Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 16:46:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НОВИЯТ КОНКУРС  (Прочетена 87332 пъти)
 
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 12, 2007, 16:57:33 »

 huhhuh.gif  crazy scratch one-s head ohah
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 12, 2007, 18:15:41 »

имам усещането,че някои са си свалили снимчици от нета и си ги представят за тяхни beating
Активен
ili
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 12, 2007, 21:29:22 »

Здравейте момичета! Не искам да Ви разочаровам, но случайно търсейки програма за обзавеждане попаднах на това: http://www.moetobebe.net/forum/read.php?f=1&i=99985&t=99985. Не знам за вас, но аз меко казано останах разочарована от прочетеното  sad. Дано имате търпение да изчетете всичко до края. Надявам се модераторите и отговорните лица за конкурса да вземат предвид тези неща и ако има друг конкурс схемата за гласуване да бъде по-различна и най-вече по-надеждна, а защо не се обсъдят и тук предложения за гласуването, за да се избере наи-доброто. Няма да коментирам въпросният форум - гостът, който се е включил към края там е бил изчерпателен. Досега ми беше приятно да следя конкурса, но вече интересът ми спадна. Радвам се, че в първия етап наистина спечели снимка, която заслужава!!!
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 12, 2007, 21:36:41 »

имам усещането,че някои са си свалили снимчици от нета и си ги представят за тяхни beating

Нали се сещате, че лично се срещам с победителите. И ако не са те....
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 12, 2007, 21:41:03 »

имам усещането,че някои са си свалили снимчици от нета и си ги представят за тяхни beating

Нали се сещате, че лично се срещам с победителите. И ако не са те....
браво хубаво е измислено good
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юли 12, 2007, 21:43:04 »

Здравейте момичета! Не искам да Ви разочаровам, но случайно търсейки програма за обзавеждане попаднах на това: http://www.moetobebe.net/forum/read.php?f=1&i=99985&t=99985. Не знам за вас, но аз меко казано останах разочарована от прочетеното  sad. Дано имате търпение да изчетете всичко до края. Надявам се модераторите и отговорните лица за конкурса да вземат предвид тези неща и ако има друг конкурс схемата за гласуване да бъде по-различна и най-вече по-надеждна, а защо не се обсъдят и тук предложения за гласуването, за да се избере наи-доброто. Няма да коментирам въпросният форум - гостът, който се е включил към края там е бил изчерпателен. Досега ми беше приятно да следя конкурса, но вече интересът ми спадна. Радвам се, че в първия етап наистина спечели снимка, която заслужава!!!

мдаааааааааа сега ми става ясно ...................а колко се чудих и се пулих на резултатите!!! Oh my ... Oh my ... Oh my ...
а най грозното от цялата работа е че много хора се възмущават и обвиняват в предварително нагласен конкурс а там прочетох поне 3ма които са гласували на ден по 2пъти за едн аи съща снимка beating beating beating
явно системата за оценяване не е много добра pleasantry
« Последна редакция: юли 12, 2007, 22:00:18 от maslinka » Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 12, 2007, 22:03:57 »

Здравейте момичета! Не искам да Ви разочаровам, но случайно търсейки програма за обзавеждане попаднах на това: http://www.moetobebe.net/forum/read.php?f=1&i=99985&t=99985. Не знам за вас, но аз меко казано останах разочарована от прочетеното  sad. Дано имате търпение да изчетете всичко до края. Надявам се модераторите и отговорните лица за конкурса да вземат предвид тези неща и ако има друг конкурс схемата за гласуване да бъде по-различна и най-вече по-надеждна, а защо не се обсъдят и тук предложения за гласуването, за да се избере наи-доброто. Няма да коментирам въпросният форум - гостът, който се е включил към края там е бил изчерпателен. Досега ми беше приятно да следя конкурса, но вече интересът ми спадна. Радвам се, че в първия етап наистина спечели снимка, която заслужава!!!



Втората част се гласува с 2 гласа. Това трябва да е достатъчно.
Следващите конкурси (ако има такива) ще бъдат с други схеми,  друга идея и награди.

Цитат
Досега ми беше приятно да следя конкурса, но вече интересът ми спадна.

Какво трябваше да направим? Погледни от наша страна. Да обикаляме нета и да смъкваме всеки, които е поискал помощ да го подкрепят. Освен тази тема знаехме за още няколко. Но не мисля, че можеше да реагираме с нещо конкретно. На какво основание да го направим  sad

Аз гледам от друга страна. Този конкурс събра много снимки - има добри, има и не чак толкова, има смешни и романтични. Има всякакви, но няма грозни снимки. Нали така  Wink

Ето какво ми извадиха от едно от писмата:

Здравейте!!!
Много се радваме да участваме във вашия конкурс.
Изпращаме нашите снимки не с идеята обезателно да спечелим, защото ние вече сме спечелили от това че сме заедно, а с цел всички да станат съпричастни с нашата безкрайна любов. Искаме да кажем на всички млади хора да не се страхуват да свържат живота си завинаги щом се обичат!


За мен е най-важното, че се забавлявах докато ги разглеждах.

p.s. И много ме е яд, че от офиса не може да се гласува.  angry


Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 12, 2007, 22:40:12 »

Здравейте момичета! Не искам да Ви разочаровам, но случайно търсейки програма за обзавеждане попаднах на това: http://www.moetobebe.net/forum/read.php?f=1&i=99985&t=99985. Не знам за вас, но аз меко казано останах разочарована от прочетеното  sad. Дано имате търпение да изчетете всичко до края. Надявам се модераторите и отговорните лица за конкурса да вземат предвид тези неща и ако има друг конкурс схемата за гласуване да бъде по-различна и най-вече по-надеждна, а защо не се обсъдят и тук предложения за гласуването, за да се избере наи-доброто. Няма да коментирам въпросният форум - гостът, който се е включил към края там е бил изчерпателен. Досега ми беше приятно да следя конкурса, но вече интересът ми спадна. Радвам се, че в първия етап наистина спечели снимка, която заслужава!!!

Въпреки, че одобрявам победителите от предишния конкурс...сега след като прочетох това на което е попаднала ili..ми остана само грочив вкус в устата....мнооооого неприатен!!!Билалови, след като са активизирали и др. форуми...можеха поне да влезат в този и да поблагодарят за наградата...както биха направили възпитаните хора... Girl_sing
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 12, 2007, 22:44:40 »

Оппппссс сега виждам, че все пак са отбелязали благодарността си заради жеста,с това обаче не се отказвам от написаното по- горе  nea
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 12, 2007, 22:44:53 »

Въпреки, че одобрявам победителите от предишния конкурс...сега след като прочетох това на което е попаднала ili..ми остана само грочив вкус в устата....мнооооого неприатен!!!Билалови, след като са активизирали и др. форуми...можеха поне да влезат в този и да поблагодарят за наградата...както биха направили възпитаните хора... Girl_sing
Не Билалови са активизирали хората от другия форум, а Статеви, които са на второ място!  good
Плюс това, доколкото видях друг човек е активизирал гласуването, а не г-жа Статева  pardon
Честно казано аз не виждам нищо лошо в това да се активизират да гласуват, но не удобрявам това да гласуват с единици за другите  NO nea
Никога не съм си позволявала да гласувам с единица или въобще с ниска оценка  nea и на всички познати съм обяснявала, че няма да е в полза на никого  good
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юли 12, 2007, 22:49:02 »

Няма значение кой е активизирал, самият факт че чрез измама ( гласуване повече от 1-ин път на ден ли пък намаляване на вота на останалите снимки за да се покачи коефициента на други) е постигнат някакъв резултат....малко е гнусничко... girl_impossible
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 12, 2007, 22:49:48 »

Определено не е добре това гласуване нарочно с 1-ци.
Не е тайна, че това беше често явление. Поради тази причина сега гласовете са 2.

Има едно предложение: Резултатите да се виждат само след като се гласува.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юли 12, 2007, 22:51:25 »

а не ли най добре,да се гласува без оценки и да се определи победителя по броя гласове?!даже според мен аз не виждам голям смисъл да може да се гласува всеки ден
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 12, 2007, 22:52:02 »

Няма значение кой е активизирал, самият факт че чрез измама ( гласуване повече от 1-ин път на ден ли пък намаляване на вота на останалите снимки за да се покачи коефициента на други) е постигнат някакъв резултат....малко е гнусничко... girl_impossible
Аз исках да наблегна на това, че не става въпрос за Билалови  good
Между другото и аз последните дни можех да гласувам по два пъти от вкъщи  crazy но това мисля, че зависи от интернет доставчика, а не от някой тук от  svatbata.bg  pardon
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юли 12, 2007, 22:54:36 »

Има едно предложение: Резултатите да се виждат само след като се гласува.
Това е добро предложение, но сега нали се вижда само временното класиране? Другите снимки не съм видяла да са с оценки и мисля, че не е необходимо да се виждат  pardon Видяхме в първия етап докъде доведе това  angry
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines