Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 23:17:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци за 8-ми март - 2  (Прочетена 110942 пъти)
 
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: март 05, 2010, 11:09:26 »

Абе да ви кажа нещо взех да се притеснява, аз още във вторник пратих подаръка а от моето 8мартенче ни вест дали е стигнало до него....дано поне не се е изгубило , макар че не ми се вярва. Надявам се поне да ми пише че е пристиганало.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: март 05, 2010, 11:29:58 »

ani4ka1710, по номера на пратката могат да ти информация, дали е пристигнало. Защо не се обадиш, да си по-спокойна?
Активен
hoty
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 546


Няма невъзможни неща - има само паузи между две хр


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: март 05, 2010, 12:16:12 »

И моят подарък е пратен преди няколко дни, а още не виждам моето осмомартенче да си го е получило..А й проверявам по номера на товарителницата, още не е доставен sad И чак ме хвана яд! Дано да не се мотата много и да си го получи навреме момичето ми.. girl_impossible
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: март 05, 2010, 13:10:44 »

Аз да се извиня предварително на моето момиче,но подаръка ще го пратя на 10 март, значи на 11 ще е при нея. Надявам се, да не ми се сърди  blush
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: март 05, 2010, 13:51:40 »

Ох най го ообича този момент с изпращането и се почва едно голямо очакване и се чудим сега аз кога ще получа, какво ли е smile. Еи аз см от чакащите  Wink Girl_hide
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: март 05, 2010, 14:06:14 »

Аз пък да ви кажа, вчера на работния ми адрес , т.е. този, който съм дала за получаване е пристигнало известие от пощата за малък пакет от чужбина, с получател Madame Bouteche huhhuh.gif и понеже съм предупредила колежката, че чакам пратка, тя взела известието, защото решила, че е за мен crazy
И сега незнам това за мен ли е girl_impossible
Моля Гучи или някой друг, който е запознат с това, откого да чакам подарък да ми пишат на ЛС да ходя ли до пощата или е станала грешка и да си чакам търпеливо!
« Последна редакция: март 05, 2010, 15:23:23 от valka27 » Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: март 05, 2010, 14:21:04 »

Аз проверих по товарителница и видях, че моето момиче си е получило подаръка още на 3 март, но все още не е писала тук. sad Надявам се, че все пак й е харесал. Може би има проблем с интернета. huhhuh.gif
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #262 -: март 05, 2010, 14:24:14 »

valka27 ,дано се разреши това леко объркване! good
Nataliya ,ти можеш да видиш дали е писала скоро във форума! good
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #263 -: март 05, 2010, 16:08:15 »

Моето цветенце ми е пратило подаръчето но днес ме нямаше и ще си го получа утре  yahoo Чакам с нетърпение!
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: март 05, 2010, 16:45:22 »

А аз току що си получих подарък-НЯМАМ ДУМИ
Рубин БЛАГОДАРЯ-неверятен подарък,моите почитания за оригиналното хрумване.Страшно съм впечатлена,направо наистина нямам думи.Определено личи,че си отделила време и мисли да зарадваш човек когото дори не познаваш give_rose - в случая мене -БЛАГОДАРЯ
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: март 05, 2010, 16:48:43 »

И за да не бъда голословна ето го и самия подарък



Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #266 -: март 05, 2010, 16:49:42 »

kali_gali  прекрасен е подаръка ти smile
Честито!!!
 Bravo на Рубин
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: март 05, 2010, 16:51:50 »

И аз си имам подарък  yahoo и то отдавна, но с моето гардже вечно в ръцете ми, не мога да стигна до интернет изобщо. Както и да е.
Огроооооооооооооооооооооооооомно БЛАГОДАРЯ на Наталия! Много приятно ме изненада и зарадва подаръка!  give_rose За малко да не чуя звънеца и да не отворя на куриера. Ние нали спим по цял ден с дребо и понякога нито телефон чувам, нито звънец. Все пак се радвам, че отворих вратата, а там ме чакаше прекрасна изненада!
Наталия, а да знаеш от кога се канех да купя албум за безбройните снимки на моя дребчо  Bravo
Ще се опитам скоро да снимам и целия подарък и да се похваля на всички. Освен албума има една много нежна покривчица и разбира се мартеници за мен и дребо. Има и книжка с рецепти за печива, която отдавна се каня да си купя. Отново - много благодаря!
Сега да се извиня на моето мартенче, че още няма подарък. Ще си го получи другата седмица след осми март, понеже ни е сложно с излизането, но подарък ще има.  give_rose
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #268 -: март 05, 2010, 16:58:38 »

kali_gali ,много съм щастлива че съм те зарадвала! yahoo
Аз мислих,мислих,мислих.....и разглеждайки вашите снимки и си помислих,че ще е много мило за една горда мама да си пие кафенцето в чаша със снимки на нейните съкровища!А и не можах да измисля какво друго би те зарадвало и е същото време да е лично и само за теб!
Само за едно ме е яд!Че вече всичко беше направено  и ти вчера,ако не се лъжа качи нови снимки,който са още по мили и разтапящи! blush
Надявам се наисттина да ти харесва и да си я ползваш с много здраве! give_rose
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: март 05, 2010, 17:26:23 »

Рубин,съвсем искрено ти казвам-много ми харесва.Да беше ми видяла реакциятакато видях чашата-така възкликнах.Нистина е много мило,много ме впечатли.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines