Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 20:13:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 14 част  (Прочетена 166280 пъти)
 
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: ноември 16, 2009, 22:34:22 »

Еха, добре почна и 14 част на темичката,

Мишката, честито, леко бременеене ти желая и се надявам всичко да е наред.

Лива, ако знаеш съставките (ама и аз ка го написах) на еякулата, драсни ги тук, като имаш време де.
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: ноември 16, 2009, 23:14:52 »

Мишката, стискам най-искрено палчета всичко да е наред!!! Дано и тази темичка да е късметлийска!  good
Аз вече отдавна си минах срока да ми дойде М. От три дни вечер имам по 1-2 кафеникави капки  на т. хартия, даже до бикините не ми стига. Вече станаха повече от 10 дни с ПМС и вече 9 дни от спирането на Дуфастона. Аз писах и преди няколко дни, че не ми се вярва да е положителен резултата, заради извънменструалното ми течение по време на овуто. Не мога много да се ориентирам в темата за гинеколозите и исках да помоля за координати и инфо на добър лекар на ЛС, ако е възможно.
Надявам се да сте ме разбрали, че нещо се омотах в писане, като пате в калчища.  blush
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: ноември 17, 2009, 08:55:22 »

Страхотноооооо... yahoo yahoo yahoo mi6kata_85 , преди да се преместиш при бъдещите мами поръси малко вирусчета и нека 14 тема да изпрати повече мами отколкото 13та, пък може и да се опразни tease
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: ноември 17, 2009, 09:03:41 »

Искренно се надявам в тая тема много момичета да се похвалят с две чертички give_rose  крайно време е да се поопразни... smile
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: ноември 17, 2009, 09:11:25 »

момичета последно питане от мен, сега с това "пазене" за което говорите, то включва ли да не правим любов? извинявам се за въпроса.. blush
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: ноември 17, 2009, 09:12:57 »

Верно добре тръгна и тази тема. Дано да се поизпразни до края и, че и по-рано  tease Аз утре ще ходя на гинеколог сутринта заради моя нередовен цикъл. Да видим какво ще ме правят. Отлагах го този момент, но май вече няма за къде а и няма смисъл. Утре ще ви пиша какво е станало.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: ноември 17, 2009, 13:58:06 »

страхотни новини  yahoo yahoo yahoo
mi6kata_85 честито мила и стискам силни палци всичко да е на ред и да имаш най леката бременност  Bravo Bravo Bravo

maria_hs силно стиснати палчета и за теб всичко да е на ред  give_rose

хайде тази темичка ще остане самотна скоро време  Bravo yahoo
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: ноември 17, 2009, 14:06:36 »

maria_hs Направи се тест мила  smile
С тез кафеви петна само по талетната хартия -аз бях така след седмица закъснение на МЦ ама имах няколко положителни теста и знаех, Аз също не очаквах  good
Успех  yahoo
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #128 -: ноември 17, 2009, 14:17:28 »

И тази тема май ще е късметлийска  danceg
mi6kata_85 и cvety_p, стискам палци всичко да е наред и при двете ви и док да потвърди хубавата новина  give_rose
maria_hs, и аз мисля, че може да си направиш тест  good
Капризче, ще ми е интересно да споделиш какво ще ти кажат за цикъла, че и моят е един  angry nea crazy
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: ноември 17, 2009, 15:16:02 »

Мишката, стискам най-искрено палчета всичко да е наред!!! Дано и тази темичка да е късметлийска!  good
Аз вече отдавна си минах срока да ми дойде М. От три дни вечер имам по 1-2 кафеникави капки  на т. хартия, даже до бикините не ми стига. Вече станаха повече от 10 дни с ПМС и вече 9 дни от спирането на Дуфастона. Аз писах и преди няколко дни, че не ми се вярва да е положителен резултата, заради извънменструалното ми течение по време на овуто. Не мога много да се ориентирам в темата за гинеколозите и исках да помоля за координати и инфо на добър лекар на ЛС, ако е възможно.
Надявам се да сте ме разбрали, че нещо се омотах в писане, като пате в калчища.  blush

Абе момиче защо не вземеш да си напарвиш един тест. мисля, че е време, а и преди толкова дни си спряла дуфастона вече трябваше да ти е дошло.
Активен
eliss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



« Отговор #130 -: ноември 17, 2009, 16:03:34 »

Мишката, супер новина, лека бременност ти желая. Цвети и на теб пожелавам да се потвърди хубавата новина и да ви честитим официлно в другата темичка.
Мария, дано закъснението при теб да се дължи на  pqz.
При мен ве4е има 10 дневно закъснение, а цикъл няма и  PREGQ няма.
Капризче, дано ти помогнат лекарите за нердовния цикъл, че  е много неприятно и изнервящо.
Успех на всички!
« Последна редакция: ноември 17, 2009, 16:52:04 от eliss » Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: ноември 17, 2009, 16:42:10 »

Аз правих тест преди 5 дни  nea и бях решила да поизчакам. Ние с Eliss май се движим по един и същ начин. Ако успея да си взема тест днес (до късно съм на работа), ще ви пиша утре какво е станало
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: ноември 17, 2009, 16:52:48 »

maria_hs  вие дори сте по-напред от мен..аз съм с 1-2 дни закъснение и два положителни теста, но си мисля да поизчакам до края на другата седмица да ида на доктор...и без това сигурно сега няма нищо да се види.Вие какво мислите?
А какъв ти беше резултата от теста?
Активен
eliss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



« Отговор #133 -: ноември 17, 2009, 16:54:23 »

Късмет, Мария  :good_luck:Аз повече тестове не мисля да правя, защото като видя едната чертичка ми става много гадно.Идва ми да взема червен маркер и да нарисувам втората smile
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: ноември 17, 2009, 17:18:38 »

eliss защо не идеш на лекар да се види какво става...не е малко това закъснение  huhhuh.gif

maria_hs чакам да чуя хубава новина утре  Bravo задължително си направи тестче...
аз ако бях нямаше да се здържа толкова време  nea

 give_rose give_rose give_rose
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines