Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 22:25:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба без чалга...!  (Прочетена 100291 пъти)
 
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #75 -: март 31, 2007, 17:33:53 »

Ама не разбирам защо пък толкова лошо се изказвате за чалгата. Аз си имам разни дискове из колата и си ги слушам от време навреме - нито ставам по-малко интелигентна, нито по-"проста" от цялата работа. Прос музиката трябва да се избира според събитието - на корпоративен обяд - малко странно; на ресторант с бели покривки и калъфки за столове, цветя и прочие (т.е. с претенции за "елегантност") също никак не приляга, но на кръчмички с биричка и кебапчета - защо не???

Музикаа за сватбата трябва да се определя от вкусовете на младоженци и гости и от обстановката, според мене  dirol
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: март 31, 2007, 17:44:41 »

Съгласна съм с теб. Ние не искаме чалга на нашата сватба не за друго, а защото не я слушаме. Повечето гости също. А и мисля, че тя си е точно за кръчма на кебапчета и биричка както казваш ти.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: март 31, 2007, 17:47:24 »

Съгласна съм с теб. Ние не искаме чалга на нашата сватба не за друго, а защото не я слушаме. Повечето гости също. А и мисля, че тя си е точно за кръчма на кебапчета и биричка както казваш ти.
аз съм съгласна с вас всеки си ре6ава каква музика да има
но грозното което мен ме подразни бе6е 4е се изразиха : "гадна 4алга","боза"....
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: март 31, 2007, 20:19:02 »

Съгласна съм с теб. Ние не искаме чалга на нашата сватба не за друго, а защото не я слушаме. Повечето гости също. А и мисля, че тя си е точно за кръчма на кебапчета и биричка както казваш ти.
аз съм съгласна с вас всеки си ре6ава каква музика да има
но грозното което мен ме подразни бе6е 4е се изразиха : "гадна 4алга","боза"....

Хей момичета не бъдете дребнави,Сега пък кой как се изразил!Ами това е форум всеки си казва собственото мнение,какво пък. Yes
silverarrow за кебапчетата и бирата съм съгласна,но нали говорим за сватби,а момичетата тук имат претенции за ресторантите си да бъдат повече от "кебапчийница" Wink blum
 girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: март 31, 2007, 23:57:17 »

 
аз съм съгласна с вас всеки си ре6ава каква музика да има
но грозното което мен ме подразни бе6е 4е се изразиха : "гадна 4алга","боза"....
Хе хе ! Благодаря, fiibi_bg! Все пак не може всички изявления да са от рода : "о, чудесно!", "много ми харесва" и " Bravo".  crazy
 Държа да подчертая факта, че няколко пъти споменах ,че това си е лично мое мнение и не ангажирам никой с него! При това щом искаш на сватбата си чалга, уважаема PETKOVA, направи си темичка "сватба с чалга" и там обещавам, че изобщо няма да влезна и да кажа "гадна чалга" или да се възмущавам от избора ти, но при тема "сватба без чалга" мисля, че всеки може да сподели защо не иска да има чалга! А ако те обижда "чалга", хайде всички да го наричаме "поп-фолк"!  Mad girl Жаргонен речник: "гадно" - нещо, което не харесваш; "чалга" - кичозност, поп - фолк; "боза" - музика, от която ти е писнало;
 Съжалявам, че отклонявам темата!!!  give_rose  Няма да се повтори! Shrek
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: април 01, 2007, 11:12:39 »

screwball squirrel
аз не съм казала да има задължително 4алга на сватбата, на на6ата също няма да има пове4е от 2- 3 песни а и нямам право да налагам каквото и да било мое мнение, всеки си ре6ава сам,просто споменах 4е не е нужно да се обижда какъвто и да било жанр музика
това е  girl_wink
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: април 01, 2007, 11:41:30 »

Аз не слушам чалга , мразя я даже, но все пак не смятам , че трябва да се обиждаме с "гадна" и "боза", както вече казахме , въпрос на мнение и на вкус. Според мен този ден  е на младоженците и музиката трябва да бъде такава , каквато те желаят. Смятам, че има достатъчно друга музика, на която гостите може да танцуват и да се веселят, но българската народна музика е задължителна  Dance да тропнем хорце DANCE Моята майка например с еопитва да ме убеди, че ако няма поп-фолк, гостите щели да дойдат да хапнат и пийнат да си оставят подаръците и да си тръгната и моята сватба нямало да бъде запомняща се. Но аз въпреки всичко смятам да забраня на Ди Джей-а да пуска такава музика.
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: април 01, 2007, 18:28:53 »

А аз мисля, че е добре всеки да си казва, това което мисли.  girl_wink
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #83 -: април 01, 2007, 18:45:15 »

Моята майка например с еопитва да ме убеди, че ако няма поп-фолк, гостите щели да дойдат да хапнат и пийнат да си оставят подаръците и да си тръгната и моята сватба нямало да бъде запомняща се

Мири, няма такава опасност. На моята сватба чалга нямаше (по желание на младоженеца и родителските тела) а не искам да ти казвам как се намираше място на дансинга без да стъпваме един връз друг.  Dance
Активен
deridere
Ентусиаст
**
Публикации: 58



« Отговор #84 -: април 01, 2007, 18:56:34 »

Какво означава това, че без чалга не ставало купон??????????????  shok
А като изобщо е нямало такова нещо (малко трудно ми е да го нарека музика), нима тогава хората не са се забавлявали на своите сватби?

Народна музика, зашото нашата такава е прекрасна и музика, която обичат младоженците - само това трябва да има!!!  yahoo

p.s. а ако самите младоженци слушат такава ...... тяхна си работа  smile

Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: април 03, 2007, 06:50:14 »

Хей благодаря ви за съветите, Silverarrow, видях снимки от твоята сватба, наистина виждам ,че гостите много са се веселили. Надявам се само с майка ми да не се скараме заради музиката, но все пак това е наш ден и би трябвало да се съобразят все пак с нас.
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: май 18, 2007, 10:11:05 »

Ох, момичета, измъчва ме една дилема. Аз съм изцяло против да има чалга на сватбата ни, но от страната на душито всички гости слушат само такава музика. Какво да направя???  Cray Искам и на тях да им е весело, но наистина не искам чалга на сватбата ни. Мислех си евентуално като заместител да се пусне малко гръцка и арабска музика, които аз също много харесвам. Какво ще кажете?
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: май 18, 2007, 10:13:13 »

Според мен ако пускаш повече народна музика нищо няма да им липсва. Няма и да се сетят за чалга!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: май 18, 2007, 10:22:20 »

ами, да ви кажа докато бях в чубина разбрах че чалгата не е толкова зле! Щом могат украинци, поляци, латвийци и забравих още какви да и се кефят, та дори и това да е само на бъзик, значи мога да си позволя да пусна някоя друга за бъзик, а иначе аз отдавна съм ги научила на право хоро!
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: май 29, 2007, 11:45:06 »

Повече народна музика, както и гръцка би заместила чалгата , аз смятам така да направя , само дето няма да мога да пускам моята музика dirol, но ще го преживея
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines