Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 13:32:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за Rosit@!!!  (Прочетена 14195 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« -: ноември 16, 2009, 18:51:53 »

Добре дошла, мила Роси на удобното горещо столче  tease



Ето една начална порция от мен, за подгравяне smile
1. Tрите имена?
2. Дата, месец, година на раждане?
3. Би ли се описала с 3 думи!
4. Какво обичаш да правиш когато си сама?
5. Коя е най-съкровената ти мечта?
6. Ако попаднеш на самотен остров какво би взела със себе си?
7. Какъв спорт обичаш и практикувала ли си нещо?
8. Какво е най-ценното ти качество?
9. Коя твоя мечта от детството ти се е осъществила и коя чакаш да се осъществи?
10. Какво вълнуващо преживяване искаш да ти се случи още в живота?
« Последна редакция: ноември 17, 2009, 16:01:04 от Bulechka™ » Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: ноември 16, 2009, 20:38:27 »

Олеее благодаря много за тъй мечтаното "горещо столче"! give_rose
Сега започвам Стаси да отговарям...

1.Росица Емилова Христова
2.30 август 1989г.
3.Хммм доста трудно ще ми е с три думи,но ще се опитам...значи първата дума ще е "чувствителна" и това ми е понякога голям проблем  nea,втората дума е "отговорна",което много харесвам в себе си,а третата дума може би е "инатлива"! blum
4.Когато съм сама....хммм напоследък доста често ми се случва да съм сама и почти винаги почвам да си чистя,след което си пускам хубава музика и отасядам пред компютъра или в търсене на работа или на лафче!
5.Честно скоро не съм се съм се замисляла за моята най-съкровенна мечта,но може би тя е един ден моето семейство да заживее щастливо и спокойно финансово,защото в последната година финансовите ни проблеми ни затрупват един след друг! nea
6.Хихи доста интересен въпрос...най-вече бих взела моят любим и лаптопа без,който немога! blush
7.Е тука вече ме хвана на тясно практикувала съм баскетбол,което беше отдавна,но немога да кажа,че тва е спорта,който обичам.Явно си нямам любим спорт! pardon
8.Най-ценното ми качество.....може би това,че съм доста честна към хората!
9.Като,че ли нямам осъществена мечта,но да имам такава,която бих искала да се осъществи и това е един ден да стана успял човек! good
10.Най вълнуващото нещо за мен е първо брака,а след това и едно малко човече,което да осмисли живота ми!

Надявам се да съм оправдала твоите очаквания с отговорите на въпросите ти!За мен беше голямо удоволствие! give_rose
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 17, 2009, 08:53:07 »

ооо любимката ми ето сега започвам и аз:

1.Как би реагирала, ако разбереш, че най-добрият ти “приятел” ти се е подигравал с това което си му споделяла?
2.Каква ще е украсата ви за коледа вкъщи?
3.Любима емотиконка?
4.Според теб .. лошите ли живеят по-добре или добрите?
5.Гнуслива ли си? Следна ситуациа .. в ресторант си и в супата си забелязваш косъм .. какво би направила?
6.Считаш, че липсата на приятели е много мъчителна?
7.Какъв е смисълът на живота?
8.Koга за първи път се влюби...?
9.Какво мислиш за мен?  blush (като в училище  girl_haha)
10.Какво притежаваш, което другите нямат?
11.Любима детска играчка?
12.Смяташ ли, че девиза на човек понякога му помага?
13.Поздрави ме с някоя песен.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: ноември 17, 2009, 12:53:07 »

1.Росица Емилова Христова

По твоите имена може да се каже, че си ми дете smilesmilesmile. Нашето детенце живот и здраве някой ден ако е момиченце ще има същото бащино и фамилно име - Емилова Христова. Естествено първото име най-вероятно ще е различно smile

Благодаря ти за отговорите - скоро пак ще те "атакувам" smile
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 17, 2009, 13:15:22 »

Пак заповядай Стаси  blum ,доста интересно се получило с имената.Аз не съм срещала и не съм чувала все още за човек с моите имена! blush
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: ноември 17, 2009, 15:52:20 »

Оооо Сиснко поласкана съм от твоето внимание,я сега да видя какво си ми надробила.... blum

1.Как би реагирала, ако разбереш, че най-добрият ти “приятел” ти се е подигравал с това което си му споделяла?
1.Интересно...и в същото време вече преживяно!Най-вероятно първо ще поискам някакви обяснения за целия тоя цирк,който е разигравала,а след това вече няма да съществува за мен.Немисля,че бих могла след това да бъда приятелка с такъв човек! nea
2.Каква ще е украсата ви за коледа вкъщи?
2.Хах ами първо започвам от елхата-окрасявам я,след това си вадя любимите лампички без,които немога,обожавам ги...След това вече слагам си венец на вратата и ако имам някой излипе герлянд го закачам тук-там!
3.Любима емотиконка?
3.Ами тя не е само една.....няколко са---> tease cap kiss2 gu6 blum
4.Според теб .. лошите ли живеят по-добре или добрите?
4.Много ми се искаше да кажа,че добрите живеят по-добре,но уви според мен винаги лошите живеят по-добре,защото със своите зли деяния забогатяват по най-долния и лош начин.Дано някога това нещо се промени!
5.Гнуслива ли си? Следна ситуациа .. в ресторант си и в супата си забелязваш косъм .. какво би направила?
5.По-гнуслив човек надали познаваш от мен,много съм гнуслива!Честно да ти кажа не бих изкала да изпадам в подобна ситуация,но ако само си представим сигурно бих я върнала на секундата тази супа и бих отказала да ям каквото и да било,но в никой случай немога да вдидна грандиозен скандал!
6.Считаш, че липсата на приятели е много мъчителна?
6.Определено това е много мъчително и трудно се живее без приятели.Аз немога без моите приятели,винаги и постоянно се търсим,просто имам нужда от тях-дали добро или лошо да споделя!Мисля,че никой неможе без тях!
7.Какъв е смисълът на живота?
7.Хммм...смисъла на живота ми най-вероятно е моето семейство,а живот и здраве най-големия смисъл за живота ми ще бъде когато един ден си родя една сладко бебенце!
8.Koга за първи път се влюби...?
8.Може би бях на 15години когато се запознах със сегашния ми приятел и той е най-голяма ми любов иначе преди всичко е било някак си по детски и наивно!
9.Какво мислиш за мен?   (като в училище  )
9.Какво ли си мисля....може би,че си една голяяяма сладурана,голяма душица и много приятна събеседница!
10.Какво притежаваш, което другите нямат?
10.Немисля,че бих могла да притежавам нещо различно от другите...аз съм обикновенно момиче,което е чувствително,отговорно,честно,доверчиво и състрадателно!
11.Любима детска играчка?
11.Лелеее като,че ли само аз съм нямала любима детска играчка,аз всичките много съм си ги обичкала и продължавам да си ги обичкам и много да си ги пазя.Мразя някой да ми ги пипа или още повече да си играе с тях!
12.Смяташ ли, че девиза на човек понякога му помага?
12.Мисля,че би могъл да помага на  някого,девиза е нещо хубаво!
13.Поздрави ме с някоя песен.
13.Оооо нямаш никакъв проблем ама любимите ми песни са доста и....ето тази може би!
              http://www.youtube.com/watch?v=8wfVMZ4CMCE
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: ноември 17, 2009, 16:03:06 »

Муцка, благодаря за отговорите много мнго си мила гуш и  air_kiss
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: ноември 17, 2009, 16:46:09 »

Роси сега съм малко развълнувана, ама ще те поизпържа с няколко въпроса:

1. Кое те обижда?
2. Изневеряваш ли? А преди изневерявала ли си? Би ли простила изневяра?
3. Говорим каквото говорим ако ей сега твоя приятел ти подари пръстен с предложение за брак веднага ли би казала "да"?
4. Ако имаше право на избор къде би избрала да живееш? А къде да отидеш само да почивка?
5. Кой е любимият ти празник?
6. Суеверна ли си?
7. Какво би искала да се промени в човека до теб и във връзката ви до момента?
8. За какво в живота си до сега съжаляваш?

Спирам до тук.... знам че не са много интересни, но после може да има още  danceg
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 18, 2009, 20:14:46 »

Такааам я сега да видим Гери какви си ми ги забъркала... blum

1. Кое те обижда?
1.Хммм ами да ти кажа честно доста неща и да си кажа честно съм доста чувствителна и необичам много-много да се бъзикат с мен.Може би се обиждам когато ми кажат,че съм ниска и че съм изглеждала много малка.Емиии аз кво да направя като съм по-дребничка?! huhhuh.gif
2. Изневеряваш ли? А преди изневерявала ли си? Би ли простила изневяра?
2.Не,не изневерявам,а що се отнася до преди-да.Това беше в детските ми години когато си мислиш,че си гажде с някого,а той незнае! pardon Ами по принцип на 100% не бих простила изневяра,но знам ли,ако ми дойде на главата как ще реагирам! girl_impossible
3.Говорим каквото говорим ако ей сега твоя приятел ти подари пръстен с предложение за брак веднага ли би казала "да"?
3.Честно да ти кажа наистина много взех да се замислям за това и немога да си отговоря...От една страна много искам веднага да му кажа "да",но пък от друга като,че ли искам още малко да си поживея като волна птичка-е,разбира се с него де...но може би бих приела при условие,че няма да бързаме да се женим! pardon
4. Ако имаше право на избор къде би избрала да живееш? А къде да отидеш само да почивка?
4.Оххх труден въпрос...хем бих искала да си остана тук сред всички приятели и роднини,но едновременно и искам да съм малко далече!На почивка искам да отида на много места.Като например искам да посетя Ню Йорк,Египетските пирамиди,На канарските острови,Дубай...абе общо взето все непостижими места!
5. Кой е любимият ти празник?
5.За мен всеки празник е много хубав стига да съм с любимите ми хора!
6. Суеверна ли си?
6.Явно наистина съм станала суеверна,но не напълно...само за някои неща!
7. Какво би искала да се промени в човека до теб и във връзката ви до момента?
7.Във връзката ни като,че ли няма какво да искам да се промени,но в него...искам да е като мен.В смисъл да е по-спонтанен и да живее ден за ден,защото живота е твърде кратък!
8. За какво в живота си до сега съжаляваш?
8.Еми просто няма за какво да съжалям,обичам си живота и това е!

Благодаря ти много Гери за хубавите и интересни въпроси,за мен беше удоволствие да ти отговоря!Заповядай отново!

Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 18, 2009, 20:21:54 »

Росенцеее, найде и от мен малко въпросчета Wink

1. Какво те кара да се чувстваш щастлива?
2. От какво плачеш?
3. Какво е първото нещо, което си мислиш като се събудиш сутрин?
4. Какво обичаш да правиш, когато си в кухнята? Wink
5. С какво те спечели приятелят ти, ракажи ни малко за него? blum
6. С какво ще запомниш тази година?
7. Какво искаш да ти се случи през следващата година?

хайде стига за сега, дано не се повтарям с някой smile
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 18, 2009, 20:53:46 »

Хайде и аз да задам малко въпросчета, дано съм запомнила вече зададените.

1. Какъв смисъл, лично за себе си, влагаш в думите "успял човек"?

2. Ако един ден се запознаеш с мъж, който да те ухажва и чиито финансови възможности са големички (разбирай тук красавец, който се опитва да те впечатли по всякакъв тначин), какво би направила, за да устоиш на това изкушение и да запазиш сегашната си връзка? Чувстваш ли се подготвена да устоиш?

3. Замисляла ли си се за възможността приятелят ти да те остави (чувстваш ли се готова и това да преодолееш)?

4. Как преодоляваш най-трудните и тежки моменти (сама, затворена в себе си или като споделяш открито и търсиш съвети)?

5. Как възприемаш и определяш чувствата омраза и злоба?

6. Когато имаш грижи и искаш да се откъснеш от тях....как го постигаш?

7. Какво е последното нещо, което те направи истински щастлива (не с езамисляй, напиши първото, което ти дойде на ум)?

8. Смяташ ли, че си навна?

9. Плачеш ли на филми и/или книги?

10. Какъв искаш да бъде животът ти след 5 години2

11. В каква сфера би искала да се реализираш професионално?

12. Какво правиш, за д апостигнеш това по т.11?
Ами, засега спирам, че май се поувлякох...

 air_kiss
« Последна редакция: ноември 18, 2009, 21:10:04 от gostenka_82 » Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: ноември 19, 2009, 19:37:15 »

Хехееее ето Танче отговарям... blum

1.Какво те кара да се чувстваш щастлива?
1.Може би нещото,което ме кара да съм щастлива си е моето семейство и приятели.Немога просто без моите приятели,защото с тях си правим винаги най-хубави събирания и преживявания,а какъв е живота без семейството?!
2. От какво плачеш?
2.От какво плача ли...хм...доста интересен въпрос!Честно да си призная от доста неща плача...плача когато съм нещастна,когато някой ме нарани,когато имам проблеми...
3. Какво е първото нещо, което си мислиш като се събудиш сутрин?
3.Много зависи от това в какво настроение съм,дали имам проблеми и грижи....с две думи от много неща!
4. Какво обичаш да правиш, когато си в кухнята? 
4.Оооо там май доста обичам да правя кексчееее и картофки спилешко във фурната.Моята майка обожава как правя кекса и общо взето е това,защото не се задържам много в нея!
5. С какво те спечели приятелят ти, ракажи ни малко за него? 
5.Лелее въобще не помня вече хаха...да смейте ми се!Всичко стана на майтап с него...Той е доста приказлив,грижовен,много оправен във всичко,но пък и доста инатлив,ако мога така да се изразя!Може би той е моя най-добър приятел!
6. С какво ще запомниш тази година?
6.Честно казано въобще неискам да я запомням,защото беше много трудна и лоша за мен!
7. Какво искаш да ти се случи през следващата година?
7.Много искам следващата 2010година да е много по-успешна и всичко да стане по-хубаво!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 19, 2009, 19:57:49 »

Роси, мерси за изчерпятелните отговори!!! give_rose give_rose give_rose
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: ноември 20, 2009, 19:19:45 »

1.Какъв смисъл, лично за себе си, влагаш в думите "успял човек"?
1.За мен когато чуя успял човек си обяснявам,че това е човек,който е постигнал всичко сам,че цени всичко и всички!Няма смисъл да разтягам локуми,защото това е смисъла общо взето,който влагам аз! good
2. Ако един ден се запознаеш с мъж, който да те ухажва и чиито финансови възможности са големички (разбирай тук красавец, който се опитва да те впечатли по всякакъв тначин), какво би направила, за да устоиш на това изкушение и да запазиш сегашната си връзка? Чувстваш ли се подготвена да устоиш?
2.Ами незнам дали се чувствам подготвена,но пък си мисля,че бих устояла.За мен няма значение дали е беден или богат и по този повод сигурно бих го приела просто като приятел и нищо повече! nea
3. Замисляла ли си се за възможността приятелят ти да те остави (чувстваш ли се готова и това да преодолееш)?
3.Оооо много пъти съм се замисляла и съм представяла как един ден бих могла да остана сама.И от една страна си мисля,че бих го преодоляла,но от друга си казвам „ооо не тва неможе да се случи с нас,как бих живяла аз без него”.Просто немога да си представя как един ден няма да го има...няма да има кой да ме ядосва и кой да ми се радва,няма да има кой да бърше сълзите ми и да ми помага! Girl_hide
4. Как преодоляваш най-трудните и тежки моменти (сама, затворена в себе си или като споделяш открито и търсиш съвети)?
4.Да си призная и по двата начина го правя,но много зависи за какво става въпрос,ако е нещо много лично просто си се затварям в себе си и си го изживявам по един или друг начин,но ако е нещо,което би могло да се сподели с приятел си го казвам,защото имам нужда от приятелско рамо или съвет,помощ...
5. Как възприемаш и определяш чувствата омраза и злоба?
5.Не ги възприемам като нещо нормално,а като нещо лошо и голям минус за един човек!Необичам да мразя и да бъда злобна,но явно този наш свят и живот ни е научил и ни кара да бъдем такива,за да оцелеем в този труден живот!
6. Когато имаш грижи и искаш да се откъснеш от тях....как го постигаш?
6.Излизам с приятели...гледам да съм в хубава и весела компания  и да не мисля за проблемите си макар и да е малко трудно,но все някак си трябва!
7. Какво е последното нещо, което те направи истински щастлива (не с езамисляй, напиши първото, което ти дойде на ум)?
7.Олеее,че то нищо не ми дойде наум...значи трябва да помисля...Явно да си призная,че скоро е нямало нищо,което да ме направи истински щастлива,за съжалие това е факт!
8. Смяташ ли, че си навна?
8.Да,определено смятам,че съм много наивна и тпва доста ми пречи и е в мой минус!
9. Плачеш ли на филми и/или книги?
9.Хихи колкото и смешно да звучи да доста често плача на филм,просто,защото съм доста чувствителна! cray
10. Какъв искаш да бъде животът ти след 5 години2
10.Искам да бъде спокоен,щастлив и финансово стабилен!
11. В каква сфера би искала да се реализираш професионално?
11.Доста се замислям напоследък по този въпроси и може би тва е в сферата на икономиката!
12. Какво правиш, за д апостигнеш това по т.11?
12.Търся начини да се финансирам,за да успея да започна следването си в тази област!

Е това е от мен милa gostenka82 и се надявам да съм била точна в отговорите на твоите въпроси! give_rose
« Последна редакция: ноември 20, 2009, 19:28:52 от rosit@ » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 20, 2009, 21:43:19 »

Хайде още една серия въпросчета от мен Wink

1. Би ли заживяла с приятелят ти, отделно от родители?
2. Какво не би простила никога?
3. Съгласна ли си с твърдението, че в една връзка единият дава повече, прави повече компромиси?
4. Би ли променила нещо в живота си и какво, ако можеше?
5. Пазиш ли любима играчка?
6. Спомняш ли си някоя детска песничка или стихче?

Толкова за сега, после пак!!! blum
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 20, 2009, 22:17:26 »

Благодаря ти много Танче за вниманието,а ето и отговорите...

1. Би ли заживяла с приятелят ти, отделно от родители?
1.Ами да...аз дори доста пъти съм се замисляла по този въпрос,но точно сега ще ние малко трудничко и затова си трайкаме! girl_wink
2. Какво не би простила никога?
2.Лелеее това е доста интересен и сложен въпрос,защото небих простила доста неща като например...измамата,предателството,изневярата.. good
3. Съгласна ли си с твърдението, че в една връзка единият дава повече, прави повече компромиси?
3.И да и не!Да,защото много често все единият от двамата във връзката се налага да отстъпва или да се съгласява,но и има доста двойки,които правят компромиси помежду си и няма как да кажеш,че само единия дава повече! pardon
4. Би ли променила нещо в живота си и какво, ако можеше?
4.Неискам нищо да променям,защото всеки човек идва със своята съдба и значи е трябвало да живея такъв живот! good
5. Пазиш ли любима играчка?
5.Ооооо да аз си пазя доста детски играчки и много си ги обичам!
6. Спомняш ли си някоя детска песничка или стихче?
6.Ееее хвана ме на тясно в момента нищо не ми идва наум,малииииии всичко ли съм забравила...хахаха

Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: ноември 21, 2009, 09:20:04 »

Благодаря ти за отговорите, Роси!!!

Виждам, че с теб мнооого си приличаме  smile
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: ноември 22, 2009, 19:56:55 »

Хоп, цоп, ето ме smile

1. Кое е мястото, което мечтаеш да посетиш?
2. Какво може да те разплаче?
3. Какво обичаш да готвиш?
4. Какво те развеселява?
5. Как обичаш да релаксираш?
6. Признаваш ли грешките си?
7. Пушиш ли?
8. Любимо питие?
9. Носиш ли на майтап?
10. Какво ще си пожелаеш в писмото ти до Дядо Коледа тази година?
« Последна редакция: ноември 22, 2009, 20:02:43 от StAsSi » Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 23, 2009, 21:19:05 »

1.Кое е мястото, което мечтаеш да посетиш?
1.Ооо искам да посетя доста места,но най-голямата ми мечта е да отида до Дубай,там просто за мен е един голям рай! girl_in_love
2. Какво може да те разплаче?
2.Много неща понеже аз съм доста чувствителна! blush
3. Какво обичаш да готвиш?3.Ами то аз не се задържам много в кухнята,но едно кексче и картофки на фурна най-вече!
4. Какво те развеселява?
4.Компанията на моите приятели и когато се съберем цялото семейство! Curtsey
5.Как обичаш да релаксираш?
5.На дискотека,на разходка сред природата... tease
6. Признаваш ли грешките си?
6.Когато съм сгрешила разбира се-научих се и това да правя! good
7. Пушиш ли?
7.Не!
8. Любимо питие?
8.Мартиниии nazdrave
9. Носиш ли на майтап?
9.Хммм зависи много от майтапа,защото май в повечето случаи-не! pardon
10. Какво ще си пожелаеш в писмото ти до Дядо Коледа тази година?
10.Първо всички да сме живи и здрави,а след това 2010г да бъде много по хубава от 2009 и да бъде късметлийска за всички ни!

Благодаря ти много за вниманието,а ти ме извини,че така се забавих с отговорите ми...

« Последна редакция: ноември 23, 2009, 21:22:26 от rosit@ » Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 26, 2009, 15:09:12 »

хо хо хо пак аз пак аз  Yes danceg girl_wink Girl_hide

1. В кое телевизионно предаване би се съгласила да участваш?
2. На какво държиш най- много?
3. Имаш ли си принципи?
4. Опиши ми идеалния свят.
5. Имаш ли си талисман, какъв е от къде е?
6. Пазиш ли си куклата Барби?
7. Когато сте скарани с любимия, как го преодолявате?
8. Смяташ ли, че те подценяват?
9.  Можеш ли да си внушиш всичко?
10. Ако зависеше от теб, кои филми щяха да вземат Оскар?
« Последна редакция: ноември 26, 2009, 15:14:04 от Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥Сиси♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ » Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: декември 01, 2009, 18:30:56 »

Ето Сисиии извинявай,че така се забавих ама...не бях поглеждала,че има някой,който чака за отговорииии! Girl_hide

1.В кое телевизионно предаване би се съгласила да участваш?
1.Амии дали в кое....може би в някое интересно предаване,но сега немога да измисля.Ти за кое мислиш,че ставам? blush
2. На какво държиш най- много?
2.Хах ами на моите най-близки хора,на моето семейство! heart
3. Имаш ли си принципи?
3.Да имам си принципи...да бъда честна към хората и те към мен!  good
4. Опиши ми идеалния свят.
4.Идеалния свят...е човек да живее спокойно,да няма убийства,кражби всякакви другия престъпления!И най-важното да се уважаваме и да бъдем по-любезни! smile
5. Имаш ли си талисман, какъв е от къде е?
5.Моят талисман си е моята икона,която си я нося на ланчето на врата и никога не го свалям.Това ми е подарък от родителите ми! heart
6. Пазиш ли си куклата Барби?
6.Ооо де да пазех само нея...и още куп  други играчки!  blush
7. Когато сте скарани с любимия, как го преодолявате?
7.Как ли-ами като поговорим след това изясним си нещата и се нагушкаме после!  gu6
8. Смяташ ли, че те подценяват?
8.Да смятам и това много ме натъжава и наранява!  cray
9.  Можеш ли да си внушиш всичко?
9.Ооо да и дори много често го правя! blush
10. Ако зависеше от теб, кои филми щяха да вземат Оскар?
10.Хммм амиииии честно да ти кажа незнам...немога да преценя!  pardon
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: декември 02, 2009, 09:52:21 »

 air_kiss gu6 air_kiss kiss2 gu6 благодаря, за хубавите отговори, ще има още, обещавам  tease
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 13, 2010, 11:54:58 »

Така, така. Тук май някой от декември не е бил безпокоен. Я да му нарушим малко спокойствието.

1. Коя е любимата ти детска приказка?
2. А приказна героиня или герои?
3. Умееш ли д аразказваш приказки и ще разказваш ли много приказки на бъдещия член на семейството ви? (Тук малко да поясня, че става въпрос за братовчедче на Росита, не за нейно бебе)
4.Ако можеш да опишеш живота си с приказен сюжет, какъв ще е той?
5. Какво е ежедневието на Росица Христова - Росита?
6.Как поддържаш форма, практикуваш ли някакъв спорт?
7. Защо точно кучета за домашни любимци, а не рибки например?

Това е засега. Има и още ама хайде. 7 е щастливо число затова спирам на него. give_rose
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 15, 2010, 22:17:13 »

Не, че е важно, ама да си кажа, че си чакам отговорчетата!!! blush blush blush beating beating beating blush blush blush
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 17, 2010, 13:06:59 »

Оххх много се извинявам,че така се забавих с отговорите...а ето ги и тях! blush

1. Коя е любимата ти детска приказка?
1.Като,че ли "Пепеляшка". pardon

2.А приказна героиня или герои?
2.Ами именно пепеляшка.

3.Умееш ли да разказваш приказки и ще разказваш ли много приказки на бъдещия член на семейството ви? (Тук малко да поясня, че става въпрос за братовчедче на Росита, не за нейно бебе)

3.Ами мисля,че умея да разказвам приказки и с най-голямо удоволствие бих го правила...дори вече нямам търпение. tease

4.Ако можеш да опишеш живота си с приказен сюжет, какъв ще е той?
4.Не мисля,че моя живот има някакъв приказен сюжет...той си е толкова обикновен...незнам хвана ме с този въпрос много на тясно.Ако разрешаваш бих помислила малко? blush

5.Какво е ежедневието на Росица Христова - Росита?
5.В момента моето ежедневие е много скучно и еднообразно за съжаление.Сутринта я отдавам на пиене на кафе,чистене и вършене на имащите задачки,а следобеда сядам да погледам някой филм,след това сърфирам доста време в нета в търсене на работа и малко развлечение,а вечерта с приятели или осамотено в къщи с половинката.Ами това е моя ден...мноооооого скучен. crazy

6.Как поддържаш форма, практикуваш ли някакъв спорт?
6.За съжаление в момента не се занимавам с никакъв спорт и формата си ми е все същата.Иска ми се да започна да ходя на фитнес ама...да видим кога. tease

7.Защо точно кучета за домашни любимци, а не рибки например?
7.Ооо този въпрос би получил хубав отговор от майка ми...тя ги обожава.Не,че аз не ги обичам,но тя повече от мен...иначе аз съм отглеждала доста животинки...хамстер,рибки,папагали(дори в момент си имам)...така,че за мен не е проблем понеже обожавам животинките. pardon

Надявам се да не съм била много скучна. pleasantry С удоволствие бих отговорила на още много въпроси...така,че задавай си ги смело. give_rose
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 17, 2010, 13:42:43 »

Я да се възползвам докато стола ти още пари blum

 blum Ако спечелиш джак пот-а от лотарията, как би разпределила парите?
 blum Каква е мечетаната ти професия?
 blum Би ли предложила ти брак на половинката си, вместо да чакаш той да се сети?
 blum Кой е най-големият ти страх?
 blum Би ли превърнала новото си хоби - готвенето в професия?
 blum Има ли нещо, което не си успяла да кажеш на някой, а много би искала той/тя да го разбере?

Ти гониш  tease
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 17, 2010, 14:17:07 »

4.Ако можеш да опишеш живота си с приказен сюжет, какъв ще е той?
4.Не мисля,че моя живот има някакъв приказен сюжет...той си е толкова обикновен...незнам хвана ме с този въпрос много на тясно.Ако разрешаваш бих помислила малко? blush

Роси, давам ти време, колкото искаш (е не цяла вечност, разбира се) да си помислиш, но да знаеш ще си търся отговора на въпроса като наследство girl_wink
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 23, 2010, 14:15:37 »

Аххх тиии сладурано...я да видим сега какви си ми ги надробила. Girl_hide

blum Ако спечелиш джак пот-а от лотарията, как би разпределила парите?
1.Уффф сложен въпрос,защото дори и малко не се надявам да го спечеля,но иначе нека помисля какво бих го правила  crazy... бих си подсигурила ново жилище,спокоен живот за родителите ми без да им се налага да разботят,финансиране в собствен бизнес,може би финансиране за мое бъдещо учение,ще направя много подаръци на любимите ми хора и не на последно място... ще направя дарение на колкото се може повече домове за дечица,за възрастни хора и ще направя приюти за бездомните животинки.Със сигурност ще направя и още доста неща,но отва е,което ми изниква в ума на първо четене! pardon

blum Каква е мечетаната ти професия?
2.Май в последно време си мечтая да е с вързана с акушерството. blush
blum
Би ли предложила ти брак на половинката си, вместо да чакаш той да се сети?
3.И да и не!Но май повече надделява в мен да дочакам момента,в който той ще ми предложи,защото ми е като мечта! blush

blum Кой е най-големият ти страх?
4.Честно да ти кажа май нямам най-голям страх,защото те вече са много! nea

 blum Би ли превърнала новото си хоби - готвенето в професия?
5.Определено в последно време се замислям дали пък да не стане готвенето моя професия.Защо пък не? huhhuh.gif МИсля,че това си е хубава професия и ако реша да уча все пак ще бъда на кръстопът между акушерство и готварство! pardon

blum Има ли нещо, което не си успяла да кажеш на някой, а много би искала той/тя да го разбере
6.Ами аз мисля,че съм честен човек и си казвам винаги каквото имам да казвам...много трудно мога да си премълча нещо...така,че май на този етап нямам какво да казвам на никого,колкото и нескромно да звучи! blum
« Последна редакция: юни 23, 2010, 14:17:44 от rosit@ » Активен
Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines