Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 15:56:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол на BEBO_SN  (Прочетена 7129 пъти)
 
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« -: юли 02, 2007, 22:36:23 »

1. Кое е най-интересното в подготовката за сватбата ти?
2. С какво се гордееш?
3. Суеверна ли си?
4. Кокошката или яйцето?
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 02, 2007, 22:47:18 »

Здравей BEBO_SN,  kiss2  ето и моите въпроси:

1. Емоционален човек ли си?
2. Страхуваш ли се от нещо? От какво?
3. Как срещна човека на живота си?
4. И как разбра че това е той?
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 03, 2007, 08:10:13 »

Честито столче, мила, добре дошла в клуба!!!!!

Какво твое качество би искала да наследи малката ти принцеса?
Как се разбират тя и бъдещият ти съпруг?
Мислиш ли, че си постигнала най-големите и важни цели в живота си?


Още веднъж изразявам възхищението си към теб като жена и майка!!!!! girl_in_love
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 03, 2007, 08:57:48 »

    Отговори на въпросите на Тео
1. Кое е най-интересното в подготовката за сватбата ти?
Най- интересното - ами то всичко е интересно никога досега не съм се занимавала с такива организации и просто се наслаждавам на всичко.Това,което ми доставя най-голямо удоволствие е,че бъдещият ми съпруг се съгласява с всичко което имам като идеи и ме подкрепя във всяко едно отношение
2. С какво се гордееш?
 Гордея се с това,че имам вече една мога да кажа госпожица,която много ме слушка и се гордея с това какво възпитание съм й дала/ и продължавам да й давам разбира се/.Както и с родителите ми които също са ме възпитали да бъда добра и да уважавам всички,както и да ценя и най-малкото нещенце
3. Суеверна ли си?
Суеверна точно не бих казала,но вярвам,че има нещо,което ни кара да бъдем предпезливи в много отношения.А ако ме питаш дали ако бъдещият ми съпруг ми види роклята нещо лошо ще се случи - това вече не го вярвам особено,както и на гледачки и тн.
4. Кокошката или яйцето?
С този въпрос направо ме разби-мога сигурно цял ден да разсъждавам върху това,но бих ти казала,че петелът е първи blum
« Последна редакция: юли 03, 2007, 09:12:08 от BEBO_SN » Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 03, 2007, 09:11:02 »


Отговори на въпросите на Наталка
1. Емоционален човек ли си?
ООО да страшно много съм емоционална и понякога това страшно много ми пречи в живота.В повечето случаи гледам да не показвам мъката си,а я тая в себе си,но пък когато става въпрос за радостта ми -целият свят я научава
2. Страхуваш ли се от нещо? От какво?
Страхувам се и то най-вече от въпросите,които дъщеря ми ще започне да ми задава след известно време - за баща си.Страхувам се от това как ще приме моите отговори и не искам да ме обвинява за случилото се между мен и биологичният й баща-много ме е страх от това.
3. Как срещна човека на живота си?
Това е една мноооого дълга история.Той беше охрана в моето училище - аз бях 10-ти клас и си имах сериоза връзка с момче от друг град.Така де той беше атракция за всички момичета в училище само не и за мен.Но всъщност не там се запознахме ,а на едно барче в квартала,в което аз бях сервитьорка,а той клиент на заведението и приятел на шефа ми-тогаващния.И така един ден една моя съученичка дойде в барчето и каза -това не е ли охраната от нашето училище.Пък аз й казах,че незная кой е само че всеки ден е в барчето.Следователно го попитах къде работи,а той мен къде уча.И изобщо не повярва,че аз съм ученичка в това училище,защото щял да ме забележи.И така после започна да ме изпраща до вкъщи и да стоим на пейкато до към 5ч. сутринта и да се опознаваме.
4. И как разбра че това е той?
Как ли?Ами просто осъзнах,че немога да живея без него и че страшно много ми липсваше след раздялата ни за около 2 години.Аз бях поела по един път,той по друг и така тези 2 години изобщо не се бяхме виждали,докато един ден той ме срещна на едно кръстовище,аз бях с количката малката беше на около 1 месец и нещо в мен направо се преобърна и оттогаво не спрях да мисля за него,докато не си го върнах и сега вече сме си заедно и няма да позволя на никой и нищо да ни раздели,защото ние наистино се обичаме
« Последна редакция: юли 03, 2007, 09:12:56 от BEBO_SN » Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 03, 2007, 09:20:53 »

 Отговори на въпросите на Фани

Какво твое качество би искала да наследи малката ти принцеса?
 Ами знам само ,че не искам да наследи глупостта ми и да е доверчива колкото мен.А относно добрите качества незная-искам да вземе най-доброто /ако има таково laugh/.Искам да е добра домакиня и да уважава всички същества и твари и да знае,че ако тя не прави добро и към нея няма да се отнасят с добро
Как се разбират тя и бъдещият ти съпруг?
Ами идеално - от начало бяха резервирани един към друг,но вече тя свикна да му вика тате и го луша адски много,а той нея много я глезка.Много добре,даже отлично се разбират,наистина не съм очоквала да е толкова добре
Мислиш ли, че си постигнала най-големите и важни цели в живота си?
Ами не ,по-точно незная има още доста неща,които искам да постигна,но се радвам,че съумях сама да отгледам дъщеря си поне до тази възраст и че на моята възраст,когато я родих-на 19 почтиииии на 20 си я родих а не нещо друго .Тя е желано дете и аз страшно много си я обичкам и искам и тя да си ме обичка,а не някой ден да ме намрази за това което съм направила-като напуснах баща й.Смятам,че тепърва ми предстоят много неща и ще се боря до край с живота

Благодаря ти Фани,ти наистина си страхотен човек  kiss2
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 03, 2007, 11:40:34 »

Хей, ето че и теб те качихме на столчето! Чувствам те много близка (може би защото си ми съгражданка по роден град  blush ). Та да започна с въпросите.

1. Би ли искала да живееш в по-голям град? Какви са преимуществата и недостатъците на средно големия град?
2. Кой е най-любимия ти човек на света?
3. Вярваш ли в чудеса? Кое е най-голямото чудо, което се е случвало в живота ти?
4. Кое е "най-женското" качество, което трябва да притежава всяка жена?
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 03, 2007, 14:08:34 »

Отговори на въпросите на prin4ipesska
Миличка аз всички ви чувствам страшно близки и направо имам чувството,че цял живот сме се познавали  girl_in_love

1. Би ли искала да живееш в по-голям град? Какви са преимуществата и недостатъците на средно големия град?
Да ти кажа миличка тук си ми харесва,защото от бебе живея тук и всички спомени и приятели и повечето от роднините ми са тук.Другият вариант за живеене който предпочитам и бих се "жертвала" е Велико Търново - това е страхотен град,който също много обичам ,а и другата част от роднините ми са от него край и все натам ме влече
2. Кой е най-любимия ти човек на света?
Това е дъщеря ми Светломира,ако нещо не дай си Боже се случи с нея направо ще умра,както и бъдещият ми съпруг,но обичта ми между двамата изобщо неможе да се сравнява - това са две различни чувства
3. Вярваш ли в чудеса? Кое е най-голямото чудо, което се е случвало в живота ти?
Вярвам до някъде,защото неможеш да разчиташ само на чудесата за да бъдеш добре и да не правиш нищо ,а да разчиташ на чудеса.Най-голямото е,че отново се събрахме с бъдещият ми съпруг,въпреки раздялата и въпреки всички глупости,които се случиха около нас и това също,че той много добре приема малката,като свое дете.
4. Кое е "най-женското" качество, което трябва да притежава всяка жена?
Това според мен е да съуумее да запази семейството си,да прави компромиси,да бъде жена на място,която не със скандали да постига своето,а да накара мъжа си да разбере и повярва,че тя е права.С две думи да може да вади душата на мъжа си с памук blum

Благодаря за въпросчетата много ми харесаха kiss2 girl_wink
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 03, 2007, 14:45:54 »

ей привет на столчето  Wink
искам да те попитам:
Как смяташ рутината в брака може ли да разруши една здрава и стабилна връзка, изградена с много любов?
Мислиш ли малката да има братче или сестриче /а може и близначета  yahoo laugh/?
С кое твое качество най-много се гордееш?


Страхотна си и аз ти се възхищавам!
И весела и незабравима сватба!!!

Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 03, 2007, 20:25:34 »

Ето и от мен:

1.Най-красивото нещо което си виждала?
2.Имате ли си тайно местенце с любимия?
3.Как си представяш идеалната семейна вечер?
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 03, 2007, 20:33:58 »

А такаааа.....  kiss2 Малко "разпитванки" и от мен
1. Ако можеше да върнеш времето назад - има ли нещо,което би променила?
2. Как подреждаш приоритетите си в живота(знам,че малкото ти ангелче е на първо  място  girl_in_love - а след това?)
3. Намери ли и приятели в живота от форума?
4. Кое е нещото,което може да те изкара извън равновесие?
5. Лесно ли прощаваш?
6. Мислиш ли,че всеки човек може да има по няколко лица?
с много приятелски и искрени чувства от мен - и да нацелуваш малката бонбонка  kiss2
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 04, 2007, 21:55:59 »

Ивинете ме за закъснението с отговорите момичета,но нали знаете или по0точно предполагате,че точно в последния момент преди сватбата се доизкусоряват много нещица и по цял ден тичам напред назад.Така и сега малко да отговор на въпросчетата
Как смяташ рутината в брака може ли да разруши една здрава и стабилна връзка, изградена с много любов?
Да ти кажа Еми мисля,че любовта си има граници,но след като си приценил,че това е човекът за теб,знаеш че го обичаш и все пак нещо те задържа при него,смятам че рутината не би разрушила една стабилна връзка.Мисля,че караниците само заздравяват една връзка и еднообразието не би мобгло да я разруши.Много точен въпрос Wink
Мислиш ли малката да има братче или сестриче /а може и близначета  yahoo laugh/?
Много бих искала да си има поне едно братче,пък ако даде Господ близначета няма да ги върнем.Половинката ми просто с нетърпение очаква този момент,но нещо не се получава,пробваме от доста месеци и нищо,
но аз вярвам че това рано или късно ще стане - когато му дойде времето!
С кое твое качество най-много се гордееш?
Ами незная,няма такова ,с което чак да се гордея,можеби това че съм по-скромна /в смисъл,че нямам големи претенции към нищо,било то облекло,ресторант или там каквото се сещате/,както и -  умея да ценя малките неща

  И аз ти балгодаря за вниманието и ти си страхотна give_rose kiss2



Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 04, 2007, 22:08:20 »


1.Най-красивото нещо което си виждала?
Хммм,това е дъщеря ми разбира се. :laugh:Но като предмет,това  беше една снимка на Ниагарския водопад,за който трябваше да пиша реферат в училище.Беше страхотна и така ми се е запечатала в съзнанието,че все едно е пред очите ми.За съжаление не съм имала възможност да се разходя из България,знам че тук има много по-красиви нещица.Надявам се някой ден и това да стане.
2.Имате ли си тайно местенце с любимия?
Ох Фийбс много ми се иска да си имаме и да сме си само ние двамцата някъде поне за 2часа,но за съжаление си нямаме.Единственото по-усамотено място с което разполагаме и то не винаги това е вилата ни на около 5км. от Русе и то най-често ходим там заради малката,защото сме й направили детски кът и тя там е много щастлива,защото всичко й е позволено.
3.Как си представяш идеалната семейна вечер?
Представям си не е точно думата,защото аз почти всяка вечер имам идеалната семейна вечер- сложена маса,малката щъка напред назад,Сашо си играе с нея.Просто къщата е усеяна със смях и веселие,а проблемите просто отшумяват поне докато малката заспи,а после започва обсъждането и премислянето на ежедневието ни.
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 04, 2007, 22:30:53 »

Тук съъъм и започвам да отговарям  kiss2
1. Ако можеше да върнеш времето назад - има ли нещо,което би променила?
Знаеш ли мила колко пъти съм се замисляла върху този въпрос,ако не действах толкова прибързано можеби животът ми нямаше да бъде такъв,какъвто е сега,т.е.сега е доста объркан.И накрая стигнах до заключението,че нищо не бих променила и такаси е добре Wink
2. Как подреждаш приоритетите си в живота(знам,че малкото ти ангелче е на първо  място  girl_in_love - а след това?)
После е Сашо/бъдещият ми съпруг/,после мама,тати,братовчедка ми - тя ми е като сестра и всички останали роднини
3. Намери ли и приятели в живота от форума?
Всички ви чувствам като приятели/ки,но уви досега не съм се срещала наживо с никой,а много бих искала.Говорих с tedinka,чиято сватба ще бъде в Русе и най-вероятно ще се видим в петък,ако ни остане време разбира се
4. Кое е нещото,което може да те изкара извън равновесие?
Ами много мразя да ме лъжат и да ми се правят на приятели.Аз съм страшно търпелива,но един път падне ли ми пердето - мога човек да срина.Лошо е но е така,просто оставям един човек да ми се качи на главата,но и моето търпение си има граници
5. Лесно ли прощаваш?
Ами зависи от това,какво са ми направили,по принцип много бързо ми минава,но не чак толкова бързо забравям
6. Мислиш ли,че всеки човек може да има по няколко лица?
Мисля,че да .Повече няма да коментирам

Благодаря ти  kiss2
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines