря  give_rose
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 17, 2010, 14:03:49 »

http://kolamaska.com/tag/%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BE-%D0%BC%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%B0/  донесоха ми го с куриер до нас! Ако не упееш да си направиш поръчката по нета  (като мен  blush), можеш да им се обадиш по телефона и да кажеш какво искаш, както и да поразпиташ за подробности!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 05, 2010, 10:39:44 »

Aу тъкмо седнах да си поръчам и този евтиния промо палет от 45лв. го няма  sad Най евтиния е 89лв., не мога да си позволя толкова и то без дори да съм сигурна че ще се справям  girl_impossible
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 05, 2010, 10:43:46 »

Гери ето тук, също има Wink
http://amritalab.eu/arcocere/uredi/arcocere_rollon_kit
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 05, 2010, 12:58:37 »

Гери ето тук, също има Wink
http://amritalab.eu/arcocere/uredi/arcocere_rollon_kit
EЙ златна си  give_rose


А дали е необходимо да поръчвам и олио за почистване и някакъв успокояващ лосион за след колата?

И още един въпрос, първия или втория комплект ви се струват по удачни:
1.  http://amritalab.eu/arcocere/waxing_kits_and_packages/komplekt
2.  http://amritalab.eu/arcocere/waxing_kits_and_packages/arcocere_rollon_kit
« Последна редакция: юли 05, 2010, 19:03:49 от maria_lakova » Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 05, 2010, 13:12:15 »

Гери, може би е по-добре другите момичета да кажат, които са ползвали, но втория не е ли по-добър заради самия нагревател, не съм много сигурна, да не те подвеждам  smile
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 05, 2010, 13:13:14 »

Gergancheto, аз се мажа с обикновено бебешко олио и е ок! Задължително обаче трябва да се намажеш, иначе много лепка, ама наистина много и не се отмива с вода!!!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 05, 2010, 13:43:03 »

Gergancheto, аз се мажа с обикновено бебешко олио и е ок! Задължително обаче трябва да се намажеш, иначе много лепка, ама наистина много и не се отмива с вода!!!

В смисъл само олио ползваш и за почистване на остатъците и за успокояване на кожата? А би ли ми казала кой от двата комплекта които съм пуснала би ми препоръчала Wink
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 05, 2010, 18:10:20 »

Ами да- само бебешкото олио ползвам! Правя си сметка да нямам излизане непосредствено след като съм се скубала  girl_impossible и така!

А линкчетата, които си пуснала нещо не мога да ги отворя  nea ще пробвам пак по някое време
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 07, 2010, 10:07:39 »

Поръчах си, да видим дали ще се справям  Wink
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 07, 2010, 10:18:03 »

Гери, кой комплект си поръча?!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 07, 2010, 10:40:37 »

Гери, кой комплект си поръча?!

Този http://amritalab.eu/arcocere/waxing_kits_and_packages/arcocere_rollon_kit   

Току що дойде, нямам търпение дребосъчи да заспи и да го пробвам  danceg
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 07, 2010, 13:13:19 »

Гери, после да кажеш дали си доволна.

аз ползвам епилатор от повече от 10 години, но за триъгълника ползвам течната кола маска на сара или кара.
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #49 -: юли 12, 2010, 09:46:19 »

vanessssa , Gergancheto  вие справяте ли се с колата-маска?
Аз си взех същия комплект от магазин във Варна за професионална козметика, но не се справям никак pardon Тази ролка, не нанася равномерно колата-маска sad Бързо изстива и , а и цялата се омазвам до ушите направо pardon
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юли 12, 2010, 11:13:02 »

Тази ролка, не нанася равномерно колата-маска sad Бързо изстива и , а и цялата се омазвам до ушите направо

Ако ми позволиш, понеже по-горе съм споменала в моя пост за същия проблем.  smile Ето аз какво направих - махнах главата на ролката (не е лесно, но с помощта на милото) и използвам колата с дървена шпатулка за намазване. Същата работа може да ти свърши и тъп нож, който не използваш.  smile
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #51 -: юли 12, 2010, 11:52:42 »

Ariel много ти благодаря за идеята give_rose
Ще се пробва при първа възможност smile
Аз толкова се бях изнервила с колата-маска, че не съм чела назад в темичка give_rose
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 12, 2010, 12:03:19 »

Няма проблем, аз минах през същото.  smile Тя като си изстине колата това, че е без ролка няма да е проблем, защото ще се втвърди и няма да се разсипва. А като я топлиш в машинката ще я държиш изправена и пак няма да се разсипва. За махането на ролката използвай нещо много здраво (само не и нож, защото аз счупих два така  girl_impossible) - използвай голяма отверка например. Успех!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 12, 2010, 12:04:27 »

Ами моята като се нагрее много се разнася хубаво, ама седи в нагревателя над един час  pleasantry Върху себе си още не съм пробвала че се бях изчистила преди да дойде, на милото чистих ръката както споменах преди време в една друга тема blum Та супер се изчисти, нито един скъсан косъм, около лакътя има едно като раничка, явно малко кожа съм свалила, но там 100 пъти дърпах и не можах да изчистя и той "Пак пробвай", аз искам да оставя така и с пинсетка да ги изчистя тия 5 косъма...ама мазах и дърпах хиляда пъти на едно място  Girl_hide Иначе съм доволна, тия дни ще си я пробвам и на мен, само да намеря малко време  girl_wink
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 12, 2010, 18:24:21 »

Аз също съм доволна, вече няколко пъти си правих и свикнах, дори и не се омазвам толкова, но за всеки случай си постилам едно като мушама, за да мога спокойно да си посядам!!! При мен проблема е че не мога сама да си махам космите от задната част на краката, триъгълник и мишниците са кофти! Сгъвам се във всякакви пози и от там може би ми идва "омацването"! Иначе ми ги маха перфектно космите, дори рядко се налага да повтарям! Краката ми стават (както се изразява кума ми) "гланц"  danceg
Активен
janin4eto_87
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #55 -: юли 12, 2010, 20:25:34 »

Здравейте!Аз съм нова във форума.Досега следих темата с интерес,а сега си поръчах такъв нагревател за кола маска и исках да ви попитам дали някоя си е правила триъгълника с такава машинка..мисълта ми е,ако може да се махне ролката,то после слага ли се обратно...
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 12, 2010, 23:10:19 »

Здравейте!Аз съм нова във форума.Досега следих темата с интерес,а сега си поръчах такъв нагревател за кола маска и исках да ви попитам дали някоя си е правила триъгълника с такава машинка..мисълта ми е,ако може да се махне ролката,то после слага ли се обратно...

Ако се махне после няма слагане обратно. Де факто се чупи!  smile
Активен
janin4eto_87
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #57 -: юли 15, 2010, 15:30:15 »

Дойде ми машинката..ами много съм доволна...на сестра ми оправих ръцете за 10 минути,а кола маската загря за 10-15 мин.Представях си го по-трудно smile
Активен
Persiana
Професор
****
Публикации: 409



« Отговор #58 -: август 25, 2010, 07:21:35 »

Ние също ползваме от http://kolamaska.com
една позната ни купи комплект промоционален директно от магазина им,
 че сме малко старомодни с тия поръчки smile
 между другото  ролката отгоре /белия капак/ се маха лесно
 и си доливахме от кутия вътре не се чупи лесно  ролона така че махайте смело
 но това отначало само защото си правех някакви куци сметки по-евтино да излезе, но то един ролон стига за много така че отдавна не сме се занимавали с такива операции smile
 някакъв пакет с една ролка голяма взехме... още не сме я преполовили
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 26, 2010, 15:48:13 »

А момичета тези кола маски от тези дето се белят самите те ли са или трябва с лентички?
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 26, 2010, 18:27:59 »

А момичета тези кола маски от тези дето се белят самите те ли са или трябва с лентички?

С лентички  girl_wink Другите мисля че ги забраниха от хигиенична гледна точка!
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: август 26, 2010, 19:39:23 »

С лентички  girl_wink Другите мисля че ги забраниха от хигиенична гледна точка!
[/quote]
Какво им е нехигиенично на другите  girl_impossible аз си ги харесвах повече, а и ми е по лесно, особено като трябва сама  sad sad
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 27, 2010, 09:16:53 »

Ако говорим за едно и също, т.е. тези за многократна употреба, те са нехигиенични заради това, че задържат космите и може да се получат обриви.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: август 27, 2010, 12:57:42 »

Нем, аз говоря за една която също си я мажеш, но когато ти изстине върху кожата става като восък, твърда smile Много ми е удобна защото се бели самата тя, няма лентички и парцали, но много лесно ми изстива и за едно правене трябва да се притопля 3-4 пъти.
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: август 27, 2010, 16:07:13 »

Нем, аз говоря за една която също си я мажеш, но когато ти изстине върху кожата става като восък, твърда smile Много ми е удобна защото се бели самата тя, няма лентички и парцали, но много лесно ми изстива и за едно правене трябва да се притопля 3-4 пъти.

Да сетих се! Мисля, че точно нея я забраниха, защото космите остават вътре! Ако си я правиш само ти, може би намя проблем, но за козметичните салони....май не е много редно!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #65 -: август 27, 2010, 18:54:07 »

Козметичните салони я прецеждат през фино сито и космите се елиминират. А пьк бактериите умират при затоплянето от високата температура.
Активен
Magi_Angelova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


Щастливо омъжена 21.06.2014


« Отговор #66 -: март 04, 2014, 21:49:01 »

Привет момичета прочетох последните коментари относно кола маската и искам само да ви кажа че ако видите някъде да претопяват кола маската и да  прецеждат изобщо недейте да стъпвате на това място!  diablo Аз съм козметик и съм завършила и гимназията по козметика и ако работех в ХеИ с  удоволствие бих затворила всички такива салони! Преди да почна да се занимавам с това майками беше попаднала на такова място след което получи гъбички и едвам се излекува естествено че козметичката и беше казала че няма шанс да е от нейната кола маска (която в поледствие разбрахме че наистина се претопява и космите се прецеждат с марли  Oh my ... ........ ето и отговора на въпроса ви  над 74 градуса – около 15 минути (организмите умират за няколко минути)
- над 85 градуса – около 7 минути (организмите умират за минута-две)
- над 93 градуса – 2 минути (бонус, екстремна температура, патогените не могат да я преживеят) това се получава при КИПЕНЕ апаратите за кола маска изобщо не загряват до тези градуси и кола маската няма как да закипи  good  nea
« Последна редакция: март 04, 2014, 21:50:47 от Magi_Angelova » Активен
radity85
Любопитен
*
Публикации: 43


« Отговор #67 -: януари 19, 2016, 12:27:33 »

Не трябва ли някаква машинка или само с рол она?!  crazy

Аз да кажа тъй като тази година за пръв път се престраших.... Наистина идва малко скъпо, по тази причина за сега само ръце и подмишници чистя по този начин  blush И нещо хич не съм доволна, не знам къде е проблема, но подмишниците спрециално на втория ден вече са избили и то толкова че да не ми е конфортно да изляза  girl_impossible Та пак им теглих бръснача, налагаше се да изляза, а нямаше как да отида до козметичката  Wink

Нинка може ли информация с какъв епилатор си, моя ужасно къса космите  angry

http://kolamaska.com/index.php?route=journal2/blog/post&journal_blog_post_id=8

Тук видях в този сайт, които по-горе е споделен.. съвети, мисля, че ще помогнат Wink
Активен
seli76
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #68 -: август 07, 2016, 18:26:48 »

Здравейте, момичета! Искам да питам някоя от вас използва ли колата маска като средство за премахване на космите в интимната зона? Какви са ви наблюденията, болезнено ли е, заслужава ли си?
Активен
mihaelanedyalkova
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #69 -: февруари 14, 2018, 19:39:51 »

С настъпването на лятото започвам да търся по ефективни методи за махане на космите и мисля че кола маската е един от тях, но честно да си кажа цените които са напраскали по салоните не ми се струват реални. Момичета какво ви е мнението за кола маската, използвате ли този метод за обезкосмяване и влияе ли на месечният бюджет?! Колко често ви се налага да посешавате салона?

Редовното посещение на козметик си е наистина едно скъпо удоволствие, особено ако бюджетът ти е ограничен. За мен лично, страхотна алтернатива е кола маската на Veet. За разлика от другите марки, които съм изпробвала, смея да твърдя, че тези лентички са истинско чудо! Премахват космите напълно и оставят кожата ви гладка. Цената не е скъпа и ако ти се занимава и най-вече имаш свободно време, което да отделиш, няма да съжаляваш. Друго нещо, което съм изпробвала е епилатор. Преди време имах един, който обаче не беше особено хубав, та така наскоро реших да инвестирам в по-скъп епилатор, като главната причина беше, че пести време и можеш да го използваш докато се къпиш. Това което не ми допадна особено обаче е, че космите започват да излизат сравнително по-рано, отколкото с кола маската.



SEO оптимизация
Активен
optimeon
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #70 -: февруари 21, 2018, 20:03:17 »

Аз използвам самобръсначка. Знам, че не е най-добрата алтернатива, но съм пробвала всеки друг метод и кожата ми много се зачервява
Активен
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines