Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 19:11:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Голямо Сватбено Шоу  (Прочетена 3682 пъти)
 
Mondeshka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7


Магазин за спомени...


« -: март 16, 2010, 12:02:57 »

Имам удоволствието да Ви поканя на първото сватбено шоу „Grand Wedding Show”   
10 април 2010г.(събота) Ганд Хотел София от 11:00h. до 19:00h. гр.София, ул.Гурко1.
Сватбеното шоу дава изключително добра възможност на Вас бъдещи младоженци и Вашите семейства в един ден, на едно място, да се запознаете с актуалните сватбени тенденции, да се информирате за услугите да изберете и резервирате най-подходящото за Вашето сватбено тържество. Участие в Голямото Сватбено Шоу ще вземат фирми предлагащи различни сватбени услуги и продукти с много добро качество. Фирми предлагащи фотозаснемане, видеозаснемане, покани, халки, булчински рокли, цветари и декоратори, дисководещи и музиканти, както и актьори и танцьори, гримьоти, фризьори, специални козметични процедури и СПА. Услуги предоставящи специални преживявания, гълъби, пеперуди , шоколадови фонтани...  За да Ви предложим най-доброто за най-важния ден в живота. Вие може да изберете това, което отговаря на вашите предпочитания стил и бюджет.
Нито една печатна реклама не може да Ви даде възможността да се докоснете до услугите и продуктите. В личен контакт с производителите ще се запознаете с предимствата и качествата на предлаганите от нас услуги.
Целта на „Grand Wedding Show” е да вдъхнови младоженците с нови и свежи идей, с разнообразни възможности за себеизразяване на Вашия Сватбен Ден.
Заповядайте на 10 април 2010г.(събота) на първото за България „Grand Wedding Show”  да разговаряме лично, да се запознаете с услугите и продуктите предлагани от mondeshkaphotography.com За резерваций по време на изложението ползвате специални цени.
Участвам интерактивно.
Организатор Сватбена агенция „Приказен Ден”
Активен
elica_arteks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #1 -: март 17, 2010, 13:48:32 »

Това е страхотно. Там съм. Това е точно за мен, защото от два дни знам, че ще ставам булка yahoo danceg yahoo, дори и дата не знам още, пък камо ли подробности. Демек съм боса отвсякъде и това ще бъде много полезно за мен. Само да питам входът свободен ли е?
Активен
Mondeshka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7


Магазин за спомени...


« Отговор #2 -: март 17, 2010, 23:14:57 »

И това,че ще ставате булка също е страхотно. Разбира се. ВХОД СВОБОДЕН - ЗАПОВЯДАЙТЕ!
« Последна редакция: март 17, 2010, 23:16:34 от Mondeshka » Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #3 -: март 18, 2010, 09:19:12 »

А във Варна няма ли да има sad?
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 18, 2010, 09:20:17 »

Снимането ще бъде ли позволено?  smile
Активен
Mondeshka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7


Магазин за спомени...


« Отговор #5 -: март 18, 2010, 10:13:14 »

Снимането няма да е разрешено. При интерес може и във Варна да се направи но за сега не е мислени по този въпрос.
Активен
Adence87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 85



« Отговор #6 -: март 19, 2010, 16:20:58 »

хайде и Бургас .... give_rose
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines