Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 22:20:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булченски рокли - 12 част "  (Прочетена 198361 пъти)
 
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #480 -: февруари 01, 2010, 16:00:07 »

asseto много мерсиииии!  give_rose Права си, че не на всеки стои, но най-интересното е, че аз също си мислех, че на мен няма да ми стои такъв модел. Роклята ми с воалчетата е така наречената тип русалка - малко се стеснява по ханша и после се разширява надолу. Мен малко ме притесняваше заради стесняването, защото моите проблеми са предимно в долната част на тялото. Но гледай ти - както и една консултантка каза - понякога е по-добре да не прикриваш недостатъците, а да ги подчертаеш и можеш да останеш изненадана. Качвам две снимки в галерията на рокля тип русалка, която пробвах в Bridal Fashion, но не моята рокля, само за пример. Тази рокля ме изненада, защото отначало не бях много сигурна за типа русалка. А иначе пробвах и рокли, които веднага се разширяваха надолу и трябва да ти кажа, че изглеждах като бухтичка.  Xixixi Пробвах една такава на Manuel Motta и като се видях... реших, че няма смисъл да си правя труда да избирам такъв модел ако искам да ми останат гости на сватбата. laugh
emillie Благодаря за милите думи! Не, не съм аз, но се надявам пак да изглеждам добре!  tease
tiama, pepche  thank you
« Последна редакция: февруари 01, 2010, 16:40:06 от Ariel » Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #481 -: февруари 01, 2010, 16:33:55 »

Ariel прекрасна си  Bravo модела ти заспива на фигурата. Изглеждаш невероятно  danceg много женствена Bravo
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: февруари 02, 2010, 08:42:40 »

Ариел, и аз мисля, че роклята е точно за теб шита! girl_wink Честита да ти е и много хубави емоции в нея blum
Аз за пореден път казвам, че наистина е различно какво си мислиш и какво се оказва като облечеш една рокля. Точно както Ариел е писала - "тази кройка не е за мен", а като се облечеш: Уау! И аз бях така. Мислех си, че като съм по-широка надолу и в никакъв случай не трябва да пробвам А-линия, ама пък точно те ми заспаха. Затова смело мерете различни модели, за да не изпуснете СВОЯТА рокля good
За М.Тайлър някой има ли инфо за булата? Скъпи ли са или са на приемливи цени, както и дали правят някакъв реверанс към клиентите си с отстъпки и т.н. Аз ще ходя след няколко дни, но ако разбера нещо предварително, няма да е зле. Да знам колко пари да приготвям funnytooth
Активен
luci
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #483 -: февруари 02, 2010, 10:15:56 »

Ариел, изглеждаш прекрасно в този модел! Честито!
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #484 -: февруари 02, 2010, 13:49:32 »

Момичета това не е роклята, която Ариел си е купила, поне аз така разбрах от това, което е написала

Цитат
Качвам две снимки в галерията на рокля тип русалка, която пробвах в Bridal Fashion, но не моята рокля, само за пример.

А иначе Ариел наистина смятам, че този модел тип Русалка, наистина ти подхожда, в случая консултантката е била права, понякога е по-добре да подчертаеш недостатъците си, отколкото да ги криеш. От снимките не си личи кое е недостатък  Wink Wink Wink
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #485 -: февруари 02, 2010, 13:52:24 »

Ариел, роклята е невероятна и ти стои невероятно и съжалявам, но не си права, нямаш недостатъци в  тялото, аз поне не видях beating
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #486 -: февруари 02, 2010, 15:01:36 »

Ариел, да ти кажа и тук, този тип рокли не подчертават никакви недостатъци при теб, напротив!
При теб горната и долната част на тялото са в добра пропорция и тази линия само подчертава женствените извивки.  good
Аз например имам малък бюст, комбиниран с широк ханш и при мен тези модели изглеждат съвсем различно.  angry

Момичета, наистина, това не е роклята, която Ариел е купила, само силуетът е подобен. По-нагоре има оригиналната рокля, която тя е избрала, но на снимка от сайта на производителя.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #487 -: февруари 02, 2010, 17:17:13 »

Да, това не е моята рокля, тази е с подобна линия на моята. Но благодаря за комплиментите! Качих я само за пример, защото аз наистина имам проблеми от ханша надолу, не си говоря просто така  blush и познавам фигурата си, а пък този модел взе че ми стана и ми отива. Така че момичета: ВИНАГИ ПРОБВАЙТЕ КАКВОТО ВИ ДАДАТ, дори и да имате задръжки, защото не винаги това, което ни харесва ни отива и не винаги това, което ни отива ни харесва на пръв поглед!  girl_wink
Активен
rossy*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #488 -: февруари 02, 2010, 22:35:36 »

Ариел , а тези рокли които си качила в кой магазин са и какви са цените долу-горе?
Активен
nevenaivanova
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #489 -: февруари 03, 2010, 00:53:05 »

moje li da popitam tai kato sam nova v tozi sait i neznam da mi kajete kade davat v plovdiv ili v asenovgrad rokli pod naem
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #490 -: февруари 03, 2010, 10:00:14 »

Ариел , а тези рокли които си качила в кой магазин са и какви са цените долу-горе?

Тази рокля на снимката беше в ателие Bridal Fashion в София. Моделите на Pronovias и La Sposa варират в диапазона (средно) 1700-2500 лв., но има и по-скъпи. На други марки в този бутик като Atelier Diagonal имаше цени от сорта на 1300-1400лв.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #491 -: февруари 03, 2010, 10:12:24 »

 Ariel, понеже прочетох, че роклята ти е купена от бутик Princess, исках да те попитам за ориентировъчни цени на роклите  smile Предполагам, че си се интересувала основно от марката San Patrick, но може би си видяла и за техните модели?  blush Питам те, понеже аз им писах възможно най-мило и учтиво два пъти, но не ми отговориха  sad
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #492 -: февруари 03, 2010, 13:59:41 »

 Реших се с риск да прозвучи странно да споделя коя е моята мечтана рокля  blush Е, няма как да съм с нея, ноо...мечтите са си мечти  butterfly

 В интерес на истината ми хрумна как може да се направи с подходяща дантела, но коя ли пък шивачка ще се навие?  crazy
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #493 -: февруари 03, 2010, 14:58:03 »

michelle  нещо не се вижда роклята, пусни я пак, моля те, че съм люботпитка
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #494 -: февруари 03, 2010, 15:02:02 »

Някой има ли представа как вървят цените на булчинските рокли в M. Tyler? Аз си харесах доста от моделите на Casablanca Bridal и на Mia Solano, а също така и няколко на Anjoulique Bridal  Bravo Много са красиви, но ще се радвам на малко инфо за цените, за да знам дали да продължавам да мечтая за тях или да ги забравям    tease
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines