Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:11:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НОВИЯТ КОНКУРС  (Прочетена 85786 пъти)
 
myjemelachka
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #120 -: юли 28, 2007, 16:16:45 »

Фенките на Магита от техния си форум се прехвърлят всичките в нашия. Всяка с по 1-2 мнения само в тази тема. Нямам думи просто.

извинявай ама си в голяма грешка, не съм нито от форума, нито от фенките на магита. ПОдкрепям я просто защото прочетох всички мнение по тази тема и според мен не сте прави да я нападате така.

А временните резултати се виждат !
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: август 01, 2007, 09:00:48 »

Сега видях временното класиране в КОНКУРСА и много странно от 1 място с 4.94 т., 2 място с 4.94, 3 място 4.93 и от 4 - 14 място с 4.93  hysteric hysteric hysteric, нещо аз ли него да разбера, как става това гласуване. И всеки път се появяват различни снимки от 1 до 3 място Mad girl!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: август 01, 2007, 09:05:49 »

Сега видях временното класиране в КОНКУРСА и много странно от 1 място с 4.94 т., 2 място с 4.94, 3 място 4.93 и от 4 - 14 място с 4.93  hysteric hysteric hysteric, нещо аз ли него да разбера, как става това гласуване. И всеки път се появяват различни снимки от 1 до 3 място Mad girl!
най-вероятно резултатите са много близки и разликата е във стотни както беше в 1вото издание!!!!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: август 04, 2007, 14:47:29 »

най-вероятно резултатите са много близки и разликата е във стотни както беше в 1вото издание!!!!

Да, точно така е!!! good Ние виждаме само двете цифри след запетаята, а иначе за класирането се гледат и следващите няколко цифри, защото явно пак са с доста близки резултати!!! good Wink
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: август 16, 2007, 08:10:48 »

А този конкурс кога свършва? smile
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: август 16, 2007, 08:31:30 »

този понеделник
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: август 16, 2007, 10:38:03 »

Аха мерси Тео !
Успокоих се , че имам още малко временце т.е. още малко надеждичка ,
че може пък и аз да спечеля!!! laugh
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: август 19, 2007, 23:03:05 »

Нямам търпение да видя кой ще спечели конкурса и се надявам снимката наистина да си заслужава първото място  DANCE
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: август 20, 2007, 08:33:19 »

Тази вечер ...  Wink ще е.
На мен ми е интересно в литературната част какво е станало. Там дори и аз не виждам резултатите  pardon
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: август 20, 2007, 09:05:56 »

Тази вечер ...  Wink ще е.
На мен ми е интересно в литературната част какво е станало. Там дори и аз не виждам резултатите  pardon
И на мен ми е интересно как се развиват там нещата  Girl_hide
А защо от миналата седмица вместо "Временно класиране" пише "Крайно класиране"?  crazy
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: август 20, 2007, 09:08:20 »

 shok уау ... грешка  sad sad сега ще бъде поправена
Активен
Sesiliq
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #131 -: август 20, 2007, 14:24:44 »

Много ми е интересно и нямам търпение вече да видя крайното класиране! smile Като децата съм! DANCE smile За мен участието е важно, пък ако ни харесат  yahoo радост голяма  DANCE DANCE DANCE
А крайния срок за разкази кога е? Малко сьм разсеяна напоследьк,но си имам малко момченце 11 месеца, което си иска Мама-а-а-а smile само!
« Последна редакция: август 20, 2007, 21:18:38 от maria_lakova » Активен
gery
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #132 -: август 20, 2007, 16:30:09 »

Здравейте,


като много от вас...аз също учавствам в конкурса  "Сватбени емоций" с моя снимка...С трепет следя временното класиране, ту очаствам в него, ту изпадам по пътя....Естествено моят фаворит за спечелването  на конкурса е нашата си снимка:о)
Твърде заета с ежедневните си грижи,обаче, не забелязах, че има и друга част на конкурса, а именно тази за разкази...
С цялото ми уважение и възхищение към всички прекрасни снимки в конкурса....останах очарована от частта с разказите...
Четох и плаках...милиони емоций преобърнаха душата ми...Гласувах за разказа Денят след Големия ден  - Автор: Вяра Георгиева ......Има и други прекрасни историй, но тзи ме докосна най-силно:о)
Успех на всички участващи
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: август 20, 2007, 17:25:53 »

момичета от сърце желая на всички ви късмет и както се кава "НЕКА НАЙ-ДОБРИЯ ПОБЕДИ"лично аз взех решението да не гласувам!!защо ли ами защото не мога да избера снимка всички сте прелестни и не мога да отсея коя най ми харесва.не съм аз човек който д каже "тази снимка е най най" много болно ми стана като прочетох до каква степен са се разразили споровете ви.форума е за да си помагаме и подкрепяме а не да се изпокараме помежду си good вярно е че конкуренцията предизвиква много и различни вмоции но да се стигне чак до там (обвинения нападки)трябва да се забавляваме и ако на някого му харесва много дадена снимка да гласува и ако има какво да сподели и да изкаже мнение нека го прави спокойно без да мисли че ще бъде обсипан с обвинения и така нататък...не бива да се караме само защото сме на различни мения нали така blum за това сме хора и знаете че 2ма еднакви няма и близнаците са различни нали така... не сикам повече да попадам на такива грозни коментари и се надявам от тук нататък всичко да е наред.и още веднъж подкрепям победителите които и да са защото снимките на всички ви са чудесни и мога да кажа че всяка заслужава наградата но все пак нали участвате за забавление и тръпка good
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #134 -: август 21, 2007, 04:18:34 »

яя, гледай ти... не бях гледала класирането от месец и повече и сега изненада... нашата снимка сред първите класирани  Oh my ...
и адашката конкуренция прави...  blum
ама сред тези 13 снимки, има точно 5 дето са супер, ха дано поне една от тях спечели  CHEERS
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines