Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 12:22:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци за 8-ми март - 2  (Прочетена 110798 пъти)
 
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: февруари 04, 2010, 16:50:52 »

Радвам се, че и моето цвете е писало какво не харесва  smile Аз харесвам също типичните женски неща.
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: февруари 04, 2010, 17:29:36 »

 danceg И моето цветенце е писало и много ме е улеснило  Yes Сега трябва да избера какво точно да купя  girl_wink
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: февруари 04, 2010, 17:40:22 »

 cray а аз нямам кого да улесня, защото никой не ме е избрал ощеее
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #123 -: февруари 04, 2010, 17:42:06 »

Ама това е много хубаво със споделянето на предпочитанията!Доста ще улесни!
Аз момичета,не мига да кажа с точност какво бих предпочела да получа като подарък! *crazy*А и така е по добре защото нали трябва да си е и изненада!
А по принцип,за този празник според мен една жена трябва да плучи като подаарък нещо,което да я накара да се почувства женствена и нежна-точно като празника!
Аз сега съм на бебешка вълна и не знам какво би ме зарадвало???
Важното е да е от сърце! heart
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: февруари 04, 2010, 23:10:12 »

И аз имам най-накрая послушно цветенце, на което да подарявам  yahoo...след петия опит да нацеля свободно. blum Тя не е писала скоро и ще трябва добре да помисля. Дано уцеля и да й хареса.
Аз обичам всякакви подаръци. Самият момент на очакване, разопаковане и изненада ме вълнуват понякога повече от съдържанието. Прахосъбирачки май много много не харесвам, предпочитам нещо практично. Разни декоративни бижута също не нося. Обичам много да чета, но доста различни неща- не харесвам от типа "помогни си сам" и поезия. Рамка за снимка може или нещо за кухнята или козметика или .... Каквото и да е smile Всичко ще ми хареса, щом е избрано с желание.
« Последна редакция: февруари 04, 2010, 23:13:26 от Nataliya » Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: февруари 05, 2010, 08:17:51 »

Аз също вече си имам цветенце, но нищо не знам за него!И не е писало какво предпочита, ужас!

Да си кажа, че аз също не обичам прахосъбирачки,може хубава книга, нещо за дома, но искам подаръчето да си е лично за мен, не за детето, защото това все пак е подарък за майката , не за детето
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: февруари 05, 2010, 09:14:54 »

Аз само да кажа че тигана, за който бях писала ще си го купя утре. Не че беше подходящ за подарък де, но знам ли. Може моето момиче да се юрне да го търси  blush Та да знае че от утре ще го имам вече и да ми мисли друг подарък  blush Ааа, сетих се нещо друго обаче. Нямам чинийки за торта. Много харесва тези правоъгълните, белички... Или пък харесах една поставка за торта, такава на столче и нещо като шпатула към нея с цветя. Абе определено нещо готварско искам, или по-скоро сладкарско!
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #127 -: февруари 05, 2010, 09:20:10 »

Капризче, аз малко  Offtopic, ама би ли показала този тиган. Стана ми интересно и на мен smile
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: февруари 05, 2010, 09:40:36 »

Хайде, щом всички казвате какво искате и аз да кажа. Не обичам прахосъбирачки, чаши и чинии имам в изобилие. Предпочитам да е лично за мен. Може рамка за снимка също.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: февруари 05, 2010, 09:43:58 »

И аз доста пъти се опитвах да нацеля и все заети, но вече си имам цвете и съм супер доволна  yahoo yahoo yahoo Даже вече имам идея  girl_wink
Ами щом сте започнали ще се включа. Аз също много не си падам по прахосъбирачки. Обичам гримове и козметика, но от тях имам много, дори започнах да си подарявам част от колекцията на братовчедките. Обичам всичко свързано с готварството, освен миенето на чиниите  ROFL ROFL ROFL разбира се. Обичам всичко свързано с новото ми хоби. Обичам цветя в саксии. Абе въобще страшно много обичам подаръци и приятни изненади.
Може единствено да възникне малък проблем с адреса, защото е служебния. Но ако стане нещо, че да не съм вече на него - ще пиша.
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: февруари 05, 2010, 11:00:16 »

Гледам, че правилно съм се насочила за подарък на моето осмомартенче и се радвам, че изчетох всичките й постове, беше много забавно. А за мен да не се притесняват, каквото и да е ще ми хареса, защото смятам че всич1ко е за забавление, а ако искам нещо за това са мъжете те да ни го подарят blum Wink
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #131 -: февруари 05, 2010, 11:36:58 »

На мен ми е малко неудобно да пиша какво ми харесва, но пък е хубаво да се улесни осмомартенчето, че като знам аз колко се чудя pardon
Първо искам да отбележа, че аз на всичко се радвам и сте прави като казвате, че най-вълнуващ всъщност е момента на очакването, изненадта, получаването и разопаковането!  girl_wink
Иначе аз харесвам книги, бижута, готино бельо, нещо за дома.......  Girl_hide

П.С. Да споделя, че много се радвам на избора ми на цвете, на което да подарявам  danceg
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: февруари 05, 2010, 21:40:37 »

аз да допълня само, че бих се зарадшала на кухненска везна, съвсем обикновенна или някой тиган.
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: февруари 06, 2010, 16:12:50 »

Ами аз да питам какво става ако останат свободни цветенца?  blush
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: февруари 06, 2010, 16:29:23 »

Това значи че някой не си е избрал цветенце  huhhuh.gif
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines