Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 17:53:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за Miri!  (Прочетена 7468 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« -: юни 22, 2007, 09:19:20 »

Хайде на горещия стол да заповяда Мири!  blum
Моите въпросчета са:
1. С какво се занимавате с бъдещия ти съпруг?
2. Как му се отразява България - харесва ли му тук?
3. Учиш ли го на български език?
4. Какви са ви плановете след сватбата?

Това е от мен! Нека и другите да се разпишат!  good
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 22, 2007, 09:44:15 »

Опааа, хванахме и Мири yahoo

1.Има ли някой негов навик, който не харесваш?
2.А какви са твоите вредни навици?
3.Кой направи първата крачка във връзката?
4.Ревнувате ли се?Кой ревнува повече?
5.Какъв компромис НЕ би направила за да запазиш връзката си?

Е,това е от мен.Благодаря предварително smile
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 22, 2007, 09:54:41 »

Здравей Мири , ето няколко въпросчета и от мен smile
1. Къде ще прекарате медият ви месец?
2.Какви са плановете ти за близкото бъдеще?
3. с какво би се занимавала с най- голямо удоволствие ?
4.Кога и как разбра , че Той е мъжът на живота ти?
5.Кое е най- щурото нещо което си правила в името на любовта?

Ами за сега от мен толкова , нека продължат другите.
Благодара предварително smile
 tease
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 22, 2007, 11:24:02 »

И аз малко ще те бомбандирам с въпросчета  DANCE

1. Къде и кога се запознахте с твоя любим?
2. Кои бяха общите ви интереси, които още в началото открихте и ви накараха да се сближите?
3. Къде мислите да живеете след сватбата?
4. Опиши най-милия си детски спомен.
5. Имало ли нещо в миналото ти, за което съжаляваш, че не си направила?
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 22, 2007, 12:05:38 »

Привет, ето малко и от мен:

1. За какво най-често си мечтаеш?
2. Как се виждаш след 15 години?
3. Ако можеше за един час да се превъплътиш в някой друг, кой би бил той?
4. Имаш ли някой аромат, с който свързваш скъп за тебе спомен?
5. От какво най много се страхуваш?


 kiss2
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 22, 2007, 12:17:25 »


1. С какво се занимавате с бъдещия ти съпруг?

Аз съм асистент в рекламния отдел на Кауфланд (изтрий го , ако звучи като реклама), а бъдещият ми съпруг е се е занимавал със строителство и инвестиции в зърно, но от както живее в България се занимава само с инвестициите си.
2. Как му се отразява България - харесва ли му тук?
Мисля ,че му се отразява прекрасно. Много по-спокоен е, усмихва се повече. Самият той много обича България. Беше много сладък след като се прибрахме от Щатите и той каза "Много е хубаво да се завърнеш у дома"

3. Учиш ли го на български език?
Ами да си призная честно  blush не много, по-скоро аз се възползвам , за да усъвършенствам английския си. Но той ходеше на уроци в ИЧС и за човек, който никога не е учил езици доста добре се справя. Много се глези , когато е с мен- разбира всичко, но отговаря на английски   beating , но когато мен ме няма и трябва да говори с родителите ми се справя много добре smile

4. Какви са ви плановете след сватбата?
Плановете са да отидем на едно сватбено пътешествие. А след това смятаме да се местим в Щатите, защото той не може да си намери работа тук (инвестициите не го задоволяват. Казва ,че те изискват една седмица в годината внимание).
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 22, 2007, 12:36:18 »

1.Има ли някой негов навик, който не харесваш?
Интереснот е ,че в началото си мислех,че той е перфектен и няма никакви отицателни черти - ангелче..., но като поживяхме заедно открих неща ,които не ми харесват толкова, но са такива, с които мога да живея.  Дървен философ е понякога, не ми харесва ,че пуши, за това го изкарвам и на балкона и най-вече ,че аз съм тази , която малко или много командва. Това се дължи и на различията в културите, защото там е матриархат. Много често му се карам за това и му казвам ,че е крайно време да поеме ролята си на мъж в семейството. освен това не толкова чист- смисъл взима си душ , но не и сутрини вечер.

2.А какви са твоите вредни навици?
Аз съм разглезена и мноооого разхвърляна, а и ям прекалено много шоколад.

3.Кой направи първата крачка във връзката?
Той. Аз в началото не приемах нищо на сериозно. Но той остана последователен в действията си и така ме спечели.

4.Ревнувате ли се?Кой ревнува повече?
Да ревнуваме се. Моята ревност е в рамките на нормалното, но неговата понякога ме плаши.

5.Какъв компромис НЕ би направила за да запазиш връзката си?
Не бих направила компромис с кариерата си , ако се бях издигнал в това, което исках да върша. както и не бих направила компромис с нещо , което много лично ме засяга.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 22, 2007, 12:57:54 »

Здравей Селвет,

1. Къде ще прекарате медият ви месец?
Ами смятаме да имаме три медени седмички. Смятаме да отидем при баща ми във Виена, от там Инсбрук, Берн, Женева, Париж и околности, Хановер , Берлин, Прага  Виена. Ще отнеме вероятно окло две седмици. И след това есента смятаме да отидем до Египет, тъй като сега е прекалено горещо, а и няма никакви оферти.

2.Какви са плановете ти за близкото бъдеще?
Ами плановете са до края на годината да се преместим в САЩ. И от следващата година да запиша аспирантура  в някой от университетите им.

3. с какво би се занимавала с най- голямо удоволствие ?
Аз имам страшно много интереси. Бих искала да се занимавам с политика. Мечтата ми беше да стана дипломат, но поради ред причини няма да се осъществи,  но също толкова много ме привлича работата като социален работник, в някоя от организациите на ООН, като UNDP например.

4.Кога и как разбра , че Той е мъжът на живота ти?
Това го разбрах на малко по-късен етап от връзката ни, когато той се премести да живее в България заради мен. Може би беше първия път , когато боледува , толкова бях уплашена, че мога да го загубя. Всъщност постоянно го осъзнавам всеки ден, особено, когато късно вечерта отива да си купува цигари и аз следя по часовник, кога ще се прибере, защото знам с точност колко време му отнема да отиде и да се върне. И ако се забаваи с минута или две ставам неспокойна и започвам да осъзнвам, всъщност колко много го обичам и как не мога да си представя живота без него.

5.Кое е най- щурото нещо което си правила в името на любовта?
 Да си призная честно, никога не съм правила нещо щуро в името на любовта, защото не съм изпитвала истинска любов както с Крис. Може би щурото е ,че първия път , когато дойде в България , го поканих у дома , а не го изпратих на хотел  insane crazy
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 22, 2007, 13:11:16 »

1. Къде и кога се запознахте с твоя любим?
Запознахме се миналата година 17 март в Интернет, съвсем случайно.

2. Кои бяха общите ви интереси, които още в началото открихте и ви накараха да се сближите?
Оказа се ,че почти всичките ни интереси са сходни: ски, катерене, планинарство, страстта към пътуванията, книгите, музиката не на последно място. Всичко това , което всъщност ми липсваше предишната връзка.
3. Къде мислите да живеете след сватбата?
Аз бях писала в предния постинг. Смятаме да се преместим до края на годината в САЩ, тъй като той няма възможност да работи, а у дома само се депресира, защото единственото му занимание да си говорим през MSN и да ме чака да се прибера от работа.

4. Опиши най-милия си детски спомен.
Може би те с амного , но си спомням как с татко пътувахме някъде и той беше пуснал Бийтълс . Вървеше песента "Hey Jude". Двамата се заливахме от смях и пеехме "ла, ла, ла-ла-ла, ла-ла-лааааа, хей Джуд". Може би съм била 6 годишна.
5. Имало ли нещо в миналото ти, за което съжаляваш, че не си направила?
Да. Това е ,че не довърших образованието си в Германия и че не се оказах толкова силна , колкот си мислех ,че съм, а се подадох на фобията и хипохондрият си и се върнах в България.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 22, 2007, 13:26:43 »

1. За какво най-често си мечтаеш?
Мноого са моите мечти. Една от тях да си имаме с милото яхта и с неч да обиколим света. Много обичам пътешествията. Освен това мечтая да изкарам 3 месеца в Перу . Близките ми да са живи и здрави и д асме сплотено семейство.

2. Как се виждаш след 15 години?
С две деца. Ботоксирана  laugh, кой знае може би таен агент към ЦРУ laugh или пък като професор по международни отношения.

3. Ако можеше за един час да се превъплътиш в някой друг, кой би бил той?[/b]
Бих се превъплатила в героинята на Дженифър гарнър от "Наричана още...", защото тя е много силна жена, не само физическо, а и смятам че е вълнуващо да бъдеш таен агент  smile

4. Имаш ли някой аромат, с който свързваш скъп за тебе спомен?
Нямам такъв.

5. От какво най много се страхуваш
Може и да ви е смешно, но имам фобия от чревеи и болести.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 22, 2007, 13:54:25 »

Здрасти и от мен
етои моите въпросчета
1.Кажи ми една мечта която се е сбъднала
2.Какво още смяташ че не ти достига в живота
3.Три думи които те описват най пълно
4.Ако сега трябва внезапно да си тръгнеш кои са трите неща които би взела.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 14, 2007, 09:55:30 »

Хей тук имало въпросчета от Gucci, на които не съм отговорила:) съжалявам blush

1.Кажи ми една мечта която се е сбъднала
Много са мечтите, които са се сбъданли - една от тях ,че намерих подходящия спитник в живота.
2.Какво още смяташ че не ти достига в живота
Ами може би средства , които да ми позволят да осъществя една от несбъднатите ми мечти.
3.Три думи които те описват най пълно
емоционална, хаотична, мечтателка.
4.Ако сега трябва внезапно да си тръгнеш кои са трите неща които би взела.
чантата, ключовете и парите.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 14, 2007, 19:27:37 »

Здравей миличка, ето и моите въпросчета:
1. Колко често си във форума и защо?
2. Как минава един твой ден?
3. Като малка така ли си представя твоя принц и твоята сватба?
Благодарв ти  girl_in_love
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 15, 2007, 08:18:13 »


Здравей Вероника, ето и моя отговор:

1. Колко често си във форума и защо?Във форума влизам сравнително често, въпреки,че поякога не влизам 1-2 седмици, но или защото съм някъде командировка или съм била болна, или с милот осме предприели нещо за уикенда.Влизам, защото ми е приятно да контактувам с вас, мога да науча много неща, а и да чуя вашето безпристрастно мение . Чувствам ви много близки тук във форума, въпрекиче не съм присъствала на всичките срещи ,а само на една.
2. Как минава един твой ден?Сутрин ставам в 7, душ, между 8-8:15 отивам на работа, до 18 съм в офиса , прибирам се с милото вечеряме , после си говорим и мечтаем , занимаваме се с разни приятни неща  laugh и накрая си лягаме.
Другия вариант е комадировка съм и вечерта в хотела си говорим с часове с милото по телефона:). Преди две години, преди да започна в сегашаната фирма работа имах много време да спортувам и ходех да тичам в парка, да плувам, но сега толкова се уморявам,че единствено искам да се прибера и да се наспя.
3. Като малка така ли си представя твоя принц и твоята сватба?
Сватбата да-точно таква е каквато исках като дете, но моя принц в мечтите ми изглеждаше като Сандокан  laugh Но пък моето мило е точно такъв какъвто съм си го предствял в моите вече съзнателни години.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines