Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 16:16:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 15 част  (Прочетена 149498 пъти)
 
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: януари 21, 2010, 14:02:49 »

кървене леко и малко има при имплантация на ембриона също ако си вземеш тест ще разбереш със сигурност girl_wink
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: януари 21, 2010, 14:08:27 »

Благодаря Лива! Имам съмнеие че 2 дни след полов акт е преклаено рано да има имплантация или аз съм в грешка?
Румянче,до сега никога не ми се е случвало да имам зацапване по време на овулация и ми е малко притеснено,аз от вчера имам розови петна,ама си мислех че си внушавам...дано не е нещо гадно.
Болки нямам никакви
Благодаря момичета!
« Последна редакция: януари 21, 2010, 14:11:42 от carol » Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: януари 21, 2010, 14:10:03 »

Имплантацията се случва поне 6 дни след това.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: януари 21, 2010, 14:19:56 »

на мен ми се е случало два пъти и моя позната лекарка ми каза, че няма проблем и че е нормално да се случи понякога и затова мисля,ч е няма защо да се приетсняваш, ако вече полчиш болки, тогава е добре да идеш на лекар ( междудругото аз също имах кисти)
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: януари 21, 2010, 14:23:53 »

На всиччки момичета благодаря!
Допитвам се до вас,защотот тук в Испания е малко сложно,1.Да се обадя да запазя час за личен лекар-дават за 1 седмица напред 2.личната трябва да даде направление за гинеколог   3.от гинеколгичната поликлиника трябва да ми се обадят ,горе-долу 2 седмици  да ми дадат час 4. то минава месец....... Offtopic
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: януари 21, 2010, 20:30:43 »

Ели, мерси мила. Аз го спрях вече и си пия само фолиевата киселина.
Пила съм го около 10 дни по 1 на ден, а не както е в упътването по 3, дано всичко да е наред и да няма кисти, нито пък промяна в овулацията, че тъкмо и  свикнах да си я засичам всеки месец.
А ти за какви кисти говориш че можело да предизвика- от тези, които са еднократни и се махат при идването на цикъла или от онези, които се премахват с хапчета и могат да се появят и след това?
Мъжа ми продължава да го пие по 1 , понякога по 2 на ден.
Ще видим какво ще стане.
« Последна редакция: януари 21, 2010, 20:36:58 от anita81 » Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: януари 21, 2010, 22:29:19 »

Ани, ами не знам. Нали ти казвам, това е казала гинеколожката на моята приятелка и аз не знам подробности...
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: януари 22, 2010, 16:23:30 »

На мен нещо хич не ми се пише тук. Ама нали съм в клуба. Та този месец отново съм в нови настроения. И както бях решила никакви тестове за ову, така и си взех. Даже мъжа ми ме насърчи. Сега започнах от 7ми ден на цикъла ( чак на 7ми ден нямам почти нищо от М). Интересното е, че имаше втора черта, но малко по-светла от контролната. 8-ми и 9-ти ден беше много по-светла. 10-ти пропуснах. Днес 11-ти е същото, т.е. нищо. Решила съм поне 2 или 3 опаковки с тестове да пробвам за да видя дали ми отчитат. Напоследък наблюдавам нещо необичайно за мен. Тече ми до 3ти ден, на 4ти нямам нищо а на 5тия все едно ми идва отново, на 6ти няма почти нищо, а на 7 много рядко да има следи. И сега нещо не мога да си обясня тази по-видима втора черта на 7ми ден и липсата на 8ми и 9ти. Все пак имам още доста дни за тестване, но ми е странно. А покрай тези тестове малко се изнервям, защото не смея да сложа и една ябълка в устата за да спазя всички указания точно. 4 часа най-малко без течности, дори храна.
Активен
shava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



« Отговор #128 -: януари 22, 2010, 16:38:03 »

Здравей, Valia_Diva вече почнах да се чудя къде изчезна така изведнъж Girl_hide.
Спокойно миличка и подължавай с тестовете поне за по дълаг период от време не само този месец, а за другите аномалии ако продължат отиди на доктор поне да си спокойна не че виждам нещо притеснително в това.

Чоа от мен и пиши по често. beating
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: януари 24, 2010, 14:51:03 »

valia_diva, намесвам се в темичката ви само за да кажа, че цял живот съм с такъв цикъл и нищо не са успели да ми открият ненаред. Не се шашкай и успех!
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: януари 25, 2010, 08:47:42 »

Валя дива, сподели това със своя лекар, обясни му, нека той се изкаже по въпроса и - стига да имаш възможност, най-добре, за да не се шашкаш излишно с тази ову, направете фоликуметрия. Ако имаш притеснения за ранна ову, ок.8-9ден на МЦ, също го сподели с док, той ще прецени с преглед.

Недей да се вкарваш в излишни притеснения, фоликуметрията ще даде отговор на твоите въпроси. Успех!!!
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: януари 25, 2010, 11:54:46 »

Ето ме отново  tease завръщам се с поредната неуспешна стимулация  cray но гледам напред и не съм се депресирала, което е добре  pardon
Следващата стъпка е инсеминация - в сряда съм на док, за да видим как ще станат нещата, какви изследвания трябва да се пуснат и т.н.
Ако някои е минал по този път ще съм благодарна, ако сподели?

Успех от мен момичета и дано мамите да се множат  give_rose
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #132 -: януари 25, 2010, 13:17:57 »

Как неуспешна, какво стана?
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: януари 25, 2010, 13:24:14 »

Ми този път пробвахме с Фемара, пих я 5 дни х 2. На 9 ден от цикъла отидох при док, имаше си 2 доминантни фоликула и ми биха Прегнил за спукване - това в четвъртък (петък и неделя се отдадохме на любов  Girl_hide). В понеделник след предглед се установи, че фоликулите са се пукнали почнак Дуфастон 15 дни + вагинални таблетки (май са прогестеронови, но не си спомням как се казват) и така до вчера, направих си тест, естествено "-" и днес взе та ми цъфна (с леко зацапване, но си е лелкатаа  diablo). Та така с моите неволи  tease в сряда ще се види какво ще се прави  blum Благодаря, че попита Розовка  give_rose
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #134 -: януари 25, 2010, 14:02:18 »

Ама това са общо-взето добри новини - фемарата си е подействала, правиш доминантни фоликули - както си е по книга  Wink (абе не е ли рано за инжекция девети ден  huhhuh.gif - ама щом доки е казал...) - значи стимулацията е успяла. Това трябва да ти даде кураж, че си на правилния път. Щом правиш фоликули и няма кисти - не се колебайте и смело напред към инсе и дано първото инсе е твоят късмет и отвориш темата за октомврийски мами  blum!
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines