Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 22:25:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба без чалга...!  (Прочетена 100279 пъти)
 
mariqna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: юни 12, 2008, 13:34:58 »

Аз слушам чалга, но малко и то предимно балади и сегашните по денс парчета и за сватбата решихме, че ако има чалга то ще е балади или нещо, което не може да се определи като чалга. Иначе за кючеци дума да не става- няма да издържа и 5 минути.  angry
Активен
clovis
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 329



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: юни 23, 2008, 15:30:36 »

Аз пък искам на нашата сватба да има и чалга.Сега на никой не са му приятни култовите парчета от
90-те, но има песни, който се харесват, звучат добре и не са с просташки текст, така че искаме да пускат и такава музика, защото еднообразието е скучно.Не може само хора или само диско или само рок.Въпрос на вкус е според мен.
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: юни 23, 2008, 16:25:56 »

И аз съм твърдо "за" да има от всичко по малко и за всеки по нещо. Не съм твърд привърженик само на един стил. Във всеки жанр има по нещо хубаво.
В крайна сметка важното е купон да става  danceg
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: юни 23, 2008, 16:55:18 »

И аз съм твърдо "за" да има от всичко по малко и за всеки по нещо. Не съм твърд привърженик само на един стил. Във всеки жанр има по нещо хубаво.
В крайна сметка важното е купон да става  danceg
И ние ще имаме от всичко по малко, но Dj-я спомена, че дори да искаме да се ограничим в някакъв стил роднините имали навика да стоят при него докато не им пусне избраното парче, независимо какво е т и се сърдят като не ги пуска, пък й каза, че не вървяло да им каже на хората , че младоженците са забранили. Единственото, което казахме, че не искаме да има е цигании и кючеци. Всичко друго може.
Активен
Velislava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: юни 23, 2008, 17:21:32 »

На нашата сватба също имаше различни стилове,но чалга-не.
Подкрепям метода ''за всекиго по нещо'',но нямахме гости,които да си падат по чалга.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: юли 13, 2008, 13:59:34 »

И аз имам органична непоносимост към чалгата, но съм решила да се доверя на DJ за подбора на музиката. Ако една чалга ще вдигне хората на дансинга, мога да направя компромис със себи си. Та нали и аз ще имам нужда от почивка  blum
Но компромиса се прави само ограничен брой пъти!

KlaraFina, отсега да ти кажа какво ще ти каже Станислав за чалгата - че ще следи гостите и ако види, че ги вдига на дансинга, може и да пусне малко повече чалга.

Аз твърдо му казах, че позволявам не повече от 3-4 чалги и то от най-приличните, ама той ми каза - нека да видим какво ще е настроението на гостите и според него и музиката, но няма да прекаляваме с чалгата. Обаче категорично съм забранила най-гадните кючеци.
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: юли 14, 2008, 07:45:22 »

о за кючеци неговорим - аз го предупредих нашия dj, да пуска и чалга но по прилични парчета все пак без да искам да обиждам някой и да го ангажирам с моето мнение,на сватбата ми да се мятат гюбеци няма да стане!!!!
Активен
dzidzo
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: юли 24, 2008, 22:46:33 »

ние се бяхме уговорили чалгичката да е по- в късните часове на сватбата,но така и не остана време да се пусне,просто самите гости не сядаха и си избухваха и този стил някак беше излишен
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #173 -: юли 24, 2008, 23:49:30 »

Гледам доста са привърженичките на сватбата без чалга  Bravo Всеки сам преценява с кое може да направи компромис и с кое - не. И аз се радвам, че на моята сватба никой не слуша чалга (повечето ще са чужденци). За българската сватба не искам да мисля още   End
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: юли 25, 2008, 02:23:23 »

и на нас ни се иска сватбата ни да мине без чалга стила,евентуално компромис можем да направим с 2-3 стойностни пеасни на Ивана или Преслава,ама искрено се надявам за тях да не остане време smile
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: юли 25, 2008, 08:24:16 »

Нашата сватба мина без чалга така както се бяхме зарекли. От 120 човека имаше само 2-ма които слушат малко чалга. За сметка на това имаше много рок dance drum Elvis , а мъжете направиха невероятно шоу на една песен на АС DC  danceg
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: юли 26, 2008, 15:37:34 »

Аз смятам, че все пак музиката трябва да е съобразена с желанието на младоженците. На нашата сватба нямаше чалга, въпреки че поне 1/3 от гостите знам ,че харесват чалга. На тях, това че няма чалга не им попречи да се забавляват на музиката , която пускаха, даже някои от тях станаха да куфеят на Iron Maiden. Освен това  диджей-ят пускаше много хора. Не съм съгласна,че ако няма члага на сватба тя се превръща като ретро парти или рожден ден. Все едно члагата е мерило за това дали сватбата ще бъде весела или не или определя сватбата като такава. Смятам ,че в крайна сметка и гостите могат да покажат малко уважение спрямо младоженците. Освен това ако си човек , който обича да се весели, не би му попречило да го прави и ако няма чалга. Същото се отнася и за сватба с чалга. Била съм на сватба, където предимно е била с члага и въпреки ,че аз съм заклета металистка , се забавлявах на дансинга. какво да седя на масата и да се муся ,че не пускат музиката , която аз харесвам, ами това се все пак е обидно спрямо младоженците. Така че аз съм "за" всеки да пуска музика, каквато му харесва, все пак това е вашият ден момичета. give_rose
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: юли 27, 2008, 07:50:28 »

Miri напълно съм съгласна с твоето мнение. Лошото е че повечето роднини почват да се "мусят" както ти казваш и пешкира го опира DJ, защото обикновено на неговата глава висят с музикалните си предпочитания.
Активен
krisi1812
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: август 22, 2008, 15:12:36 »

Още в начлото от ресторанта ме предупредиха , че по принцип не е желателно да се пуска чалга, а и ние не сме фенове на тази музика. Това, което се разбрахме с dj  е дапусне 2-3 парчета тип ивана / преслава и т.н , за да можем да уважим и тези гости на нашата сватба, които са фенове на тази музика
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: август 22, 2008, 18:10:01 »

Още в начлото от ресторанта ме предупредиха , че по принцип не е желателно да се пуска чалга, а и ние не сме фенове на тази музика. Това, което се разбрахме с dj  е дапусне 2-3 парчета тип ивана / преслава и т.н , за да можем да уважим и тези гости на нашата сватба, които са фенове на тази музика

И при нас така беше - аз си бях заявила няколко по-качествени парчета на Ивана и Преслава и тях си пусна и най-много още 2-3 по желание на гостите и това беше - съвсем умерено, хем и гостите доволни, хем и ние smile

И най съм му благодарна, че нямаше кючеци, както се бяхме разбрали
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines