Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 22:18:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба без чалга...!  (Прочетена 100214 пъти)
 
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: януари 31, 2007, 16:12:23 »

Лелееее denisimo много ми стана весело като си представих картинката аз, милото и кумовете на масата и друсаме кючек  sarcastic ROFL ох ще се пръсна от смях  kezz
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #31 -: януари 31, 2007, 16:18:11 »

Ми то си е смешно, но ако си там може и направо тъжно да ти стане  blum И все пак-нека не сме крайни-щом го правят, значи все на някой му харесва. Да не говорим, че въпросната картинка си я спомням примерно на сватбата на Сашка Васева по новините-друсат кючек на масата с кумата Илияна Раева  angry
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: януари 31, 2007, 17:42:48 »

Олелееее, ама момичета, наистина си е така!!! crazy
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 03, 2007, 20:35:45 »

аз симисля че ако има гости които слушат такава музика може да има 5-6 такива песни ама НЕ говоря от сорта на "тез червени домати"
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: март 29, 2007, 15:12:06 »

На нашата сватба също няма да има чалага, въпреки че ще има гости от Сърбия. За съжаление няма да мога да пускам само любимата ми музика(метал), но смятам да се съчетават стиловете така че никой да не остане разочарован. Но чалга  diablo.....
Активен
club
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66


любовта ще спаси света


« Отговор #35 -: март 29, 2007, 15:14:55 »

Да и аз съм казала, че на нашата сватба чалгата е табу!
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: март 29, 2007, 15:17:57 »

Съгласна съм напълно.
В нашите любими стилове - метъл, рок, има и някои балади които могат да се съчетаят добре.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: март 29, 2007, 18:52:08 »

Съгласна съм напълно.
В нашите любими стилове - метъл, рок, има и някои балади които могат да се съчетаят добре.

Хей ще има рокаджийска сватба,а?
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: март 29, 2007, 18:55:12 »

Ох знаеш ли как ми се иска да си пуснем Алис Купър, Скорпианс, Мейдън.... Амз как да стане? Не всички слушат. Въпреки, че полувината приятели са като нас по рока. Ще си го слушаме унас и по концерти  smile
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: март 29, 2007, 20:27:32 »

аз също не си падам по чалгата,но има някои поп-фолк песни които са много ххубави.ние когато отидохме в ресторанта ръководителя на оркестъра ни попита отново":каква музика да свирим" и аз му отговорих,да пробва различни стилове и да преценят кой се кодира най-добре pardon само и само да им е весело на хората. и така стана,дансинга не остана празен за момент беше супер girl_in_love
Активен
deridere
Ентусиаст
**
Публикации: 58



« Отговор #40 -: март 29, 2007, 23:00:07 »

Long live rock and roll!!!  Blush
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: март 30, 2007, 06:06:32 »

Юлие, права си има хубави балади, които могат да се пуснат. Даже съм напислила нашия танц да бъде под звуците на Nightwish, само дето още не съм избрала кое парче точно.
Активен
Bibobibo
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #42 -: март 30, 2007, 08:36:27 »

Аз съм на мнение, че трябва да има всякакъв стил музика, за всекиго по нещо. Така сме решили да бъде и на нашата сватба, въпреки, че болшинството от хората слушат чалга. Но чалга с пошли текстове категорично НЕ!
Дано се получи добре, и да е весело на всички.
Ей хора, радвам се, че тук във форума има фенове и на друг тип музика  smile, защото напоследък оставам с впечетлението, че поп-фолка завладява БГ  sad.
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: март 30, 2007, 10:24:30 »

ние на първата среща с ди джея, обяснихме, че не искаме чалга (ама никаква, дори и "Бяла роза"). В крайна сметка има толкова хубава народна музика, все ще може да се замести тъпата чалга с някоя хубава народна песен.  girl_wink И без това на всякъде се слуша чалга, ще издържат 6 часа без. Мислим все пак да не ги оставяме да скучаят, затова ще ограничим и любимата си музика за сметка на по - комерсиална и така ... pardon
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: март 30, 2007, 12:41:27 »

Да и аз нямам нищо против хубавата народна музика, но останалото  nea   girl_impossible . Е ще има комерсиална музика, за да се забавляват. Най-много да им пусна латино на сърбите   sarcastic  blum
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines