Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:04:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Стара Загора !!!!! част 7  (Прочетена 159564 пъти)
 
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #45 -: ноември 25, 2009, 09:43:05 »

Здравейте булки от Стара загора!  smile
Много е разгорещена темата относно озвучаването на коктейлчето  в началото. Абслолютно съм съгласна че това е задължение на DJ-я, а ако и водещата се включи още по добре, аз лично точно това съм планувала. DJ-я и водещата които ще се грижат за моята сватба ми обясниха че няма проблем, дори водещата ми разказа как на някаква сватба в Армира - Старозагорски бани, оставили 2 тонколони отвън, по-късно DJ-я се проявил като хамалин и си ги внесъл, но това си е тяхна работа...В крайна сметка за това се обръщаме към тях....Ако ми е кеф фонова музика дори при посрещане на гостите...DJ- да се оправя...така де Girl_hide girl_wink

grazia,
Малко грубичко звучи формулирано по такъв начин отношението ти към Dj. Във връзка с горния цитат бих си позволил да те коригирам - по никакъв начин това не е задължение на Dj освен ако не е условие залегнало в уговорката с вас и съответно в цената на услугата.
« Последна редакция: ноември 25, 2009, 10:40:42 от DjNick Mc » Активен
grazia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 120



« Отговор #46 -: ноември 25, 2009, 11:21:31 »

grazia,
Малко грубичко звучи формулирано по такъв начин отношението ти към Dj. Във връзка с горния цитат бих си позволил да те коригирам - по никакъв начин това не е задължение на Dj освен ако не е условие залегнало в уговорката с вас и съответно в цената на услугата.

Здравей,
Извинявам се, не исках да съм груба!
Абсо;ютно съм съгласна с теб, аз и това съм казала - ако искам фонова музика, би трябвало да ми се осигури, нали?
Точно това и ми беше казано, т.т. вече имам уговорка!
 danceg give_rose
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #47 -: ноември 25, 2009, 12:41:09 »

grazia,
Извини ме ако не съм те разбрал правилно.
Абсолютно всичко което искате и за което сте се уговорили както спомена Dj трябва да осигури и то на професионално ниво. В противен случай просто го сменявате и се ориентирате към друг Dj, който може, знае как и има възможности да осъществи всичко пожелано от вас.

Успешна организация и много весела сватба
Активен
Miro_81
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #48 -: ноември 26, 2009, 02:03:44 »


Абсолютно всичко което искате и за което сте се уговорили както спомена Dj трябва да осигури и то на професионално ниво. В противен случай просто го сменявате и се ориентирате към друг Dj,



Братле така е но ако захитреят всички булки ти ще останеш гладен,защото като погледна тази снимка http://forum.svatbata.bg/index.php/v/djnick/DSCN0848resize.jpg.html?action=gallery преценям що за професионалист си МOUSE DJ,така че по кротко виждаме че и ти си от бранша и гледаш да се докопаш до някоя сватбичка от сайта.

п.с. тоя капак със залепения сценарии от вътре не го слагай така ве човек смешно и грозно е!!!!
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #49 -: ноември 26, 2009, 09:50:44 »

mark_6 ,
Какво точно означава "като захитреят булките". Най-вероатно и бъдещите булки ще попитат за тази реплика от твоя страна. Те са тук за информация а не за да бъдат излъгани и подведени.


Пожелавам ти успех.

« Последна редакция: ноември 26, 2009, 16:57:02 от DjNick Mc » Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: ноември 26, 2009, 09:57:39 »

Какво точно означава "като захитреят булките". Най-вероатно и бъдещите булки ще попитат за тази реплика от твоя страна. Те са тук за информация а не за да бъдат излъгани и подведени.


Съгласна съм.
Активен
manthebest
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #51 -: ноември 26, 2009, 11:41:57 »

Не искам да обидя никой, но за мен истинския DJ не работи с лаптоп, а със CD плеари. А по повод исказването на grazia, какъвто и да е DJ-я, който съм наел, никога няма да го третирам като роб.
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: ноември 26, 2009, 12:35:33 »

  Offtopic Направо на нищо е заприличала тази тема! Всеки път влизам и всеки път ме е яд да гледам как булките са "претопени" от "професионалистите" не за друго, ами за да им освободят терен за смешни спорове! Засрамете се и погледнете темата такава, каквато я направихме ние, първите старозагорски булки в първите страници. Това сега не прилича на същата тема направо!  diablo
Активен
Miro_81
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #53 -: ноември 26, 2009, 17:50:45 »

mark_6 ,
Какво точно означава "като захитреят булките". Най-вероатно и бъдещите булки ще попитат за тази реплика от твоя страна. Те са тук за информация а не за да бъдат излъгани и подведени.


Пожелавам ти успех.



Малко по надолу са го написали, а и аз затова съм ти го написал с червено,но явно не захапваш,я обясни на булките какво правим ако чудото ти на техниката забие,ще чакаме да извадиш някое дивиди плеер от торбата или пет минути пауза за цигара докато зареди отново лаптопа?
Така че да захитреят означава да не ползват услуги на хора непрофесионалисти и работещи както се изрази пачоран с техника по евтина от халката на булката в една тема малко по назад.
Ползвай си лаптопа няма лошо, но си купи поне нещо елементарно като контролер или конзола и добра звукова карта за да не си толкова смешен с тази мишка,другият по удачен вариант е две сд пайнер и пулт ама те са 4-6 хилядарки поне за разлика от берингера ти които струва сто лева!!!
Ако си бачкаш като шлосер не се прави на диджей ,развивай се в това което правиш,ако се занимаваш профeсионално с това вложи в техника и се научете и да я ползвате щом искате да печелите от това,но дори и да я купите не виждам за кога ще се учите.

П.С. това важи за всички който работят с такава техника по сватби а не конкретно за дадена личност!!!
« Последна редакция: ноември 26, 2009, 23:37:52 от mark_6 » Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: ноември 26, 2009, 18:25:01 »

Абе хора, направете си тема за DJ и си водете дискусиите там. Развалихте темата на БУЛКИТЕ от Стара Загора.
Активен
Miro_81
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #55 -: ноември 26, 2009, 19:47:53 »

Абе хора, направете си тема за DJ и си водете дискусиите там. Развалихте темата на БУЛКИТЕ от Стара Загора.

Това малко или много засяга и булките!!!!
Организацията на сватбата не се свежда само до това да давате дребни съвети и да се опитвате да ги хванете като клиенти на вашите фирми.
Мисля че трябва да са наясно с тези неща щом ползват услуги на такива  дж,и смятам че засяга темата.
А това че няма булки аз какво да направя, аз  ако бях такава бих се замислил дали да влизам тук щом под всеки втори ник има сайт с реклама на фирма занимаваща се със сватби.
Активен
mistral
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #56 -: ноември 26, 2009, 21:07:33 »

Извинявай mark_6, но Temira-Wedding  е права. Напрвете тема за оборудването на DJ-те и там си мерете хилядарките на оборудването. Не разваляйте темата на Старозагорските булки. А който се интересува от оборудването и от качеството ви ще прочете и там. Булките не са хванати от гората и знаят какво търсят. В крайна сметка всеки прави избора си по различни критерии и съображения. А кой колко е смешен, това можете и на лични да си го уредите.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #57 -: ноември 26, 2009, 21:29:19 »

 Чета, чета и не мога да повярвам, че няма допирна точка между булки и някакви си там работещи за сватбеното тържество. Две успоредни линии в пространството - в крайна сметка и това е добре - ами никога няма да се пресекат, така и доволните ще са повече. С последният пост със сигурност решавам, че няма булка, която да не е хваната в гората и наистина не знаят какво търсят /аз знам, ама няма да кажа публично/.
 Предните постове - селски истории и приказки в Студентски град - София - по анцунг в ресторант...
 Моето предложение - влизайте в дискусии и мнения само, ако можете най-малко да ги водите публично чрез текст. В противен случай - подготвяйте си сватбите както намерите за добре.
 
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: ноември 26, 2009, 22:39:15 »

Темата е за булките от Стара Загора, за да могат те да обменят идеи и да споделят вълненията си от подготовката на сватбения си ден. Моля не я превръщайте в спорове между DJ- и, защото се отклонявате много от основната идея на темата. Не ми се иска да трия мнения, но ако не спрете ще се наложи. Моля оставете бъдещите булки да си пишат на спокойствие тук и не обръщайте темата в спор.

Предварително благодаря за спазването на добрия тон и прекратяването на размяната на подобни реплики!
Активен
grazia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 120



« Отговор #59 -: ноември 27, 2009, 08:58:09 »

Абе хора, направете си тема за DJ и си водете дискусиите там. Развалихте темата на БУЛКИТЕ от Стара Загора.

Подкрепям  good good good
Да си направят тема и да се хващат за косите там!
Хм...и всичко тръгна от фоновата музика...Извинявам се за първия коментар момичета...чвно от там тръгнаха нещата...
Много булчински прегръдки от мен!  give_rose
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines