Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 14:35:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за Foxy_ladykristi!  (Прочетена 6891 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« -: юни 25, 2007, 10:24:12 »

Foxy_ladykristi да заповяда  blum

Ето въпросчетата от мен:
1. Как се запознахте с мъжа ти и колко време бяхте заедно преди да ти предложи брак?
2. Съжаляваш ли за нещо от миналото си?
3. Какво харесваш най-много в характера си и какво не харесваш?
4. Какво обичате да правите заедно в сводното си време?

Ами това е от мен, нека другите ме последват!  tease
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 28, 2007, 10:48:44 »

Здрастиии мила ето и няколко въпроса от мен

1. Как разбра че това е мъжът на живота ти?
2. Как си представяш ъвместният ви живот след 15години
3. Колко дечица искаш да имате
А той
4. Какво още искаш от живота

  kiss2 чакаме отговорчета
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 28, 2007, 21:38:15 »

1. Кой беше най-запомнящият се момент от сватбата за теб?
2. Къде ще живеете след сватбата?
3. Как се разбираш със семейството на мъжа си?
4. Разкажи някоя смешна случка от съвместния ви живот.
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 28, 2007, 22:03:36 »

Ето и моите въпроси:

1. Какъв човек си - разкажи ни за себе си?
2. От къде си? И къде искаш да живееш?
3. Страхуваш ли се от нещо ? От какво?
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 28, 2007, 22:09:04 »

1.Как мъжлето възприема нашите национални особенности?
2.Колко дълго трае любовта?
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 28, 2007, 22:11:48 »

И аз да попитам нещо...
1. Планувате ли вече да си имате бебче?
2. Кое те накара да се влюбиш в съпруга си?
3. Мислиш ли, че той може да бъде най-добрият ти приятел?
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 29, 2007, 19:02:52 »

Здравейте момичета - заради държавният ми изпит(който мина вчера - голяма съм отличничка  yahoo) нямах време да влизам във любимия ми форум, сега разбирам,(благодаря на maria_lakova)  че сте ме удостоили с честта за горещия стол  thank you

Foxy_ladykristi да заповяда  blum

1. Как се запознахте с мъжа ти и колко време бяхте заедно преди да ти предложи брак?
С мъжа ми се запознахме миналата година в средата на юни,и тогава даже и не съм си помисляла за нещо по-сериозно,камо ли брак  crazy Аз бях за поредна година на бригадка в САЩ,работех в един ресторант,мъжът ми се появи един ден ,за да си поръча храна за вкъщи(тогава точно не трябваше да съм на работа-трябваше да почивам,но ми се обадиха,че съм им нужна - съдба  Girl_sing),той беше по-активен в "свалките",аз не исках да се обвързвам,отгоре на всичко знаех,че се прибирам в България краят на октомври...Не исках да изживявам евентуална подобна раздяла,пък и не се чувствах готова за нова връзка - но с отношението си,със своята искреност,и всички прекрасни негови качества,които открих в последствие,нямаше как да не го обикна  girl_in_love Предложи ми брак 2 дни преди да си тръгна, и за първи път в живота си не се и поколебах(не типично за мен  girl_wink) В същност ние се събрахме да живеем заедно краят на юли, и общо взето доста бързо се развиха нещата  twohearts
2. Съжаляваш ли за нещо от миналото си?
Не, не мисля,че има такова нещо,използвам поуката от всяка грешка, и мисля,че каквото и да ни се случва-добро или лошо-така е било най-добре да се случат нещата*THUMBS*
3. Какво харесваш най-много в характера си и какво не харесваш?
Определям се като борбена,не се предавам лесно,не отлагам нищо във времето-това харесвам в характера си,организирана съм и последователна.Това ,което мисля,че е недостатък, е че се доверявам лесно,и така и не се научих,че хората не са като мен и не е редно да съм толкова наивна  fool
4. Какво обичате да правите заедно в сводното си време?
Най-любимото ми нещо е привечер да се разхождаме по брега на океана,хванати за ръка,(ох ,даже сега малко ми стана тъжно  cray)Но понеже ни се налага да сме разделени за дълго ,използваме всеки момент,когато се съберем, да сме само двамата...Иначе и двамата сме маниаци на тема кино,и като всички млади хора обичаме да излизаме,Почти всеки петък вечер клубовете в Бостън бяха наши  Party time
« Последна редакция: юни 29, 2007, 19:54:20 от foxy_ladykristi » Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 29, 2007, 20:51:58 »

BEBO_SN Специални поздрави от мен миличка  give_rose
Здрастиии мила ето и няколко въпроса от мен

  kiss2 чакаме отговорчета

1. Как разбра че това е мъжът на живота ти?
Аз не вярвам в любовта "от пръв поглед"...Както вече казах в началото,когато се запознахме,нямах желание да имам връзка,разочарованието от минал опит също беше причина.Но Рей съумя,без да бъде нахален,и без да прекрачва границата, да ми влезе под кожата и да ме впечатли - истински джентълмен,цени правото ми на лично пространство,и това,че не ме познаваше,а за кратко време откри правилният подход към мен си е за  Bravo В него първо открих приятел,и след това любовта на живота си  girl_in_love  Всяка сутрин,когато се събуждах до него,неволно се усмихвах и се чувствах толкова щастлива и благодарна,че го имам,и когато имах чувството,че ще заплача от щастие осъзнах, че той е мъжът на живота ми
2. Как си представяш съвместният ви живот след 15години
Труден въпрос - иска ми се да имаме поне 2 дечица до тогава,вече си имаме куче(предварителен подготвителен вариант преди децата  laugh),да сме развили хотелчето,което получих като сватбен подарък от Рей,да се обичаме още повече,да сме съумяли да запазим уважението един към друг,и двамата искаме моето мамче и сестра ми да дойдат да живеят при нас там,та дано до тогава да сме  изпълнили планът  Love girl LOVING Само времето ще покаже...  good
3. Колко дечица искаш да имате
А той

Вече се чувствам готова да стана мама  Momy Винаги съм си мислела,че може би е най-добре да имам 1 детенце, но колкото повече с милото обсъждаме въпроса,се убеждавам колко НЕ съм била права,но мисля,че двечки като за начало е добре  danceg Докато Рей иска поне 5  laugh shok Може би някъде по средата   girl_haha
4. Какво още искаш от живота
Искам да си завърша магистратурата в САЩ, това е на дневен ред,,но най-много искам вече да се съберем с милото,че се побърквам...  cray
И живот и здраве дечица скоро, искам и да съумея да продължа да правя мъжа си щастлив, и да не си позволя никога да го разочаровам  любов заедно
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 29, 2007, 22:21:55 »

1. Кой беше най-запомнящият се момент от сватбата за теб?
2. Къде ще живеете след сватбата?
3. Как се разбираш със семейството на мъжа си?
4. Разкажи някоя смешна случка от съвместния ви живот.
1. Кой беше най-запомнящият се момент от сватбата за теб?
Може би първият ни танц,защото така го виждах и в мечтите си,но дори и тривиално да звучи - всеки момент от сватбата  girl_in_love Когато Рей дойде в къщи и ме видя с роклята - беше така  Oh my ... И много смешно,защото само повтаряше на български"мило,много си красива" и "обичам те, маймуна" laugh laugh laugh(това беше първата дума,която научи на български  blum)
2. Къде ще живеете след сватбата?
Сега сме решили да се установим в Cape Cod,MA ,там всеки град на крайбрежието е курортен,а иначе сновем между Бостън и Флорида  Sunshine
3. Как се разбираш със семейството на мъжа си?
Докато бяхме гаджета, имаше известно неодобрение от страна на майка му към мен, малко тъпо се получи, но излязох от ситуацията с достойнство,няма да позволя заради глупави предрасъдъци някой да ме слага под общ знаменател със повечето "източно-европейки-интересчийки"...Изгладихме нещата,нямам лоши чувства към нея(а и никога не съм си позволила волността да кажа каквото и да е лошо пред Рей за майка му  good)Но ние си имаме къща и поне не ми се налага да се съобразявам  с нещо или пък някой да се съобразява с мен  girl_wink
Баща му ме обожава,както и сестра му и брат му на Рей-големи душици са  girl_in_love Както и всичките му роднини,които познавам....Страшни са , а и много се впечатлиха, като дойдоха,харесаха България на 100%,баща му и чичо му даже мислят да купуват място в Банско  Bravo
4. Разкажи някоя смешна случка от съвместния ви живот.
При нас подобни случки са ежедневие,познатите ни много ни се радват, защото с нас е неспирен смях,пък и като почне да вкарва и думите ,които знае на български,става страшно...  laugh
Но щ ви разкажа какво направи на сватбата,когато трябваше да чупим погачата  girl_wink
Предварително му бях обяснила всичко,което ще се случва и как трябва да стане,но го излъгах,че който вземе по-голямото парче,той ще командва, а в същност доколкото на мен ми е известно символиката е свързана с издържането на семейството или нещо подобно - та дойде момента,в който ние застанахме с гръб един към друг,вдигнахме ръчичките, и жената,която носеше погачата я поднесе над нас, но момичета-аз дори не успях да я докосна тая погача  :laugh:Той я  грабна от ръцете и тръгна да бяга с нея, а аз  Oh my ... в първия момент,както и другите гости и в следващия момент всички избухнахме в смях  sarcastic И аз му казвам на Рей-"не може така,трябва да я счупим - за да можем да премерим парчетата", и той както я беше гушнал погачата, отчупи ми едно миниатурно парченце и ми го подаде,аз се захилих,хапнах го, засилих се да си "взема моето" много нахъсана,но тя пък погачката от толкова подхвърляне се разпадна  laugh Но милото си събра парченцата ,взе микрофона и гордо каза на български"Аз съм шеф"-голям смях
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 29, 2007, 22:42:27 »

Ето и моите въпроси:

1. Какъв човек си - разкажи ни за себе си?
2. От къде си? И къде искаш да живееш?
3. Страхуваш ли се от нещо ? От какво?
1. Какъв човек си - разкажи ни за себе си?
Най-много се гордея с това,че въпреки всичко,съумях да остана човек  girl_wink
Казах вече, приоритет ми е образованието, трудно мога да си поставя граница за нещо,няма невъзможни, непостижими неща,държа на семейството,най-голямата ми гордост е,че съм българка,а много се нервирам на някои сънародници, които с такова съжаление казват от къде са,дори и там,където живеем ние е пълно със самозабравили се.И с такива водя "борба",дори и това да са моите "вятърни мелници"...Въпрос на виждане май  Girl_sing
На 23 години не мисля,че съм постигнала кой знае какво,но времето е пред нас,нали  good Тъкмо завърших бизнес-администрация в Благоевград, а най-характерното за мен е,че се стремя да си усложнявам живота - винаги и по всяко време  laugh Дали е глупаво или не-но държа на мнението на хората за мен и на положението,което заемам.Малко луда,и малко повече-сериозна  Girl_hide
2. От къде си? И къде искаш да живееш?
От Благоевград съм,живяла съм и в Русе(от където е и татко), трудно ми е ,че трябва да живея извън България, но на кой където му е късмета...  pardon Е, казах вече къде ще живеем  Girl_hide
3. Страхуваш ли се от нещо ? От какво?
Най-големият ми страх е да не остана сама, не визирам тук семейно положение или нещо друго, а като цяло.
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 29, 2007, 23:06:08 »

1.Как мъжлето възприема нашите национални особенности?
2.Колко дълго трае любовта?

1.Как мъжлето възприема нашите национални особенности?
Рей е възхитен от България - от традициите ни,от природата,от историята ни, от манастирите ни, от хората-гостоприемството ни нямаше как да не му направи впечатление.Първият път,когато дойде през февруари бяхме на Рилския манастир,на Рупите,из Петрич,Сандански...А в Банско не спираше да ахка и охка-старият стил на къщите и атмосферата(не запазена както трябва според мен,но той като не знае какво е било... pardon)Музиката и особено хората страшно му допадат-пък как играе хоро  :laugh:Любимата му песен е "Елена,Елена"  danceg И я пее(само на припева),но замества "Елена" с Кристина  girl_wink А и на сватбата имахме програмка с танцьори(народни танци), роднините му не седнаха цяла вечер и на въпросните танцьори не им "простиха" - като се завъртяха с тях-голяма атракция бяхя  laugh
Постарах се да види България в най-хубавата и светлина
2.Колко дълго трае любовта?
Любовта за мен е относително понятие, важно е кога и дали идва обичта  twohearts и уважението, като един по-късен етап на развитие на връзката. Понякога обаче хората оставят рутината да вземе връх в отношенията, а аз без онази тръпка в корема,(все едно усещаш пърхащи пеперудки)  LOVING не мога да си представя да живея, всеки път,когато го видя,или чуя,доре и като само си помисля за него чувството е такова. Само можем да си пожелаем да съумеем да запазим това чувство възможно най-дълго  heart good Good luck
fiibi_bg ,миличка,последното ти въпросче ми е любима тема (с удоволствие си споря по въпроса,винаги,когато ми се отдаде възможност  girl_wink)
Изпращам ти целувки и поздрави  girl_in_love
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 29, 2007, 23:22:53 »

И аз да попитам нещо...
1. Планувате ли вече да си имате бебче?
2. Кое те накара да се влюбиш в съпруга си?
3. Мислиш ли, че той може да бъде най-добрият ти приятел?
1. Планувате ли вече да си имате бебче?
Ах ,как искам ...  girl_in_love Последните 6 месеца това е тема номер едно на обсъждане и вълнение от моя страна и на Рейче.Но по-разумно е и за двамата да изчакаме малко,особено сега,когато сме разделени... :girlsigh:Но се чувстваме готови, а и родителите ни почнаха да задават този въпрос  Girl_hide
2. Кое те накара да се влюбиш в съпруга си?
На първо място той е напълно различен от всички мъже ,с които  съм имала връзка, манталитета му е коренно различен от този на мъжете,с който  съм излизала(до реди да го срещна-само българи),галантността му и отношението му към мен като към дама,всички малки жестове от негова страна,дори и преди да имаме връзка,това,че е романтичен като мен и че поставя духовното над материалното, и многоооооо забавен,майка ми казва,че е като тиквичка с вечната му сладка усмивка  LOVING И това,че ме прие такава,каквато съм, с всичките ми странности и частичната ми истерия  laugh
3. Мислиш ли, че той може да бъде най-добрият ти приятел?
Чувствах го като най-добрият ми приятел още преди връзката ни да се задълбочи,и има взаимност по въпроса, а за мен това беше най-голямото ми постижение в нашите отношения
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 29, 2007, 23:29:19 »

Момичета,отново благодаря за проявения интерес към моята особа, въпросите ви ме провокираха да бъда максимално искрена,  беше удоволствие да отговоря и да споделя мислите си с вас. Изпращам ви много целувки,усмивки и слънчево настроение  girl_in_love kiss2 Flower
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines