Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 13:25:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за beb4eto_na_me4o !!!  (Прочетена 12328 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« -: ноември 16, 2009, 19:38:08 »

Поради големия интерес, крайно време е и ти Бебче да седнеш на столчето smile. Заповядай  tease




Ето една начална порция:
1. Какво е за теб семейството?
2. Как се забавлявате заедно с мъжо?
3. Кой потребител от форума ти направи впечатление до тук?
4. Страхуваш ли се от самотата?
5. Обичаш ли да ти дават съвети?
6. Обичаш ли да си сред много хора?
7.Кой ден от живота си винаги ще помниш?
8. Влюбвала ли си се някога истински, колко пъти и кога?
9. Кое е нещото, което обичаш да правиш когато си сама?
10. Кое е най важното нещо за теб на този свят?
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: ноември 16, 2009, 22:47:21 »

Ихаааа, ама наистина ли  yahoo Много, много благодаря за тази чест...аз пък отдавна си мечтая да седна на това столче, и сега съм много щастлива!!! heart
Стаси, миличка, ето отговорите на твоите въпроси!

1. Какво е за теб семейството?
Всичко! Това е най-важното нещо в живота ми!

2. Как се забавлявате заедно с мъжо?
Ами преди много обичахме да ходим на кино или на разходка. Сега, понеже нямаме толкова време, е истинско щастие, когато успеем да сме по едно и също време в къщи и да се погушкаме. Не знам дали знаете, но той работи в едно кредитно дружество и е на часова ставка...и понеже сме редовни студенти и двамата, за да си навакса часовете, работи с два почивни дни за целия месец, така че...засичаме се в къщи основно вечер, за двата часа, в които вечеряме и си лягаме.

3. Кой потребител от форума ти направи впечатление до тук?
Ауууу, много сложен въпрос! Всъщност всеки ме е впечатлил по някакъв начин в определен момент. Иначе нямаше да продължа да пиша тук. Може би най-силно ме впечатли невероятния жест, който част от софийските съфорумки ми подариха - моминското ми парти. Освен, че беше невероятно мило, беше сбъдната мечта, а не съм си го представяла дори - и то от хора, които дори не ме познават лично. Няма да си кривя душата, да си призная, че с някои момичета сме по-близки, дори приятелки, но уважавам всички тук и ги ценя като хора, които познавам.

4. Страхуваш ли се от самотата?
Да. Честно си признавам - на толкова години съм, а не мога да стоя сама вкъщи, изпитвам ужас от това. Но самотата има много лица и..можеш да си самотен дори в пълна къща с близки хора. Така че, да - самотата ме плаши много.

5. Обичаш ли да ти дават съвети?
Приемам с необходимото уважение дадените съвети, защото никога не знам дали тези от тях, които ме дразнят сега, утре няма да ми спасят живота...Човек не знае какво го очаква. Като цяло не обичам особено съвети, които ми се дават с назидателен тон, с цел повече да ме засегнат, отколкото да ми направят добро.

6. Обичаш ли да си сред много хора?
Ами..на моменти съм да си призная. Имам нужда понякога и от спокойствие и тишина, в прегръдките на скъпия ми съпруг....или с мама и сестра ми! Компанията ни по женски е винаги разтоварваща.  blum

7.Кой ден от живота си винаги ще помниш?
Ами - няколко са. Денят,в който оцеляхме след тежката катастрофа - благодаря на Бога за това, че ни запази живи и здрави всички! Денят, в който Жоро ми предложи, сватбата...Денят, в който видях положителният тест за бременност, денят на първия ни преглед, в който видяхме бебчо...Да ти кажа, мисля, че има много паметни дни в живота на един човек  give_rose

8. Влюбвала ли си се някога истински, колко пъти и кога?
Да, един единствен път, в моя съпруг. Била съм доста хлътнала в ученическите години, но може би да се влюбиш поне за мен означава да си готов да отдадеш цьлата си любов за този човек, а с мен това се случи точно веднъж...и продължи да се случва всеки ден, прекаран с него, защото не спирам да откривам нови и нови неща за него - за моя любим. А те понякога са добри, понякога лоши...щом съм с него, не въпреки, а заради вторите - значи наистина съм влюбена!

9. Кое е нещото, което обичаш да правиш когато си сама?
Да пея...занимавала съм се доста години с музика и това страшно ми липсва сега. Била съм солистка, печелила съм награди и ..сега май се отпускам пак единствено, когато съм сама...Тогава пак съм на сцената и махам на хората пред мен, докато им подарявам поредната песен....Е...и под душа си пея, ама тихичко. Абе..общо взето не спирам, ама не винаги е на глас.  give_rose

10. Кое е най важното нещо за теб на този свят?
Семейството ми - родителите ми, брат ми и сестра ми, Жоро, бъдещото ни мъниче, което се моля всеки ден на Бог да се роди живо и здраво.
Благодаря ти за тези въпроси, Стаси...накара ме да се замисля за доста неща. Сега отивам да подаря една силна целувка на Жоро, че май го пропускам напоследък покрай сивото ежедневие  heart
« Последна редакция: ноември 16, 2009, 22:49:11 от beb4eto_na_me4o » Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 17, 2009, 09:08:11 »

оохооо я виж ти Герито е седнала на столчето, айде и аз тук.

1.Идеалното семейство прилича на?
2.Сватбата ви протече ли както винаги си си мечтала?
3.Каква оценка по шестобалната система поставяш на сегашните депутати?
4.Как се справяш с проблемите?
5.Имаш ли мечта, която все още не се е сбъднала?
6.Какво е за теб вярата?
7. Ако “целият свят е сцена, а ние сме актьорите”, къде и кой тогава е публиката?
8.Защо продават коли, които вдигат по 250 км/ч, след като тази скорост винаги е забранена?
9.Защо старите хора си мислят, че говорят за “доброто старо време”, а винаги говорят за времето, когато са били млади?
10.Ако хората в Отдела за борба с корупцията са корумпирани, на кого трябва да се оплачеш?

Целувки
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: ноември 17, 2009, 10:23:41 »

Еха, Сиси, благодаря ти за интересните въпроси! Сядам веднага да отговоря!

1.Идеалното семейство прилича на?
На това, в което любовта и доверието надделяват над ежедневните проблеми и грижи.

2.Сватбата ви протече ли както винаги си си мечтала?
О, нямаше нищо общо и точно за това беше толкова хубава! Оказва се, че е много по-хубаво, когато не си планирал всичко, а изненадите направиха сватбата наистина весела и прекрасна. 

3.Каква оценка по шестобалната система поставяш на сегашните депутати?
Ами, мотивиращо 2. За съжаление, мисля, че започват с обещания и приключват със заплахи и обвинения - винаги така става. Не мисля, че си вършат достатъчно съвестно работата, а че могат да се справят много по-добре. Ако се сетят, че работят за народа, а той не се състои само от тяхното велико съсловие, а от тези, обикновените хора, дето се чудим как да връзваме двата края.

4.Как се справяш с проблемите?
Ами, какво да ти кажа. С подкрепата на родителите и Жоро, с търпение, понякога с бурни емоции, рев, но попринцип гледам да намеря най-рационалното решение и да пристъпя към изпълнението, след като съм сигурна, че мога да си поема отговорността за последствията от взетото решение.

5.Имаш ли мечта, която все още не се е сбъднала?
Да, доста са. Да стана майка, да имаме наше жилище, да завърша успешно висшето,..изобщо, аз обичам да мечтая, това ме прави жива и..щастлива  Girl_hide

6.Какво е за теб вярата?
Нещо, което е коренно различно от религията. Вярата е онзи крепител на духа, който те прави силен и истински човек. Имам предвид чистата вяра, не в нещо конкретно - примерно в Бог или в Аллах, всеки си вярва в нещо, но все си мисля, че всяка вяра, която те прави по-добър човек, е добра вяра.


Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 17, 2009, 10:26:15 »

Гери, миличка благодаря ти за прекрасните отговори. Пак ще пиша да знаеш.
Прегръдки и целувки от мен. air_kiss
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: ноември 17, 2009, 10:31:57 »

7. Ако “целият свят е сцена, а ние сме актьорите”, къде и кой тогава е публиката?
Ами интересен въпрос.  smile Мисля, че всички сме и актьори, и публика. За съжаление по-често наблюдаваме играта на тези покрай нас, а така пропускаме да видим грешките в нашата роля. Публика са ни и близките и познатите покрай нас, те ни наблюдават, и пак в игра ни помагат да бъдем по-добри.

8.Защо продават коли, които вдигат по 250 км/ч, след като тази скорост винаги е забранена?
Ами, защото забраната е въпрос на избор. Човек винаги има избор, просто не винаги го осъзнава. Имаш избор да спазиш или да не спазиш забраната - в случая конските сили вдигат цената на автомобила, това подпомага тази индустрия, а в крайна сметка всеки клиент може сам да реши дали да се възползва от пълните възможности на автомобила.

9.Защо старите хора си мислят, че говорят за “доброто старо време”, а винаги говорят за времето, когато са били млади?
Защото си мислят, че времето остарява заедно с тях. Били са млади и времето е било младо....остарели са и времето е остаряло заедно с тях....и така, както представата ни за баба и дядо винаги е за онези добри стари мили хора, така за тях времето - което в един момент ти става приятел и враг, което толкова бърза да прелети покрай теб, облечено в твоите години, се уморява също като теб да ги носи и...един ден ти ги прехвърля, а ти поемаш техния товар и си отиваш, заедно с времето, на което най-сетне му е олекнало. За това си мисля, че и времето е като тях - добро, остаряло, с беззъба усмивка.

10.Ако хората в Отдела за борба с корупцията са корумпирани, на кого трябва да се оплачеш?
Амиии, на съда! Ама то и там е една корупция....Ами, какво да ти кажа - на мама ще се оплача, хаха. Мисля си, че в такива ситуации би трявало да се действа единно с целия народ, ама..на нас, българите, малко ни е кекава организацията и единността. Що, мила, какво са те ядосали тия - я колко човека форум сме, ще ги бием!  blum
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: ноември 17, 2009, 11:48:59 »

Beb4e, мерси за искрените отговори. Много скоро ще ти "досадя" с нова порция smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: ноември 17, 2009, 12:17:28 »

Бебче, много се радвам, че ти си на стола  yahoo С интерес чета твой публикации и много ми се искаше да те опозная. Мисля, че сега е момента.  blum

Ето няколко въпроса и от мен:

 heart Какво искаш да промениш в себе си?
 *INLOVE*А кое искаш да съхраниш?
 *INLOVE*Обичаш ли да пътуваш? И ако да - кои места би искала да посетиш?
 *INLOVE*Всеки има нужда да избяга от напрегнатото ежедневието по някакъв начин. Какво е твоето бягство?
 heart Какво е нещото, което винаги си искала да (се научиш) правиш, а все не ти остава време?
 heart Кои са трите думи, които те описват най-добре?

Спирам за сега, че да оставя и на другите момичета място за въпроси. Но да знаеш, че пак ще те тормозя blum
« Последна редакция: ноември 17, 2009, 12:20:53 от lionelsa » Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 17, 2009, 13:12:38 »

Много сте милички! Благодаря на всички за вниманието, много съм трогната!
lionelsa - ето и отговорите за теб, мила!

Какво искаш да промениш в себе си?
Искам да съм по-търпелива към околните, да не избухвам толкова лесно. Това наистина ми е проблем.
Също така да започна да шофирам.

А кое искаш да съхраниш?
Доверието в хората покрай мен, вярата, че нещата винаги могат да са по-добри.

Обичаш ли да пътуваш? И ако да - кои места би искала да посетиш?
Обичам да пътувам!!! Египет - заради загатките на пирамидите. Искам да се гмуркам на много голяма дълбочина. Изобщо - мистериите и загадките ме влекат страхотно, на такива места искам да отида.

Всеки има нужда да избяга от напрегнатото ежедневието по някакъв начин. Какво е твоето бягство?
Да се гушна до милото и да ме гали по косата.

Какво е нещото, което винаги си искала да (се научиш) правиш, а все не ти остава време?
Да свиря на пияно и да танцувам салса.

Кои са трите думи, които те описват най-добре?
Чувствителна, обичлива, дечко.

Нямам нищо против да получа още много въпроси. От дете обичам да ме разпитват, хихи!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 17, 2009, 16:56:22 »

Здрасти Герчо  blum

Любим мой въпрос е :
1. Какво искаш да вземе бебчо от теб и какво от Жоро, и като визия и като характер?  blush
2. От какво те е страх?
3. Как виждаш живота си след 10 години?
4. Кои са основните черти заради които можеш да наречеш една личност ЧОВЕК!!
5. На коя героиня от приказка би се оприличила?
6. Кога ще ми дойдеш на гости?  blum
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 17, 2009, 18:36:35 »

Герчооооо  heart
Бързичко отговарям с много обич!

1. Какво искаш да вземе бебчо от теб и какво от Жоро, и като визия и като характер?  blush
Ами де да знам...Направо ме хвърли в джаза с тоя въпрос. То ние и двамата сме си крастави говедца, ама да вземе най-доброто и от двама ни, пък което и да е то.  blum Той иначе Жоро каза, че вече било ясно от кого ще наследи простотията - визираше себе си, хаха...А пък от мен вероятно ще вземе ината, ама се надявам да е само в положителна насока....Абе, да дойде живо и здраво, нали ще си е нашето - най-хубавото ще е ! smile

2. От какво те е страх?
От смъртта. Панически ужас разбирай!

3. Как виждаш живота си след 10 години?
Ами, живот и здраве, мама на две..поне две..душици, най-сетне да си имаме наше си къщи с Жоро, завършила магистратура и поне една допълнителна специализация.

4. Кои са основните черти заради които можеш да наречеш една личност ЧОВЕК!!
Честност, откритост, прямота, вярност, приятелство, доверие.

5. На коя героиня от приказка би се оприличила?
На баба Цоцолана, хахахах  tease Неее, сериозно, ми ..на някоя принцеса предполагам, надявам се поне по характер да има някакво благородство в мен... Girl_hide

6. Кога ще ми дойдеш на гости?  blum
Ауууууууууу, колкото по-скоро - толкова по-добре. Много ми се пътува към тебе и ми е страшно домъчняло и ми се иска да се видим, ама се надявам тука да се отвори възможност за пътуване скоро скоро и да ти цъфна за кафе на прага  blum Ти кога ще дойдеш пак, да те питам пък аз на свой ред....рожденичке  girl_wink
Благодаря за интересните въпроси, мила!!!
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: ноември 22, 2009, 19:49:21 »

Опа, ето ме отново и мен с нова порция пикантерийки smile

1. Коя е най-съкровенната ти мечта?
2. Кой е най-важният съвет, който ще дадеш на детето си един ден?
3. Какво не би направила ( по принцип )?
4. Кой е най-добрият човек, когото познаваш?
5. Какво те радва най-много в хората?
6. Би ли нарушила някой твой морален принцип за пари?
7. Сортираш ли си боклука (или въобще грижа ли те е за опазването на природата и правиш ли нещо в тази насока)?
8. Близка ли си с майка си?
9. Лесно ли се засягаш?
10. Имате ли домашен любимец?
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 23, 2009, 08:27:16 »

Еха, вече мислех, че сте ме забравили  blum
Благодаря ти, Стаси, ето отговорите!

1. Коя е най-съкровенната ти мечта?
Да бъдем добри родители, може би. Не знам, имам много мечти, всички са преценени като реалистични, вървим с милото към тях, не мога да отсея някоя, която е най-най-съкровена. Променят се с времето.

2. Кой е най-важният съвет, който ще дадеш на детето си един ден?
Да бъде истински човек. От нас се очаква да го научим на това, разбира се. А като порасне, то да научи нас...

3. Какво не би направила ( по принцип )?
В смисъл на какво? Много неща не бих направила, не съм краен човек, който казва, че е готов за нещо на всичко или на всяка цена. Премерено умерена съм в това, което казвам или правя.

4. Кой е най-добрият човек, когото познаваш?
Родителите ми. И двамата са най-добрите хора, които познавам.

5. Какво те радва най-много в хората?
Амиии...леле, какви въпроси! Хихи...Добре, да видим...Ами, примерно, радва ме как някои от тях са склонни да бъдат добри не само по Коледа и все още има хора, които ще ти подадат ръка, дори това да им коства твърде много.

6. Би ли нарушила някой твой морален принцип за пари?
Не. Не мисля, че с нарушаването на моралните си принципи бих помогнала особено - вярвам, че Господ вижда от какво имаме нужда и не би позволил да стигна до там, че да предавам себе си, ако ми трябват пари. Вярвам, че може би би ме оставил да види какво решение ще взема и тогава, ако постъпя правилно, ще ми помогне.  smile

7. Сортираш ли си боклука (или въобще грижа ли те е за опазването на природата и правиш ли нещо в тази насока)?
Ами, Стаси, не си сортирам боклука. В България и да го сортирам, и да не го сортирам, на едно място го изхвърлят, не минават три камиона за смет, да приберат на отделни места боклуците от трите ми кофи примерно. Обаче имаме локално парно и примерно голяма част от хартиените и пластмасови боклуци ги изгаряме там. Почти не хвърляме храна, защото имаме животни и обикновено те дояждат на попарка вчерашната супа или картофи. Не изхвърлям боклуци по земята или когато сме сред природата, а обикновено се прибирам с дамска чанта, пълна с опаковки, щото където се е наложило да хапна навън, все няма къде да хвърля боклука, та прибирам в чантата и вечер - директно в парното. Така че каквото зависи от мен-правя го.

Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: ноември 23, 2009, 08:30:00 »

8. Близка ли си с майка си?
Да, и то много. Тя е най-добрата ми приятелка. И сестра ми, разбира се.

9. Лесно ли се засягаш?
Амииии....зависи, да ти кажа. Гледам да не се връзвам много лесно, ама понякога не ми се получава.  blush

10. Имате ли домашен любимец?
Няколко - куче - Джери, голдън ритрийвър е.
Котки - махленска превъзходна, обаче са много красиви. Имаме си три от тях. И от съседите идват две - тъй че май стават 5 през деня.
А, и на едни други съседи им избяга една кокошка и идва да кълве от попарата на дребосъците....Тъй че...купона в зоофермата ни е пълен...за тва не играя на тая игра във фейса, хахаха  funnytooth

Надявам се да съм задоволила любопитството ти за сега...Пък аз чакам още въпросчета!
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 23, 2009, 11:35:23 »

Хох, изчетох те с огромно удоволствие. Мерси.  give_rose

Скоро очаквай от мен нова порция smile
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines