Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 15:20:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 15 част  (Прочетена 156145 пъти)
 
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: януари 19, 2010, 18:52:18 »

мерси, милички
то и аз си мисля че май ми се води редовен цикъла в моя случай, още повече че си засичам овулация, имам и нормална лутеална фаза, идва си ми всеки път и май няма за какво да се притеснявам, освен различната продължителност, но не е болка за умиране. За това и пия само по 1 хапче вместо по 3, но сега се замислям дали да не  ви послушам и да ги спра и да си пия само фолиевата киселина. Иначе нямам оплаквания от самите хапчета, а мъжът ми каза че от тях се чувства страшно енергичен, а пие само по 1 понякога по 2, вместо 3.
Активен
shava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



« Отговор #106 -: януари 19, 2010, 19:33:30 »

Kleo20 , мила разбирам те напълно но явно този месец не е трябвало да станат нещата стискам палци  за другия
Активен
Neli_87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Щастлива майка на прекрасни деца!


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: януари 19, 2010, 22:49:42 »

Здравейте,бъдещи мами!Хайде и аз да споделя-вече повече от седмица съм ужасно поспалива-нещо,крайно нетипично за мен,преди и 4 часа ми стигаха,а сега спя по 12 часа,ставам и след 5 часа пак заспивам,чувствам някакъв дискомфорт в стомаха-нещо между леко опъване и тъпа болка ниско в стомаха,гърдите ми се подуха и станаха болезнени,малко ме наболява и кръста...Определено състоянието се различава от ПМС!Чувствали ли сте подобни неща? blushОстава седмица до датата на М.,а така се надявам да не дойде!Стискайте палци този месец бебо да е станал!Успех на всички и скоро да се похвалите! good
Активен
shava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



« Отговор #108 -: януари 20, 2010, 08:49:07 »

Neli,стискам палци бебчо да е станал и да се похвалиш с хубавата новина
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: януари 20, 2010, 16:09:57 »

Нели, стискам ти палци и на двете ръце, но исках да ти споделя, че и аз се чувствах така през един от първите месеци като пробвахме - имах мнооого симптоми, а аз ПМС обикновено не усещам имаше 100 неща, които ми говорехасамо за добра новина, закъсняваше ми повече от 5 дни, бях подъта като баскетболна топка... и като направих теста - отрицателен...и на другия ден ми дойде sad Не искам да те обезсърчавам, а само го споменавам, за да не си твърде разочарована , ака случайно симптомите са лъжливи  give_rose
Стискам палци на всички кандидат майки и дано скоро всяка от нас се похвали  danceg
Активен
Anne
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73


Вече Боянови!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: януари 20, 2010, 16:31:11 »

Момичета, вчера бях при доктора и си имам плодно сакче в 6 г.с съм  smile, затова изчезвам в другата тема. Пожелавам ви от все сърце скоро всички да ме последвате give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: януари 20, 2010, 17:13:55 »

Минaвaм сaмо дa се от4етa зa протоколa.Днес ми дойде МЦ,което много ме рaдвa.Може би кошмaрите ми покрaй кистите ве4е сa нaпълно зaд гърбa ми и зa товa се рaдвaм нa всеки цикъл.Дa видим другия месец кaк ще сa нещaтa покрaй мъжо ми  blush
Активен
shava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



« Отговор #112 -: януари 20, 2010, 17:30:59 »

Kleo20,надявам се че найстин авсичко е ок при теб и ако трябва другият месец  *db*връзвай мъжо ти да няма хър мър. blum
Активен
Neli_87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Щастлива майка на прекрасни деца!


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: януари 20, 2010, 19:29:28 »

Kleo20,стискам палци! *THUMBS*Скоро да се похвалиш! Wink
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: януари 20, 2010, 22:55:07 »

anita81 онзи ден забравих да напиша че когато се приема лекарство като Фертилайд което стимулира регулиране на цикъла и т.н. е много вероятно да с еполучи свръх производство на яйцеклетки които могат да станат на кисти. Това е обяснила моята гинеколожка на една приятелка, която пак е с леко закъсняващ цикъл, но си го има всеки месец. Сега на нея и определят овулацията, но категорично не са и позволили да пие Фертилайд. Не знам дали го обяснявам по най-правилния начин, но 2 думи не трбва да се пие безпричинно и без изрично предписание от лекар за да не предизвика кисти.

Слънце, аз мисля че Фертилайд има ефект при мен, защото за първи път в живота си в дните в които трябва да съм в овулация според сайта на зачатие аз имах характерно течение, болка в левия яйчник и болка в гърдите. И това са си симптоми на овулацията поне до колкото знам. Сега чакам да ми дойде на 24.01 и ако ми дойде вече категорино мога да кажа че има ефект. Лекарката каза обаче че трябва да го пия около 6 месеца, освен разбира се ако не забременея междувременно. Ако обаче решиш да го взимаш консултирай се с лекар.
Активен
Neli_87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Щастлива майка на прекрасни деца!


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: януари 21, 2010, 11:28:50 »

Момичета,помагайте!Сутринта се събудих в 5ч. от силно опъване ниско в стомаха,страхотно гадене и не можех да стана от леглото,защото стаята започваше да се върти!Придърпването в стомаха продължава вече повече от седмица,няма болка,само чувство на разтягане,което се усилва при ходене!Говорих с моя приятелка,която е имала три бременности и казва,че е била по същия начин.Чували ли сте за нещо подобно?Случвало ли ви се е?Ще се радвам ако споделите!И още веднъж-Успех на всички тук! Wink
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #116 -: януари 21, 2010, 11:59:59 »

Аа, чували сме  Wink. Най-добре си направи един уринен тест. Верно е малко раничко, но пък може да си покаже, още повече като има някои признаци.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: януари 21, 2010, 12:34:35 »

Нели-ГИНЕКОЛОГ!!!Друго не могa дa ти кaжa.Рaно ти е зa тест,но пък док може дa ти изпише но-шпa или нещо подобно,тъй кжто и той нямa дa види нищо good
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: януари 21, 2010, 13:31:18 »

Здравейте момичета!

Имам един въпрос,ако на някоя от вас се е случвало.Днес ми е 19 ден от цикъла и прокървих,а уж сме от бебеправещите ,може да е хормонално .....
На някоя от вас случвало ли се е подобно нещо?
Ох,ама и аз как го обясних....сега 2 часа по-късно няма и помен ,обаче ми е едно притеснено,защото знам ,че при кисти на яйчниците също се появява това кървене....
« Последна редакция: януари 21, 2010, 13:39:02 от carol » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: януари 21, 2010, 14:00:12 »

carol възможно е по време на овулация да се получи леко кървене, ако нямаш болки не се тревожи.
Neli_Ivancheva иди на лекар задължително
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines