Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 22:53:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 11 част  (Прочетена 144506 пъти)
 
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #15 -: февруари 12, 2010, 08:49:53 »

Trufel с какви покани избухна  Oh my ... БРАВО !Това е голям труд тази пеперудка докато се изреже  поздравления поканите ти са просто невероятни !Този път ти ми изпълни душата ! Bravo
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #16 -: февруари 12, 2010, 09:42:07 »

Trufel с какви покани избухна  Oh my ... БРАВО !Това е голям труд тази пеперудка докато се изреже  поздравления поканите ти са просто невероятни !Този път ти ми изпълни душата ! Bravo

 Присъединявам се към мнението на Abii  give_rose Всичко е направено с много въображение  good Нежни, оригинални нещица . От много време  съм виждала такава красота  Bravo
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 12, 2010, 10:57:55 »

Поканите наистина са мноооооооооого красиви Oh my ...
Доста труд си хвърлила, но резултата е впечатляващ Bravo
Активен
nilrem
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #18 -: февруари 12, 2010, 11:06:42 »

Момичета помощ!Във Варна къде мога да намеря перлена хартия,освен в Слънчоглед?Почнах да се разочаровам,дори в Офис 1 няма.
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #19 -: февруари 12, 2010, 13:51:45 »

nilrem , защо не провериш в някой голям Копирен център. Има два три , зад Икономическия университет. Една приятелка си взе от един такъв Копи център на ул. Македония 17.
Успех good
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 12, 2010, 13:58:18 »

Момичета помощ!Във Варна къде мога да намеря перлена хартия,освен в Слънчоглед?Почнах да се разочаровам,дори в Офис 1 няма.
  Провери тук - http://www.elidisbg.com/articles.php?GroupID=52&flash=74
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 12, 2010, 14:07:27 »

В Елидис има със сигурност (те там имат само перлени хартии), но ги няма във Варна за съжаление pardon
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #22 -: февруари 12, 2010, 14:14:53 »

nilrem във Варна има борса специално за такъв картон но не мога да обесня идваш ме вземаш и те водя  това е положението ако не намериш  аз съм насреща няма страшно! smile
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #23 -: февруари 12, 2010, 14:38:12 »

 Днес покрай поста на Trufel  give_rose бях на вълна дреболийки  blush И си открих няколко кошнички и възглавнички за пръстени.
 Кошничките:

 Едно кратко описание за по-икономична и забавна кошничка  Wink :
http://www.modernzebra.com/blog/?p=217
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #24 -: февруари 12, 2010, 14:40:13 »

 Възглавнички и техни алтернативи  smile
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 12, 2010, 14:59:11 »

Trufel направо ти завидях за тези покани които си направила (благородн разбира се). Точно в мой стил са, толкова нежни и изчистени, и тази прекрасна пеперуда, от мен  judges
Активен
Trufel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54


Обичам да съм обичана...


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 12, 2010, 15:10:01 »

Еее, момичета много се радвам на реакцията ви  Girl_hide, имам понякога съмнения как ще се възприеме вкуса ми да променям стандартните неща. В случая с бутониерите не можех да възприема стандартните бели текстилни цветчета и много държах на нещо по-естествено.. Е, за 2-3 часа направихме само 12, пипкаво си е, но пък сме удовлетворени от резултата.
Иначе за поканите - там заслугата е много повече на страхотната ми майка. Всъщност поканите не са рисувани на ръка с писец или нещо такова. Направени са на компютър, просто имам късмет майка ми да работи в рекламна агенция и показах пеперудата и какви елементи искам, и беше сътворено. В комбинация с няколко нюанса на лилавото и един красив релефен картон - резултатът е страхотен. Разбира се, налудничавата ми идея да изрежем на ръка пеперудката коства мноооого усилия. Иначе може и с машина, мисля, но струва парички...а аз време имам и семейство, което ми се връзва на идеите и...така.. blush
Едно е сигурно, други такива бутониери и покани няма   blum  yahoo
Ако на някой му трябват други подробности, може на лични  good
Активен
Trufel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54


Обичам да съм обичана...


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 14, 2010, 19:54:04 »

А момичета, да ви питам, според вас кофти ли е късметите да нямат традиционното съдържание от стотинка, жито/ориз..?  blush Сложила съм в галерията моите късметчета, след като успях да се преборя с родата да са само от две бонбонки, всичко останало ми изглеждаше... bad Знам, че и стотинката, и житото са символи, но за мен е достатъчно да спазя традицията да имам "късметчета" и останалата символика не ми е по сърце..  pardon
Иначе вече имам и гривна за кумата и шампанско, натворихме този уикенд повечето дреболийки... останаха дребни нещица   pleasantry като рокля, костюм, торта, украса за ресторанта, музиканти...  Offtopic
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 14, 2010, 22:38:26 »

Шампанското е супер good Късметите също - след като така искаш да ги напрвиш, няма никакъв проблем. Важно е да ти е добре на теб, всички тези неща са си до това - как ги разбира и приема човек. С две бонбонки - хей, ще ви е мноооооооого сладко girl_wink
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 15, 2010, 08:59:55 »

Trufel, по мой наблюдения масово не се спазва традицията за жито, бонбони и стотинка.

Моите например, щяха да са само бонбонки от вътре, а от вън закачено пендарче (може да ги видиш в галерията). Както част от булките, и при мен житото щеше да се хвърля на излизане от църквата, а да не е сложено в късметчето. Много пък заменят житото с ориз. Лично на мен той ми изглежда по-подходящ като за сватба.

Харесват ми твоите неща цветово и като изпълнение  good Продължавай да твориш в същия дух и да ни радваш очите girl_wink
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines