Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 03:56:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НОВИЯТ КОНКУРС  (Прочетена 85714 пъти)
 
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #105 -: юли 20, 2007, 16:04:09 »

Ама какво означава "снимката която заслужава".Според всеки заслужава различна снимка да спечели,защото сме различни хора.Аз като съм с по-странен вкус и повече ми харесват нестандартните снимки,а не наредените по-хубост,означава ли,че харесвам грозни снимки и те не заслужават да спечелят.А и нали конкурсът е Сватбени емоции,има много хубави снимки,но аз улавям емоцията в други,които не са с перфектно качество.Просто трябва да ме грабне,а не да е перфектна!

"снимката която заслужава" = снимка, която БОЛШИНСТВОТО от хората са намерили за хубава НЕЗАВИСИМО от кой е на нея, а НЕ, за която една шепа хора без други занимания са имали за фикс идея да класират, ЗАЩОТО е на ПОЗНАТА.
достатъчно ясна ли съм?

танцен, радвам се, че си над "злободневните" спорове, явно много хора са, и затова се получават такива фарсове с хитряги на които няма кой да им "скръцне със зъби".
Активен
magy_80
Регистриран

Публикации: 3


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: юли 20, 2007, 16:52:04 »

И аз съм за изказаните мнения - това конкурс за най-хубава снимка ли е, или за най-рекламиран продукт? Извинете, ама аз с мойта скина правя по-качествени снимки от някой "първенци".

Маги, единственото, с което съм съгласна е, че не си агитирала момичетата, видно беше от постовете. Но че твоите "познати" са гласували с 1ци за първенците, НЕ ЗАЩОТО НЕ СА ИМ ХАРЕСВАЛИ СНИМКИТЕ, а за да може вашата да спечели, е пълна простащина, шЪ мЪ прощаваш!

И ако не си за вечерята и хотела, и си обидена, можеш да се откажеш в полза на следващите. По въпроса на коментара за "жилищния блок" - в конкурса участват 70% снимки с целувки на всякакви фонове, защо пък смяташ, че вашата най-заслужава да спечели. Моето мнение е, че заслужава 1, максимум 2. Жалко, че не гласувах, поне една 1ца да иде при който я заслужава.  beating
Единствената причина,поради която НЯМА да се откажа от наградата е именно,че смятам че съм си я заслужила!и няма да ти доставя това удоволствие blum Не мислиш ли,че след като участваш в даден конкурс,е нормално да искаш да спечелиш?Не виждам защо моята снимка,да е по лоша от някои други nea Съгласна съм,че на Билалови е много оригинална,харесвам я още от началото,но това не поражда лоши чувства в мен.Всеки има право да гласува както си иска.Нямам какво повече да кажа.
Активен
angelinaaa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #107 -: юли 20, 2007, 17:33:37 »

Това,че една снимка я харесва болшенството,далеч не значи,че тя заслужава,а друга-не.От скоро съм тук и останах ужасно неприятно изненадана,че с изказването на лично мнение съм включена в числото на злобеещите,още повече,че няма защо да злобея.Честно,ама наистина не очаквах такова отношение,още по-малко пък имам нужда някой да ми скърца със зъби за да осъзная нещо.

Танцен,хубаво си го казала,ама от опит знам,че повечето хора,които имат мъдри слова,не ги следват,дано при теб да не е така!Аз имам от какво да съм доволна в живота и го ценя много.
А,кой,ще спечели не ме интересува,просто,когато видя,че някой се е вглабил в собственото си мнение и не иска да погледне от страни се дразня.
Активен
myjemelachka
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #108 -: юли 20, 2007, 17:37:49 »

От повечето неща, които прочетох тук останах много разочарована! Едно не мога да разбера, защо сте толкова узлобени към семейство Статеви. Това, че са спечелили конкурса не ви дава правото да злословите по техен адрес. Според мен тяхната снимка напълно си заслужава наградата. Това беше една от най-хубавите снимки в конкурса.

ili това, че не си спечелила не ти дава правото да се държиш по този начин с вдни от победителите.
Колкото до http://www.moetobebe.net/forum/read.php?f=1&i=99985&t=99985, магита тук няма никаква вина, че хората от форума са решили сами да я подкрепят като са видели, че участва.
100 % съм сигурна, че и ти си имала поне 2-3-ма човека, който всеки ден са гласували за твоята снимка с тенденция да спечели.
Колкото до това с единиците, найстин не е правилно, но ти така изкарваш нещата като, че магита по цял ден си е нямала друга работа, и е писала на ляво и на дясно гласувайте с единица, за конкурентите, който са най-близо до моите точки. Много не правилно се изказваш.
И според мен магита или семейство Статеви заслужават извинение от твоя страна, тъй като те не са направили нищо лошо!
А колкото до това, че не било честно да се гласува за дадена снимка повече от 1 път на ден е много тъпо според мен. Например, ако снимката си ми харесва и имам възможност да гласувам за нея от вкъщи и от офиса, дай да не гласувам защото хора като теб се чувстват засегнати. Извинявай, ама това, че няма хора, които да те подкрепят, повтарям не ти дава право да се държиш по този начин с победителите в конкурса!!!

P.S. Магита според мен напълно си заслужавате наградата и ако се откажете от нея много ще ме разочаровате. Вашата снимка беше една от най-хубавите снимки в конкурса и напълно заслужаваше да спечели!
Желая ви щастлив семеен живот  smile
Активен
tanzen
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87


Много води не могат да угасят любовта...


« Отговор #109 -: юли 21, 2007, 10:13:29 »

Момичета превърнахме форума в бойно поле. Съгласна съм с angelinaaa за правото на лично мнение и не бива да съдим който и да било че подкрепя или не подкрепя някого .(стига да не нарушава това право на други)
А иначе за мъдрите приказки- ще поживеем, ще видим.
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: юли 22, 2007, 07:52:50 »

 Oh my ... Oh my ... Oh my ... Лелелеле....
Тц тц тц , момичета не мога да повярвам , че чета такива работи в този форум!Направо ми убихте и малката надеждичка да спечеля!С тези коментари и глупости за това , че конкурса е нагласен и кой заслужава и кой не заслужава започвад да си , мисля че ако спечели една от нашите обикновени снимчици , повече няма да имам работа в този форум!!! NO
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: юли 25, 2007, 11:09:34 »

ами май няма смисъл да участвам ако има следващи издания, тъй като не пиша  в бебешки форуми и въобще в други форуми като цяло!!!!! nea пак се виждат временните резултати което е тъпо!!!!!! ами като ще е на наште и ваште и аз днеска гласувах за pleasure!!!! мисля да продължа да го правя, защото тя е сладурана!!!!!! а и за ита гласувам понякога!!! good момичетата от  нашия форум са скромни и избягват да си правят реклама, което в случая им вреди!!!!!!
« Последна редакция: юли 25, 2007, 11:21:26 от fanimira » Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: юли 25, 2007, 13:28:35 »

И аз съм на същото мнение като Фани!  girl_impossible Като не пиша в други форуми значи нямам шанс да спечеля ако участвам! Май така излиза Girl_sing И аз гласувам всеки ден за момичета от този форум! И се надявам, че ще спечели някой честно  good
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: юли 26, 2007, 10:22:01 »

Лелеееееее, момичета, убихте всичко детско в мене с тази война, която се разрази във форума! И преди да напиша каквото мисля, я кажете от къде да си взема каска и бронежилетка, че да не ме уцелите и мене?!  blum Защо е това злобеене срещу всяко по-различно лично мнение? Аз също участвам в конкурса и естествено бих се радвала да спечеля, но ако това не стане няма да свърши света. Нямам строен цял отбор, които да гласува за мен. Лично аз гласувам когато се сетя и си имам няколко фаворита. От всичко прочетено ми допадна една идея - победителя да се избира чрез жури (нямам спомен кой я даде). Добре, но нали и тогава пак ще тръгнат приказки, че някой познавал член на журито и каквото още се сетите. Няма ли да се научим да се радваме на успехите на другите, а не да ги плюем?! Сега ще ми кажете, че те не играе ли честно, нека това оставим на тяхната съвест и тяхната преценка. И нека си спомним оломпийския принцип - ВАЖНО Е УЧАСТИЕТО! Забавлявайте се с този конкурс, нали това е идеята!?
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: юли 26, 2007, 13:32:48 »

Браво plamik  Bravo  много добре казано!!! Но за жалост винаги ще има недоволни! Желая ти успех в конкурса!  good
Активен
myjemelachka
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #115 -: юли 26, 2007, 20:06:21 »

Извинето, но данеби сега конкурса да е честен ? Вярно е че всеки си има мнение и вкус към дадена снимка, но на мен лично снимките, които в момента са на челни места изобщо не ми харесват. Така, че това е точния пример, че нямате право да обвинявате магита !!!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: юли 26, 2007, 22:40:14 »

Извинето, но данеби сега конкурса да е честен ? Вярно е че всеки си има мнение и вкус към дадена снимка, но на мен лично снимките, които в момента са на челни места изобщо не ми харесват. Така, че това е точния пример, че нямате право да обвинявате магита !!!
а как разбра кои снимки са на челни позиции???нали няма временни резултати crazy
Активен
Vanity
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 112



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: юли 27, 2007, 08:12:56 »

Фенките на Магита от техния си форум се прехвърлят всичките в нашия. Всяка с по 1-2 мнения само в тази тема. Нямам думи просто.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: юли 27, 2007, 10:00:45 »

Извинето, но данеби сега конкурса да е честен ? Вярно е че всеки си има мнение и вкус към дадена снимка, но на мен лично снимките, които в момента са на челни места изобщо не ми харесват. Така, че това е точния пример, че нямате право да обвинявате магита !!!
а как разбра кои снимки са на челни позиции???нали няма временни резултати crazy

Има временни резултати! И можеш да видиш кои са снимките от първо до трето и до 13 или 14 място.  look
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: юли 28, 2007, 10:11:29 »

Фенките на Магита от техния си форум се прехвърлят всичките в нашия. Всяка с по 1-2 мнения само в тази тема. Нямам думи просто.



Ами така е , техния форум не го знам кой е , но като не е по-хубав от нашия да има забавни игри и конкурси ще ги търпим , какво да правим!
Аз лично пожелавам успех на всички от нашия форум!Дано някое нашо момиче спечели!
« Последна редакция: юли 28, 2007, 17:05:55 от muhichka » Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines