Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 03:17:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Меден месец на остров Бали  (Прочетена 61654 пъти)
 
sisito86
Любопитен
*
Публикации: 44



« -: май 03, 2010, 09:54:19 »

Здравейте мили бъдещи булки,и аз като вас съм обзета в предсватбена треска сварзана с всичко около сватбата,а медения месец май най-много ме вълнува в момента.Отварям темата с надежда да споделите мнения и впечатления за тази дестинация към която сме се насочили ние girl_wink
Активен
falenopsis
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #1 -: май 05, 2010, 18:05:47 »

Дестинацията е страхотна и много подходяща за меден месец! За кога го планирате, веднага след сватбата или няколко месеца по- късно?
Аз също бих избрала сватбено пътешествие в Бали, но не зная дали изобщо ще имам такова  smile
Активен
bridezilla
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 06, 2011, 22:46:25 »


  За бъдещите младоженци, които обмислят този вариант, искам да кажа,че няма да съжаляват! Пътят е дълъг и уморителен, но си заслужава! Има толкова много неща за правене, че 7 или 10 дена ще са ви малко! От сафари, където може да си направите снимки с тигър и орангутан до разходка на дъното на океана, където ще храните рибите, от гората с маймуните до невероятният залез на Тахан Лот (храма в океана),Бали има много да предложи! Ако някой реши или още обмисля, или просто имате въпроси, ми пишете на лични! smile
Активен
bridezilla
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 16, 2011, 17:02:34 »

Качих в албума малко снимки от нашият меден месец, ако ви е интересно!
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 16, 2011, 19:12:16 »

Ох, замечтах се за Бали!  smile Благодаря за прекрасните снимки. Чудесен меден месец е бил! Bravo
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #5 -: октомври 16, 2011, 22:19:15 »

Бали е една от мечтаните ми бъдещи дестинации за посещение (надявам се)   Girl_hide
bridezilla, на Бали успяхте ли да посетите селища, оризища, храмове - един вид "по-малко туристическите" места?
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #6 -: октомври 17, 2011, 06:13:50 »

bridezilla, уникални снимки!!! Аз съм фен и на тези от сватбата ви, така че изобщо не съм се съмнявала, че ще предложиш впечатляващи кадри  good. Благодаря, че ги сподели!!
Активен
bridezilla
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 30, 2011, 10:08:49 »

 Мерси на всички за хубавите думи!
Слънце, бяхме във тяхно селище, от което си купихме сари, за да може да идем после и до храмовете, обядвахме в един ресторант, който имаше най-уникалната гледка към оризищата и бяхме в 3 от най-известните им храмове, включително и силно впечатляващият Тахан Лот, който се намира във водата ,и до който може да се стигне само , когато има отлив! Даже на традиционен техен театър отидохме! Такава програма бях изготвила, че милото каза ,че има нужда от почивка след меденият месец!  laugh Щом не се възползвахме от безплатните 1 часови масажи, които имахме, можеш да си представиш! Просто съм на мнение, че басейни и хотели има навсякъде и трябва да се опознае културата и да се види колкото може повече! Къде другаде, ще пробваме черен ориз ( който използват за десерт) или ще пием Кофи Лувак ( най- скъпото кафе в света и може би кафето, с най-интересен начин на събиране  blum).
 
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #8 -: октомври 31, 2011, 10:49:13 »

Просто съм на мнение, че басейни и хотели има навсякъде и трябва да се опознае културата и да се види колкото може повече!
Напълно съм съгласна good Аз процедирам по същия начин.
Страхотна програма си направила!  Bravo
Активен
kalinda
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #9 -: ноември 11, 2011, 11:18:45 »

Супер. Малко е скъпичко,но нали затова е медения месец. Аз нещо не виждам снимки...
Активен
krisss_bs
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68


Жълто ми е!


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 29, 2012, 13:53:01 »

Качих в албума малко снимки от нашият меден месец, ако ви е интересно!
Здравейте мили дами, ние също се  замисляме за Бали smile Но не успях да видя снимките ти, Bridezelle sad Вие за колко време бяхте и с агенция ли организирахте? smile
Ние сега се чудим, аз съм за едно по-студена дестинация - Аляска ... smile Края на лятото е прекрасно, там ми е сърцето  heart, а той е за по-топлички местенца ( то кой ли не е  smile chee
Активен
bridezilla
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 09, 2012, 22:44:11 »

 Здравейте момичета!
 Нямам идея защо не виждате снимките. На мен ми показва, че всичко е ок - фото-албума е разделен на 2 части - тържеството и меденият месец . Може нещо да се е бъгнало!  smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 25, 2013, 15:41:21 »

  За бъдещите младоженци, които обмислят този вариант, искам да кажа,че няма да съжаляват! Пътят е дълъг и уморителен, но си заслужава! Има толкова много неща за правене, че 7 или 10 дена ще са ви малко! От сафари, където може да си направите снимки с тигър и орангутан до разходка на дъното на океана, където ще храните рибите, от гората с маймуните до невероятният залез на Тахан Лот (храма в океана),Бали има много да предложи! Ако някой реши или още обмисля, или просто имате въпроси, ми пишете на лични! smile

Здравей!
Снимките от медения ти месец са прекрасни! Би ли споделила с коя фирма резервирахте, условия, цени... smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 30, 2013, 22:19:38 »

Аз също съм харесала тази дестинация, но с комбинация Бали и Сингапур, дано да я има още, когато окончателно се решим за нея
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 19, 2013, 13:22:32 »

Аз също съм харесала тази дестинация, но с комбинация Бали и Сингапур, дано да я има още, когато окончателно се решим за нея

Да, и ние все още не сме решили окончателно, заради нашите отпуски.. Но е много хубава идеята за Бали и Сингапур smile
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines