Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 19:41:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци за 8-ми март - 2  (Прочетена 110906 пъти)
 
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #195 -: февруари 24, 2010, 14:56:12 »

lionelsa аз също съм на мнение че е наи добре с куриер! *THUMBS*Особенно за момичета като мен ,които не могат да излизат много е наи добре с куриер!Аз си го казах и назад в темичката и мисля че е много добре всеки да си каже за да улесни! good
Аз тази събота съм решила да взема моя подарък и вече имам едно на ум girl_wink!
Активен
mariyanakutsarova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: февруари 24, 2010, 18:55:05 »

здравейте,
исках и аз да споделя с вас ,че предпочитам подаръка ми за 8ми март да бъде пратен с куриер.ще бъда много благодарна  @}->--на дамата която ще ми прати подаръка. give_rose
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: февруари 24, 2010, 19:00:30 »

Ехххх аз все още имам ??????????? . Да кажа за моя подарък, че ще ми е по - добре или по пощата или по куриер, но да не е на адрес, че ако времето е топло ще сме по трасето някъде. И куриерите и пощата са ми на 1 крачка, така че както ви е по - лесно и по евтинко все пак.  smile smile smile smile
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #198 -: февруари 24, 2010, 19:24:36 »

Това с топлото време ми напомни да спомена,че ние събота и неделя не сме си в къщи и предпочитам да го получа през работен ден!Извинявам се за каприза,ама не искам да става някоя грешка!
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #199 -: февруари 24, 2010, 23:33:09 »

Е само аз не сам се включила но днес финализирах покупките, дори с малкия звяр се справихме с опаковането и го пуснахме по пощата  yahoo Надявам се да донесем радост и добро настроение !!!! Очаквам още хора да се похвалят !!!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: февруари 26, 2010, 12:22:15 »

Браво на вас,аз пък нищичко не съм купила и дори си нямам идея какво ще избирам,а то време не остана  sad Дано ми дойде музата  blum
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: февруари 26, 2010, 13:24:19 »

miss™ и аз нищо не съм взела още. До онзи ден дори нямах време да си проуча мартеничето girl_impossible Вече имам нещо на ум. Тези дни ще ме заведат в един магазин и искрено се надявам там да намеря това, което съм си наумила.

Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: февруари 26, 2010, 14:29:57 »

И аз още нищо не съм купила. Мисля че знам какво искам да купя, но да видим дали ще го намеря. Мисля уикенда да го купя и следващата седмица да го пращам smile
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #203 -: февруари 26, 2010, 15:44:22 »

 yahoo yahoo yahoo аз пък ще си получа подаръка лично, но незнам от кого.
Получих СМС от моята осмомартенка, в неделя ще се видим blum
Незнам с кого ще се видя, но да си призная вече нямам търпение yahoo
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: февруари 26, 2010, 23:56:50 »

Аз пък не знам какво да купя,имах някакви идеи ама ми се иска да е чисто женски подарък,а не нещо свързано с хоби или знам ли  sad Дано го измясля до понеделни/вторник  pleasantry
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #205 -: март 01, 2010, 09:39:41 »

Добро утро smile
 yahoo yahoo yahoo вчера си получих подаръка от lionelsa . Много е потайна и успя да ме изненада  girl_wink Направи ме много щастлива  smile
Отивам аз на уговореното място за среща, няма никой Wink Получавам обаждане от момиче да отида до един център за красота наблизо. Отивам аз, влизам супер притеснена, защото незнам кого търся girl_impossible Момичето на рецепцията ме попита аз ли съм Мария, след като отговорих утвърдително ми каза , че има изненада за мен yahoo
Влязох при козметичката и като се започна едночасов масаж на лице и деколте, гарниран с релаксираща музика, аз направо се размазох от кеф. През цялото време се чудех, коя ми е осмомартенката smile Излизам и тъкмо ме насочват към фризьорския стол, гледам насреща ме фотографират Нина и Станислав heart
Следваха прегръдки и много , много радост. Излизайки от салона бях неознаваема smile Наистина се почувствах жена. После пихме кафенце и така smile
Митко като ме видя , започна да ме нарича "Мерилин Монро", нямаше как, заведе ме на вечеря smile
Много много бллагодаря на Нина за прекрасния подарък give_rose
Снимки, чакайте от нея blum
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: март 01, 2010, 09:49:46 »

Наистина страхотна изненада са ти спретнали, а за такъв подарък кой ли не мечтае  blush  Честито danceg
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #207 -: март 01, 2010, 09:59:49 »

Наистина , прекрасен беше подаръка smile
Аз все още съм в толяма чуденка, какво ще подарявам smile Има ли и други като мен , които още не са подготвили подаръци?
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: март 01, 2010, 10:01:58 »

Женски си е празника, женски подарък трябваше  blum

Аз като видях, че Мимка ми е цветето много се зарадвах.  *YAHOO*Нарочих си Ел уж мое мартениче и оговарям Мимка да ходим двете да избирам уж подарък за нея, ама тя с много заета програма :huh:Накрая предприех кардинални мерки. В петък и пуснах през Мтел sms, че съм нейното мартениче и ще съм във Варна почивните дни. Много ще се радвам да се видим и да й дам подаръка лично. Оговорихме си среща близо до салона за красота. В уречения час помолих едно от момичетата да й се обадят че уж съфорумката е с боя на главата още в салона и Мимка да не чака, а да отиде при нея. Малко преди края на масажа отидохме и ние с милото. И докато й правеха прическата ние й направихме фотосесия за спомен.

Довечера ще кача снимки да видите блясъка в очите на mimka25.Няма нищо по-хубаво от това да видиш изписана на лицето на мартеничето реакцията от подаръка си. danceg

Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #209 -: март 01, 2010, 10:19:11 »

Ееееее,Нинче  Bravo,миличка!Ама страхотна идея значи!Браво,браво...

mimka25 ,ти си късметлиика мила!
Много оригинален подарък!Още един път поздравления! good
Аз да се похваля,вече имам едната част от подаръка и смятам в четвъртък да го изпратяяяяя!!!!!!Ох,дано да и хареса на моята мартенка,че много се претеснявам! =]Толова много го мислех и по подходящо от това не можах да измъдря! tease
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines