Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 06:08:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 90 дневната диета-препоръки, въпроси,рецепти и подкрепа  (Прочетена 235461 пъти)
 
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: март 09, 2010, 11:45:50 »

то за белтъчния ден е ясно, но за варивата почти няма нищо  в ресторантите на едно място има ориз със зеленчуци, но има яйце вътре,  за въглехидратите също, освен геврек или бейкролс- друго нищо не мога да измисля, поне не знам някъде да има спагети или пица без кашкавал, без месо. абе трудно си е, а не върви някак си да си нося храна от вкъщи.

Ако става въпрос за работно време, аз си нося от вкъщи всеки ден. Какво да направя като в нашия стол и близкото заведение нищо по моята диета няма. Нося си и си хапвам на бюрото. Даже колежките понякога си купуват храна от долу и идват при мен да си хапваме заедно! smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: март 09, 2010, 13:07:48 »

ние с колегите излизаме на обед и обядваме в ресторантите наоколо, оби4ам да излзиам, защото си почивам повече и дишам чист въздух pardon
обаче за сега се справям де, най- лесно е като съм в командировка, вчера бях до Бургас и ми беше плодовия ден, така че цял ден бях на 1 банан, 1 фреш портокал и на вечеря ягоди :)по лесно се понася като пътуваш
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: март 09, 2010, 15:41:00 »

Аз във въглехидратния ден на заведение хапвам тортичка например, за вечеря. Ако е през деня - нещо солено - като пица или някаква паста.
А за варивата - не е болка за умиране, че има едно жалко яйце да речем в ориза (ако има tease). По-важното е да спазиш диетата все пак good

Капризче, аз вода мога да не пия по време на хранене. Обаче на заведение по навик всеки поръчва напитка, а няма как да седя и просто да чакам половин час след яденето. Тъпо ми е на мен.
Аз имам друг по-сериозен проблем - че принципно пия твърде малко вода, през деня huhhuh.gif

И аз като Капризче си нося всеки ден почти обяда от вкъщи. Приготвям си го вечерта, защото така знам, че ще съм режимна. И тук сме със стол, а готвят мазно и далеч нездравословно. А отвън има едни доста нехигиенични местенца за хранене, които предпочитам да не поглеждам nea bad
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: март 09, 2010, 20:35:46 »

Капризче няма да крия че ми беше труден водния ден но съм горда че успях да го изкарам.Най трудно ми беше вечерта.Но се преживява.Аз пък вчера имах прегрешения с алкохол ама какво да се прави празник е.Следэ водния ден се чувствах супер лека.
На мене най труден за намиране за ядене ми е въглехидратния ден.Хубовото е че при нас наблизо има храна за вкъщи и там има много практични неща подходящи за моята диета.Има различни салата доста от които и пресни и печени меса и т.н.
Аз това с водата също не мога да го спазвам защото аз пия много вода.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: март 10, 2010, 22:22:29 »

ох много ми е трудно,ами то всичко има яйца,мляко,направо полудх днес ми беше въглехидратния ден angry
моля ви кажете плодовия пак ли се яде сутрин обед и  вечер само,защото си мислех че щом са плодеве може по често crazy
а и другото което исках да питам,за белтъчния ден-ако ям месо с зеленчуци,мога ли да ям сирене,яйца... или ако ям яйце не трябва месо huhhuh.gif
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: март 11, 2010, 08:48:34 »

Плодовия ден се яде през 2 часа, доколкото аз разбрах.
 и аз много се чудя за този въглехидратен ден, нали пише, че се ядат да кажем 2 парчета сладкиш, то аз не знам сладкиш без яйца или мляко, все едно от двете ще го има, сладолеа, който е позлвоен също има мляко.
да ви кажа мен нещо не ми се отразява добре тази диета, боли ме корема, да не говорим, че целия метаболизъм ми се наруши,преди си бях ОК и нямах проблеми, сега направо....
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: март 11, 2010, 09:11:27 »

Руми, ако не се чувстваш добре от диетата, по-добре я спри. Аз се чувствах ужасно като се опитах на направя Дюкан и се отказах на 5-тия ден, въпреки 2-та свалени килограма. Просто не беше за мен. Тази диета ми се отразява добре и не се чувствам зле от нея. При Даниел обаче нещата май не седят точно така, той се чувстваше добре от Дюкан, за това мисли да спре тази диета. Според мен най-важното е да се чувстваш добре. Ако не е така, по-добре спри диетата, защото само се тормозиш и не се постигат желаните резултати.

Маслинка, пловоде се ядат през 2 часа. В белтъчния ден принципно не е добре да се смесват различните белтъчини, но аз смесвам сирене и месо обикновено. blush Въглехидратния ден, аз ям на обяд 2 кроасана, не знам дали имат белтъчини в тях, а вечер спагети със сос от зеленчуци. Обикновено това си хапвам. Понякога ям Бейкролс за обяд или солети. Яла съм голяма салата със зеленчуци и чесново хлебче. Един път ядох торта. Много много не следя това с белтъчините честно казано...
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: март 11, 2010, 09:13:48 »

Здравейте и от мен.
Аз от 1 март карам диетата и за сега резултата е -4 кг. Днес ми е въглехидратния ден и аз се чудя какво да ям, но все ще измисля нещо. Май ще си взема някоя закуска - геврек или кифла (нали може и сладко днес  pardon), че повечето са със сирене, кашкавал или месо, а за довечера ще го мисля като се прибера. В диетата е посочено да се ядат сладкиши, но не се казва да са без яйца или мляко, така че аз това въобще не го гледам, все пак пише и за торта, че може да се яде, т.е. не е проблем сладкища да е направен от мляко и яйца.  pardon В плодовия ден наистина може да се яде по-често (на 2-3 часа), но аз изкарвах и по повече без да огладнея, което ми беше много странно, защото си мислех, че ще съм много гладна.  Yes
roumyana, повечето хора, които карат диетата казват, че метаболизма им се е подобрил, незнам защо при теб е обратното.  crazy Аз не мога да кажа като Гери, че се чувствам по-лека и пълна с енергия, дори понякога ми причернява като се изправя по-рязко, но иначе съм ОК и ще се опитам да продължа колкото мога, защото наистина вече не мога да се гледам.  angry
А относно пиенето на вода по време на хранене - ми аз по принцип съм свикнала да пия като ям или поне веднага след като се наям и повечето пъти не го спазвам - не мога да стоя жадна.  pardon
Пожелавам на всички успех в свалянето на килограми!  good
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: март 11, 2010, 10:39:56 »

Плодовия ден се яде през 2 часа, доколкото аз разбрах.
 и аз много се чудя за този въглехидратен ден, нали пише, че се ядат да кажем 2 парчета сладкиш, то аз не знам сладкиш без яйца или мляко, все едно от двете ще го има,
аз вчера голямо ровене се рових но накрая намерих един ягодов пай без яйца и мляко,ако искаш пиши да ти дам рецептата

вчера ядох спагети наобяд а за вечеря пица с маслини,пипер,домат,лукчета  bad

за сладоледа аз пък разбрах че не е позволен crazy

ох много ме успокоихте че може на 2 часа плодове  danceg danceg danceg
 
иначе да ви кажа по цял ден си мечтая за неща които никога не съм яла а и шоколадова вафла много често сънувам cray
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: март 11, 2010, 14:16:40 »

Плодовете могат да се ядат през 2 часа но на ядене не трябва да смесвате видовете плодове.Аз днес съм на плодов и на обяд си взех плодов сок почти литър и го изпих и ми дойде добре.
Вчера ми беше въглехидратния и на обяд ядох бейкралос и крекери.Вечерта взех една баница на бела с тиква.Може да потърсите в нета има постни сладкиши в които няма мляко и яйца.Аз правих едни постни шоколадови квадрати на една мацка от кулинарния форум и мога да ви пратя рецепта ако искате.Иначе може да се ядат различни крекери и солети и такива солени нещица.Може да се ядат например мекици с това постното тесто от магазина.Сега правих едни питки от такова тесто със сушени домати и станаха вкусни.Аз сладолед и торти дето има яйца и мляко не съм яла през въглехидратния ден но всеки си преценява.По принцип аз знам че не може да се смесват.Аз вече много свикнах да диетата и единствения ден в който ми е било зле е водния.Но като цяло аз съм свикнала с ограниченията и гладуването.Руми ако не се чувстваш добре мож да я спреш диетата.Здравето е преди всичко.Може ако искаш да пробваш просто да ядеш разделно тоест да минават 4 часа между отделните хранения.Трябва да взема да ви пусна малко рецепти тъй като аз постоянно правя някакви измислени манджи доста от които могат да се ядат във всички дни.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: март 11, 2010, 14:26:08 »

офф, какво да ви кажа, за сега я спазвам, но обмислям сериозно да мина само на първия ден, тоест да си ям салата и месо, без хляб и без сладко и без варива, реално ще си е раздено хранене. просто един ден само на варива и после един въглехидратен ми се отразяват наистина зле, а утре ми е плодовия и не знам направо crazy основния проблем ми е, че през деня съм много ангажирана, вечер също и нямам време да готвя и да правя разни неща, а се оказва, че заведенията наистина имат много огранеичени менюта, не знам хората, които постят как се справят?
 вие през бобовия ден и през въглехидратния ядете ли зеленчуци с другото ядене?
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #116 -: март 11, 2010, 15:48:19 »

Руми, аз пък те съветвам ако можеш да изтърпиш и да не се отказваш! На тялото му трябва време, за да свикне и да се нагоди, и трябва малко търпение. В края на краищата единствените трудни за издържане дни са плодовите и водните - при другите просто трябва упоритост и понякога предварителна подготовка, за да си намериш нужните храни. Но пък диетата има много други предимства, като за мен огромното е, че се яде всичко и не гладуваш с дни на по едно листо маруля и един бидон вода.

На мен труден за спазване ми беше втория ден с варивата, защото в повечето заведения наистина трудно може да се намери постна манджа, а някъде те гледат и накриво, че искаш да ядеш само гарнитурата  tease.

Но като мине месец примерно, и като видиш резултата как изведнъж, неусетно си се вталил, нямаш бузи, строен си, ще разбереш, че си е струвало. Според мен опитай още известно време! Трябва да си упорита!
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: март 11, 2010, 17:09:59 »

Момичета, чета, че си хапвате във въглехидратния ден бейкролс, солети и разни такива неща. Ако ми позволите приятелски съвет (не е критика), по - добре ги избягвайте. Първо, защото са много сухи храни и извинявайте за израза, но може да ви "запекат". Освен това всички знаем, че такъв тип храни са доста вредни, защото имат всякакви изкуствени гадости вътре, което само по себе си ги прави по мое мнение неподходящи за диета. По - добре прибягвайте към такива храни само в краен случай, ако наистина няма какво друго да хапнете. Можете да ги заместите например с геврек или кифла с мармалад. Също така забелязах, че някои от вас във въглехидратния ден ядат или само солени храни, или пък на обяд сладко, а за вечеря солено. Ако не се лъжа, като оптимално е дадено на обяд да се хапва нещо солено, а за вечеря - нещо сладко  Wink
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: март 11, 2010, 17:36:55 »

ами то аз като гледам досега съм много зле-първия ден ядох слата с яйце,сирее шунка кашкавал,пържола crazy че и алкохол пих(ама беше 8ми март pardon)
днес ям банани с портокали,вообще не знаех че не може 2 различни плода huhhuh.gif ядките а ми печени  angry
мале все едно не съм била на диета
и сег агледам че наистина можело торта и сладолед yahoo yahoo yahoo ох нямам търпение да дойде неделя Girl_hide
gucci  пускай рецепти,че този бобов ден май всички на затруднява huhhuh.gif
Активен
candito
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #119 -: март 11, 2010, 19:25:43 »

здравейте имам питане относно диетата изчислява ли се нещо при приема на храната колко трябва да е ?И след приключването как е хранитепния режим?И има ли вероятност от напълняване след това?някой може ли да даде примерно подходящо меню за 8 дена? извинете новобранка съм и за по-лесно много съм зле с пиенето на вода, вдигам кръвно, 70 кг. съм,а почти съм била до 62 макс., всичко най-вредно го обичам,лекарите искат да започна с хапчета за кръвно, ама май е по- добре диетка.Вие как мислите ?
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines