Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 01:21:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Песен за Първи Танц - трябва ми помощ!!  (Прочетена 254468 пъти)
 
jolly_roger
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: март 05, 2007, 11:35:33 »

Нашата ще е на Shanaya Twain- "from this moment"
smile Перфектния избор good . И ние се спряхме на нея миналата година.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: март 05, 2007, 12:23:28 »

аз смело мога да кажа , че съм много добра с хората !! но моя милия може само право хоро и то като гледа краката на предния до него !!! хи хи хи !!! smile ще падне смях като трябва да води хорото  ROFL ROFL
ХА СЪВПАДЕНИЕ
И НИЕ С МИЛОТО СМЕ ТАКА АЗ МОГА ДА ТАНЦУВАМ ВСИЧКО А ЗА НАРОДНАТА МУЗИКА ПРОСТО СЪРЦЕТО МИ ИГРАЕ АМА МИЛОТО Е МНОГО ЗЛЕ И ЩЕ ПОЧВАМЕ ДА СЕ УЧИМ Е ПОНЕ ЗНАЕ ПРАВО ХОРО НО ГО ИГРАЕ КАТО Е ДО МЕН  Bravo
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: март 05, 2007, 12:51:57 »

Ох,малко ми олекна!Мислех си,че само моето момче неможе да танцува!Извинете всъщност може само едно хоро!Хубавото в случая е,че има желание,но дали ще стане само с желание....ще видим! blum В крайна сметка важното е да е забавно,пък ще видим! Dance
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #108 -: март 05, 2007, 17:06:40 »

  ROFL Трябва да ни видите нас  blush .Нито аз,нито той  Bravo Направо сме трагедия.Обаче сестра ми тренира народни танци и ни е обещала да ни научи,пък да видим  sarcastic .стискайте палци да не се излагаме много,но всъщност аз ще пратя снимки и вие да се посмеете.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: март 05, 2007, 17:11:42 »

  ROFL Трябва да ни видите нас  blush .Нито аз,нито той  Bravo Направо сме трагедия.Обаче сестра ми тренира народни танци и ни е обещала да ни научи,пък да видим  sarcastic .стискайте палци да не се излагаме много,но всъщност аз ще пратя снимки и вие да се посмеете.
АМИ АЗ МОГА ДА ТИ ПОЖЕЛАЯ САМО УСПЕХХХХХХХХ А НАЙ ВАЖНОТО Е ДА УСЕТИШ РИТАМА.
УСЕТИШ ЛИ НЕГО НЯМА ДА ИМАШ ПРОБЛЕМИ  girl_wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: март 05, 2007, 17:18:02 »

  ROFL Трябва да ни видите нас  blush .Нито аз,нито той  Bravo Направо сме трагедия.Обаче сестра ми тренира народни танци и ни е обещала да ни научи,пък да видим  sarcastic .стискайте палци да не се излагаме много,но всъщност аз ще пратя снимки и вие да се посмеете.
АМИ АЗ МОГА ДА ТИ ПОЖЕЛАЯ САМО УСПЕХХХХХХХХ А НАЙ ВАЖНОТО Е ДА УСЕТИШ РИТАМА.
УСЕТИШ ЛИ НЕГО НЯМА ДА ИМАШ ПРОБЛЕМИ  girl_wink

И аз така!!! И ви стискам палци всичко да мине като по вода!!! good
И ще чакам снимки с нетърпение, не за да се мея, а за да се радвам колко хубаво сте си изкарали!!! любов заедно
Активен
nelsan
Ентусиаст
**
Публикации: 66


skype-nelivailo


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: март 07, 2007, 13:10:11 »

аз мога да ви предложа тази песен of filma ghost-unchainedmelody.само трябва да си потърсите хубав вариант защото са много. мисля тя да ни е сватбения блус.бях се спряла на blue-breathe easy,но текста е малко за несподелена любов и се отказах
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: март 07, 2007, 14:58:21 »

И ние се спряхме на песен... имам я в .mp3 за всеки случай, ако DJ я няма  Blush
И на двамата много ни харесва в това изпълнение, а и текста е много силен smile
Allison Krauss - When you say nothing at all
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: март 09, 2007, 15:09:01 »

аз мога да ви предложа тази песен of filma ghost-unchainedmelody.само трябва да си потърсите хубав вариант защото са много. мисля тя да ни е сватбения блус.бях се спряла на blue-breathe easy,но текста е малко за несподелена любов и се отказах

И ние се спряхме на песен... имам я в .mp3 за всеки случай, ако DJ я няма  Blush
И на двамата много ни харесва в това изпълнение, а и текста е много силен smile
Allison Krauss - When you say nothing at all

Много хубави пшесни, момичета!!! girl_in_love good Bravo
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: март 13, 2007, 11:19:25 »

И ние се спряхме на песен... имам я в .mp3 за всеки случай, ако DJ я няма  Blush
И на двамата много ни харесва в това изпълнение, а и текста е много силен smile
Allison Krauss - When you say nothing at all
Ита,песента наистина е чудесна,с невероятен текст!Поздравления!

То избирането на песен за първи танц си е мнооого сложна(и приятна Wink ) работа!Аз много се замислям за някоя бг песен-има толкова невероятни балади  girl_in_love !!!Имаме още доста време да се почудим,но...ужасно много ми харесва Искам те на Графа любов заедно  girl_in_love Момичета,какво ще кажете?!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: март 13, 2007, 11:21:25 »

олеееее на Графа е страхотна песента как не се бях сетила - благодаря !!!

и тя влиза в списъка с песни за първи танц !
 girl_wink
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: март 13, 2007, 12:06:24 »

Еее,докато я намеря песента,ето я-Графа "Искам те":
http://www.youtube.com/watch?v=5rPrglxw_HI

Текста е много подходящ,разбираем от всички гости,песента е много мелодична,а като се добави и чудесния глас на Графа....... girl_in_love ,колкото повече я слушам-толкова повече ми харесва!Много е... интимна някак,и нежна  heart А и мъжът ми я хареса Bravo
Ели Атанасова ,поздрав за теб!
« Последна редакция: март 13, 2007, 12:11:31 от Rossistela » Активен
Yana_Bah
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 141



« Отговор #117 -: март 13, 2007, 13:29:01 »

На мене песента за танца ми е голям проблем........ Аз много рядко съм харесвала някоя от щастливите любовни песни. Характер. Малко ще ми е противоестествено да пусна нещо в което да няма малко драма на сватбата си. Любимите ми love песни са на Депеш Мод.......... Е, не стават за сватба....
Мислих си за One nа U2, но е малко преексплоатирана.
А приятеля ми е римантична душа. Има една песен на Depeche - Condemnation....... ako namerite klipa gledaite go........ реших обаче че е прекалено иронично и никои освен мен няма да се израдва на иронията.
Бързите песни са много оригинално решение, но моя мъж е много схванат и горкия ще се сдуха.
Иначе има една песен, която е идеална и аз много я харесвам - Colorblind на Cownting crows. Но на Стеф не му харесва - направо сме ужас.
И понеже сме си рокаджии последния вариант е Guns'n'Roses - November rain, ама до половината, без частта с погребението, естествено
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: март 13, 2007, 14:00:10 »

Усещам те Yana_Bah  ние сме същите обожаваме рок. За сега мислим за Meat Loaf - I'd Lie For You  ще помислим още малко. Whitesnake - Is this love също не е лоша.
Активен
Yana_Bah
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 141



« Отговор #119 -: март 13, 2007, 16:23:16 »

Аз даже исках една песен на Pearl Jam - Black (жестока песен), ама Стеф категорично ме отряза, въпреки, че е луд фен на сиатълското. Явно не ме бива в романтичните песни
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines