Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 15:19:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 15 част  (Прочетена 156144 пъти)
 
Anne
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73


Вече Боянови!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: януари 18, 2010, 11:31:30 »

Благодаря на всички, че сте така съпричастни с нашата радост, за сега само на вас съм споделила..... give_rose
« Последна редакция: януари 18, 2010, 13:24:55 от Anne » Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: януари 18, 2010, 15:32:04 »

Рени, мила,  goodpost

Аnne, тихичко честито!!!

Shava, дано уловът този месец е бил ползотворен!!!!
Активен
maia_svet
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 275



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: януари 18, 2010, 18:07:30 »

Много се радвам за хубавите новини , тихичко честито на АННИ, стискам палци доки да потвърди
Shava, мила и на теб стискам палци чудото да е станало, но мятайте я няколко поредни вечери  :)то поне е приятно  smile : girl_wink
Ох като ви чувам приятните новини и аз как искам и ние вече да пробваме и да се мятаме на опитите и бързо да стане тъй мечтаното човече. smile
 give_rose за всички от мен
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: януари 18, 2010, 18:46:14 »

Момичета, за честитки има отделна тема good
Когато Anne се премести в темата "Бъдещи мами", пишете й там или на ЛС!!! good

Стискам палци на всички ви много скоро да напуснате тази тема!!! good good
Активен
krisipisi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97


Любовта ще спаси света,обичайте се!


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: януари 18, 2010, 20:55:51 »

Здравейте момичета не съм писала скоро,но просто нямам с какво да се похваля освен,че с милото работим много angry!
По изчисления на календарчето ми в Зачатие от 15-до 18 ми е овулацията ний с милото се постарахме на 15 и на 17 да правим секс,но това са два дена от овулацията! Симптомите за овулация са налице,а гърдите така ме болят и са увеличили драстично размера си blum! Дано да сме направили нещо през двата дена на овулацията ,нямаше как 4 дена подред да не станем от леглото то лошо няма ама нямаме такава възможност! smile
Аз подкрепям момичетата който са писали,че няма нищо лошо да мислиш за бебе естесвено без да се тръшкаш и да се питаш "Защо не става" Нека да мислим положително,в това съм се убедила,че ако силно искаш нещо то става!
Успех момичета не се предавайте give_rose
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: януари 19, 2010, 05:11:27 »

Милички, имам едно въпросче. Тъй като цикъла ми е с различна продължителност всеки месец, между 35-40 дни, засичам си овулация всеки месец, но  в различни дни, в смисъл единия месец може да е на 20 ден, другия месец може да е на 25 ден и т.н., и точно 15 дни след овулацията ми идва М, та в този случай цикъла ми редовен и нормален ли се води, или трябва да го регулирам по някакъв начин, за да си знам точната продължителност на цикъла и кога горе долу ще е овулацията? Извинявам се ако въпроса ми е глупав, но се породи именно защото пия тези хапчета ФертилАйд, които регулират цикъла, та питам, за да знам има ли смисъл да ги пия, въпреки че са на билкова основа.  Мерси
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: януари 19, 2010, 08:18:36 »

доколкото знам при жени, чийто цикъл е по-дълъг, просто овулацията настъпва по-късно(обикновено). знам че от 24 до към 34 дни се води нормален цикъл.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: януари 19, 2010, 09:32:53 »

Анита, аз също започнах Фертилайд, но при мен прескача цели месеци, така че ако ми дойде този месец ще съм доволна. В твоя случай все пак имаш цикъл всеки месец и според мен би трябвало да го регулира в някакви нормални граници, в смисъл да ти е с една и съща продължителност. Ти преди да започнеш да го пиеш имаше ли овулация? Защото ако си имала и цикъла не ти стане по-точен аз поне не виждам смисъл да ги пиеш. Все пак консултирай се с лекар smile
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #98 -: януари 19, 2010, 09:41:05 »

Анита, няма чак такъв проблем с цикъла ти , поне в това отношение. Щом минават достатъчно дни (15) след овулацията, значи имаш лутеална фаза с нормална продължителност good Единственото неудобство е, че овулацията настъпва в различни дни и не можеш да си сигурна всеки месец ще е по същото време.
Аз съм още по-зле откъм продължителност и нередовност на МЦ, но засега се опитвам да хвана ову с тестове (на ме питай колко кутийки изхабявам  girl_impossible).

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.
Капризче, и при мен "прескача" месеци.

Споделете след време дали има някакъв ефект от този медикамент.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: януари 19, 2010, 10:34:12 »

Krisipisi овулацията при всяка жена трае от 12 до 24 часа това е времето през което може да забременееш.Календара който е в Зачатие е за евентуални дати на овулация, но при всяка жена тя настъпва по различно време.Ако искаш да си напълно сигурна кога е твоята овулация най-добре е това да стане със съответните тестове или при лекар чрез фоликуметрия, защото може да се окаже, че по календар овуто трябва да настъпи на 15-ти ден, а тя всъщност да настъпва на 12-ти ден.
Активен
shava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



« Отговор #100 -: януари 19, 2010, 11:08:16 »

Anita81, Слънцето  и Магито са напълно прави относно овулацията и са те посъветвали много добре. Радвам се че има такива добри хора измежду нас. Аз също ползвам календара от зачатие, но той ми дава само някакви параметри не и до толкова точност поне при мен е така.(НЕ искам да обвързвам никой с това мое мнение поне при мен е така  при другите може да е точно) За това аз почнах да си слудя овуто с тестове и най - интересното е че при мен поне датите от календара не съвпадат точно с тези от тестовете. Както и този месец по календар датите са от 12 до 15, а теста ми показа  PREGQ за овулация на 16 което означава че овуто ще настъпи от 12 до 24 часа.

П.П. Стискам палщи и дано нещата са се получили при положение , че имаш всички симптоми и дано скоро се похвалиш  pqz
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: януари 19, 2010, 15:45:45 »

Здравейте момичета, аз съм от клуба на изчакващите, но все пак искам да ви питам колко време преди да започнете да правите опити е хубаво да се взима фолиевата, в случай че е планирана бременност?
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: януари 19, 2010, 15:55:46 »

3 месеца
Активен
shava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



« Отговор #103 -: януари 19, 2010, 15:55:58 »

Van4ii, аз до колкото знам е хубаво да се почне да се пие 2 до 3 месеца преди да почнете да бебеправите, за да има време да се натрупа в организва.


П.П.Тове е поне което аз знам и съм чела, ако не съм права момичетата ще ме поправят
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: януари 19, 2010, 16:13:40 »

И aз съм 4увaлa зa три месецa.Може и пове4е.
Но aз я зaпо4нaх след кaто се потвърди бременност от док.И си я пих до  рaждaнето *THUMBS*Сегa от 3-4 месецa пaк си я пия.Добре е зa оргaнизмa пък aко стaне бебе-идеaлно
При нжс нещaтa сa си същите-4aкaм си цикълa всеки момент.Нaй-късно утре трябвa дa дойде blushИзпуснaхме ясно докaзaнa овулaция.Дa видим следвaщия месец.
Кaкво стaнa с Берa? Милa къде се зaгубихте??????
« Последна редакция: януари 19, 2010, 16:17:24 от kleo_20 » Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines