Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:59:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Правила за сигурно и трайно отслабване  (Прочетена 59201 пъти)
 
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #15 -: ноември 28, 2013, 12:29:05 »

...за 9 месеца свалих около 15 килограма...

Петя, поздравления! smile  15 кг. за 9 месеца е страхотно постижение. Само да добавя за тези, които искат да отслабнат, но не им се спазват правила и диети - Много важно - Никога не пропускайте закуската сутрин, а вечерята ви да е преди 18 ч., след това никакво ядене, само вода или зелен чай. По този начин постепенно ще нормализирате теглото.
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #16 -: ноември 28, 2013, 16:39:48 »

Аз не искам да съм черната станция на темата,но за съжаление правила,които да са валидни за всички,просто не съществуват!Някои трупат дори от многото пиене на вода,тези 2 л.,които навсякъде се говорят,са просто ужасно грешни...Аз например не мога да поема толкова течности,максимум литър.По добре да се набляга на чайове и кафета,т.е. напитки,които помагат да се пречистим от излишната вода в организма.Преди да ме опровергаете,аз тежа 44 кг. и съм висока Wink Така че всеки трябва да пробва и да намери своя начин за поддържане във форма.
Аз съм на мнение,че без спорт просто не става.Ще се свалят няколко кила,но ще се качат доста лесно обратно.Знам,че много от вас работят и нямат време,но дори едно просто ходене пеша колкото се може по-често,качване и слизане пеша по стълбите и 20 клякания и коремни преси ще помогнат.Трябва да има желание и резултатите ще дойдат good
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #17 -: декември 01, 2013, 15:12:56 »

...аз тежа 44 кг. и съм висока...


Поздравления, значи си в перфектна форма!  Wink Относно правилата - те не са измислени от мен, а са превод (от английски) от едно здравно списание, което брат ми донесе от чужбина. Винаги може да се спори кое как е, но затова сме различни и следователно имаме и различни мнения. Аз се радвам, че темата има толкова много посещения и добри отзиви! smile
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines