Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 30, 2024, 00:20:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 14 част  (Прочетена 166356 пъти)
 
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: ноември 25, 2009, 15:41:21 »

Аз затова исках да сложа снимка,за да кажат жените,които са си правили тестове.Ако пак не се вижда има я и в галерията
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: ноември 25, 2009, 15:42:18 »

утре тест лентичката ще бъде еднакво наситена така че в рамките на 24-48 часа ще настъпи Ову най подходящите дни за зачеване са четвуртък , петък и събота
Прави тестовете приблизително в един и същи час
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: ноември 25, 2009, 15:44:09 »

Като чета и аз се навих да си взема тест за овулация. Макр че знам, че трябва да е тия 5-6 дена. Просто се притеснявам да не превърна секса само в правене на бебе, но започвам да се самонавивам и да ми става като фикс идея crazy, а знам, че не е полезно. Не знам дали и при вас е така...
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: ноември 25, 2009, 15:48:03 »

при мен се беше случило точно така и затова си взех тестовете за ову поне да знам кога точно е ...но не казах на мъжо за да не го стресирвам допълнително и когато чертичките станаха еднакво наситено действахме ..купих си само еднин път и от повече нямах нужда...в денят на Ову ме боля ниско корема и нямаше как да не я засека и по този начин , но просто исках да съм сигурна а и да проверя кой ден ми се пада...и то взе че стана така ,така че успех на всички girl_wink
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: ноември 25, 2009, 16:40:37 »

Лива и аз ще направя като теб и няма да казвам на "бебчо", че...да не му се отще...
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: ноември 25, 2009, 18:20:49 »

Имaм един глупaв въпрос blushНикогa не съм прaвилa тестове зa ОВУ.Сегa чaкaм дa ми дойде нaй-късно до 28ми.Цикълa ми е в диaпaзон от 26 до 32 дни.Когa според вaс е нaй-удaчно дa зaпочнa дa прaвя тестове???Блaгодaря предвaрително и се извинявaм зa глупaвият въпрос отново blush
Попрaвям дойде току що.Знaчи според вaс когa дa ги почвaм тези тестове??
« Последна редакция: ноември 25, 2009, 18:28:07 от kleo_20 » Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: ноември 25, 2009, 21:32:57 »

Леле,много широк диапазон,по принцип моя цикъл е 28-дневен и се препоръчва да се почнат от 10тия ден на цикъла,а при теб по-добре почни от 8-мия,обаче си вземи две опаковки тестове,защото вътре са по 5,а ти като започнеш тестването от по-рано,може да ти потрябват още.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: ноември 25, 2009, 21:39:37 »

Криси, почвайте всеки ден, ама не нали сега да му кажеш, айде всеки ден ,че тестът...такова...  просто м исе струват почти еднакви чертичките и ако не по-тъмна, то ще почне да изсветлява.

Успех!!!
« Последна редакция: ноември 25, 2009, 21:43:51 от gostenka_82 » Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: ноември 25, 2009, 21:45:12 »

Благодаряи аз така мислех да направя.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: ноември 25, 2009, 21:57:22 »

Успех, Криси. Ама ти и утре направи тест. Ако линийката почне дастава по-бледа - спираш тестовете.
« Последна редакция: ноември 25, 2009, 21:59:13 от gostenka_82 » Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: ноември 26, 2009, 10:09:10 »

Здравейте и от мен...
Тъй като по-назад в темата говорихме за влиянието на щитовидната жлеза върху забременяването, реших да ви покажа нещо.Ако проявявате интерес може да погледнете тук
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: ноември 26, 2009, 11:01:29 »

Момичета гледам, че обсъждате лентичките за овулация та този месец и аз съм решила да се възползвам от тях, че аз уж си следя моята и си познажам, ама е възможно и да бъркам пък вече съм по- актовно бебеправеща и се надявам по Коледа да стават чудеса  Girl_hide.
 Може ли да препоръчате марка лентички, които да си взема?
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #222 -: ноември 26, 2009, 11:16:58 »

Тестове за овулация познавам марките Clear Ovu и Oview. От Oview съм по-доволна сякаш, защото чертичките са по-ясни, а когато не съм в ову, тестовата е много бледа и няма как да се объркам, докато при другите винаги си личи доста.
Криси, наистина на последния ти тест чертичките са почти еднакви, но със сигурност следващите дни (днес или утре) трябва да станат съвсем еднакви и по-плътни (за забелязах, че и контролната ми е по-тъмна, когато съм в ову).
Клео, на опаковките на тестовете пише в зависимост от продължителността на цикъла, в кой ден да започнеш тестването. При нередовен МЦ, наистина е най-добре по-отрано. Аз така започвам от няколко дни след като ми свърши и продължавам доста дни, защото никога нямам идея колко дълъг ще се окажве цикъла и кога ще се случи ову-то smile
Активен
shibi
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #223 -: ноември 26, 2009, 12:03:38 »

schibi добре дошла във форума...не се отчайвай мила...ще видиш че скоро и ти ще видиш   
вземи си тестчета за ову и пробвайте да видите резултата...

Благодаря за хубавите думи:)Дано всички видят в най-скоро време тъй желаните  PREGQ  Нека Коледа Най-святия ден да ни дари с най- хубавия дар за една жена:)   
А по повод тестовете за овулация до сега не съм правила,все си казвах ще стане и без тях ........да ама не!Вчера казах на милото а той ми вика "Да бе  и с тестове и без тестове то си е Божа работа"sad
Но естествено без повече коментари аз ще купя и ще пробвам:)Всичко което е по силите ми ще опитам, а пък от там нататък наистина си е Божа работа:)Момичета, дано не съм ви надула главите:sad
До сега всичко таях в себе си не смея да споделя с никой,единственото ми спасение е като остана самичка да си пророня някоя друга сълзичка, за да ми олекне:(   
Селувки на всички:)

Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: ноември 26, 2009, 12:57:17 »

И аз да попитам...днес си правих този тест на Овю...На кое му се вика контролна лентичка, ето, че сама се стих за отговора...това е онази, която се появява първа, но къде трябва да се появи втората...там където има пластмасово ли, че при мен първо ми се видя нещо в бледорозово, но беше доста по широко и после като, че ли изчезна, а и контролната също ми е много бледа, дали не е невалиден?
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines