Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:08:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С кого избирахме булчинската си рокля  (Прочетена 186679 пъти)
 
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #15 -: август 29, 2006, 09:19:21 »

Аз избирах своята рокля с майка ми, а на пробите ходех и с нея и с младоженеца. Може и да не е хубаво да вижда роклята предварително, но като видях гордостта в очите му след като ме видя, се почувствах по-сигурна и мноого красива!  blush Хубаво беше, че роклята ни хареса много и на двама ни!  danceg
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 29, 2006, 14:00:10 »

Аз избрах измислих модела си сама!  blush  blush blush

А на пробите ходя с майка ми!  good Мисля, че тя е  моя най-верен "критик" и най-точно ще коригира, ако нещо не е наред! Както в прочем беше днес на поредната проба!  Wink
Активен
V.L.
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 29, 2006, 14:22:27 »

Аз купих  роклята си и всички аксесоари с баща сиАко майка ми беше жива със сигурност и тя щеше да присъства , но......Всъщност бях си харесала модела в сайта на една варненска фирма и бях адски щастлива когато намерих същата рокля в София.Облякох я и поглеждайки се в огледалото вече знаех че това е моята рокля.Татко също беше много доволен от избора ми.Тка без много колебание решението беше взето. danceg
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 21, 2006, 10:48:05 »

Моята бъдеща кума се ожени съвсем скоро, на  15.10.2006 и си купи роклята от някакъв салон в Благоевград  good Роклята наистина беше чудесна, много добре ушита и с хубави платове  hiphip Обещала ми е напролет да ме води дотам и съм решила да отидем цялата женска гилдия  biggrin Мама, любимата свекърва, кумата и ако остане място в колата, ще взема и мойто бабе  LOVING Това са хората, на които имам най-голямо доверие!!!  dance  Yes

P.S. чакам снимки от сватбата на кумата и ще ви ги покажа  good  Wink
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 21, 2006, 17:30:17 »

за съжаление аз нямам много време да обикалям из магазините с някои затова си я избрах сама.после я показах на майка ми и сестра ми и те я одобриха.надавам се да съм направила добър избор. blush винаги съм си мечтала за този ден да посетя най-малко 10 салона ,но sad....не винаги става така както искаме нали?  cray но нека да почакаме и ще видим мисля че роклятя ми е много готина и важното е че на мен ми харесва,нали? smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: октомври 27, 2006, 11:28:51 »

Аз си избирах роклята с брат ми!И беше много забавно защото той постоянно намираше недостатъци и правеше много мили забележки!И само повтаряше :"Колко е хубава сестричката!" give_rose blush
Активен
cvety-bulka
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #21 -: ноември 12, 2006, 19:23:34 »

Az pak zanam 4e rokljta trjbva da se kupi ot svekarvata i tj da e do teb pri izbora ti
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #22 -: ноември 13, 2006, 09:31:11 »

Със сигурност бих се доверила на мама! Още не съм ходила да я избирам, рано е още, но задължително ще мрънкам, докато мама не намери време за разходки. Подозирам, че няма да ми е трудно да я навия. Тя май бърза да се омъжа повече отколкото самата аз  angry hiphip
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 13, 2006, 09:38:16 »

Мама със сигурност ще е с мен! Тя е най-критичният човек, който познавам и никога няма да ми каже, че някоя рокля ми стои добре, ако не е така... със сигурност знам, че няма да отида с приятелка  nea Но честно казано най-спокойна щях да бъда ако можеше моето слънчице да ми помогне в избора  blush
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #24 -: ноември 14, 2006, 15:37:27 »

на всичките обиколки  по магазините бяха сама,и вече знаех какво искам,но в асеновград където ми я ушиха бях със свекървата, въпреки че майка ми  ми купи роклята, а не свекървата,традициите понякога се нарушават....
Активен
Mia Iv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 58


Мило коте


« Отговор #25 -: ноември 14, 2006, 15:45:14 »

Аз няма да мога да се отърва от майка ми, тя още сега си е заявила, че ще търсим заедно ("От когато съм била малка, това си е мечтаела", какво да се прави, трябва да я уважа). А и нали трябва да има някой да ме огледа  girl_wink
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: декември 06, 2006, 10:18:14 »

az si ia izbrah sama,no taino mi se iska6e miloto da moje6e da me vidi-toi nai-dobre 6te6e da mi kaje. любов заедно
Активен
secret_box
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #27 -: декември 07, 2006, 09:28:27 »

Честно казано, ако пред мен стои този въпрос - предпочитам да излезна да пазарувам с майка ми - никога не ми се налага, знае недостатъците по фигурата ми, знае стила ми и мога на 100% да разчитам на мнението й като страничен наблюдател - ако някъде ми виси или ми е широко (или пък тясно) няма да си го спести.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: декември 19, 2006, 21:16:37 »

аз категорично 6те взема маика по магазините.на нея вярвам наи много а и тя ще я плаща blum
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: декември 21, 2006, 19:39:44 »

 Аз ще съм с мама... Това си ми е мечта. Мама с порасналото и момиче.. blush Сестра ми също ще дойде.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines