Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 16:34:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 15 част  (Прочетена 150348 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« -: януари 05, 2010, 11:49:55 »

Имаме две нови мами -хайде чакаме ви в темичкта да ви поздравим.
На всички в темата -ЧНГ - нова година, нов късмет. Желая ви на 1-во място здраве и много положителни тестове!!! 2010 била година за зачеване и раждане -някъде чух, така че нека темичката бързо да намалява  и всички дружно да бременеем  pqz Никой да не се задържа дълго, а на тези които са се задържали, желая първи да се отпишат от тази тема  smile

Вероника, извинявай че ти променям поста, но искам да сложа линк към старата тема:
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,23448.0.html
« Последна редакция: януари 05, 2010, 17:41:58 от Капризче » Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: януари 05, 2010, 12:01:05 »

Аз само да се отчета, че още съм тук. Поръчах си хапчетата за регулация на хормоните и ги започвам като ми ги донесат. Нещо не ми е приятна гинеколожката при която ходя и мисля да я сменя. Та сега съм в търсене на нов лекар. Няма да ходя на фолекулометрия за сега. Мисля от следващия месец да си следя базалната температура. Това е при мен. Успех на всички! smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: януари 05, 2010, 17:35:53 »

Ми,да си споделя blushПравя тестове за Ову и днес имам две ярки 4ерти4ки blush
Да убеждавам ли мъжо да се "прежали" или до утре да по4акам най-добре blush
Активен
Neli_87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Щастлива майка на прекрасни деца!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 05, 2010, 17:37:40 »

Няма какво да чакаш-действай и УСПЕХ! yahoo
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #4 -: януари 05, 2010, 17:38:43 »

И аз така мисля. Няма какво да се чака - напред  Wink good
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: януари 05, 2010, 17:44:18 »

kleo_20, какво ще му чакаш- давай ..... пък утре пак  Wink

Успех на всички в темата, пожелавам да е късметлийска за всички, както беше предната за мен  Girl_hide

Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 05, 2010, 17:47:01 »

Да,и аз си помислих,4е това ще ме посъветвате.Проблема е в мъжо.От много време не е в 4ас с интимноста....и за този месец евентуално трябва дните да преценя  blush
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 05, 2010, 17:51:06 »

Ха Честита ви нова тема!!!
Мире, мъжо ти да се прежалва днес и утре! Тестовете показват предстояща овулация и за тва е хубаво и двата дни да гърмите пък дано уцелите десятката - Успех!!!
Направо се мятай и го изнасилвай  blush малее какви ги говоря  badgirl
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 05, 2010, 18:20:08 »

Мире,поне пробвай днес и  вдругиден.Да не е всеки ден,да е през ден.Ако днес се отчетете,а овуто настъпи утре ще стане работата.
Активен
maia_svet
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 275



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: януари 05, 2010, 18:42:58 »

Честито на dani_k11 и natashka82 стискам ви палци всичко да е наред  give_rose  give_rose
kleo_20 какво чакаш мятайте се с твоя ,не му казвай за ову да не го притесниш ,че мъжете май не го разбират това с тези ову тестове....

Вероника мила радвам се че те виждам и в тази темичка и че ни подкрепяш ,дано ни заредиш всички с положителни мисли  give_rose
Anne и при нас така с баницата с късмети и на мойто милото му се падна БЕБЕ а на мен щастие , дано ни е късметлийска тази година.
И аз да се отчета , днес бях на първи преглед след спонтанният аборт ,докито ми каза че се възстановявам много бързо и може да я мятаме Март месец , нямало смисъл да чакаме 6 месеца, това много ме зарадва , дано имаме късмет ,тази новина ми вдъхна сили и кураж .....
За около 20 дена разбрах колко е важно да вярваш в себе си , да мислиш позитивно и да си заобиколен от обичащи роднини...
Пожелавам и на вас сили, търпение и всичко ще е на ред и ще бъдем щастливи.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 06, 2010, 15:41:15 »

Хайде и аз да се отчета в новата темичка.
След 20 дневно закъснение, преди няколко дни ми дойде лелката  cray. Но може би така е по-добре. Аз казах по-напред, че засега преустановяваме опитите, но се надявам ако всичко е наред средата, края на февруари отново да започнем с пълна сила.
Относно баницата - да, и на мен ми се падна тази година бебе. Да видим каква ще я свършим с мъжо smilesmilesmile
Честито на хубавото начало на нашата тема (двете нови мамчета) smile. Дано темпото не се изгуби докрая smile
Пожелавам успех и стискам палци на всички ни една по една тази година да се измъкнем оттук smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 06, 2010, 17:31:18 »

Моми4етa мaлко сме ве4е  Offtopic дa не кaжa много.И ще ни се скaрaт good
Ние снощи с моя 4овек нищо не свършихме :'(Дa се нaдявaме,4е днес ще е по-добре.Мaлко се притеснявaм зaрaди едно те4ение пък дa видим кaкво ще излезе при док.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #12 -: януари 06, 2010, 17:40:17 »

Клео, тя Ову се появява около 12-24 часа след положителния тест, така че може би днес е момента  good

П.С. И на моят мъж му се падна бебешкото късметче от баницата  blum
Активен
natashka82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55


обичам Влади като мед


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 07, 2010, 13:37:11 »

Здравейте момичета! Искам да ви споделя какво стана с мен-както някои знаят, скоро видях 2 черти на теста и с мъжа ми бяхме много доволни. Изчаквах другата седмица да ида на лекар, но ми се появи някакво течение и доста се стреснах. Веднага при личната и с направление за гинеколог, но нямали часове за вчера. Трябваше да ида на частно и там така ме шашнаха. Явно докторката не ми изчисли вярно коя седмица съм - каза ми 8-ма, а по всички календари в нета излиза 5 седмица. Нищо не се видя освен по-дебела лигавица и тя веднага реши, че е извънматочна...назначи ми кръвен тест и резултатите са си като на 5-та седмица /около 1000, а четох, че за да се види плоден сак трябва да са около 2000, което се достига за около 2 дни от днес/. Обаждам и се - тя ми вика, да резултата отговаря, на това което видях, другата седмица трябва да се види плоден сак. А вчера в кабинета ми викаше 8 седмица- то трябва вече да се чува сърдечен ритъм, а нищо няма. предтсвете си как се притесних и си платих 70 лева за всичко това.... довечера съм на доктор с направление, дано той поне да е по-наясно...Толкова ме е страх от некадърници...способни са да те притеснят до безобразие, а в момента съм доста податлива....Та така просто исках да споделя...
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 07, 2010, 13:43:41 »

Здравейте момичета! Искам да ви споделя какво стана с мен-както някои знаят, скоро видях 2 черти на теста и с мъжа ми бяхме много доволни. Изчаквах другата седмица да ида на лекар, но ми се появи някакво течение и доста се стреснах. Веднага при личната и с направление за гинеколог, но нямали часове за вчера. Трябваше да ида на частно и там така ме шашнаха. Явно докторката не ми изчисли вярно коя седмица съм - каза ми 8-ма, а по всички календари в нета излиза 5 седмица. Нищо не се видя освен по-дебела лигавица и тя веднага реши, че е извънматочна...назначи ми кръвен тест и резултатите са си като на 5-та седмица /около 1000, а четох, че за да се види плоден сак трябва да са около 2000, което се достига за около 2 дни от днес/. Обаждам и се - тя ми вика, да резултата отговаря, на това което видях, другата седмица трябва да се види плоден сак. А вчера в кабинета ми викаше 8 седмица- то трябва вече да се чува сърдечен ритъм, а нищо няма. предтсвете си как се притесних и си платих 70 лева за всичко това.... довечера съм на доктор с направление, дано той поне да е по-наясно...Толкова ме е страх от некадърници...способни са да те притеснят до безобразие, а в момента съм доста податлива....Та така просто исках да споделя...

Само спокойно и не се напрягай излишно, пожелавам ти всичко да е наред с бебо give_rose
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines