Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 22:27:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 14 част  (Прочетена 166338 пъти)
 
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: ноември 24, 2009, 13:51:40 »

Мили момичета, както ви писах, че се надявам тази темичка да ми донесе късмет, наистина се случи и вчера разбрах, че моето малко момиченце ще става кака.
Силно стиснати палци на всички и ви пожелавам да не се задържате тук. good
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #181 -: ноември 24, 2009, 14:01:58 »

Ехааааа, тази тема също носи късмет  danceg Дигита, записвай се в другата тем, да ти честитим  yahoo

Капризче, цикълът ти долу - горе 28-30 дни ли е? Питам, защото моят прогестерон също беше нисък. но аз съм убедена, че не го изследваха в правилниото време  nea КОгато правих изследването, цикълът ми беше 55 дни с овулация на 40тия ден. А лекарят ми пусна хорнмона на 23-ти ден от МЦ, когато при цикъл от 28 дни би трябвало да са минали няколко дни от овулацията, тоест да съм в лутеална фаза. А аз не съм била. Затова си имам едно наум и не съм предприела нищо за прогестерона. Може би следващият цикъл, ще си пусна пак, но 7 дни след като съм си засякла ову, за да съм сигурна, че е подходящият период.
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: ноември 24, 2009, 14:02:51 »

момичета благодаря!до сега не съм споделяла с никого  но вече взе да ми тежи!Хората взеха да питат хаиде няма ли вече бебе! И аз умирам чудя се какво да кажа!благодаря  най-искрен пожелавам на всички момичета успех!Дано чудото ни споходи в най-скоро време!
Леле колко позната ситуация, но вече спрях да се впрягам... Съветвам те да се абстрахираш от подобен род изказвания, защото освен да те разтроят и напрегнат допълнително, няма какво друго да получиш. Дано скоро да напуснеш клубчето, а и ние покрай теб! а на digita мога да кажа честито yahoo *YAHOO*прекрасна новина, хайде да повлечеш крак ....
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: ноември 24, 2009, 14:14:13 »

digita  Bravo ти си най-бързо напусналата темичката бъдеща мама, кога се записа и вече ни съобщаваш че чакаш второ малко съкровиище. Аз да се похваля, че при мен нещата се нормалиризаха , но продължаваме с клостил и дуфастон, дано скоро има резултат и при нас good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: ноември 24, 2009, 15:49:40 »

Леле мила Дигитаааа ти кога се записа,кога ни напусна.Изпревари мееее tease
Марш по другите темички
Активен
Anne
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73


Вече Боянови!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: ноември 24, 2009, 16:05:35 »

Момичета имам питане, от две седмици имам много чувствителни гърди и наедрели, освен това са и доста топли....просто се усеща .....дали мога да си мисля за най- хубавото....., не смея още да си направя тест, защото трябва да дойде госпожата на 30.11...и мисля, че още е рано, за да може да ме засече теста....вие какво ще ме посаветвата.....определено нетърпението ми е голямо...........
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: ноември 24, 2009, 16:35:35 »

Изчакай си датичката, твърде рано е според мен! smile
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: ноември 24, 2009, 16:36:27 »

Ами какво да ти кажеме,направи си тест.Нямя кяк да ти кажеме,но можеме да ти пожелаеме да си бременна.Стискам палци
п.п.Да,но не го прави по-рано
Активен
Anne
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73


Вече Боянови!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: ноември 24, 2009, 16:45:56 »

Ok, благодая ви много, ще чакам.....няма как...ще се вслушам в съветите ви, въпреки нетърпението... pardon
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: ноември 24, 2009, 17:34:50 »

Ами аз искам само да кажа, че няма смисъл да се чака дата на лелята, защото тестовете, поне тези, които съм си правила, показват една седмица след зачеването, така че....
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: ноември 24, 2009, 17:40:43 »

Ехааааа, тази тема също носи късмет  danceg Дигита, записвай се в другата тем, да ти честитим  yahoo

Капризче, цикълът ти долу - горе 28-30 дни ли е? Питам, защото моят прогестерон също беше нисък. но аз съм убедена, че не го изследваха в правилниото време  nea КОгато правих изследването, цикълът ми беше 55 дни с овулация на 40тия ден. А лекарят ми пусна хорнмона на 23-ти ден от МЦ, когато при цикъл от 28 дни би трябвало да са минали няколко дни от овулацията, тоест да съм в лутеална фаза. А аз не съм била. Затова си имам едно наум и не съм предприела нищо за прогестерона. Може би следващият цикъл, ще си пусна пак, но 7 дни след като съм си засякла ову, за да съм сигурна, че е подходящият период.

Ами цикъла ми е много нередовен, кога идва кога не. Но като ми идва обкновено е на 31-33 дни. Изследването ми го правиха на 25-тия ден от цикъла. Не мисля че може да има объркване на периода...Освен ако не съм с много късна овулация. Но и в овулация да съм била пак не са в граници стойностите. Единствения период в който тези стойности са ок е фолекулярната фаза.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: ноември 24, 2009, 17:47:07 »

Anne мила изчакай си датичката.Сега може нищо да не покаже а да има бебче.Може и да покаже,пък да дойде на самия ден-незакрепена яйцеклетка.Лично мнение е това give_rose
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #192 -: ноември 24, 2009, 17:48:25 »

Ами цикъла ми е много нередовен, кога идва кога не. Но като ми идва обкновено е на 31-33 дни. Изследването ми го правиха на 25-тия ден от цикъла. Не мисля че може да има объркване на периода...Освен ако не съм с много късна овулация. Но и в овулация да съм била пак не са в граници стойностите. Единствения период в който тези стойности са ок е фолекулярната фаза.
Ами именно ако си имала късна овулация, е възможно на 25 ден да си била все още във фоликулярната фаза. Не твърдя, че при теб е така! Но при моя страшно нередовен и по-продължителен от твоя цикъл се оказа така. Ти купи ли си от тестовете за ову? А БТ мериш ли?

А ако все пак се окаже, че наистина е нисък прогестерона, то поне е хубаво, че се е установила причината и може много лесно да се коригира  good Моята приятелка точно така забременя  good
« Последна редакция: ноември 24, 2009, 17:50:01 от Слънце » Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: ноември 24, 2009, 17:51:24 »

Бера, миличка ти къде се изгуби ...какво стана прави ли допълнителни изследвания или се отказа
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: ноември 24, 2009, 18:01:25 »

Слънце не знам какво да си мисля. Реално днес още не ми е дошло- 31-ви ден. И нямам и никакви симптоми да ми дойде. Може пък наистина да съм била във фолекулярна фаза. Макар че четох че при цикъл като моя овулацията настъпва около 21-вия ден. Ще отида до лекарката тези дни да и кажа какво е положението. А за овулация не съм си взела тестове. Тя ми предложи да ми направи фолекулометрия следващия цикъл.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines