Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 19:36:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 15 част  (Прочетена 156111 пъти)
 
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: януари 27, 2010, 15:04:40 »

Аз не поясних, но втората чертичка ми е по-наситена от конролната 2 поредни дни  yahoo Правя абсолютно стриктно всичко  pardon за няко неща съм абсолютно праволинейна. И тази втора по-наситена черта ме рее в облаците два дни. Чак и на мъжо предадах от моите емоции и снощи  blush blush blush
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: януари 27, 2010, 15:07:02 »

Ауууу Валеее  yahoo ми много лИбоФФФФФ иска таз чертичка беее, много гуши - муши  blush
Стискам палци скоро да получиш най-хубави подарък за РД  danceg
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #167 -: януари 27, 2010, 15:30:41 »

Вале, и при мен се е получвало няколко поредни дни да имам силно наситена тестова чертичка. Дано да сте я оплозотворили както трябва  good

Моята лелка не ще да идва, не засичам и ову  nea Май пак ще трябва да се ходи по лекари  sad
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: януари 28, 2010, 06:30:06 »

милички, аз имах + тест за овулация на 24-ти, оползотворихме го и следващите  2 дни , т.е 24,25 и 26 и сега сме в очакване, стискайте палци да се е получило Wink
между другото бях чела че е хубаво да има по 24 часа между контактите. Това задължително условие ли е, за да се получи, или няма значение колко време е минало между контактите стига да сме хванали момента?
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: януари 28, 2010, 09:02:58 »

Добро утро момичета. Аз минавам само да споделя че ми дойде. Положителното е че поне ми дойде този месец, а не пропусна както се е случвало преди. Така че продължаваме напред следващия месец smile

Ани, и аз го знам това за 24-те часа, даже дали не бяха 48...Другите момичета могат да го обяснят по-точно от мен smile
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #170 -: януари 28, 2010, 09:30:14 »

На мен лекарят ми е казвал през 48 часа, свързано е с качеството на сперматозоидите. Но по време на ову е хубаво и да е всеки ден, за да не се изпусне точния момент. Чак толкова не трябва да се пресмята, че ще се побъркаме  smile
Активен
shava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



« Отговор #171 -: януари 28, 2010, 14:34:22 »

Здравей те, за сеге и аз оставам при вас и този месец не се получило май  cray.
днес си направих тест и беше отрицателен, което означава утре да очаквам лелката  beating, а бях толкова сигурна че този път нещата са се получили.
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: януари 28, 2010, 14:40:39 »

Капризче, Шава успех за следващия месец  give_rose дано е вашия месец...

Аз съм малко притеснена, поне в 5 аптеки проверих, но никъде нямат Фемара, сега трябва и в Щерев да проверя, дано там имат  crazy И съм в голяма чуденка...трябваше да почна да я пия от 3 ден на цикъла. Но с моите зацапвания не мога да разбера кога ми е дошло....ужас. Та сега само да не сгафя с приема на Фемара, че ще се гръмна  diablo
Активен
Neli_87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Щастлива майка на прекрасни деца!


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: януари 28, 2010, 16:09:26 »

Shava,продължаваме с опитите!Дано този месец стане и една по една да се махнем от тук!Успех на всички! good
Активен
shava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



« Отговор #174 -: януари 30, 2010, 14:37:40 »

Здравейте, момичета вече не знам какво да мисля, на 29 трябваше да ме навести лелката, но днес е 30 и няма никакъв помен от нея , а принципно ми е много точен на 28 дни, и си имам всички признаци  nea
правих си тест за бременност на 28 и днес на 30 и резултата е отрицателен beating.
Може ли да е станало нещо , но да не го отчита още, но тогава защо имам признаци за лелка?
Незнам вече почвам да психясвам  tease
Активен
krisipisi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97


Любовта ще спаси света,обичайте се!


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: януари 30, 2010, 17:35:33 »

Shava на мен веднъж ми закъсня 6 дена, а принципно ми е много точен цикъла направих си теста и беше отрицателен и на другия ден ми дойде sad Така се надявах и накрая се разочаровах! Пожелавам ти теб да те пропуснеsmile
 
На мен денс ми дойде sad ! Нищо продължаваме пак и пак и пак Bravo докато не видим резултата на лице heart
« Последна редакция: януари 30, 2010, 17:37:12 от krisipisi » Активен
Neli_87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Щастлива майка на прекрасни деца!


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: януари 30, 2010, 19:16:30 »

Shava,на мен също предните два месеца ми закъсняваше с 5-6 дни,тестовете бяха отрицателни и на другия ден ми идваше!Няма място за отчаяние-залавяме се за работа отново!Стискам палци след месец всички да видим двете чертички! good
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: февруари 02, 2010, 03:30:43 »

Момичета, случайно попаднах на този уеб сайт, който може да ви е от полза. Недостатък е, че е на английски, но следи цикъл, овулация, тегло, прави графики, можеш да си водиш бележки, да си следиш лекарските прегледи, прави прогнози, дори може да си носите информацията от уеб сайта като ходите на прегледи. Нямам опит с използването, така че не гарантирам, но ми се стори нещо интересно и може би полезно.
« Последна редакция: февруари 02, 2010, 03:39:38 от ellie_bellie » Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #178 -: февруари 02, 2010, 09:25:30 »

Да, ferilityfriend е доста популярен, нещо като Зачатие в България smile

Иска ми се и на мен да ми помагаха тези сайтове, но с моя цикъл  nea girl_impossible

shava, какво стана?
Активен
shava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



« Отговор #179 -: февруари 02, 2010, 09:43:35 »

Ellie, изглежда интересно  good, но ще трябва да го разучим все пак ти благодаря за полезната информация ще почнем и нето да го ползваме освен този в зачатие.

Слънчице, лелката дойде на 01 cray и вече почвам да се замислям да ли да не отида при доки и да си направя фуликометрия  въпреки , че може би е прекалено рано ама вече почвам да мисля какви ли не неща абе какво да ви кажа  crazy tease.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines