Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 23:07:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КОЛЕДА И НОВА ГОДИНА!!! 2  (Прочетена 86204 пъти)
 
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: ноември 30, 2011, 20:02:57 »

Тази година сме почти без парички за подаръци, но все ще измислим нещо, по-точно аз ще измисля нещо  blum . За брата на "мъжа ми" и неговата жена поръчах ключодържатели със снимка на тяхното бебече http://www.teniski.be/?id=keychain2&menu=1 (не рекламирам нищо, просто показвам откъде съм ги поръчала) - обща стойност 6 лв+ доставка 5 лв =11 лв (дано станат добре); чашата със снимка също е на добра цена. На бебчето подаръка е от Джъмбо- дъска за рисуване (после се изтрива)-6 лв. На мъжа на сестра ми- пура или ръкавици- 10 лв. На свекървата- сервиз за торта (сладкиш), че си няма пък прави често разни щрудели. На моя племенник сигурно нещо от Джъмбо или от Карфур(имаше хубави йоники с микрофон за по 8 лв). На баща ми ще е някакъв алкохол- обича практичните подаръци  laugh . За майка ми все още не знам, че тя е малко трудна в това отношение.
Май това са засега.
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #61 -: ноември 30, 2011, 20:55:05 »

Много хубава темичка  Christmas tree едни от любимите ми празници. Гледам сте започнали да украсявате, а аз още се мотая въпреки, че неспира да ме пита кога ще се украсява. Някак си ми изглеждаше много рано, а имам някакви спомени, че елхата се слага на бъдни вечер. Но сега почивните дни може и аз да открия " сезона". Тази година съм решила да преобладават само червено и златисто. Всяка година експериментираме с различни украси и цветове, но тази реших да е традиционната украся  pardon
Подаръци почти никой не съм мислила, още повече, че моето семейство е извън страната. Само на приятелят ми съм измислила - машинка за рязане на ... мезета така да го кажа.
Ще се радвам ако качите снимки с идейки за коледна украса smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: декември 01, 2011, 11:47:23 »

Снощи със съпруга ми бяхме в Кауфланд - имат изнесени щандове с коледна украса всичко за 1.99лв. - има доста предложения за по-дребни подаръчета. Също видях кактусчета, направени като Дядо Коледа за около 3лв. мисля че бяха - хем коледен подарък, хем за дома, защото всеки дом има нужда от поне едно кактусче (чувала съм че премахва негативна енергия, но колко е вярно не мога да кажа blum ). Аз реших да опаковам подаръците в кутии, опаковани със специална коледна хартия и с панделка. Така, независимо колко е голям подаръка, е специално опакован и красиво поднесен  give_rose
В събота сме в Джъмбо - разбрах, че имало мноооого голямо разнообразие и предложения за празниците, така че ще споделя впечатления и оттам  girl_wink
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: декември 01, 2011, 11:59:31 »

За Джъмбо само да кажа не се изкушавайте да взимате за децата от количките с дистанционно за 10 лв и други подобни играчки. Разваляли се изключително бързо. Иначе това ми е любимият магазин  girl_wink
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #64 -: декември 01, 2011, 13:33:25 »

Днес оправих навсякъде и после смятам вече да вадя коледната украса, за Джъмбо не се бяг сетила. После ще накарам да ме закарат до там да си накупя тогава някоя нова играчка. Надявам се да не е много рано и комшиите да не се смеят като видят гирляндите  blush
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: декември 01, 2011, 13:38:11 »

Миши,
аз не виждам какво смешно има да си украсиш - все пак днес вече е 1-ви декември!!!  yahoo  elf5
Сетих се за още едно място във Варна, където съм сигурна, че ще има мноооого коледни нещица - Земя на рози  Wink
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: декември 01, 2011, 14:16:56 »

Чудесна темичка good!!!Много е хубаво да споделим коя как ще украси за Коледните празници,а пък и да си призная това ще ми даде повече стимул, защото иначе хич ме няма по украсите и декорациите blush blush Ние за сега можем да се похвалим само с един венец от естествени елхови клонки,  украсен с малки червени панделки и едни камбанки по средата! Много е хубав и седи на входната врата danceg Моята баба ги прави всяка година тези венци, за нас, за майка ми и  за нейната си къща yahoo Решила съм да украсяваме тази събота и неделя и след това ще споделям pleasantry


Миши, аз знам, че от 1-ви декември нататък е съвсем нормално да се слага коледна украса! не се притеснявай smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: декември 01, 2011, 14:21:44 »

За Джъмбо само да кажа не се изкушавайте да взимате за децата от количките с дистанционно за 10 лв и други подобни играчки. Разваляли се изключително бързо. Иначе това ми е любимият магазин  girl_wink
Ние имаме такава количка от 2 години. Още работи.
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: декември 01, 2011, 14:42:05 »

Ние имаме такава количка от 2 години. Още работи.

Оле супер. Аз много исках да взема така за моя племенник, но близък човек, който работи там каза, че последните 2 седмици имало страшно много рекламации за този тип продукти, защото се разваляли. Може би преди 2 години са били по-качествени  blum не знам. Просто реших да споделя  Wink
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #69 -: декември 01, 2011, 14:49:00 »

Чакам милото да се завърне ( понеже не дава без него да украсявам ) и се залавям с нещата. Снощи си харесах страхотни декорации от нета и смятам да ги пробвам и аз. Всели моляте снимай венеца, защото и аз искам такъв, но имаме само от изкуствени клонки. Миризмата на естествения бор е незаменима  pardon
малко идейки за украса
http://www.tialoto.bg/a/1/1706.html
http://www.moetodete.bg/roditeli/p3_6022_0.html
http://woman.hotnews.bg/n/koledna-ukrasa-za-svetliya-praznik.5535.html
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: декември 01, 2011, 14:50:04 »

Оле супер. Аз много исках да взема така за моя племенник, но близък човек, който работи там каза, че последните 2 седмици имало страшно много рекламации за този тип продукти, защото се разваляли. Може би преди 2 години са били по-качествени  blum не знам. Просто реших да споделя  Wink
Права си. Абсолютно е възможно тогава да са били по-качествени. Щом има толкова много рекламации сега...
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: декември 01, 2011, 15:03:10 »

Миши, страхотни предложения!!!  Bravo Много ме заинтригува украсата в последния сайт - мисля тази година да я изпробвам  good
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #72 -: декември 01, 2011, 15:07:19 »

Да и аз имам нещо напредвид подобно, но за жалост не успях да го намеря за да го покажа. Ще се пробвам тези дни да си го изработя и ще Ви го покажа smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: декември 01, 2011, 15:16:14 »

Миши, ще го снимам задължително да видите баба ми какви чудеса прави. Между другото тя започна от 4-5 години насам, иначе преди това не е правила. Просто като си е седяла вкъщи и решила да пробва и така, а не да се занимава професионално или нещо такова. girl_wink

Идеите, които си дала са супер. Ето и  аз намерих практични и полезни съвети: http://www.anonce.bg/articles/view/101_idei_za_koledna_ukrasa
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: декември 07, 2011, 12:01:13 »

Момичета, вижте какво намерих: http://www.pozitivnoto.info/2010/12/snejinki-ot-hartiq.html На мен ми се струва малко сложно така да се изрязват тези снежинки crazy crazy *crazy*Вие пробвали ли сте? Спомням си като малка, че съм правила, ама не се сещам точно как pardon Споделете, ако имате някакви идеи  idea idea idea
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines