Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 00:51:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НОВИЯТ КОНКУРС  (Прочетена 86243 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юли 19, 2007, 16:21:25 »

и във стария имаше такива неща и в новия има, а в правилата не се споменава дали рекламата е забранена!!!! така че, излиза че е по правилата!!!!
http://veliko.info/indexbg.html
Тео, според теб това в правилата ли е? Oh my ... Защото аз не мисля така.
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юли 19, 2007, 22:54:49 »

Само неразбрах защо да питам Билалови   smile бихте ли ми пояснили
Активен
angelinaaa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #92 -: юли 20, 2007, 07:12:11 »

Ама,това вече върхааааа!За мен това е къде,къде по-гадно от това,че майки от форум са подкрепили приятелката си!!!!!Трябваше и аз да се сетя по-рано,можеше да пусна обява във вестника с фаворитите ми *YAHOO*Честно казано и аз взех да се съмнявам колко е честен този конкурс :(Че то ако така се събират гласовееее NO
Активен
tanzen
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87


Много води не могат да угасят любовта...


« Отговор #93 -: юли 20, 2007, 09:04:39 »

А изглежда, че родителите на въпросната Людмила си имат цяла туристическа агенция и могат да я пратят навсякъде. Малко е тъпо това поведение. Нищо, все пак да се надяваме, че щв спечели някой, който заслужава Bravo
Активен
angelinaaa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #94 -: юли 20, 2007, 10:01:27 »

Въпросът е,че според всеки,различен човек заслужава.Според тези хора дъщеря им заслужава да спечели с цената на всичко.Ама и се съмнявам те да видят по-хубава от нея!!!
Активен
Христина Минчева
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юли 20, 2007, 10:27:20 »

 Girl_singАз толкова се разочаровах от конкурса вече, че не искам да гледам вече класацията. Той се превърна в рекламна агенция, а не конкурс за най-хубва снимка.На първите места не излизат снимките, които са най-хубави, а снимките с най-много реклама. Дано само накрая снимката си заслужава![/size][/size] [/font]End
Активен
Vanity
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 112



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: юли 20, 2007, 11:04:33 »

Girl_singАз толкова се разочаровах от конкурса вече, че не искам да гледам вече класацията. Той се превърна в рекламна агенция, а не конкурс за най-хубва снимка.На първите места не излизат снимките, които са най-хубави, а снимките с най-много реклама. [/font]End

И аз се разочаровах-даже не следя кой е на първо място и кой на последно. Наистина някои хора опорочиха този хубав конкурс.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: юли 20, 2007, 12:37:53 »

Girl_singАз толкова се разочаровах от конкурса вече, че не искам да гледам вече класацията. Той се превърна в рекламна агенция, а не конкурс за най-хубва снимка.На първите места не излизат снимките, които са най-хубави, а снимките с най-много реклама. [/font]End

И аз се разочаровах-даже не следя кой е на първо място и кой на последно. Наистина някои хора опорочиха този хубав конкурс.


Напълно съм съгласна с изказаните мнения.  beating Има хора, който са способни да опорочат и най-красивите неща.
Активен
magy_80
Регистриран

Публикации: 3


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: юли 20, 2007, 14:35:47 »

Здравейте на всички!Първо искам да ви се представя,аз съм Магдалена Статева,спечелих с нашата снимка второ място в конкурса от първият етап.Честно казано,бях изумена като прочетох всичките ви коментари.Заболя ме от това,че смятате че нечестно сме спечелили наградата. :'(Аз не смятам така.Вярно е,че от форума гласуваха за мен всеки ден,но аз НИКОГО не съм агитирала!Мамите наистина ме изненадаха и съм им благодарна,не за това,че спечелих,а за подкрепата им!И не разбирам защо трябва да съдите тези,които са гласували с 1-ца?След като не ти харесва дадена снимка,и има такъв глас,значи имаш право.Какъв е проблема?Всеки сам си решава.Вие защо съдите?И с какво съм измамила в конкурса,че "сем.Статеви си знаят как са спечелили.."?Както и да е.Нали нямало грозни сватбени снимки?А коментара "целувка пред някакъв си жилищен блок"?Няма да коментирам повече.Просто сега разбрах какво сте писали тук и реших да се включа.Не съм нито за почивка,нито за вечеря.Важно е участието,тръпката..Сега си имам по-важни неща на главата-преди 20 дена родих момиченце и съм повече от щастлива,и никой не може да помрачи това.  girl_in_love
P.S.Още веднъж благодаря на всички,които ни подкрепиха!!!А на сем.Билалови ЧЕСТИТО и от нас.Тяхната снимка ми беше любима.Заслужиха първото място! good
« Последна редакция: юли 20, 2007, 14:49:41 от magy_80 » Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #99 -: юли 20, 2007, 14:53:28 »

И аз съм за изказаните мнения - това конкурс за най-хубава снимка ли е, или за най-рекламиран продукт? Извинете, ама аз с мойта скина правя по-качествени снимки от някой "първенци".

Маги, единственото, с което съм съгласна е, че не си агитирала момичетата, видно беше от постовете. Но че твоите "познати" са гласували с 1ци за първенците, НЕ ЗАЩОТО НЕ СА ИМ ХАРЕСВАЛИ СНИМКИТЕ, а за да може вашата да спечели, е пълна простащина, шЪ мЪ прощаваш!

И ако не си за вечерята и хотела, и си обидена, можеш да се откажеш в полза на следващите. По въпроса на коментара за "жилищния блок" - в конкурса участват 70% снимки с целувки на всякакви фонове, защо пък смяташ, че вашата най-заслужава да спечели. Моето мнение е, че заслужава 1, максимум 2. Жалко, че не гласувах, поне една 1ца да иде при който я заслужава.  beating
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: юли 20, 2007, 15:01:14 »

Аз вече съм се отказала да гласувам защото не печели снимка която най заслужава а печели тази която има най голяма подкрепа отстрани независимо по какъв начин става това
Активен
angelinaaa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #101 -: юли 20, 2007, 15:30:15 »

Ама какво означава "снимката която заслужава".Според всеки заслужава различна снимка да спечели,защото сме различни хора.Аз като съм с по-странен вкус и повече ми харесват нестандартните снимки,а не наредените по-хубост,означава ли,че харесвам грозни снимки и те не заслужават да спечелят.А и нали конкурсът е Сватбени емоции,има много хубави снимки,но аз улавям емоцията в други,които не са с перфектно качество.Просто трябва да ме грабне,а не да е перфектна!
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: юли 20, 2007, 15:34:25 »

Вярно е това angelinaaa  и ти си права    smile
Активен
tanzen
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87


Много води не могат да угасят любовта...


« Отговор #103 -: юли 20, 2007, 15:41:12 »

Мога само едно да добавя - този спор не води до никъде! А животът е уникален дар, който не бива да пропиляваме в злободневни теми. Не,че няма какво да ни подразни в този конкурс, но има ред неща, които могат да ни направят щастливи - като усмивката на любимия например! А това вече е неподправена и чиста емоция. Успех на всички heart
Активен
ili
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: юли 20, 2007, 15:50:46 »

Silverarrow,  give_rose поздравявам те, че винаги в прав текст се опитваш да обясниш на засегнатите и обидените за какво става въпрос, и аз се опитах но видях, че намекът нещо не се получава, а като гледам дори и да си пределно ясен пак не става  girl_impossible. Но вместо да се води спор не е ли по-добре, ако има възможност правилата за гласуване да се променят - все пак до края на конкурса има още доста време, става въпрос само за снимките, че то наистина ще се првърне конкурс-фарс. Предлагам да има жури - фотографи или хора занимаващи се с изкуство /или там както преценят организаторите/, което да излъчи снимката победител и мисля,че ако беше така щяха да се избегнат всички тези негативни емоции сега. А, снимката, която спечели от гласуването да получи някакво поощрение. По този начин ентусиазмът за рекламиране и офанзивата за гласуване може пък и да намалее  Wink.
Но независимо от всичко дано спечели снимка, която заслужава, както тази на сем. Билалови! good
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines