Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 14:20:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кажете ми какво да не пропусна на Сватбения си ден?  (Прочетена 52631 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 31, 2006, 09:18:44 »

Ще ви чакаме, разбира се!!! Иска ли питане!!! heart yahoo danceg Dance good good
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #16 -: август 31, 2006, 09:23:22 »

Ще ви чакаме, разбира се!!! Иска ли питане!!! heart yahoo danceg Dance good good

 yahoo yahoo yahoo danceg danceg LOVING heart give_rose Dance drinks
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 31, 2006, 10:45:47 »

Здравейте на всички!  drinks  yahoo  kiss2 bye
Моля да ми кажете какво да не пропусна, на какво да наблегне и кое не е важно (ако има такова) на Сватбения си ден!
Събитието ще е на 17 септември! [/color]
Вече сме запазили час за Граждански и Църковен брак, имаме си и ресторат и менюто е уточнено, халките ни са готови, роклята (ще е по мой модел) ще поръчам тези дни, костюма на младоженеца другата седмица, поканите също ще са готиви скоро (текста им също е писан специално за нас и е в стихотворна форма, съчетан с празника - Вяра, Надежда и Любов  blush  angel )!
Списъка с гостите е почти готов и той!
Само кумове не сме избрали!!!
Споделете някои интересни обичаи и традиции!!!  Dance За букета и жартиера знаем и ще ги има! blum

КАКВО ДРУГО???
Благодаря предварително! [/i]


Аз същ омисля че сте почти готови не забравяйте само да решите след църквата къде ще отидете да се снимате и д аси запазите кафе или заведение където ще чакате да ви викнат от ресторанта когато са готови. Има обичай да се полагат цветя пред паметника на Васил Левски , ако искате разбира се.
И най-важното пред църквата и съвета не пропускайте никой с когото да не сте се снимали , че ние в суматоха не знаехме с кого се снимаме и някои хора се срамували и чакали ние да ги викнем така останхме без снимки с тях.
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #18 -: август 31, 2006, 12:37:01 »

Здравейте на всички!  drinks  yahoo  kiss2 bye
Моля да ми кажете какво да не пропусна, на какво да наблегне и кое не е важно (ако има такова) на Сватбения си ден!
Събитието ще е на 17 септември! [/color]
Вече сме запазили час за Граждански и Църковен брак, имаме си и ресторат и менюто е уточнено, халките ни са готови, роклята (ще е по мой модел) ще поръчам тези дни, костюма на младоженеца другата седмица, поканите също ще са готиви скоро (текста им също е писан специално за нас и е в стихотворна форма, съчетан с празника - Вяра, Надежда и Любов  blush  angel )!
Списъка с гостите е почти готов и той!
Само кумове не сме избрали!!!
Споделете някои интересни обичаи и традиции!!!  Dance За букета и жартиера знаем и ще ги има! blum

КАКВО ДРУГО???
Благодаря предварително! [/i]


Аз същ омисля че сте почти готови не забравяйте само да решите след църквата къде ще отидете да се снимате и д аси запазите кафе или заведение където ще чакате да ви викнат от ресторанта когато са готови. Има обичай да се полагат цветя пред паметника на Васил Левски , ако искате разбира се.
И най-важното пред църквата и съвета не пропускайте никой с когото да не сте се снимали , че ние в суматоха не знаехме с кого се снимаме и някои хора се срамували и чакали ние да ги викнем така останхме без снимки с тях.

Bulechka, за това не сме говорили! А трябва да се помисли според мен!!!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 31, 2006, 12:57:12 »

Хм, честно казано, не се бях сетила за това, Яни!!!  blush
Но ще помисля, обещавам!!! good
То става въпрос на не много време, нали? Може би половин час или нещо такова! bye
Може аз и младоженеца с някои приятели да отидем и да изпием по кафенце и после да ни извикат!  yahoo danceg Dance

Така ли е?
« Последна редакция: август 31, 2006, 12:59:46 от Bulechka_TS » Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 31, 2006, 13:01:30 »

Отивате младоженците и кумовете за да може през това време другите да се настанят и вие само да влезнете.
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 31, 2006, 13:02:54 »

ние се снимахме пред руската църква макар че и при бившият мавзолей е хубаво , кафенцето ни беше в Лагуна в градината.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 31, 2006, 13:03:37 »

Ааааа, ясно!!! good
Нали младоженците трябва да влязат последни!! blush като най-важни!!!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 01, 2006, 15:37:31 »

Мили момичета!!! heart give_rose kiss2
Искам да ви благодаря за съветите и подкрепата!!! Много ми помогнахте!!! БЛАГОДАРЯ ВИ!!! give_rose give_rose give_rose
Аз излизам в отпуска и ще съм на линия на 02.10!!! Много ще ми липсвате!!! Но като се върна ще имам много да разказвам и снимки да показвам!!!  good dirol dance

На всички, на които им предстои да кажат "ДА", пожелавам приказна сватба и само хубави емоции!!!
На всички останали също, само най-хубавите неща да ви се случват!!! LOVING LOVING LOVING

До скоро!!! bye
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 17, 2006, 17:33:59 »

здравейте всички!
бихте ли ми дали съвет какво трябва и какво не трябва в големия ден? бих искала да не пропусна нещо нещо в голямата суматоха. какви са вашите наблюдения и опит, какво вие направихте на вашата сватбаи какво не трябваше да правите?има ли нещо, коетп със сигурност трябва да направим и нещо, което не?(имам в предвид като да си пожелаеш нещо на рождения ден преди да духнеш свещичките и т.н.) da si
благодаря предварително на всички! smile

Моля Ви пишете на кирилица ако нямате просто използвайте KREDOR
« Последна редакция: октомври 18, 2006, 09:34:06 от Bulechka_TS » Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #25 -: октомври 18, 2006, 12:33:29 »

Споко, Боко  biggrin
Все ще се пропусне нещо  pardon
Няма как  danceg
Иначе се губи чара на сватбата  biggrin
Активен
Ali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« Отговор #26 -: октомври 18, 2006, 12:50:59 »

Привет, аз лично исках да си направя определени снимки, които в суматохата изпуснах, най вече с близките ми. Сега много ме е яд за това, но почне ли един път сватбата, вече почти за нищо не можеш да мислиш. Поне съм доволна, че фотографа не успя да ме разколебае от идеята ми да дойде у нас преди младоженеца. Направи ми страхотна фотосесия - само на мен и със семейството ми. Той се опита да ме убеди, че това ставало за 5 минути, щели сме като дойдат да ме взимат да се отделим в моята стая и да я направим. Както в последствие се оказа, такова нещо нямаше как да стане, просто няма време.

Та това е от мен, особено ако държиш на снимките / мен винаги ме бъзикат, че вървя с фотоапарат/, помисли преди това за тях. Дори може да се сложи някой, който да следи от страни и да те подсеща.

Сигурно ще кажете, че отделям страшно много внимание на някакви си снимки, но това е защото аз много държа на тях, а и при мен нямаше други пропуски, за които да пиша.
Активен
Ali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« Отговор #27 -: октомври 18, 2006, 13:07:08 »

А и още нещо се сетих, когато прочетох написаното от dgudge, предварително се бяхме разбрали с фотографа, когато минаваме да поздравяваме гостите в ресторанта, да позираме за хубава снимка. Така решихме първо, защото не всички щяха да дойдат в църквата / ние бяхме подписали доста преди това/, второ - не на всеки щеше да му е удобно да дойде да се снима, трето - ненагласените снимки при поздравяването не винаги стават сполучливи / кой пие, кой казва пожелания и устата му е изкривена и т.н./. Сега съм страшно доволна, имам си за спомен всички присъстващи.

Искам да ви предупредя обаче, че така обиколката малко или повече се удължава. Мойто мъж накрая вече започна да нервничи diablo

Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 08, 2006, 14:41:17 »

Ами като попрочетох май съм се сетила за всички неща,които сте писали ,но все си мисля ,че ще забравя нещо!!!И сигурно ще стане така , но нали

Все ще се пропусне нещо  pardon
Няма как  danceg
Иначе се губи чара на сватбата  biggrin
Активен
sofia_zebra
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #29 -: януари 22, 2007, 22:53:29 »

 Wink как триабва да започне организацията на сватбата за самата булка?
« Последна редакция: януари 23, 2007, 12:12:27 от Bulechka_TS » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines